Skip to content

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

به صورت تضمینی و واقعی با تحویل فوری

 INSTAGRAM
FOLLOWER

back right سلام‌ ادز

فالوور ایرانی اینستاگرام

1k​
تومان 90000
 • فالوور واقعی ایرانی
 • فالوور ارگانیک و با کیفیت ایرانی
 • فالوور بدون پسورد
 • فالوور ایرانی بدون ریزش (بسیار کم)

خرید فالوور ایرانی

2k
تومان180000
تومان 175000
 • فالوور واقعی ایرانی
 • فالوور ارگانیک و با کیفیت ایرانی
 • فالوور بدون پسورد
 • فالوور ایرانی بدون ریزش (بسیار کم)

سفارش فالوور ایرانی

5k​
تومان450000
تومان 425000
 • فالوور ارزان اینستا
 • فالوور ارگانیک ایرانی
 • فالوور بدون پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
back left سلام‌ ادز

خرید فالوور ایرانی چه مزیتی دارد؟

 • هر کسب‌وکاری که به اینستاگرام ورود پیدا می‌کند، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی فعال و قیمت فالوور ایرانی اینستاگرام، بزرگ‌ترین هدفی است که در ابتدای امر روی آن تمرکز می‌کند.
 • خرید فالوور ایرانی واقعی برای اینستاگرام  مزیت بزرگی است و به پیج شما اعتبار می‌بخشد، حال تصور کنید که این فالوور ها، صد در صد واقعی و ایرانی باشند. فالوور فعال و ایرانی در پیج اینستاگرام شما حضور دارد پست‌هایتان را لایک می‌کند و کامنت می‌گذارد و چه‌بسا که تبدیل به مشتری هم بشود.
 • اگر این فالوئر ها در بدبینانه‌ترین حالت لایک نکنند و یا کامنت نگذارند باز هم پست‌ها برایشان نمایش داده می‌شود و impression و Reach پیج را بالا می‌برند که تأثیر خیلی زیادی برای رفتن پست در اکسپلورر اینستاگرام دارد! این روند ارزش صفحه شما را نزد اینستاگرام روزبه‌روز بالا می‌برد و تأثیر مثبتی بر افزایش تدریجی فالوورهایتان به‌صورت ارگانیک دارد.
 • زمانی که شما یک کسب‌وکار آنلاین دارید و فروش شما به سراسر کشور ایران صورت می‌پذیرد. مشتری خارج از کشور یا فالوور خارجی اینستاگرام، بازار هدفتان نیست و باید فالوور ایرانی اینستاگرام بخرید. فالوور ایرانی پست‌های شما را درک می‌کند و توان برقراری ارتباط با شما را دارد و این عالیست چون هدف هر کسب و کار آنلاینی همین تعامل و افزایش فروش است.
فالوور ایرانی اینستاگرام
فالوور واقعی ایرانی
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

اگر با اهمیت خرید فالوور ایرانی آشنا باشید، ممکن است از طریق جستجو در اینترنت تعداد زیادی سایت فروش فالوور پیدا کنید، اما یافتن سایت معتبر و با کیفیت شرط است. با سایت معتبر خرید فالوور ایرانی سلام ادز می‌توانید به تعداد دلخواه انواع مختلفی فالوور را با اطمینان از کیفیت و ضمانت برگشت وجه خریداری کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. کارشناسان سلام ادز به صورت بیست‌وچهارساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

شما با خرید فالوور ایرانی واقعی فالوور هایی دارید که زبان شما را می فهمند و با شما تعامل دارند. این تعامل زمینه را برای جذب فالوور ایرانی بدون ریزش را ایجاد خواهد کرد. فالوور ایرانی با کیفیت باعث رونق پیج اینستاگرام شما می شود. فالوور ایرانی نه تنها ارزش صفحه شما را نزد اینستاگرام بالا می برد بلکه تاثیر مثبتی بر روند به نمایش درامدن پست شما در اکسپلور اینستاگرام دارد.

بستگی به محتوای شما دارد. زیرا کاربران دنبال محتوای ارزشمند هستند. اگر صفحه شما نتواند محتوای مفیدی برای کاربران داشته باشد شما را انفالو می کنند. در واقع بدون داشتن پست های با کیفیت نمیتوان فالوور های خود را نگه داشت و ان ها را در آینده افزایش داد.

برای افزایش فالوور ایرانی اینستا و جلوگیری از ریزش فالوور ایرانی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

 • از بیو و لوگو مناسب در پیج اینستا استفاده کنید.
 • به هیچ عنوان کیفیت طراحی پیج رابه کمیت ترجیح ندهید.
 • پست های پیج را مرتبط با موضوع پیج قرار دهید.
 • پستهای خود در زمانبندی درست منتشر کنید.
 • از پست هایی که سبب ازار کاربران میشود استفاده نکنید.
 • از هشتگ ها بیش از حد استفاده نکنید.
 • به کامنت فالوور ها درزیر پست ها توجه کنید و ا آنها تعامل برقرار کنید.
 • از محتوای تکراری استفاده نکنید.

درصد فعالیت فالوورهای ایرانی کاملا بستگی به محتوای پیج شما دارد هرچقدر محتوای پیج شما جذاب تر باشد قطعا به همان نسبت بازخورد های متفاوتی خواهید داشت.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به چه معناست؟

اینستاگرام در میان ایرانیان محبوبیت زیادی دارد به همین دلیل است که بیشتر کسب و کارها تلاش می‌کنند از طریق جذب فالوور در این شبکه اجتماعی بیشتر دیده شوند. روش‌های مختلفی برای جذب فالوور واقعی وجود دارد اما یکی از پرطرفدارترین و زودبازده‌ترین روش‌های افزایش فالوور، خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان است؛ اما چرا بسیاری از افراد به دنبال خرید فالوور ایرانی اینستاگرام هستند؟ فالوور ایرانی نسبت به خرید فالوور پاپ آپ و سایر فالوورها چه مزایایی دارد؟ برای شناخت بهتری فالوور پاپ آپ، توصیه می کنیم ویدئو یوتیوب فالوور پاپ آپ اینستاگرام ارزان سلام ادز را از دست ندهید.ما به مدیران پیج‌های اینستاگرامی که کسب و کارشان در ایران فعالیت می‌کند و اکثر مشتریان آن‌ها را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند، توصیه می‌کنیم که به جای خرید فالوور خارجی یا فالوور فیک به سراغ خرید فالوور ایرانی بروند زیرا فالوور فعال ایرانی این قابلیت را دارد که به مشتری محصولات یا خدمات کسب و کارشان تبدیل شود. همچنین به خاطر داشته باشید که فالوور ایرانی واقعی این قابلیت را دارد که بتواند پست‌های شما را مشاهده کند، آن‌ها را لایک کرده یا در زیر پست‌های منتشر شده در پیجتان کامنت بگذارد. بنابراین باید در طراحی پست اینستاگرام خود دقت لازم را داشته باشید. افزایش تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها یکی از مزایای خرید فالوور ایرانی است.

 

خرید فالوور ایرانی ارزان

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش

فالوورهای فعال ایرانی جزو فالوورهای واقعی هستند؛ بنابراین مقایسه آن‌ها با فالوور فیک کاملاً اشتباه است. شما با خرید فالوور ایرانی در واقع تعداد زیادی فالوور واقعی به دنبال‌کنندگان پیجتان در اینستاگرام اضافه می‌کنید. این نوع فالوورها تمام ویژگی‌های فالوورهای واقعی را دارند؛ بنابراین می‌توانند نسبت به پست‌ها و استوری‌هایی که منتشر می‌کنید، واکنش نشان بدهند. به خاطر داشته باشید که فالوور واقعی بدون ریزش وجود ندارد. منظور ما از ریزش ترک خود خواسته پیج توسط فالوور است. فالوورهای واقعی می‌توانند هر زمانی که بخواهند از دنبال کردن پیج‌های اینستاگرامی منصرف شوند و آن‌ها را آنفالو کنند به همین دلیل است که ما به شما می‌گوییم که فالوور فعال واقعی بدون ریزش وجود ندارد. البته این مسئله به معنای بی‌کیفیت بودن فالوورهای ایرانی نیست زیرا شما با خرید فالوور ایرانی واقعی علاوه بر افزایش تعداد فالوورهایتان، شاهد افزایش تعداد لایک با خرید لایک ایرانی  و کامنت ‌های پست‌های منتشر شده در پیجتان نیز خواهید بود. همچنین با خرید فالوور ایرانی احتمال این‌که فالوورهایتان به مشتریان محصولات یا خدمات شما تبدیل شوند نیز افزایش پیدا می‌کند. بهتر است بدانید که پس از خرید فالوور ایرانی، با استفاده از روش‌های مختلفی می‌توانید تا حدود زیادی مانع از ریزش فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام شوید. به عنوان مثال انتشار پست‌های جذاب و کاربردی، برگزاری نظرسنجی و یا مسابقات اینستاگرامی برخی از روش‌های متداول برای جلوگیری از ریزش فالوور است با این حال شما در هنگام خرید فالوور ایرانی واقعی فعال باید انتظار درصدی ریزش را داشته باشید.

چرا خرید فالوور 100 درصد واقعی و خرید فالوور ایرانی فعال ارزشمند است؟

تصور کنید که برای اولین بار وارد یک پیج اینستاگرامی شده‌اید. آشنایی شما با این پیج می‌توانید از طریق تبلیغات، مشاهده یک پست در اکسپلورر اینستاگرام و یا معرفی یکی از دوستانتان باشد. در هنگام مواجه با یک پیج اینستاگرامی جدید، اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می‌کند، چیست؟ احتمالاً پاسخ شما به این سؤال نیز مانند سایر افراد، تعداد فالوورهای پیج است. آمار نشان می‌دهد که بخش زیادی از کاربران اینستاگرام به پیج‌هایی که تعداد فالوورهای واقعی آن‌ها زیاد است بیشتر اعتماد می‌کنند زیرا تعداد فالوورها در اینستاگرام به نوعی نشان‌دهنده محبوبیت پیج در میان کاربران این شبکه اجتماعی است؛ بنابراین شما با خرید فالوور فعال ایرانی علاوه بر این که تعداد فالوورهایتان را افزایش می‌دهید، اعتماد دیگران را نیز به خود جلب می‌کنید. افرادی که تجربه مدیریت پیج‌های اینستاگرامی را دارند، به خوبی می‌دانند که به دست آوردن اعتماد فالوورهای واقعی بسیار دشوار است اما در عین حال زمانی که فالوورهای واقعی به شما اعتماد کنند، میزان فروشتان چندین برابر خواهد شد. همچنین فالوور واقعی ایرانی برای شما کامنت فارسی می‌گذارد و دارای نام کاربری ایرانی است. اگر شما به جای خرید فالوور واقعی ایرانی، فالوور خارجی خریداری کنید، ممکن است فالوورهای واقعیتان تصور کنند که شما تعداد زیادی فالوور فیک خریداری کرده‌اید زیرا فالوور خارجی دارای نام کاربری ایرانی نیستند و نمی‌توانند برای شما کامنت فارسی بگذارند. تمام این موارد می‌تواند دلایل بسیار خوبی برای خرید فالوور ایرانی باشد.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام  فعال یا خرید فالوور فیک؛ کدام یک بهتر است؟چگونه فالوور واقعی بخریم؟

پاسخ به این سؤال قدری دشوار است زیرا ممکن است برخی از افراد تصور کنند که خرید فالوور فیک به دلیل این که ریزش ندارد و از قیمت مناسب‌تری نیز نسبت به فالوور واقعی و ایرانی برخوردار است، انتخاب بهتری محسوب می‌شود در حالی که این تصور کاملاً اشتباه بوده زیرا درست است که فالوور ایرانی بدون ریزش نیست اما شما با خرید فالوور ایرانی باکیفیت می‌توانید این ریزش را تا حدود زیادی کنترل کنید. علاوه بر این، فالوورهای فیک نیز کاملاً بدون ریزش محسوب نمی‌شوند زیرا اگر اینستاگرام متوجه حضور این نوع فالوورها در پیج‌های مختلف شود به صورت خودکار آن‌ها را حذف می‌کند و این احتمال وجود دارد که مشکلات دیگری نیز برای پیج شما به وجود بیاید. فالوورهای فیک نمی‌تواند نسبت به پست‌ها یا استوری‌هایی که منتشر می‌کنید واکنش نشان دهند؛ بنابراین تعداد فالوورهای شما با خرید فالوور فیک مانند خرید فالوور ارزان ایرانی افزایش می‌یابد اما یک تفاوت اساسی میان این دو وجود دارد. با خرید فالوور فیک نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما افزایش پیدا کند؛ بنابراین ممکن است اعتماد فالوورهای واقعی خود را از دست بدهید زیرا یکی نشانه‌های بارز حضور فالوورهای فیک در پیج‌های اینستاگرامی، تعداد کم کامنت‌ها و لایک‌ها در مقابل تعداد زیاد فالوورها است.

فعالیت در اینستاگرام برای کسب و کارهای مختلف چه فایده‌ای دارد؟

حتماً پیج اینستاگرامی در حوزه فروش آنلاین محصولات مختلف زیاد دیده اید برخی حتی اقدام به خرید پیج اینستاگرام آماده می کنند. اکثر این پیج‌ها مربوط به برندهای تولیدکننده محصولاتی مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و… هستند. البته در این میان افرادی نیز وجود دارند که به کمک قابلیت‌هایی که اینستاگرام به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار داده است، اقدام به راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین کرده‌اند. این افراد از طریق راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی و خرید فالوور ایرانی تلاش می‌کنند تا برای محصولات مختلفی مشتری پیدا کنند. شبکه‌های اجتماعی این ظرفیت را دارند که به مکانی برای عرضه محصولات مختلف و یا معرفی برندهای گوناگون تبدیل شوند؛ بنابراین اگر شما نیز تاکنون از شبکه‌های اجتماعی برای فروش محصولات یا خدماتتان استفاده نکرده‌اید؛ بهتر است هر چه زودتر به فکر راه‌اندازی یک پیج بیزینسی در اینستاگرام باشید. البته به خاطر داشته باشید که صرفاً از طریق ایجاد یک پیج نمی‌توانید درآمدهای خود را افزایش دهید بلکه برای کسب درآمد از اینستاگرام باید به فکر راهی برای افزایش تعداد فالوورهای واقعی پیجتان باشید. افزایش فالوور ایرانی از طریق خرید فالوور ایرانی، تبلیغات گسترده و… امکان‌پذیر است. البته فقط با خريد فالوور ايراني اينستاگرام نیز نمی‌توانید در این شبکه اجتماعی محبوب موفق باشید زیرا شما باید به فکر حفظ فالوور ایرانی و تبدیل کردن آن‌ها به مشتری محصولات یا خدماتتان نیز باشید. تولید محتوا یکی از روش‌های است که می‌تواند به شما برای رسیدن به این اهداف کمک کند. به این نکته توجه داشته باشید که تولید محتوای کاربردی، به‌روز و در عین حال جذاب می‌تواند نقش بسیار پررنگی در افزایش فالوور ایرانی و افزایش درآمدهای شما از طریق شبکه‌های اجتماعی ایفا کند.

خرید فالوور ایرانی با کیفیت

مزایای خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش برای پیج‌های فروش آنلاین

پیج‌های بیزینسی در اینستاگرام را می‌توان به چند دسته مختلف تقسیم‌بندی کرد. در این بخش مزایای خرید فالوور ایرانی برای پیج‌هایی که به صورت مستقیم به فروش آنلاین می‌پردازند را بررسی می‌کنیم. این نوع پیج‌های اینستاگرامی در سال‌های اخیر به شدت افزایش پیداکرده‌اند به نحوی که شما می‌توانید تعداد بی‌شماری از پیج‌های فروش آنلاین را در اکسپلورر اینستاگرام پیدا کنید. اولین مزیت خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای این نوع پیج‌ها افزایش تعداد فالوورهایشان است اما چرا پیج‌های فروش آنلاین به افزایش فالوور نیاز دارند؟ پاسخ این سؤال واضح است. زمانی که تعداد فالوور ایرانی شما در اینستاگرام زیاد باشد، افراد بیشتری به شما اعتماد می‌کنند. به همین دلیل است که پیج‌های فروشگاهی که تعداد زیادی فالوور دارند، فروش بیشتری نیز خواهند داشت. در مقابل پیج‌های فروشگاهی که تعداد اندکی فالوور ایرانی دارند، چندان مورد اعتماد کاربران واقعی اینستاگرام نیستند؛ بنابراین احتمال این که فردی بخواهد از این پیج‌ها به صورت آنلاین خرید کند بسیار کم است پس می‌توان گفت زمانی که تعداد فالوور ایرانی پیج‌های فروش آنلاین افزایش پیدا کند، به همان میزان نیز احتمال این که آن‌ها بتوانند مشتریان بیشتری برای محصولات یا خدماتشان به دست بیاورند افزایش می‌یابد زیرا فالوورهای ایرانی صد درصد واقعی هستند؛ بنابراین می‌توانید به آن‌ها به چشم مشتریان احتمالی کسب و کارتان نگاه کنید.

مزایای خريد فالوور فعال ايراني اينستاگرام برای پیج‌های تبلیغاتی

برخی دیگر از پیج‌هایی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند از طریق انتشار پست‌ها و استوری‌های تبلیغاتی به کسب درآمد می‌پردازند. همان‌طور که می‌دانید افراد زیادی حاضرند در ازای پرداخت مبالغ هنگفتی به پیج‌های پربازدید از آن‌ها بخواهند که محصولاتشان را از طریق انتشار یک پست یا استوری تبلیغ کند. پیج‌هایی که از طریق پست‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند، فالوورهای واقعی زیادی دارند؛ بنابراین اگر شما نیز می‌خواهید از این روش برای کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید، باید تعداد قابل توجهی فالوور ایرانی داشته باشید. زمانی که تعداد فالوور ایرانی پیج اینستاگرامی شما افزایش پیدا کند، تعداد افزایش ویو با خرید ویو پست‌ و همچنین لایک و کامنت‌های پیجتان نیز افزایش می‌یابد به همین دلیل افراد بیشتری ترغیب می‌شوند که با شما برای تبلیغ کسب و کارشان همکاری کنند. روش‌های مختلفی برای بالا بردن تعداد فالوور ایرانی یک پیج اینستاگرامی وجود دارد با این حال اگر می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی تعداد فالوورهای واقعی پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید، ما به شما خرید فالوور ایرانی ارزان را پیشنهاد می‌کنیم.

اینفلوئنسرها هم فالوور ایرانی می‌خرند!

احتمالاً شما نیز جزو افرادی هستید که تعدادی از اینفلوئنسرهای مطرح در اینستاگرام را دنبال می‌کنید؛ اما آیا می‌دانید به چه کسی اینفلوئنسر می‌گویند؟ این افراد چگونه توانسته‌اند تعداد زیادی فالوور ایرانی جذب کنند؟ اینفلوئنسر در لغت به معنای تأثیرگذار است به همین دلیل به افرادی که می‌توانند بر روی تصمیم‌گیری فالوورهایشان تأثیرگذار باشند، اینفلوئنسر می‌گویند. به جز اینستاگرام شما می‌توانید اینفلوئنسرهای پرطرفدار زیادی را در یوتیوب مشاهده کنید. این افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند. افرادی که در دنیای واقعی نیز شهرت زیادی دارند. به عنوان مثال بازیگران، ورزشکاران و… می‌توانند در اینستاگرام به سرعت فالوور ایرانی جذب کنند زیرا اکثر ما این افراد را در دنیای واقعی نیز می‌شناسیم. این نوع اینفلوئنسرها نیازی به خرید فالوور ایرانی ندارند با این حال ممکن است زمانی تصمیم بگیرند که برای افزایش فعالیت‌هایشان در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی فالوور ایرانی خریداری کنند. دسته دوم افرادی هستند که در فضای مجازی به شهرت رسیده‌اند. اکثر آن‌ها از طریق  فعال ایرانی اینستاگرام و روش‌های مختلفی مانند تبلیغات و تولید محتوا توانسته‌اند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند. اگر سری به پیج اینفلوئنسرها بزنید متوجه می‌شوید که حوزه فعالیت بیشتر آن‌ها در زمینه سبک زندگی، عکاسی، سفر و… است. اینفلوئنسرها از طریق تبلیغات و همکاری با برندهای معروف کسب درآمد می‌کنند؛ بنابراین به جرئت می‌توان گفت که مهم‌ترین سرمایه آن‌ها فالوورهایشان است. اینفلوئنسرهایی که در ایران فعالیت می‌کنند علاقمند به خرید فالوور ایرانی هستند زیرا فالوور ایرانی واقعی می‌تواند تأثیر زیادی در افزایش محبوبیت آن‌ها، تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها و همچنین اثرگذاری تبلیغات داشته باشد.

با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان در اکسپلورر اینستاگرام بیشتر دیده شوید!

همه پیج‌های اینستاگرامی به دنبال فرصتی برای دیده شدن هستند به همین دلیل سعی می‌کنند از روش‌های مختلفی از جمله خرید فالوور ایرانی ارزان برای رسیدن به این هدف استفاده کنند. نمایش پست‌ها یا استوری‌های یک پیج اینستاگرامی در اکسپلورر می‌تواند یک فرصت بسیار خوب برای جذب فالوورهای ایرانی باشد. همان‌طور که می‌دانید زمانی که پست‌ها یا استوری‌های شما در اکسپلورر قرار بگیرند، افرادی که با پیج شما آشنایی ندارد و آن را دنبال نمی‌کنند نیز می‌توانند پست یا استوری شما را مشاهده کنند؛ بنابراین احتمال این که از این طریق تعداد زیادی فالوور ایرانی وارد پیج شما شود بسیار زیاد است. در واقع هدف از ایجاد صفحه اکسپلوور در اینستاگرام نیز دادن فرصتی به پیج‌های مختلف برای به دست آوردن مخاطب بیشتر بوده است. اینستاگرام با استفاده از الگوریتم‌های خاصی تعیین می‌کند که چه پست‌هایی در اکسپلورر به نمایش دربیایند؛ بنابراین فقط با خريد فالوور ايراني و فعال نمی‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید بلکه روش‌های دیگری نیز برای جذب فالوور ایرانی وجود دارد که یکی از بهترین روش‌های آن تلاش برای دیده شدن در صفحه اکسپلوور اینستاگرام است. متخصصین شبکه‌های اجتماعی استفاده از روش‌های مختلفی را برای افزایش شانس دیده شدن پست‌های یک پیج در اینستاگرام مؤثر می‌دانند. به عنوان مثال شما با استفاده از هشتگ‌های ترند و محبوب می‌توانید شانس دیده شدن پست‌هایتان در صفحه اکسپلورر را افزایش دهید. انتشار پست‌ها در زمان مناسب و تشویق کردن فالوورها به استفاده از اعلان‌های اینستاگرام برای دیدن پست‌ها می‌تواند باعث افزایش تعداد لایک‌ها و کامنت‌های پست در دقایق ابتدایی انتشار آن شود که این مسئله تأثیر بسیار زیادی در افزایش احتمال دیده شدن یک پست در صفحه اکسپلورر اینستاگرام دارد.

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش

چرا باید از سلام ادز فالوور ایرانی بخرید!

انتخاب یک سایت خرید فالوور ایرانی و فروش فالوور ایرانی . معتبر کار دشواری به نظر می‌رسد زیرا شما با اندکی سرچ کردن در اینترنت می‌توانید تعداد زیادی سایت فروش فالوور اینستاگرام را مشاهده کنید. سایت خرید فالوور اینستاگرام ایرانی سلام ادز با ارائه پکیج‌های مختلف فروش فالوور ایرانی این امکان را در اختیار مشتریانش قرار داده است که بتوانند با توجه به نیازها و هزینه‌ای که برای خرید فالوور در نظر گرفته‌اند، یکی از آن‌ها را خریداری کنند. شما از طریق این سایت فالوور ایرانی می‌توانید فالوورهای مورد نیازتان را با قیمتی مناسب خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. پشتیبانی بیست و چهارساعته و تضمین کیفیت فالوورها از دیگر ویژگی‌هایی هستند که باعث شده است افراد زیادی برای ثبت سفارش فالوور ایرانی به این سایت مراجعه کنند. همچنین با توجه به قیمت فالوور ایرانی در سایت سلام ادز و تضمین صد در صد واقعی بودن این فالوورها، ما توانسته‌ایم رضایت بخش عمده‌ای از مشتریان خود را به دست بیاوریم.

شما اشتباهات دیگران در اینستاگرام را انجام ندهید!

برخی از مدیران پیج‌های اینستاگرامی اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند که می‌تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی برای پیج شود. برخی از این اشتباهات باعث از دست رفتن اعتماد فالوور ایرانی و برخی دیگر باعث هدر رفتن هزینه‌هایی می‌شود که می‌توانست صرف کارهای مهم‌تری مانند تبلیغات یا خريد فالوور واقعي ايراني شود. تعدادی از رایج‌ترین اشتباهات مدیران پیج‌های اینستاگرامی به ویژه پیج‌های اینستاگرامی تازه تأسیس را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام در چند سال اخیر همواره با اهمیت زیادی همراه بوده است. اینستاگرام در چند سال اخیر، پیشرفت بسیار فوق العاده ای را داشته است؛ به طوری که توانسته بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه در خود جذب کند. در بین تعداد جمعیت بالای اینستاگرام، هر نوع پیجی با هر زمینه فعالیتی دیده می شود؛ به طور مثال یک سری از پیج ها به فروش خدمات و محصولات می پردازند و یک سری دیگر فقط به جهت سرگرمی در اینستاگرام فعالیت دارند.

خرید فالوور ایرانی یکی از بهترین راه های افزایش فالوور به صورت هدفمند است. به طور کلی در این روز ها راه های بسیار زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد؛ اما خرید فالوور ارزان آن هم از نوع ایرانی، می تواند بسیار عالی باشد. چنانچه قصد خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را دارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام چه دلایلی دارد؟

در بخش قبلی، به اهمیت جذب مخاطب در اینستاگرام پرداختیم؛ همچنین گفتیم خرید فالوور ایرانی اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است. شما می توانید برای اینستاگرام، اقدام به خرید فالوور واقعی کنید؛ حال در بین این همه فالوور، چرا خرید فالوور ایرانی اهمیت زیادی دارد؟ فالوور ایرانی اینستاگرام چه تفاوتی با دیگر فالوور ها دارد؟

همان طور که در بخش قبلی گفتیم، در این روز ها بسیاری از کاربران اینستاگرام، به فروش محصولات و ارائه خدمات می پردازند؛ طبیعتا برای افزایش فروش در اینستاگرام، باید اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کرد. شما می توانید هر نوع فالووری را با هر ملیتی بخرید؛ ولی اگر قصد شما خرید فالوور واقعی به صورت هدفمند است، باید اقدام به خرید فالوور ایرانی بدون ریزش کنید.

خرید فالوور واقعی ایرانی به صورت هدفمند به چه معناست؟

در بخش قبلی به دلایل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام پرداختیم؛ همچنین در بخش قبلی بار ها به خرید فالوور ایرانی هدفمند اشاره کردیم. در واقع فالوور هدفمند به فالووری گفته می شود، که بتواند نیاز های شما را برطرف کند؛ یا به نوعی فالوور هدفمند فالووری است که در راستای هدف شما فعالیت داشته باشد.

خرید فالوور اینستاگرام به طور کلی می تواند در راستای هدف های شما تاثیر گذار باشد. فرض کنید شما دارای یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام هستید و فقط در ایران خدمات رسانی می کنید؛ طبیعتا در چنین شرایطی باید فقط اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کنید. اگر خرید فالوور اینستاگرام برای شما از ملیت های دیگر صورت گیرد، طبیعتا خروجی از آن ها نخواهید گرفت.

در این روز ها پلتفرم های زیادی در زمینه فروش فالوور اینستاگرام فعالیت دارند؛ بعضی از این پلتفرم ها به صورت تخصصی اقدام به فروش فالوور ایرانی می کنند. به طور کلی فالوور ایرانی فقط نباید به بهانه افزایش تعداد فالوور های شما خریداری شود؛ بلکه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام باید به صورت هدفمند انجام بشود.

خرید فالوور واقعی ایرانی چه تفاوتی با فالوور فیک ایرانی دارد؟

تا به این جای کار با اهمیت خرید فالوور اینستاگرام به صورت هدفمند آشنا شدید؛ حال بهتر است مقداری به ماهیت خرید فالوور واقعی ایرانی بپردازیم. همان طور که در بخش های قبلی گفتیم، در این روز ها صد ها سایت و اپلیکیشن وجود دارند، که اقدام به فروش فالوور ایرانی اینستاگرام می کنند؛ مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید فالوور ایرانی اینستاگرام در این پلتفرم ها باید رعایت شود، خرید فالوور واقعی ایرانی می باشد.

به طور کلی شما هر نوع فالوور ایرانی خریداری کنید، تعداد فالوور هایتان افزایش پیدا می کند؛ اما نکته ای که در این بین وجود دارد، اهمیت فالوور واقعی ایرانی می باشد. فالوور واقعی ایرانی در مقابل فالوور فیک، تفاوت های بسیاری زیادی دارد؛ اصلی ترین تفاوت فالوور واقعی ایرانی با فالوور فیک، در فعال بودن آن است.

الگوریتم اینستاگرام در این روز ها، بسیار بر روی فالوور های فیک حساس شده است؛ به طوری که اگر تشخیص دهد پیجی دارای فالوور فیک می باشد، اقدام به مسدود سازی آن پیج می کند. حال چگونه فالوور واقعی بخریم؟ برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به صورت واقعی، سعی کنید به پلتفرم های معتبر فروش فالوور اینستاگرام مراجعه کنید.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش به چه معناست؟

در بخش قبلی به اهمیت خرید فالور ایرانی واقعی پرداختیم؛ اما خرید فالوور ایرانی بدون ریزش چه ارتباطی با فالور ایرانی فیک و واقعی دارد؟ اصلا ریزش فالوور به چه معناست؟ یکی از بدترین معایب خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به صورت فیک، ریزش فالوور می باشد. چنانچه برای اولین بار است که اقدام به خرید فالوور می کنید، حتما با واژه ریزش فالوور آشنا نیستید.

ریزش فالوور ایرانی، به این معنا است که شما اقدام به خرید فالوور کنید و پس از گذشت مدتی، از تعداد فالوور های شما کم شود؛ به طور مثال شما 2 هزار فالوور ایرانی می خرید و پس از گذشت مدتی، آن 2 هزار فالوور تبدیل به 500 فالوور می شود؛ در چنین مواقعی ریزش فالوور ایرانی به وجود آمده است.

خرید فالوور ایرانی بدون ریزش از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که ریزش فالوور می تواند تمامی آرزو ها، زحمات و حتی هزینه ای که کرده اید را بدون اهمیت جلوه دهد.

تعرفه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

از زمانی که اینستاگرام با افزایش کاربر مواجه شده است، هر نوع فالووری در آن دیده می شود؛ در حال حاضر در اینستاگرام فالوور های ایرانی، خارجی، واقعی و فیک وجود دارد. به طور کلی خرید هر نوع فالووری، با یک میزان تعرفه ای همراه است. طبیعتا خرید فالوور ارزان نیاز خواسته هر کاربر اینستاگرام است. به طور دقیق نمی توان یک عدد را به عنوان تعرفه خرید فالوور ایرانی اینستاگرام مشخص کرد.

خرید فالوور ایرانی ارزان قیمت، بستگی به یک سری عوامل نظیر تعداد فالوور، نوع فالوور و پلتفرم فروش فالوور ایرانی دارد. به طور کلی فالوور های ایرانی از تعرفه کمتری نسبت به فالوور های خارجی برخوردارند. در این روز ها به طور کلی فالوور ها با قیمت های نسبتا بالایی به فروش می روند؛ پلتفرم هایی که پیشنهاد خرید فالوور ارزان را به شما می دهند، معمولا قصد فروش فالوور فیک را دارند.

به طور معمول خرید فالوور فیک ایرانی هزینه کمتری را نسبت به فالوور فعال در پیش دارد؛ چرا که خرید فالوور فعال ایرانی مزایای بسیار بیشتری را نسبت به خرید فالوور فیک دارد.

خرید فالوور ایرانی و واقعی چگونه امکان پذیر است؟

تا به این جای کار، تمامی اطلاعاتی که برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام لازم است بدانید را بدست آورده اید؛ حال چگونه می شود اقدام به خرید فالوور ایرانی و واقعی کرد؟ همان طور که در بخش های قبلی گفتیم، فروش فالوور ایرانی از طریق پلتفرم های مختلف امکان پذیر می باشد؛ این پلتفرم ها در قالب وب سایت ها، اپلیکیشن ها و ربات ها پیاده سازی شده اند.

پلتفرم های فروش فالوور ایرانی با دریافت اندک مبلغی، تعداد فالوور ایرانی مدنظر شما را به پیج شما ارسال می کنند. از طریق این پلتفرم ها چگونه فالوور واقعی بخریم؟ پلتفرم های فروش فالوور ایرانی، این میزان فالوور را از کجا می آورند؟ در ادامه به روش های ارسال فالوور از طریق این پلتفرم ها می پردازیم.

افزایش فالوور ایرانی از طریق سرور

بعد از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام اولین روشی که برای ارسال فالوور استفاده می شود، استفاده از سرور های افزایش فالوور می باشد. در این روز ها اکثر فالوور های ایرانی از طریق سرور ها به فروش می روند. در واقع این سرور ها برنامه هایی هستند که در لحظه ای بسیار کوتاه، تعداد فالوور ها را افزایش می دهند. معمولا وب سایت ها و اپلیکیشن ها برای فروش فالوور ایرانی، از این سرور ها استفاده می کنند.

افزایش فالوور ایرانی از طریق ربات

روش دوم خرید فالوور ایرانی اینستاگرام استفاده از ربات ها می باشد. بعضی از پلتفرم های فروش فالوور ایرانی، از ربات های مخصوصی در این زمینه استفاده می کنند. فالوور ایرانی که از طریق این ربات ها به پیج شما فرستاده می شوند، معمولا بدون ریزش هستند؛ چرا که فالوور های ایرانی این دسته از ربات ها، با گذشت زمان و اندک اندک به پیج شما فرستاده می شوند.

خرید فالوور واقعی ایرانی چه مزایایی دارد؟

در بخش قبلی فهمیدیم که خرید فالوور ایرانی اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؛ حال اصلا فالوور ایرانی چه مزایایی دارد؟ به طور کلی خرید فالوور برای پیج اینستاگرام، از مزایای زیادی برخوردار است؛ در ادامه به مهم ترین مزایای خرید فالوور اینستاگرام ایرانی می پردازیم. بهتر است علاوه بر خرید فالوور نسبت به خرید کامنت و یا خرید لایک ایرانی اینستاگرام نیز اقدام کنید.

 • خرید فالوور اینستاگرام ایرانی برای کسب و کار ها افزایش فروش به همراه دارد؛ همچنین باعث می شود پیشرفت کسب و کار ها با سرعت بیشتری انجام شود.
 • خرید فالوور ایرانی باعث می شود تا افزایش آگاهی از برند بالا برود؛ زیرا خرید فالوور ایرانی حرکتی هدفمند می باشد و باعث می شود برند شما توسط مخاطبان هدف شناخته شود.
 • فالوور واقعی ایرانی باعث می شود تا اینستاگرام به پیج شما توجه بیشتری کند؛ زیرا اینستاگرام از پیج هایی که دارای فالوور های واقعی هستند حمایت می کند.
 • خرید فالوور فعال اینستاگرام باعث می شود تا آمار پست های شما بهبود پیدا کند؛ چرا که فالوور های ایرانی تعداد لایک و ویو پست های شما را افزایش می دهند.
 • خرید فالوور فعال ایرانی باعث می شود که محتوای شما دیده شود و پست ها در اکسپلور اینستاگرام نمایش داده بشوند.
 • خرید فالوور فعال ایرانی باعث افزایش اعتبار پیج شما می شود.

خرید فالوور ایرانی ارزان و فوری

 فالوور ایرانی برای چه پیج هایی مناسب است؟

در بخش قبلی با مزایای کلی خرید فالوور ایرانی اینستاگرام آشنا شدید؛ حال باید ببنیم فالوور ایرانی برای پیج اینستاگرام ما مناسب می باشد یا خیر؟ به طور کلی خرید فالور برای تمامی پیج ها خوب است؛ چرا که تعداد فالوور بالا به پیج شما اعتبار می بخشد. در مرحله اول باید ببینیم چه نوع فالووری برای پیج ما مناسب است؛ آنگاه اقدام به خرید فالور کنیم.

به طور کلی بعضی از پیج ها می توانند اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کنند و بعضی از پیج های دیگر نباید فالوور خریداری کنند. برای خرید فالوور ایرانی باید بعضی نکات را در پیج اینستاگرام خود مورد بررسی قرار دهید؛ سعی کنید در مرحله اول از مخاطبان پیج خود شناخت کافی را کسب کنید؛ به طور مثال باید ببینید مخاطبان پیج شما از چه کشوری هستند؟

چنانچه پیج شما زمینه فعالیتش فقط در ایران است و مشتری ها و مخاطبان شما درون کشوری هستند، حتما اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام کنید. در مقابل بعضی از کسب و کار ها و پیج ها در اینستاگرام، در زمینه بین المللی فعالیت دارند؛ این دسته از پیج ها باید خرید فالوور را از هر کشوری انجام دهند؛ این گونه مخاطبان آن ها افزایش پیدا می کند.

آیا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام در پیج ما اختلال ایجاد می کند؟

تا به این جای کار از تمامی نکات مهم خرید فالوور ایرانی اینستاگرام مطلع شدید؛ حال یکی از سوالاتی که همواره برای خریداران فالوور ایرانی اینستاگرام وجود داشته، این بوده است که آیا خرید فالوور ایرانی در پیج ما اختلال ایجاد می کند یا خیر؟

جواب این سوال بستگی به بعضی از عوامل مختلف دارد؛ به طور مثال اگر اقدام به خرید فالوور فیک کنید، قطعا اینستاگرام پاسخ منفی به شما می دهد؛ اما اگر خرید فالوور واقعی ایرانی انجام شود، با هیچ اختلالی رو به رو نمی شوید. به طور کلی خرید فالوور ایرانی اینستاگرام نه تنها اختلالی در پیج شما ایجاد نمی کند، بلکه مزایای زیادی را هم در پیش دارد.

سخن نهایی 

اگر دارای پیجی هستید که فقط نیاز به فالوور های ایرانی دارد، ما به شما خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم. در این مقاله به بررسی خرید فالور ایرانی اینستاگرام پرداختیم؛ امیدواریم این مقاله به شما در راستای خرید فالوور کمک کافی را کرده باشد.