Skip to content

بسته های

تولید محتوا اینستاگرام

INSTAGRAM CONTENT
فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

تولید محتوا اینستاگرام

تومان
  •  
  • شروع پس از ثبت سفارش
  •  
  •  

تولید محتوای اینستاگرام

امروزه با گسترش روز افزون شبکه‌های اجتماعی کاربرد واژه محتوا بیشتر شده است؛ اما تعریف دقیق محتوا چیست؟ همه‌ی انسان‌ها برای برقراری ارتباط با دیگران حرف‌های خود را در قالب کلمات و جملات مطرح می‌کنند که به آن پیام گفته می‌شود. تولید محتوا یک سیستم است نه یک هدف. برای تولید محتوا باید استراتژی تعیین شود و این استراتژی یا باید توسط ادمین ایجاد شود یا بوسیله خدمات ادمین که توسط شرکت ها ارائه ‌می‌شود، استراتژی چیده شود. باید به اینکه برای چه کسی، برای چه‌کاری قرار است محتوا نوشته شود، توجه کنید. افرادی که بازاریاب محتوا هستند لزوماً تخصصی درزمینه محتوا ندارند اما یک خصوصیت اصلی افرادی که در حوزه محتوا فعالیت می‌کنند علاقه آن‌ها به نویسندگی است. شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار به این نکته آگاه هستید که برای اینکه بتوانید در گوگل یا یک شبکه اجتماعی به یک جایگاه ارزشمند دست پیدا کنید لازم است تا محتوای خوب تولید کنید. اگه به دنبال شرکت تولید محتوا اینستاگرام هستید می‌توانید از خدمات وب سایت سلام ادز استفاده نمایید.

تولید محتوا اینستاگرام
محتوای اینستاگرام
تحویل سریع
پرداخت امن
ضمانت ارسال
سوالات متداول

تولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا اینستاگرام

نحوه تولید محتوا در هر کدام از شبکه‌های اجتماعی متفاوت است؛ زیرا مخاطبان آن متفاوت هستند. به‌عنوان مثال محتوای لینکدین یک محتوا تخصصی درزمینه کسب‌وکار است و تولید محتوا اینستاگرام بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی دارد. همه‌ی افراد به این آگاهی رسیده‌اند که اینستاگرام در حال تبدیل شدن به یک ابزار مؤثر در بازاریابی و تبلیغات است. باوجود دانستن این نکته باز هم افرادی هستند که آموزش‌های لازم در این زمینه را ندیده باشند. از طرفی با توجه به ورود همه‌ی افراد به این فضا و رقبایی که در زمینه‌های مختلف وجود دارند لازم است شما با انواع و اصول تولید محتوا در اینستاگرام آشنا باشید. در ادامه انواع محتوا را توضیح می‌دهیم. البته در این بین تلگرام هم حرف هایی برای گفتن دارد چراکه بازدید کننده ها در اینستاگرام واقعی تر هستند و همچنین بدلیل وجود امکان چت، توانایی ارتباط بهتر با کاربران را دارید و به همین دلیل صاحبان کسب و کار ها با ایجاد یک کانال و خرید فالوور واقعی اینستاگرام فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز می‌کنند.

1. محتوا متنی

یکی از انواع محتوا، محتوای متنی است که صرفا به معنای استفاده کردن از کلمات در متن است. مخاطبان به محتوای متنی اعتماد بیشتری می‌کنند. حتی خود ما اعتمادمان به محتوای متنی بیشتر است. به همین دلیل است که مدیران بیزینس ها مقالات خود را در شبکه ای اجتماعی مانند تاگرام منتشر می‌کنند چراکه تولید محتوا اینستاگرام به صورت متنی است و بیشتر دیده می‌شود. اگر دقت کنید مقالات علمی اکثراً به‌صورت متن هستند. همچنین مخاطبان درصورتی‌که هم کتاب و هم فیلم یک مجموعه وجود داشته باشد کتاب آن را ترجیح می‌دهند؛ به دلیل اینکه جزئیات بیشتری در آن ذکر شده است. کتاب جنبه یادگیری و فیلم جنبه سرگرمی دارد.

2. محتوا بصری

این نوع از محتوا شامل تعدادی عکس و تصویر است که می‌خواهد پیامی را به مخاطب خود منتقل کند. برای جلوگیری از یکنواختی محتوا متنی می‌توان از محتوا تصویری استفاده کرد. امروزه هر رسانه‌ اجتماعی نیز توجه بیشتری به محتوا تصویری دارند؛ زیرا در محتوای تصویری می‌توان پیام‌های بیشتری را نسبت به محتوا متنی منتقل کرد. همچنین آمارها نشان داده است که محتوای بصری 93 درصد از ارتباطات انسانی را تشکیل داده است.

3. محتوا ویدئویی

تجربه ثابت کرده است که کاربران محتوا ویدئویی را به محتوای متنی ترجیح می‌دهند و برای آن زمان بیشتری گذاشته و توجه بیشتری می‌کنند. به دلیل تغییر عادات رسانه عادات مردم هم تغییر پیدا کرده است. این عامل تأثیرات خود را در محتواهایی که در انواع شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود گذاشته است و باعث شده تا میزان تولید محتوای ویدئویی افزایش پیدا کند. ,اما با تمام این ها یک ادمین پیج اینستاگرام باید حواسش به تمامی اتفاقات و محتوا های پیج باید. محتوا ویدئویی جنبه سرگرمی بیشتری دارد و نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند.

4. محتوا ترکیبی

همان‌طور که از اسم این محتوا مشخص است، ترکیبی از متن، تصویر و ویدئو استفاده می‌شود. با توجه به ویژگی‌های متفاوتی که هرکدام از این محتواها دارند درصد تأثیر گذاری محتوای ترکیبی بیشتر است و مخاطب را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. اما محتوا شما هیچوقت دیده نخواهد شد مگر اینکه تبلیغ کانال تلگرام را بصورت دوره ای و با استراتژی انجام دهید.

تولید محتوا مناسب اینستاگرام

ویژگی‌های محتوا خوب برای اینستاگرام

همواره محتوا متنی یا تصویری برای انتقال دادن یک پیام خاص تولید می‌شود. در بازاریابی محتوا باید به این نکته توجه داشته باشید که ما قصد بازی کردن با مخاطب خود را نداریم؛ بلکه هدف از محتوایی که ما تولید می‌کنیم این است که آنچه درون ما است یا آنچه برای کسب‌وکار ما لازم است را به‌گونه‌ای که به مخاطب حس خوب دهد، بیان کنیم. برای اینکه بتوانیم یک محتوا خوب تولید کنیم لازم است تا ویژگی‌هایی را در نوشته خود رعایت کنیم. یکی از راه های دیده شدن محتوا در تلگرام، خرید ممبر پاپ اپ اینستاگرام است و این روش از راه های به صرفه و پر بازده است چراکه کاربر با میل خودش وارد کانال خواهد شد.

بیان درست مسئله اصلی‌ترین مورد در تولید محتوا

برای همه ما در دوران مدرسه اتفاق افتاده است که معلم درسی را توضیح داده باشد اما ما چیزی از آن درس متوجه نشده باشیم؛ درواقع معلم دانش و تخصص کافی در زمینه درس را داشته است اما شیوه درست بیان آن را بلد نبوده. به همین علت نتوانسته منظور خود را به‌درستی منتقل کند. برای این که شما بتوانید به‌درستی منظور خود را منتقل کنید لازم است تا مطالعه و نوشتن خود را بیشتر کنید. به‌طور کلی هر اندازه که میزان مطالعه بیشتر باشد انسان حرف بیشتری برای گفتن دارد و مهارت صحبت کردن و دانش او افزایش پیدا می‌کند. همچنین باید قلم خود را قوی کنید و شروع به نوشتن کنید هر چند ساده. این دو عامل به شما کمک می‌کند تا توانایی تولید محتوا اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی را در خود تقویت کنید.

بیان مسئله متناسب با مخاطب

شما در هر کسب‌وکاری که فعالیت می‌کنید لازم است تا مخاطبان حرفه خود را بشناسید. و محتوایی که تولید می‌کنید متناسب با مخاطبانی باشد که دارید. امروزه بعضی از مسائل به سبب تکرارهایی که شده توجه مخاطب را از بین برده است. به همین علت لازم است شما با شیوه‌ای خلاقانه و رعایت اصول گفته شده محتوا را به‌گونه‌ای مطرح کنید که نظر مخاطب را جلب کند. البته در ابتدانیاز به مخاطب دارید و سپس برایاینکه از دستش ندهید باید توجهش را جلب کنید و یکی از روش های پیدا کردن مخاطب خرید فالوور ایرانی اینستاگرام است. نکته‌ای که در زبان فارسی مثل بعضی از زبان‌های دیگر وجود دارد این است که، کلماتی در زبان فارسی وجود دارد که دارای ایهام و ابهام است و مخاطب نمی‌تواند منظور شما را به‌درستی درک کند. به همین علت لازم است تا منظور خود را به‌صورت شفاف و واضح مطرح کنید.

رعایت اصول نگارشی

هر زبانی که دارید اصول و قواعد نوشتاری مخصوص به خود را در بر می‌گیرد و زبان فارسی از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه تولید محتوا اینستاگرام شما به‌درستی انجام شود لازم است تا اصول، قواعد، دستور زبان فارسی و اصول نگارشی که دارد را کاملاً آموخته باشید.

محتوا و جنبه بصری آن

همان طور که در بالا اشاره کردیم اینستاگرام جنبه تفریح و سرگرمی دارد و محتوایی برای آن مناسب‌تر است که بیشتر جنبه تصویری داشته باشد. به‌عنوان مثال اگر دقت کرده باشید پست‌های مربوط به لباس، غذا، دکوراسیون و غیره بسیار قدرتمندتر نسبت به دیگر پست‌ها عمل می‌کنند. به همین دلیل است که طراحی پست در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است و مارکتر ها همیشه بدنبال طراحی خلاقانه هستند.

ایده های خلاقانه در تولید محتوا اینستاگرام

ایده‌های خلاقانه برای تولید محتوا اینستاگرام

در سلام ادز قصد داریم پیشنهاداتی که به شما کمک می‌کند تا تولید محتوا اینستاگرام خود را بهبود ببخشید به شما معرفی کنیم. در ادامه ایده‌های خلاقانه و کاربردی اینستاگرام جهت ارزشمندی در شبکه اجتماعی را به شما توضیح می‌دهیم.

تبلیغ برای بازدید بیشتر وب سایت

با توجه به اهمیت داشتن وب سایت برای هر کسب‌وکاری و از طرفی مخاطبان بیشتر اینستاگرام، شما می‌توانید بر خلاف عادت همیشه به‌جای این که مخاطبان سایت را هدایت کنید به سمت پیج اینستاگرام خود، این دفعه با گذاشتن یک پست جالب در اینستاگرام مخاطبان را تشویق کنید برای مشاهده وب سایت کسب‌وکار که دارید. اما این مخاطبان تا وقتی که یک ادمین مدیریت شبکه‌های اجتماعی در سایتتان نداشته باشید به سمت پیج یا سایت شما نخواهند آمد!

دقت در محتوا مناسبتی

نکته‌ای که در زمان انتشار پست‌ها باید دقت کنید این است که محتواهای خود را با مناسبت‌های مهم مانند عید، تولد، ایام سوگواری و غیره هماهنگ کنید. بارگذاری این نوع از محتواها باعث می‌شود تا به مخاطبان خود نشان دهید که کسب‌وکار شما یک کسب‌وکار سرزنده و فعال است و با اتفاقات جامعه هماهنگ است و این روش هم مانند روش خرید فالوور ایرانی بدون ریزش ، باعث جلب اعتماد مخاطبانتان می‌شود.

تعامل داشتن با مخاطبان

حتماً به این نکته توجه داشته باشید که هر چه بیشتر با مخاطب خود در ارتباط باشید دیده شدن شما هم بیشتر می‌شود. منظور ما از تعامل با مشتری یعنی انتشار پست‌هایی که مخاطب را برای لایک، کامنت، ذخیره یا فوروارد کردن پست شما ترغیب کند. به‌عنوان مثال در پست‌هایی که منتشر می‌کنید می‌توانید از مخاطبان خود سؤال‌هایی بپرسید که آنان را وادار کند به پاسخ دادن و این عامل تأثیر مستقیم در دیده شدن پست شما در اینستاگرام دارد و یکی از راه های ایجاد این ارتباط، ساخت فرم نظر سنجی است.

ویدئو

از ویژگی‌های ایستاگرام قابلیت انتشار ویدئوهای کوتاه و طولانی مدت است. شما می‌توانید سؤالات متداول مشتریان و مخاطبان خود را در قالب ویدئو پاسخ دهید و با این کار خود توجه بیشتر مخاطب را به سمت خود جلب کنید.

محتوا آموزشی

شما در هر صنفی که فعالیت می‌کنید قطعاً مخاطبان مخصوص به خودتان را دارید. پس می‌توانید محتوای آموزشی تولید کنید و با آن‌ها به اشتراک بگذارید. بدون شک تمام کسب‌وکارها این امکان را دارند. اگر شما صاحب پیجی هستید که محتوای خلاقانه و دست سازهای خانگی تهیه می‌کند و می‌فروشد در شرایط فعلی کرونا که تنها سرگرمی بیشتر مردم شبکه اجتماعی اینستاگرام است می‌توانید محتواهای آموزشی در خصوص بعضی از نمونه کارهای خود تهیه کنید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

توجه به پشت صحنه کار

شما در صنفی که فعالیت می‌کنید قطعاً از طریق اینستاگرام خود در حال معرفی خدمات یا محصولات خود هستید. برای اینکه با مخاطب خود بیشتر ارتباط بگیرید و اعتماد مخاطب خود را بیشتر جلب کنید می‌توانید از پشت صحنه کار خود آن بخش‌هایی که محرمانه نیستند فیلم تهیه کنید و با کاربران خود به اشتراک بگذارید و همچنین آن فیلم با تبلیغات در کانال‌های خبری، با کاربران کثیر کانال های خبری به اشتراک بگذارید.

نظرات مخاطبان خود را به اشتراک بگذارید

بدون شک شما در دایرکت‌ها، کامنت‌ها و یا استوری‌های خود با سؤالات مشتریانتان مواجه شده‌اید. می‌توانید این سؤالات و گاها نظرات آن‌ها را با دیگر کاربرانتان به اشتراک بگذارید. این کار علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک حس خوب و حس اعتماد در مخاطبتان می‌شود، باعث می‌شود تا سؤالات احتمالی دیگر کاربرانتان بر طرف شود.

تولید محتوا اینستاگرام چگونه باشد؟

اولین چیزی که در تولید محتوا به آن نیازمند هستیم؛ متنی خوب و باکیفیت است که در آن از جملات طولانی و پیچیده استفاده نشده باشد.  هرچند هرکسی سلیقه‌ی خودش را دارد ولی امروزه افراد دوست دارند با کمترین زمان اطلاعات بیشتری را کسب کنند. ازاین‌جهت شما اگر از طولانی بودن پرهیز کنید باعث می‌شوید مخاطب رغبت کند تا کل محتوا را مطالعه کند. اینگونه شما می توانید به نکات مهم و ضروری‌تر بپردازید. با این روش  شوقی را در مخاطب ایجاد کرده و این اشتیاق سبب افزایش رضایت مخاطب خواهد شد. لازم به ذکر است تولید محتوا خوب تاثیر تبلیغات گسترده در اینستاگرام را چند برابر میکند.

هشتک گذاری را فراموش نکنید!

اگر دارید تولید محتوا اینستاگرام انجام می‌دهید لطفاً هشتک گذاری را حتماً انجام بدهید. بسیار مورد مهمی است که بدانید ما در تولید محتواها برای شناسایی موتور جست‌وجوی گوگل از کلمات کلیدی استفاده می‌کنیم، در اینستاگرام هم به همین صورت است ما برای اینکه کاربر بتواند هنگامی‌که در نوار جست‌وجو موضوع موردنظر خود را سرچ می‌کند به‌راحتی پیدا شویم باید از هشتک گذاری استفاده کنیم به‌عنوان‌مثال ما به دنبال اطلاعاتی در مورد موفقیت هستیم وقتی سرچ می‌کنیم موفقیت؛ تمام پست‌هایی که هشتگ مربوط به #موفقیت رادارند برای ما نمایش داده می‌شوند.

از اینفلوئنسرها و میکرو اینفلوئسنرها کمک بگیرید

ابتدا برای دوستانی که شاید با این واژه غریب هستند شرح می‌دهیم که به چه افرادی اینفلوئنسر یا میکرو اینفلوئنسر می‌گوییم، به افرادی که پیج هایی با فالور بالایی دارند و بازدید و لایک های پست‌هایشان بالا است میکرو اینفلوئنسر و اگر به‌مراتب این اعداد و ارقام بازدید و دنبال کنندگان بالاتر باشد اینفلوئنسر می‌گویند. این مورد گزینه‌ای مناسب است که بتوانید از دید تبلیغ به آن نگاه کنید تا تولید محتوای شما فرصت بیشتر دیده شدن را داشته باشد. تبلیغات اینفلوئنسر از دسته های مهم کاری در زمینه اینستاگرام و پیشرفت کسب کارهای در این شبکه اجتماعی است.

برای تولید محتوای خود برنامه‌ی زمانی مناسبی را در نظر بگیرید

این نکته را فراموش نکنید که هرچقدر تولید محتوای خوبی داشته باشید اگر در گذاشتن پست‌ها برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسبی را در نظر نگیرید باعث عدم موفقیت بیزینس خود خواهید شد. کاربرها پیج هایی را دنبال می‌کنند که فعال باشند؛ پس همیشه حد وسط را رعایت کنید. نه آنقدر زیاد تولید محتوا انجام دهید تا کاربر را کلافه کنید نه آنقدر دیر پست به اشتراک بگذارید که پیج شما برای کاربر کمرنگ شود.

از نوع تبلیغات UGC در تولید محتوا استفاده کنید

UGC تبلیغات کاربر محوری است که برای تولید محتوای شما بسیار خوب است وقتی از کاربران خود تقاضا کنید که در زمان خرید محصول شما عکس محصولتان را در پیج خودشان بگذارند و زیر پست شما را تگ کنند و از هشتگ برند شما استفاده کنند باعث می‌شود که تولید محتوا اینستاگرام شما بیشتر دیده شود. بعضی از افراد نیز با گذاشتن مسابقه و جوایز از این شیوه استفاده می‌کنند تا بازدید تولید محتوای خود را بالا ببرند.

انتخاب عکس در تولید محتوا اینستاگرام

زمانی که تولید محتوای اینستاگرام را انجام می‌دهید به این موضوع مهم حتماً دقت کافی داشته باشید و بدانید عکس یکی از جذاب‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های اینستاگرام است. سعی کنید آلبوم عکس‌هایی باکیفیت و مربوط به موضوع تولید محتوای خود را همیشه داشته باشید تا در صورت نیاز زمان زیادی را برای پیدا کردن عکس اینستاگرام نگذارید.

در انتخاب عکس هم باید دقت کنید اول ‌از همه عکس دارای جذابیت باشد که وقتی کاربر عکس را می‌بیند چندثانیه‌ای روی آن تمرکز کرده و به تماشا کردن عکستان بپردازد این‌گونه تأثیر مثبتی در ضمیر ناخودآگاه مشتری شما به وجود می‌آید و بحث اعتمادسازی و خرید محصول را به همراه دارد.

از عکس‌های شلوغ پرهیز کنید

حتماً می‌دانید زیبایی ظاهری تولید محتوا اینستاگرام تا چه اندازه‌ای مهم است و این را هم‌ می‌دانید که در ابتدا چشم است که می‌بیند. کاربر وقتی وارد پیجی شود اولین موردی که نظر او را جلب خواهد کرد ظاهر اینستاگرام و زیبایی آن است که تا حد چشمگیری به انتخاب عکس‌های شما دارد.

عکس‌هایی را انتخاب کنید که باعث خستگی چشم نشود؛ یعنی عکس‌های شلوغی نباشد و ترکیب رنگ و نورپردازی در آن‌ها رعایت شده باشد که با قرار گرفتن تمام این نکات در کنار یکدیگر زیبایی پیج شما به وجود می‌آید. می‌توانید از پیج های موفقی که تولید محتوا انجام می‌دهند سر بزنید تا ببینید چگونه با انتخاب دقیق عکس‌ها باعث جذب خود شما می‌شوند و به تأثیر این مهم پی ببرید.

از قانون یک‌سوم عکس استفاده کنید

گاهی خیلی خوب است که از حوزه‌های دیگری هم برای بالا بردن کیفیت کارمان استفاده کنیم و از عکاسان پرس‌وجو کنیم که قانون یک‌سوم چیست؟ با رعایت این قانون باعث دقت کاربر بر روی عکس موردنظر خود می‌شوید به این شکل که عکس را به ‌طور فرض مانند تکه‌های جورچین به 9 قسمت تقسیم کرده و مهم‌ترین قسمت عکس که می‌خواهیم توجه بیشتری به آن شود به‌عنوان‌مثال نام برندمان را در یک‌سوم تصویر می‌آوریم.