توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

حذف فالوورها در اینستاگرام+ معرفی ابزار برای حذف فالوور فیک

حذف فالوورها در اینستاگرام

گاهی ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که به هردلیلی مایل به آنفالو کردن کسی از پیج خود داشته باشید. اینستاگرام به تازگی قابلیت حذف فالوورها بدون نیاز به بلاک کردن را ارائه کرد. تا پیش از این به منظور بلاک کردن فالوورهای خود در اینستاگرام مجبور بودید که به پروفایل یا اکانت فرد مورد نظر مراجعه کرده و سپس با استفاده از گزینه بلاک (Block) وی را بلاک نمایید و بدین صورت او را از لیست فالوورهای اینستاگرام خود حذف کنید. تا پیش از این به منظور حذف فالوورها در اینستاگرام مجبور بودیم که از گزینه بلاک استفاده کنیم. حال اینستاگرام در جدیدترین نسخه اپلیکیشن خود قابلیت حذف فالوور اینستاگرام بدون نیاز به بلاک کردن را ارائه کرده است. اگر شما نیز تا به حال با این مسئله مواجه شده باشید که قصد حذف کسی از لیست فالوور های خود باشید و ندانید که چگونه این کار را انجام دهید این مقاله برای شماست. در ادامه ی این مقاله در سایت فروش فالوور واقعی سلام ادز با ما همراه شوید.

قبل از آن که درباره حذف فالوورها در اینستاگرام با شما صحبت کنیم ابتدا بهتر است چند اصطلاحی که در این مقاله استفاده شده است را به صورت مختصر برای شما صحبت کنیم:

فالوور اینستاگرام

افرادی که شما را دنبال میکنند و در زمان انتشار پست و یا استوری و …. از طرف اکانت شما، مشاهده میکنند و در صورت خواست خودشان عکس العمل نشان میدهند حال این عکس العمل میتواند منجر به لایک کردن پست شما توسط آن ها بینجامد و یا فعالیت های دیگر مثل ارسال نظرات (کامنت) و…

فالووینگ اینستاگرام

اکانت ها و یا افرادی که شما آن ها را دنبال میکنید و در صورت انتشار پست و یا استوری و… از طرف آن ها، شما مشاهده خواهید کرد و در پی آن میتوانید آن پست ها را لایک و یا کامنت گذاری و… کنید.

آنفالو کردن برای حذف فالوورها در اینستاگرام

اگر دیگر نمیخواهید اکانتی را در اینستاگرام دنبال کنید کافی است وارد بخش following های پیج خود شده و اکانت مربوطه را یافته و سپس آیکون سفید رنگ following را لمس کنید و بعد از باز شدن یک کادر دیگر گزینه unfollow را انتخاب کنید تا به این ترتیب اکانت مد نظر آنفالو شده و یکی از اعضای فالوینگ های شما کم میشود اما اگر میخواهید حذف فالووینگ گسترده ای انجام دهید میتوانید از ربات های اینستاگرام و مورد اطمنیان استفاده کنید تا روزانه بالای ۹۰۰ فالووینگ شما را پاک کند.

بلاک کردن راهی دیگر برای حذف فالوورها در اینستاگرام

یکی از راه های حذف فالوورها در اینستاگرام، بلاک کردن اکانت های مربوطه میباشد همچنین بلاک کردن در اینستاگرام باعث میشود تا شما پست ها و استوری ها و… اکانت بلاک شده را دیگر مشاهده نکنید یا به قولی اثری از آن پیج را دیگر در اینستاگرام مشاهده نخواهید کرد پس اگر از اکانت خاصی خوشتان نمی آید میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید هم آن اکانت را محروم از رصد فعالیت های خود در اینستاگرام کنید و هم فعالیت های آن اکانت را در اینستاگرام مشاهده نکنید.

معرفی بهترین ربات افزایش فالوور برای بالا بردن فالوورهای پیجتان در کمترین زمان

 

حذف فالوورها در اینستاگرام به آسانی
حذف فالوورها در اینستاگرام برای خلاصی از فالوورهای فیک پیج

فالوور فیک با فالوور روح (ghost) چه فرقی دارد؟

شاید در شنیدن نام فالوور فیک و فالوور روح، شباهت‌های میان این دو، باعث گمراهی شود و این تصور به وجود آید که هردوی این فالوورهای یکی هستند اما یک نکته‌ی مهم وجود دارد که باعث تفاوت و تمایز می‌شود. فالوورهای فیک همان ربات‌هایی هستند که پروفایل‌های واقعی آن‌ها وجود ندارد و هیچ تعاملی هم نمی‌توانند با صفحه‌ی شما داشته باشند. برای یافتن و حذف این فالوورها، امکانات مختلفی از جمله سایت خارجی تشخیص فالوور فیک  و ربات حذف فالوور فیک رایگان وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌، این ربات‌ها را حذف کرد. در عین حال، فالوور روح، به فالوورهایی گفته می‌شود که پروفایل‌های واقعی دارند و ربات‌ نیستند اما به هر دلیلی؛ مثل الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، پست‌های شما برای آن‌ها نمایش داده نمی‌شود و هیچ‌گونه تعامل لایک کردن، نظردادن و اشتراک‌ گذاشتن با صفحه‌ی شما ندارند. با ما در ادامه مقاله حذف فالوورها در اینستاگرام همراه باشید.

حذف فالوورها در اینستاگرام با یک روش ساده!

برای حذف فالوورها در اینستاگرام کافیست که مطابق این متن عمل کنید:

 • ابتدا به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام خود مراجعه کنید.
 • گزینه Followers را لمس کنید تا لیست فالوورهای اکانت اینستاگرام شما نمایان شود.
 • در لیست فالوورها به دنبال اکانت فردی باشید که قصد دارید او را از لیست فالوورهای خود حذف نمایید. به محض یافتن اکانت وی آن را لمس کنید تا پروفایل او نمایان شود.
 • در پروفایل وی، آیکون موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید.
 • حال گزینه Block User را انتخاب کنید.
 • گزینه Yes, I’m Sure را لمس کنید.
 • نهایتا کافیست که گزینه Dismiss را لمس نمایید.

دقت داشته باشید که با حذف فالوورها در اینستاگرام به روش شرح داده شده، فرد مورد نظر به طور مستقیم از بلاک شدن یا حذف شدن خود توسط شما مطلع نمی‌شود. پس از انجام مراحل فوق اگر فرد بلاک یا حذف شده به پروفایل یا اکانت اینستاگرام‌تان مراجعه کند هیچ پستی برای او نمایش داده نمی‌شود. همچنین اگر وی اکانت شما را جستجو کند هم قادر به یافتن آن نخواهد بود. این موضوع هیچ ارتباطی با خصوصی (Private) یا عمومی (Public) بودن تنظیمات پروفایلتان ندارد و فردی که از لیست فالوورهایتان حذف شده قادر به مشاهده پست‌های نخواهد بود. اگر با ریزش فالوور مواجه شدید میتوانید با تبلیغات اسپانسری اینستاگرام تا حد زیادی این ریزش فالوور را جبران کنید.

حذف فالوورها در اینستاگرام بدون متوجه شدن شخص:

برای این که کاربر موردنظر را که در لیست فالوور‌ هایتان در اینستاگرام قرار دارد، بدون اینکه خود آن شخص متوجه شود حذف کنید، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 • وارد پروفایل شخص مورد نظر شوید.
 • بر روی آیکون سه نقطه که در بالا سمت راست قرار گرفته کلیک کنید.
 • از میان گزینه‌‌های نشان داده شده، گزینه Block را انتخاب کنید.
 • در پیغام نمایش داده شده بر روی گزینه Yes, I’m sure کلیک کنید.
 • بر روی بخش آبی‌ رنگ که با عنوان Unblock قرار گرفته کلیک کنید.

با بلاک کردن شخص، اکانت وی هم از لیست فالوورها ( دنبال کنندگان) و هم لیست فالووینگ‌های ( following ) شما حذف خواهد شد. مرحله آخر برای آن انجام می‌شود تا شخص متوجه بلاک شدنش نشود. در صورتی که شخص در حالت بلاک بماند، دیگر نمی‌تواند به شما درخواست دوستی بدهد که در این صورت متوجه اقدام شما خواهد شد. احتمال این که فرد مورد نظر از کم شدن تعداد فالووینگ‌ها ( following ) متوجه اقدام شما بشود هم وجود خواهد داشت.

آیا شخص حذف شده می تواند پست ها و استوری های شما را ببیند؟

بستگی به این واقعیت دارد که پروفایل شما خصوصی (private) یا عمومی (public) باشد. اگر اکانت اینستای خصوصی دارید و فالووری را حذف کنید ، آنگاه، او دیگر امکان دیدن پست ها و داستان های قدیمی یا تازه شما را نخواهد داشت. زیرا نمایه شما قفل شده و آن شخص می باید دوباره یک درخواست دنبال و follow برای شما بفرستد. که البته انتخاب پس از آن، در دست شماست، یعنی یا می توانید درخواستش را بپذیرید یا رد کنید یا بگذارید دست نخورده بماند. با پذیرش درخواست فرد دوباره به پروفایل اینستاگرام شما دسترسی پیدا می کند. با این حال ، اگر شما از این کار خودداری کنید یا اقدامی نکنید ، پست های شما از چشم او، پنهان خواهد ماند.با ما در ادامه مقاله حذف فالوورها در اینستاگرام همراه باشید.

آیا با حذف یک فالوور برای او Notification فرستاده می شود؟

هنگامی که یک فالوئر را حذف می کنید ، اینستاگرام به هیچ وجه به آن شخص پیامی نمی دهد. با این حال، شخص مورد نظر، شاید هنگامی که ببیند استوری یا پستی از سوی شما دریافت نمی کند، به این موضوع بدگمان شود.

اگر او پروفایل شما را باز کند و اکانت شما خصوصی باشد ، یک دکمه Follow را به همراه متنی که می گوید: “This Account is Private. Follow the account to see their photos and videos.” پیش روی خود خواهد دید. با ما در ادامه مقاله حذف فالوورها در اینستاگرام همراه باشید.

معرفی  اپلیکیشن برای حذف فالوور فیک اینستاگرام

کار کردن با بیشتر برنامه‌هایی که در این جا بررسی می‌کنیم ساده و رایگان است. می‌توانید با استفاده از این برنامه حذف فالوورها در اینستاگرام خصوصا فالوور های فیک برای اندروید و دیگر سیستم‌ها، دستی به سر و روی صفحه شخصی یا صفحه کاری برند خود بکشید و حفاظت و امنیت صفحه‌ی خود را در برابر الگوریتم‌های اینستاگرام و همچنین خطر حذف شدن صفحه، حفظ کنید. معرفی ۱۱ اپلیکیشن برای حذف فالوور فیک اینستاگرام اندروید و ios در ادامه آمده است. با ما در ادامه مقاله حذف فالوورها در اینستاگرام همراه باشید.

 

حذف فالوورها در اینستاگرام با اپلیکیشن

Follower Analyzer

این برنامه که برای سیستم‌عامل‌های اندروید قابل استفاده است، تجزیه و تحلیل دنبال‌کنندگان صفحه‌ی اینستاگرام شما را در اخیتارتان قرار می‌دهد. همچنین می‌توانید وضعیت تعامل میان دنبال‌کنندگان خود و پست‌های منتشر شده در صفحه را هم مورد بررسی قرار دهید.

Follower and Unflollower Analytics for Instagram

پیگیری و عدم پیگیری افراد به کمک دومین برنامه‎ی معرفی شده بسیار است. می‌توانید با استفاده از ردیاب فوری آن‌، در مورد طیف وسیعی از تجزیه و تحلیل‌های مربوط به حساب اینستاگرام خود مطلع شوید.

Followers for Instagram

یک اپلیکیشن مناسب و خوب برای سیستم‌عامل‌های ios. به کمک آن تعامل میان خود و دنبال‌کنندگان را زیرنظر بگیرید. ویژگی‌های اصلی این برنامه رایگان است اما در چند مورد از امکانات خود، نیازمند به پرداخت دورن برنامه‌ای است.

Followers Insights for Instagram

یکی دیگر از برنامه‌های اندروید مورد علاقه است که بیش از ۱۵۰۰۰۰ نفر به آن امتیاز ۵ ستاره داده‌اند و از کار کردن با آن رضایت داشته‌اند. این برنامه به شما علاوه بر ردیابی فالوورهای و فالووینگ‌ها، امکان پیگیری این که چه افرادی شما را مسدود کرده‌اند یا وفادارترین دنبال‌کننده‌ی شما چه کسی هستند را می‌دهد.

Followers Tools for Instagram

برنامه دیگری که به عنوان برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام برای اندروید در دسترس شماست، همین برنامه است. به کمک آن می‌توانید به اطلاعات زیادی در مورد حساب خود پی ببرید و مدیریت بهتری در حساب اینستاگرام خود داشته باشید.

امیدواریم که از مطالعه مقاله حذف فالوور ها در اینستاگرام در سلام ادز بهره کافی را برده باشید. برای خواندن مقاله های بیشتر به پیج ما سربزنید.

پس از حذف فالوورهای فیک پیج خود نیاز دارید تا با استفاده از روش های فوری این کمبود تعداد را جبران کنید تا پیج شما دچار افت نشود. یکی از بهترین روش ها برای این کار خرید فالوور ایرانی و یا خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام است؛ میتوانید اطمینان داشته باشید با خرید این دسته از فالوور ها از سایت سلام ادز، فالوورهایی صد در صد واقعی به پیج خود اضافه کرده اید!

ویدیو آموزشی افزایش فالوور اینستاگرام با چند روش کاربردی و ساده !!

 

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی