Skip to content

تولید محتوا اینستاگرام

INSTAGRAM
CONTENT

back right سلام‌ ادز

سفارش تولید محتوا اینستاگرام

جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
 • پکیج تولید محتوا اینستاگرام تخصصی
 • سفارش تولید محتوا اینستاگرام فوری
 • مدیریت محتوا اینستاگرام تضمینی
 • قیمت مناسب و تحویل سریع
back left سلام‌ ادز

تولید محتوای اینستاگرام

امروزه با گسترش روز افزون شبکه‌های اجتماعی کاربرد واژه محتوا بیشتر شده است؛ اما تعریف دقیق تولید محتوا اینستاگرام چیست؟ همه‌ی انسان‌ها برای برقراری ارتباط با دیگران حرف‌های خود را در قالب کلمات و جملات مطرح می‌کنند که به آن پیام گفته می‌شود. تولید محتوا یک سیستم است نه یک هدف. برای تولید محتوا باید استراتژی تعیین شود و این استراتژی یا باید توسط ادمین ایجاد شود یا بوسیله شرکت تولید محتوا که به اصول تولید محتوا اینستاگرام آشنا باشند، استراتژی چیده شود. باید به اینکه برای چه کسی، برای چه‌کاری قرار است محتوا نوشته شود، توجه کنید. افرادی که بازاریاب محتوا هستند لزوماً تخصصی درزمینه محتوا ندارند اما یک خصوصیت اصلی افرادی که در حوزه محتوا فعالیت می‌کنند علاقه آن‌ها به نویسندگی است. شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار به این نکته آگاه هستید که برای اینکه بتوانید در گوگل یا یک شبکه اجتماعی به یک جایگاه ارزشمند دست پیدا کنید لازم است تا محتوای خوب تولید کنید. اگه به دنبال شرکت تولید محتوا اینستاگرام هستید و یا به دنبال ایده تولید محتوا اینستاگرام میگردید، می‌توانید از خدمات وب سایت سلام ادز استفاده نمایید. برای خرید پیج اینستاگرام به لینک مراجعه کنید.

تولید محتوا اینستاگرام تخصصی
تولید محتوا اینستاگرام حرفه ای
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول

شما میتوانید با رعایت نکات تولید محتوا در اینستاگرام و خلق محتوایی یونیک و تخصصی به راحتی میزان فالوورهای خود را افزایش داده و آن ها را وفادار کنید. ما در سلام ادز با تولید محتوای حرفه ای برای پیج شما در افزایش فالوور کمکتان خواهیم کرد.

تولید محتوا برای پیج اینستاگرام معمولا 4 تا 5 روز کاری زمان لازم دارد و به نوع محتوای سفارش شده بستگی دارد.  اما در کل سرعت رسیدن سفارش شما بسیار بالاست و از این نظر سلام ادز در سطح بالایی قرار دارد. 

نوع تولید محتوای تولید شده بستگی به درخواست شما دارد که شامل محتوای متنی، ویدیویی، تصویری، صوتی، اسلایدی و…میشود. سایت سلام ادز انواع محتوا را می تواند برای شما راهم کند.

تولید محتوا اینستاگرام

نحوه تولید محتوا در هر کدام از شبکه‌های اجتماعی متفاوت است؛ زیرا مخاطبان آن متفاوت هستند. به‌عنوان مثال محتوای لینکدین یک محتوا تخصصی درزمینه کسب‌وکار است و تولید محتوا اینستاگرام بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی دارد، اما منظور از تولید محتوا در اینستاگرام چیست و شروع تولید محتوا در اینستاگرام به چه صورت است؟ همه‌ی افراد به این آگاهی رسیده‌اند که اینستاگرام در حال تبدیل شدن به یک ابزار مؤثر در بازاریابی و تبلیغات است. با وجود دانستن این نکته باز هم افرادی هستند که آموزش‌های لازم در این زمینه را ندیده باشند. از طرفی با توجه به ورود همه‌ی افراد به این فضا و رقبایی که در زمینه‌های مختلف وجود دارند لازم است شما با انواع،  اصول تولید محتوا در اینستاگرام، استراتژی تولید محتوا برای اینستاگرام و تولید محتوا خوب برای اینستاگرام آشنا باشید. در ادامه انواع تولید محتوا برای پیج اینستاگرام را توضیح می‌دهیم. همانطور که میدانید اینستاگرام حرف هایی برای گفتن دارد چراکه بازدید کننده ها در اینستاگرام واقعی تر هستند و همچنین بدلیل وجود امکان چت، توانایی ارتباط بهتر با کاربران را دارید و به همین دلیل صاحبان کسب و کار ها با ایجاد یک صفحه و خرید فالوورفعالیت خود را در اینستاگرام آغاز می‌کنند. میتوانید فالوورهای واقعی و بدون ریزش از سایت های خرید و فروش فالوور مانند سلام ادز خریداری کنید. همچنین به شما کمک میکنیم تا مدیریت پیج اینستاگرام خود را بدست بگیرید.

تولید محتوا اینستاگرام حرفه ای

1. تولید محتوا متنی اینستاگرام

یکی از انواع محتوا، محتوای متنی است که صرفا به معنای استفاده کردن از کلمات در متن است و گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال شغل تولید محتوا اینستاگرام میگردند چرا که ساده ترین حالت تولید محتوا است. مخاطبان به این روش تولید محتوا در اینستاگرام اعتماد بیشتری می‌کنند. حتی خود ما اعتمادمان به محتوای متنی بیشتر است. به همین دلیل است که مدیران بیزینس ها مقالات خود را در شبکه ای اجتماعی مانند اینستاگرام منتشر می‌کنند. اگر دقت کنید مقالات علمی اکثراً به‌صورت متن که یکی از گزینه ها برای تولید محتوای مناسب اینستاگرام است، هستند. همچنین مخاطبان درصورتی‌که هم کتاب و هم فیلم یک مجموعه وجود داشته باشد کتاب آن را ترجیح می‌دهند؛ به دلیل اینکه جزئیات بیشتری در آن ذکر شده است. کتاب جنبه یادگیری و فیلم جنبه سرگرمی دارد.

2. محتوا بصری در اینستاگرام

این نوع از محتوا شامل تعدادی عکس و تصویر است که می‌خواهد پیامی را به مخاطب خود منتقل کند. برای جلوگیری از یکنواختی محتوا متنی می‌توان از محتوا تصویری استفاده کرد. امروزه رسانه های اجتماعی نیز توجه بیشتری به محتوا تصویری دارند؛ زیرا در محتوای تصویری می‌توان پیام‌های بیشتری را نسبت به محتوا متنی منتقل کرد. همچنین آمارها نشان داده است که محتوای بصری 93 درصد از ارتباطات انسانی را تشکیل داده است.

3. ساخت محتوا ویدئویی اینستاگرام

تجربه ثابت کرده است که کاربران محتوا ویدئویی را به محتوای متنی ترجیح می‌دهند و برای آن زمان بیشتری گذاشته و توجه بیشتری می‌کنند. به دلیل تغییر عادات رسانه عادات مردم هم تغییر پیدا کرده است. این عامل تأثیرات خود را در محتواهایی که در انواع شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود گذاشته است و باعث شده تا میزان تولید محتوای ویدئویی افزایش پیدا کند.

4. محتوا ترکیبی

همان‌طور که از اسم این محتوا مشخص است، ترکیبی از متن، تصویر و ویدئو استفاده می‌شود. با توجه به ویژگی‌های متفاوتی که هرکدام از این محتواها دارند درصد تأثیر گذاری محتوای ترکیبی بیشتر است و مخاطب را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. یکی از مهم ترین نکات تولید محتوا در اینستاگرام این است که شما بتوانید محتوای مناسب پیج و کسب و کار خود را استفاده کنید و هزینه تولید محتوا در اینستاگرام خود را تا حد زیادی کاهش دهید. 

ویژگی‌های محتوا خوب برای اینستاگرام

همواره محتوا متنی یا تصویری برای انتقال دادن یک پیام خاص تولید می‌شود. در بازاریابی محتوا باید به این نکته توجه داشته باشید که ما قصد بازی کردن با مخاطب خود را نداریم؛ بلکه هدف از محتوایی که ما تولید می‌کنیم این است که آنچه درون ما است یا آنچه برای کسب‌وکار ما لازم است را به‌گونه‌ای که به مخاطب حس خوب دهد، بیان کنیم. برای اینکه بتوانیم یک محتوا خوب تولید کنیم و نحوه تولید محتوا اینستاگرام را به خوبی بفهمیم لازم است تا ویژگی‌هایی را در نوشته خود رعایت کنیم.

بیان درست مسئله اصلی‌ترین مورد در تولید محتوا

برای همه ما در دوران مدرسه اتفاق افتاده است که معلم درسی را توضیح داده باشد اما ما چیزی از آن درس متوجه نشده باشیم؛ درواقع معلم دانش و تخصص کافی در زمینه درس را داشته است اما شیوه درست بیان آن را بلد نبوده. به همین علت نتوانسته منظور خود را به‌درستی منتقل کند. برای این که شما بتوانید به‌درستی منظور خود را منتقل کنید لازم است تا مطالعه و نوشتن خود را بیشتر کنید. به‌طور کلی هر اندازه که میزان مطالعه بیشتر باشد انسان حرف بیشتری برای گفتن دارد و دانش او افزایش پیدا می‌کند. همچنین باید قلم خود را قوی کنید و شروع به نوشتن کنید هر چند ساده. این دو عامل به شما کمک می‌کند تا توانایی تولید محتوا اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی را در خود تقویت کنید.

بیان مسئله متناسب با مخاطب

شما در هر کسب‌وکاری که فعالیت می‌کنید لازم است تا مخاطبان حرفه خود را بشناسید. و محتوایی که تولید می‌کنید متناسب با مخاطبانی باشد که دارید. امروزه بعضی از مسائل به سبب تکرارهایی که شده توجه مخاطب را از بین برده است. به همین علت لازم است شما با شیوه‌ای خلاقانه و رعایت اصول گفته شده محتوا را به‌گونه‌ای مطرح کنید که نظر مخاطب را جلب کند. البته در ابتدانیاز به مخاطب دارید و سپس برایاینکه از دستش ندهید باید توجهش را جلب کنید و یکی از روش های پیدا کردن مخاطب خرید فالوور ایرانی  است. نکته‌ای که در زبان فارسی مثل بعضی از زبان‌های دیگر وجود دارد این است که، کلماتی در زبان فارسی وجود دارد که دارای ایهام و ابهام است و مخاطب نمی‌تواند منظور شما را به‌درستی درک کند. به همین علت لازم است تا منظور خود را به‌صورت شفاف و واضح مطرح کنید.

رعایت اصول نگارشی

هر زبانی که دارید اصول و قواعد نوشتاری مخصوص به خود را در بر می‌گیرد و زبان فارسی از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه تولید محتوا اینستاگرام شما به‌درستی انجام شود لازم است تا اصول، قواعد، دستور زبان فارسی و اصول نگارشی که دارد را کاملاً آموخته باشید.

محتوا و جنبه بصری آن

همان طور که در بالا اشاره کردیم اینستاگرام جنبه تفریح و سرگرمی دارد و محتوایی برای آن مناسب‌تر است که بیشتر جنبه تصویری داشته باشد. به‌عنوان مثال اگر دقت کرده باشید پست‌های مربوط به لباس، غذا، دکوراسیون و غیره بسیار قدرتمندتر نسبت به دیگر پست‌ها عمل می‌کنند که اگر در کنار آن از قالب تولید محتوا اینستاگرام مناسب استفاده کنید قطعا موفق تر عمل خواهید کرد. به همین دلیل است که طراحی پست اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است و مارکتر ها همیشه بدنبال طراحی خلاقانه هستند. این که چگونه در اینستاگرام تولید محتوا کنیم نکته کلیدی و مهمی است که میتواند برای پیج شما سرنوشت ساز باشد. یک سایت تولید محتوا اینستاگرام حرفه ای مانند سلام ادز میتواند از صفر تا صد چگونگی تولید محتوا در اینستاگرام را با شما پیش رود.

ایده‌های خلاقانه برای تولید محتوا اینستاگرام

در سلام ادز قصد داریم پیشنهاداتی که به شما کمک می‌کند تا تولید محتوا برای اینستاگرام خود را بهبود ببخشید، به شما معرفی کنیم. در ادامه ایده‌ برای تولید محتوا اینستاگرام خلاقانه و کاربردی  جهت ارزشمندی در شبکه اجتماعی را به شما توضیح می‌دهیم تا بدین طریق بتوانید هزینه تولید محتوا اینستاگرام خود را بهبود بخشید.

تبلیغ برای بازدید بیشتر وب سایت

با توجه به اهمیت داشتن وب سایت برای هر کسب‌وکاری و از طرفی مخاطبان بیشتر اینستاگرام، شما می‌توانید بر خلاف عادت همیشه به‌جای این که مخاطبان سایت را هدایت کنید به سمت پیج اینستاگرام خود، این دفعه با گذاشتن یک پست جالب در اینستاگرام مخاطبان را تشویق کنید برای مشاهده وب سایت کسب‌وکار که دارید. 

دقت در محتوا مناسبتی

نکته‌ای که در زمان انتشار پست‌ها با توجه به تقویم تولید محتوا اینستاگرام که دارید باید دقت کنید این است که تولید محتوا اینستاگرامی خود را با مناسبت‌های مهم مانند عید، تولد، ایام سوگواری و غیره هماهنگ کنید. بارگذاری این نوع از محتواها باعث می‌شود تا به مخاطبان خود نشان دهید که کسب‌وکار شما یک کسب‌وکار سرزنده و فعال است و با اتفاقات جامعه هماهنگ است. میتوانید مطالب و ایده های بیشتری را از سایت های آموزش تولید محتوا اینستاگرام دریافت کنید. 

بهترین روش تولبد محتوا اینستاگرام

تعامل داشتن با مخاطبان

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که هر چه بیشتر با مخاطب خود در ارتباط باشید دیده شدن شما هم بیشتر می‌شود، این یکی از مهم ترین نکات تولید محتوا در اینستاگرام است. میزان تعامل شما تا حد زیادی به استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام شما بستگی دارد. منظور ما از تعامل با مشتری یعنی انتشار پست‌هایی که مخاطب را برای لایک، کامنت، ذخیره یا فوروارد کردن پست شما ترغیب کند. به‌عنوان مثال در پست‌هایی که منتشر می‌کنید می‌توانید از مخاطبان خود سؤال‌هایی بپرسید که آنان را وادار کند به پاسخ دادن و این عامل تأثیر مستقیم در دیده شدن پست شما در اینستاگرام دارد.

ویدئو

از ویژگی‌های ایستاگرام قابلیت انتشار ویدئوهای کوتاه و طولانی مدت است. شما می‌توانید سؤالات متداول مشتریان و مخاطبان خود را در قالب ویدئو پاسخ دهید و با این کار خود توجه بیشتر مخاطب را به سمت خود جلب کنید. برای گرفتن ایده تولید محتوا در اینستاگرام میتوانید به ویدیوهای پیج های رقیب خود سری بزنید.

محتوا آموزشی

شما در هر صنفی که فعالیت می‌کنید قطعاً مخاطبان مخصوص به خودتان را دارید. پس می‌توانید محتوای آموزشی تولید کنید و با آن‌ها به اشتراک بگذارید. بدون شک تمام کسب‌وکارها این امکان را دارند. اگر شما صاحب پیجی هستید که محتوای خلاقانه و دست سازهای خانگی تهیه می‌کند و می‌فروشد در شرایط فعلی کرونا که تنها سرگرمی بیشتر مردم شبکه های اجتماعی است می‌توانید محتواهای آموزشی در خصوص بعضی از نمونه کارهای خود تهیه کنید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

توجه به پشت صحنه کار

شما در صنفی که فعالیت می‌کنید قطعاً از طریق اینستاگرام خود در حال معرفی خدمات یا محصولات خود هستید. برای اینکه با مخاطب خود بیشتر ارتباط بگیرید و اعتماد مخاطب خود را بیشتر جلب کنید می‌توانید از پشت صحنه کار خود آن بخش‌هایی که محرمانه نیستند فیلم تهیه کنید و با کاربران خود به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید از این ویدیو ها در جهت تبلیغات موثر در اینستاگرام استفاده کنید. دیدن این ویدیو درباره تبلیغات موثر در اینستاگرام میتواند مهارت های شما را در این زمینه تا حد زیادی بهبود بخشد.

نظرات مخاطبان خود را به اشتراک بگذارید

بدون شک شما در دایرکت‌ها، کامنت‌ها و یا استوری‌های خود با سؤالات مشتریانتان مواجه شده‌اید. می‌توانید این سؤالات و گاها نظرات آن‌ها را با دیگر کاربرانتان به اشتراک بگذارید. این کار علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک حس خوب و حس اعتماد در مخاطبتان می‌شود، باعث می‌شود تا سؤالات احتمالی دیگر کاربرانتان بر طرف شود.

تولید محتوا اینستاگرام چگونه باشد؟

تولید محتوا یعنی چه؟ اولین چیزی که در تولید محتوا به آن نیازمند هستیم؛ متنی خوب و باکیفیت است که در آن از جملات طولانی و پیچیده استفاده نشده باشد.  هرچند هرکسی سلیقه‌ی خودش را دارد ولی امروزه افراد دوست دارند با کمترین زمان اطلاعات بیشتری را کسب کنند. ازاین‌جهت شما اگر از طولانی بودن پرهیز کنید باعث می‌شوید مخاطب رغبت کند تا کل محتوا را مطالعه کند. اینگونه شما می توانید به نکات مهم و ضروری‌تر بپردازید. با این روش  شوقی را در مخاطب ایجاد کرده و این اشتیاق سبب افزایش رضایت مخاطب خواهد شد. لازم به ذکر است تولید محتوا خوب تاثیر تبلیغات گسترده در اینستاگرام را چند برابر میکند.

هشتگ گذاری را هنگام تولید محتوا فراموش نکنید!

اگر دارید تولید محتوا اینستاگرام انجام می‌دهید لطفاً هشتک گذاری را حتماً انجام بدهید؛ به خصوص برای تولید محتوا تبلیغات رسمی از این اقدام غافل نشوید. بسیار مورد مهمی است که بدانید ما در تولید محتواها برای شناسایی موتور جست‌وجوی گوگل از کلمات کلیدی استفاده می‌کنیم، در اینستاگرام هم به همین صورت است ما برای اینکه کاربر بتواند هنگامی‌که در نوار جست‌وجو موضوع موردنظر خود را سرچ می‌کند به‌راحتی پیدا شویم باید از هشتک گذاری استفاده کنیم به‌عنوان‌مثال ما به دنبال اطلاعاتی در مورد موفقیت هستیم وقتی سرچ می‌کنیم موفقیت؛ تمام پست‌هایی که هشتگ مربوط به #موفقیت رادارند برای ما نمایش داده می‌شوند.

از اینفلوئنسرها و میکرو اینفلوئسنرها کمک بگیرید

ابتدا برای دوستانی که شاید با این واژه غریب هستند شرح می‌دهیم که به چه افرادی اینفلوئنسر یا میکرو اینفلوئنسر می‌گوییم، به افرادی که پیج هایی با فالور بالایی دارند و ویو و لایک های ایرانی پست‌هایشان بالا است میکرو اینفلوئنسر و اگر به‌مراتب این اعداد و ارقام بازدید و دنبال کنندگان بالاتر باشد اینفلوئنسر می‌گویند. این مورد گزینه‌ای مناسب است که بتوانید از دید تبلیغ به آن نگاه کنید تا تولید محتوای شما فرصت بیشتر دیده شدن را داشته باشد. تبلیغات اینفلوئنسر از دسته های مهم کاری در زمینه اینستاگرام و پیشرفت کسب کارهای در این شبکه اجتماعی است. این گزینه میتواند بهترین راه برای شما باشد تا نمونه تولید محتوا اینستاگرام مناسبی را مشاهده کنید.

برای تولید محتوای خود برنامه‌ی زمانی مناسبی را در نظر بگیرید

این نکته را فراموش نکنید که هرچقدر تولید محتوای خوبی داشته باشید اگر در گذاشتن پست‌ها برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسبی را در نظر نگیرید باعث عدم موفقیت بیزینس خود خواهید شد. کاربرها پیج هایی را دنبال می‌کنند که فعال باشند؛ پس همیشه حد وسط را رعایت کنید. نه آنقدر زیاد تولید محتوا انجام دهید تا کاربر را کلافه کنید نه آنقدر دیر پست به اشتراک بگذارید که پیج شما برای کاربر کمرنگ شود.

از نوع تبلیغات UGC در تولید محتوا اینستاگرام استفاده کنید

UGC تبلیغات کاربر محوری است که برای تولید محتوای شما بسیار خوب است وقتی از کاربران خود تقاضا کنید که در زمان خرید محصول شما عکس محصولتان را در پیج خودشان بگذارند و زیر پست شما را تگ کنند و از هشتگ برند شما استفاده کنند باعث می‌شود که تولید محتوا اینستاگرام شما بیشتر دیده شود. بعضی از افراد نیز با گذاشتن مسابقه و جوایز از این شیوه استفاده می‌کنند تا بازدید تولید محتوای خود را بالا ببرند. خرید لایک فیک میتواند از دیگر راه هایی باشد که ویو پست ها و  پیج شما را بالا میبرد.

انتخاب عکس در تولید محتوا اینستاگرام

زمانی که برنامه تولید محتوا برای اینستاگرام خود را انجام می‌دهید به این موضوع مهم حتماً دقت کافی داشته باشید و بدانید عکس یکی از جذاب‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های اینستاگرام است. سعی کنید آلبوم عکس‌هایی باکیفیت و مربوط به موضوع تولید محتوای خود را همیشه داشته باشید تا در صورت نیاز زمان زیادی را برای پیدا کردن عکس اینستاگرام نگذارید. تولید محتوا اینستاگرام قیمت مختلفی دارد که به عوامل گوناگونی بستگی دارد.

در انتخاب عکس هم باید دقت کنید اول ‌از همه عکس دارای جذابیت باشد که وقتی کاربر عکس را می‌بیند چندثانیه‌ای روی آن تمرکز کرده و به تماشا کردن عکستان بپردازد این‌گونه تأثیر مثبتی در ضمیر ناخودآگاه مشتری شما به وجود می‌آید و بحث اعتمادسازی و خرید محصول را به همراه دارد.

تولبد محتوا اینستاگرام ارزان

 

از عکس‌های شلوغ برای پیج اینستاگرام پرهیز کنید

حتماً می‌دانید زیبایی ظاهری تولید محتوا اینستاگرام تا چه اندازه‌ای مهم است و این را هم‌ می‌دانید که در ابتدا چشم است که می‌بیند. کاربر وقتی وارد پیجی شود اولین موردی که نظر او را جلب خواهد کرد ظاهر اینستاگرام و زیبایی آن است که تا حد چشمگیری به انتخاب عکس‌های شما دارد.

عکس‌هایی را انتخاب کنید که باعث خستگی چشم نشود؛ یعنی عکس‌های شلوغی نباشد و ترکیب رنگ و نورپردازی در آن‌ها رعایت شده باشد که با قرار گرفتن تمام این نکات در کنار یکدیگر زیبایی پیج شما به وجود می‌آید. می‌توانید از پیج های موفقی که تولید محتوا انجام می‌دهند سر بزنید تا ببینید چگونه با انتخاب دقیق عکس‌ها باعث جذب خود شما می‌شوند و به تأثیر این مهم پی ببرید.

از قانون یک‌سوم عکس استفاده کنید

گاهی خیلی خوب است که از حوزه‌های دیگری هم برای بالا بردن کیفیت کارمان استفاده کنیم و از عکاسان پرس‌وجو کنیم که قانون یک‌سوم چیست؟ با رعایت این قانون باعث دقت کاربر بر روی عکس موردنظر خود می‌شوید به این شکل که عکس را به ‌طور فرض مانند تکه‌های جورچین به 9 قسمت تقسیم کرده و مهم‌ترین قسمت عکس که می‌خواهیم توجه بیشتری به آن شود به‌عنوان‌مثال نام برندمان را در یک‌سوم تصویر می‌آوریم. توجه داشته باشید که تعرفه تولید محتوا برای اینستاگرام بستگی به کسب و کار و پکیج انتخابی شما در  قرارداد تولید محتوا اینستاگرام دارد. 

اگر به دنبال راهکاری موثر برای افزایش ممبر، آگاهی از برند و افزایش فروش محصولات یا خدمات خود هستید، پیشنهاد ما به شما خرید ممبر پاپ آپ تلگرامی است. به جرات می‌توان گفت ممبر پاپ آپ بیشترین کیفیت و فروش را در بین ممبر‌های موجود در بازار تلگرام دارد. ما همچنین فالوور پاپ آپ اینستاگرام نیز داریم. خرید ممبر پاپ آپ تلگرام بهترین روش دریافت ممبر است زیرا:

 • بازدیدکنندگانی که با این روش وارد کانال شما می‌شوند، افراد واقعی هستند و با انتخاب خود وارد کانال شما شده اند.
 • در زمان افزایش کاربران کانال و حتی بعد از آن، بازدید کانال شما بین چهل تا هفتاد درصد افزایش خواهد یافت.
 • بعد از اینکه لینک پیوستن به کانال در اختیار کاربر قرار گرفت، کاربر می‌تواند در آن بماند یا از کانال خارج شود. این یک مسئله اختیاری است.
 • در این روش شما قطعا بازدید‌های بیشتری نسبت به روش‌های قبل دارید.
  تمامی ممبر‌ها واقعی و فعال هستند.

در این روش شما کسی را به اجبار وارد کانال خود نمی‌کنید. در روش خرید ممبر پاپ آپ هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود می‌باشند تلگرام آن‌ها باز شده ممبر به‌صورت کاملا اختیاری و برحسب علاقه و از طریق اعلان { آیا می‌خواهید به کانال … بپیوندید} دعوت می‌شود و کانال شما به آن‌ها نمایش داده خواهد شد. در روش ممبرگیری پاپ‌آپ بازدید بسیار بالا خواهد بود، زیرا تعداد زیادی کاربر از کانال شما بازدیدخواهند کرد و در صورت نیاز عضو خواهند شد.

پس از پایان عضوگیری برای پست‌های جدید بازدید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد خواهد بود.