توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تشخیص فالوور فیک در کمترین زمان!

تشخیص فالوور فیک
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

تشخیص فالوور فیک در پیج های اینستاگرام، به نحوی باعث پیشرفت بسیار سودمندی در کسب و کار شما خواهد شد. ممکن است برخی از پیج ها با خرید فالوور فیک سعی در بالا نشان دادن مخاطبین خود داشته باشند. همچنین با داشتن فالوورهای واقعی و فعال باعث افزایش نرخ تعامل واقعی با انها شده و در نتیجه، به افزایش فروش و درامد بیشتر، به پیج کاری خود کمک خواهید کرد. حتما می پرسید نرخ تعامل در پیج به چه معناست؟ چگونه باعث سوددهی بهتر خواهد شد؟ اصلا چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم؟ برای موفقیت بهتر در پیج کاری اینستاگرام خود، پاسخ سوالات خود را در ادامه مقاله سایت خرید فالوور ارزان دنبال کنید.

انواع فالوور در پیج اینستاگرام

به طور کلی، دو نوع فالوور در پیج های اینستاگرام وجود دارند که هر کدام ویژگی، تاثیر، مزایا و معایب خاص خودش را دارد و در ادامه انواع فالوور اینستاگرام بیان خواهد شد.

فالوور واقعی و فعال

همانطور که از اسم ان مشخص است، یک فالوور واقعی، یک دنبال کننده واقعی نیز هست که درحقیقت، ان اکانت توسط یک شخص مدیریت میشود. بنابراین وجود فالوورهای واقعی در پیج های اینستاگرام را، به عنوان یک عامل موثر و مهم در پیشرفت کسب و کار و درامدزایی اینترنتی، میتوان یاد کرد.

فالوور فیک و غیرفعال

فالوور فیک، فالوورهایی هستند که غیرفعال و جعلی هستند؛ درحقیقت هیچ شخصی ان اکانت را مدیریت نمیکند؛ به همین دلیل وجود ان در پیج های اینستاگرامی، مخصوصا پیج های کسب و کار، میتواند بسیار مضر باشد. اما؛ راه تشخیص فالوور فیک چگونه است؟ چطور فالوور های فیک را در پیج خود بشناسیم؟ چگونه فالوورهایی را که با برنامه فالوور فیک ساخته شده اند شناسایی کنیم؟

راهکارهای تشخیص فالوور فیک

 

نحوه تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

از انجایی که وجود فالوورهای فیک در پیج های کسب و کار اینترنتی اینستاگرام، بسیار مضر است و گاهی حتی باعث ریزش فالوور و کاهش فروش و درامد میشود، شما باید هر چه زودتر با تشخیص فالوور غیر فعال، تنفسی به پیج کاری خود بدهید. به قول معروف جلوی ضرر را از هرجا که بگیرید، منفعت است. راه های متفاوت تشخیص فالوور غیرواقعی را در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد؛ با ما همراه باشید.

تشخیص فالوور غیر فعال  با بررسی اکانت

 اما؛ برای تشخیص فالوور غیرواقعی  راه هایی وجود دارد، مثلا: با بررسی پروفایل و نام اکانت ان، میتوان فهمید که ایا این حساب کاربری، قدیمی است یا فعالیتی داشته و مثلا، اقدام به تعویض پروفایل خود کرده است.

 تشخیص فالوور فیک از طریق پست و فعالیت

یکی از راه های تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام، با بررسی فعالیت و پست گذاشتن و همچنین تاریخ اخرین پست اکانت صورت میگیرد.

چگونه فالوورهای فیک و غیر فعال را ریموو کنیم؟

بعد از تشخیص فالوور فیک در پیج خود، باید به حذف این حساب های کاربری غیرفعال و فیک بپردازید که برای ریمو و حذف این نوع حساب ها راه متفاوتی وجود دارد.

حذف فالوور فیک بصورت دستی

پس از تشخیص فالوور فیک در پیج اینستاکرام خود، کافیست به قسمت فالوورها و فالووینگ های خود بروید و با کلیک بر روی ان اکانت گزینه ریمو را انتخاب کرده تا ان اکانت از بین برود و به بازدهی سودمند پیچ کسب و کار خود، از طریق فالوورهای واقعی و فعال، کمک کند.

حذف فالوورهای فیک توسط ربات

رباتهای حذف فالوور فیک و غیر فعال، توسط برخی سایت ها طراحی شده است که میتوانید، با خرید انواع ربات فیک پاک کن، از طریق سایت، به طور خودکار، حساب کاربری های غیرفعال را از پیج خود حذف کنید. تقریبا میتوان گفت یکی از اسان ترین و بی دردسر ترین راه استفاده از ربات های حذف فالوور فیک است که باعث افزایش نرخ تعامل از طریق لایک و کامنت و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام موثر خواهد بود..

ایا فالوور فیک و غیرفعال فوایدی نیز دارد؟

همانطور که میدانید، یکی از نکات مهم، برای ارتقاء کسب و کار اینترنتی خود، در برنامه اینستاگرام، داشتن تعداد زیادی فالوور است؛ زیرا دراصل، تعداد بالای فالووران به اعتبار و جذب فالووران می افزاید و هنگامی که کاربری از پیج شما بازدید میکند، تعداد فالوورها توجه او را جلب میکند و باعث میشود که یک یا چند پست شما را ببیند که در این فرصت اگر محتوا پست شما مطلوب و دلنشین مخاطب باشد باعث ماندگاری و جذب مخاطب میشود. اما؛ ازسویی دیگر، یک کاربر تقریبا کاربلد، ممکن است به نرخ تعامل شما دقت کند و با بررسی ساده تعداد فالوورها و تعداد لایک و کامنت های پست شما، متوجه وجود فالوور های فیک در پیج شما بشود که خود، در همان ابتدا، یک نکته منفی برای سلب اعتماد و تضمین از مخاطب است.

برای افزایش مخاطبین پیج خود میتوانید فالوورهایی فعال و واقعی با قیمتی مناسب خریداری کنید: خرید فالوور ایرانی

ایا برای فالوور فیک هزینه کنم یا نه؟

با توجه به اینکه بسیاری از ادمین های پیج های کسب و کار و تبلیغاتی در اینستاگرام به دنبال افزایش فالوور فیک هستند، حاضر به پرداخت هزینه هایی میشوند. درحقیقت باید بگویم که با توجه به مضرات گفته شده در رابطه با فالوور غیرفعال، هزینه کردن برای ان، یک اشتباه محض است!

شاید با خود، بگویید که تعداد بالا فالوور، مهم است و در جلب توجه مخاطب، موثر است، اما؛ بهتر است بدانید که به طور کلی، مضرات فالوور غیرفعال و فیک از فواید ان نیز بسیار بیشتر است و حتی گاهی باعث ریزش فالوور میشود که در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد..

فالوور فیک و ریزش فالوور

همچنین داشتن فالوور فیک باعث ریزش فالوور و یا فراری دادن مخاطبان جدید میشود که درنهایت باعث شکست در کسب و کار شما و کاهش فروش و درامد خواهد شد..

تعداد فالوور بالادر پیج کسب و کار

اما؛ اگر شما خواهان تعداد زیاد فالوور در صفحه کاری خود، جهت افزایش درآمد از محصولاتتان، هستید؛ باید بدانید که علاوه بر اینکه فالوور های فیک، درمانگری برای هدف شما نیستند؛ بلکه میتوانند در رسیدن به هدف افزایش فالوور و درامدزایی، سد راه شما بشوند. اما با توجه به اینکه تعداد بالای فالوور در پیج کسب و کار شما، یک عامل مهم است نمیتوان ان را نادیده گرفت. شما میتوانید با انجام نکات زیر، یک پیج کسب و کار موفق را داشته باشید..

. ابتدا، با تشخیص فالوور فیک و حذف ان، فرصت طلایی برای رونق کسب خود ایجاد کنید.

. محتوا پیج کسب و کار خود را، در جهت رضایت مندی بیشتر مخاطب، ارتقا دهید.

 با تولید محتوا مناسب در راستای افزایش جذب فالوور واقعی و نرخ تعامل واقعی

. تبلیغات مؤثر و مفید در راستای افزایش جذب فالوور در پیج کسب و کار اینستاگرام

.ایجاد ارتباط دوستانه با فالووران، جهت شناخت شخصیت و سلیقه انها، برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

.پس از شناخت فالوورهای خود، در جهت رفع نیازمندی و جذب انان تلاش کنید.

.سعی کنید تبلیغات شما در پیج های معتبر و پرطرفدار باشد تا باعث افزایش فالووران واقعی بشود.

بهترین راه تشخیص فالوور فیک

توصیه هایی در جهت تشخیص فالوور فیک و افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

خوب است بدانید که با استفاده زیاد از فالوررهای فیک و غیرواقعی در پیج کسب و کار خود، اپلیکیشن اینستاگرام، قابلیت دیده شدن پست های پیج شما را در قسمت اکسپلور و هشتگ ها را از بین خواهد برد؛ بنابراین یک شانس بزرگ در دیده شدن و افزایش فالوور واقعی و علاقه مند به پیج شما را از شما خواهد گرفت که در استپ درامدزایی شما تاثیر خواهد داشت.

بنابراین؛ سعی کنید، با استفاده از نکات و اصول یادشده در این مقاله و دنبال کردن مقاله های مرتبط با تشخیص فالوور فیک در این سایت و همچنین، خرید یا شرکت در دوره های تخصصی و انلاین در رابطه با تشخیص فالوور فیک، از طریق سایت های معتبر، به اطلاعات خود درباره تشخیص فالوور غیر فعال نیز اضافه کنید؛ هچنین میتوانی با دیدن این ویدیو افزایش فالوور به زیاد شدن مخاطبین خود کمک کنید.

راه بی دردسر در تشخیص فالوور غیرواقعی

همچنین یکی از بی دردسر ترین راه ها در تشخیص فالوور غیرواقعی، استفاده از ربات های طراحی شده توسط این سایت است که به شما در تشخیص فالوور غیرواقعی و حذف سریع ان کمک خواهد کرد تا در کوتاه ترین مدت، همه ان ها را حذف کرده و درامدزایی خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی