توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

مزایای شگفت انگیز خرید شماره مجازی اینستاگرام!!

خرید شماره مجازی اینستاگرام ارزان
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله می خواهیم به مبحث خرید شماره مجازی اینستاگرام بپردازیم. امروزه اینستاگرام کاربران ایرانی زیادی را به سمت خود کشانده است. اینستاگرام به گونه ای در بین مردم ما رواج پیدا کرده است، که به جرئت می توان گفت کاربران ایرانی اکثریت زمان خود را در طول روز صرف فعالیت در آن می کنند. امروزه صد ها شبکه اجتماعی وجود دارند که با استفاده از روش های گوناگون می توان در آن ها اکانت ایجاد کرد.

به طور کلی در اینستاگرام می توان به سه روش کلی اکانت ایجاد کرد و ثبت نام کرد. در اینستاگرام می توان با استفاده از شماره موبایل، ایمیل و اکانت فیسبوک ثبت نام کرد. بسیاری از کاربران دنیای مجازی وجود دارند، که تمایلی به ثبت نام در اینستاگرام با استفاده از شماره تماس اصلی خود ندارند. این دسته از کاربران می توانند اقدام به خرید شماره مجازی کنند.

دیگر نیاز نیست برای داشتن یک شماره، حتما برای دریافت یک سیم کارت اقدام کنید. امروزه می توانید با استفاده از وب سایت سلام ادز، به راحتی اقدام به خرید شماره مجازی اینستاگرام بکنید. حتی شما می توانید شماره مجازی شبکه های اجتماعی دیگر را هم خریداری کنید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

خرید شماره مجازی اینستاگرام فوری

شماره مجازی اینستاگرام چیست؟

امروزه دیگر نیاز نیست برای داشتن یک شماره، حتما به یک دفتر اپراتور مراجعه کنید و یک سیم کارت دریافت کنید. امروزه می توانید به راحتی هرچه تمام تر اقدام به خرید شماره مجازی کنید. وقتی حرف از شماره مجازی می آید، یعنی شما با هیچ ابزار فیزیکی سر و کار نخواهید داشت. در گذشته شماره های مجازی زیادی به طور رایگان توسط برنامه های مختلف برای شبکه های اجتماعی مختلف ارائه داده می شدند.

بعد از گذشت مدتی شماره مجازی هایی که توسط این دسته از برنامه ها و به صورت رایگان ارائه داده می شدند، دیگر اعتبار خاصی نداشتند؛ زیرا از امنیت و کارکرد پایینی برخوردار بودند. همان طور که گفتیم شاید بسیاری از کاربران وجود داشته باشند که تمایل به ایجاد اکانت در اینستاگرام با استفاده از شماره مجازی داشته باشند. خرید شماره مجازی اینستاگرام می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد.

در اینستاگرام ترفندی وجود دارد که کاربران با استفاده از آن می توانند، پیج هایی که جزو مخاطبان گوشی آن ها هستند را پیدا کنند. ( ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام)  این امر معمولا برای برخی از کاربران ناخوشایند به حساب می آید. به طور مثال شاید کاربر تمایلی نداشته باشد که مخاطبانش متوجه شماره ثبت شده او در اینستاگرام باشند. شماره های مجازی ثبت شده در اینستاگرام، اصلا قابل روییت و فاش شدن نیستند.

همچنین امروزه کسب و کار های زیادی هستند که از شماره مجازی استفاده می‌کنند. شماره های مجازی به کسب و کار ها اعتبار می بخشند. کسب و کار ها می توانند با یک تیر دو نشان را هدف بگیرند. این دسته از مشاغل می‌توانند با خرید شماره مجازی اینستاگرام هم ارتباط برقرار کنند و هم در اینستاگرام اکانت ایجاد کنند. همچنین کاربر قادر است شماره مجازی اینستاگرام خود را، با پیش شماره هر کشوری که تمایل داشته باشد خریداری کند.

مزایای شماره های مجازی

به طور کلی چه شماره مجازی اینستاگرام و چه شماره مجازی هر شبکه اجتماعی دیگری، دارای یک سری مزایا می باشد. در واقع تمامی تکنولوژی ها ایجاد شده در عصر دیجیتال دارای مزایایی بوده اند؛ چه برسد به شماره های مجازی که بسیاری از نیاز ها را برطرف کرده اند. تا به این جای کار متوجه شده ایم خرید شماره مجازی اینستاگرام می تواند چه دلایلی داشته باشد؛ حال اجازه دهید در ادامه به برخی از مزایای آن هم بپردازیم.

هیچ سخت افزاری در کار نیست

از قدیم تا به همین الان، برای دریافت یک شماره همراه نیاز بوده است که به دفاتر مرکزی اپراتور ها مراجعه کرد. بعد از مراجعه به این دسته از دفاتر، در آخر یک سیم کارت به شما داده می شود. شماره های مجازی همان طور که از نام آن ها پیداست، اصلا موجودیت فیزیکی ندارند. اما چه چیزی باعث شده است که شماره های مجازی هیچ نیازی به یک عامل فیزیکی نداشته باشند؟

شماره های مجازی برای ارائه خدمات مجازی خود، از تکنولوژی به نام سیستم های ابری استفاده می کنند. سیستم های ابری این بستر را فراهم می کنند که شما به طور کاملا مجازی، یک شماره از هر کشوری که تمایل دارید دریافت کنید. با مجازی بودن تمامی مراحل دریافت شماره مجازی، بسیار اتفاقات مثبتی به وجود آمده است. به طور مثال دیگر هیچ زمان زیاد یا انرژی زیادی لازم نیست صرف بشود. همچنین در هزینه ها هم صرفه جویی می شود.

به راحتی هر چه تمام تر شماره مجازی تهیه کنید

شما در هر لحظه و در هر مکانی که باشید، با فراهم کردن بستر اینترنت می توانید اقدام به خرید شماره مجازی اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر بکنید. فقط باید یک دستگاه نظیر موبایل یا حتی کامپیوتر نزد خود داشته باشید. با استفاده از همان دستگاه و مقداری حجم اینترنت، می توانید شماره مجازی خود را تهیه کنید.

در زمان تهیه یک سیم کارت، به مشخصات و مدارکی نظیر کارت ملی نیاز است. اما باید این را بدانید که برای خریداری شماره مجازی اینستاگرام، هیچ نیازی به کدملی و مشخصات اصلی دیگر نیست.

استفاده های زیادی می شود از شماره مجازی کرد

به طور مثال بعد از خرید شماره مجازی اینستاگرام فقط می توانید با استفاده از آن در اینستاگرام سپس به افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود اقدام کنید ثبت نام کنید. (ویدیو افزایش تضمینی فالوور سلام ادز) اما با استفاده از شماره مجازی های دیگر، می توانید تمامی کار های معمول را انجام دهید. انجام کار هایی مثل، برقراری تماس، ارسال پیامک، ثبت نام در شبکه های اجتماعی، استفاده از قابلیت IVR و استفاده از ویژگی VOIP.

 

خرید شماره مجازی اینستاگرام بدون ریپورت

شماره مجازی همیشه در دسترس است

زمانی که شما یک شماره مجازی برای خود تهیه می کنید، در واقع دارای یک شماره بین المللی هستید. به این معنا که در هر نقطه ای که باشید، می توانید از آن استفاده کنید. در واقع هیچ توجهی به آنتن دهی ندارد. در کنار خرید این شماره میتوانید فالوور خارجی نیز خریداری کنید تا پیج شما سریع تر رشد کند.

امنیت شماره مجازی اینستاگرام چگونه است؟

حال که متوجه شدیم خرید شماره مجازی اینستاگرام و حتی خرید شماره مجازی معمولی چه مزایایی دارد، بهتر است به شناختی از امنیت آن ها هم دست پیدا کنیم. به طور کلی اینستاگرام از امنیت بالایی برخوردار است، ولی باز هم شماره مجازی که دریافت می کنید باید امنیت خود را داشته باشد. باید توجه داشته باشید که یک شماره مجازی، نباید دارای تاریخ انقضا باشد.

 زیرا این دسته از شماره های مجازی بعد از گذشت مدتی به کاربران دیگر واگذار می شوند. طبیعتا شماره مجازی که با استفاده از آن در اینستاگرام ثبت نام شده است، درست نمی باشد که به فرد دیگری اختصاص یابد. نکته حائز اهمیتی که در مورد شماره های مجازی وجود دارد، سطح دسترسی آن ها می باشد. به طور کلی شماره های مجازی اینستاگرام، دارای سطح دسترسی سختی هستند.

سخن آخر

استفاده از شماره های مجازی برای اینستاگرام، می تواند گزینه مناسبی به حساب بیاید و حتی میتواند باعث افزایش فالوورهای شما نیز بشود. چنانچه شما قصد داشته باشید بیزینس خود را فراتر از مرزها ببرید خرید این شماره ها برای شما بهترین گرینه به حساب میاد ( اصول بازاریابی اینستاگرام). در این مقاله به مبحث خرید شماره مجازی اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم که از این مقاله بهره کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی