توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تبلیغ کانال تلگرام را بصورت ارزان با سلام ادز تجربه کنید!

تبلیغ کانال تلگرام

تلگرام را می‌توان محبوب‌ترین پلتفرم موجود در ایران دانست که روزانه مطالب زیاد و متنوعی درون آن منتشر می‌شود. طبق آخرین آمار حدود ۴۰ میلیون نفر از کاربران تلگرام را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. تعداد بالای اعضای این پلتفرم سبب شده تا شاهد ورود کسب و کار‌های مختلف درون این پلتفرم باشیم. بسیاری از بیزینس‌ها برای معرفی بهتر محصول و خدمات خود به تبلیغات گسترده تلگرام مشغول اند و همواره به دنبال راهی برای افزایش بیش از پیش کاربران یا ممبر‌واقعی هستند.

بسیار واضح است که اعضای کانال‌های تلگرامی به خودی خود افزایش پیدا نمی‌کنند و به همین دلیل باید به دنبال راهی برای افزایش تعداد ممبر باشیم. تبلیغات اصولی و مناسب یکی از راه‌هایی است که می‌توانید به وسیله‌ی آن تعداد اعضای کانال تلگرامی را افزایش دهید. اما قبل از راه اندازی کانال باید از ویژگی‌های کانال‌های پربازدید آگاه باشید و برای آگاهی یافتن از این موضوع با ادامه مقاله سلام ادز همراه شوید.

guide to facebook advertising 850x470 1 سلام‌ ادز

اصولی که باید برای تبلیغ کانال تلگرام با آن‌ها آشنا باشید

در کشور ایران به دلایل امنیتی شبکه‌های اجتماعی بسیاری مسدود شده‌اند. تلگرام مهم‌ترین شبکه‌ اجتماعی مسدود شده در کشور است. اما با این وجود همچنان کاربران زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند که نشان از محبوبیت بالای تلگرام دارد. در قسمت مقدمه توضیح دادیم که این محبوبیت بالا، بسیاری از کسب و کار‌ها را وادار کرده است که برای رونق کسب و کار خود از تلگرام استفاده کنند. بعد از ورود کسب و کار‌ها به این پلتفرم شاهد ورود تکنیک‌ها و متد‌های مختلف برای تبلیغ کانال تلگرام شدیم. از این رو آژانس‌های تبلیغاتی و سایت‌های مختلف برای شریک شدن در رقابت برند‌ها وارد تلگرام شدند.

محتوا در تلگرام باید کوتاه با لحنی دوستانه باشد

اکثر افراد اوقات فراغت و استراحت خود را در تلگرام و رسانه جمعی اینستاگرام می‌گذارند و به همین دلیل بیشتر به دنبال مطالب سرگرم کننده و جذاب هستند. به همین دلیل نحوه تولید محتوا تلگرام بسیار مهم بوده و آگهی‌های تبلیغاتی به نوعی مزاحم کاربر هستند. برای مثال فرض کنید کسب و کاری برای تبلیغ کانال تلگرام خود از متن‌ها بلند و با زبان رسمی استفاده کرده باشد به طور حتم به هیچ عنوان نمی‌تواند نظر کاربر را جلب کند. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی با وب سایت‌ها کمی متفاوت است.

به طور کلی افراد برای خواندن مطالب از وب سایت‌ها استفاده می‌کنند و به همین دلیل اگر در این مطالب از لحن رسمی و تعداد عبارت بالا استفاده کنیم سبب دفع مخاطب نمی‌شود. اما در رسانه عمومی توییتر و یا تلگرام متن‌های کوتاه با لحنی دوستانه می‌تواند سبب جذب مخاطب شود. یکی دیگر از راه‌هایی که می‌تواند در جذب مخاطب مهم باشد استفاده از عکس نوشته‌ها است. اگر بتوانید مخاطب را با جملات کوتاه کنجکاو کنید سبب می‌شوید که فرد جدی‌تر متن تبلیغ شما را بخواند.

استفاده از عکس و ویدیوی جذاب و جدید

محتوا‌ به شکل‌های مختلفی می‌تواند برای تبلیغ کانال تلگرام استفاده شود و بهترین نوع محتوایی که می‌توان به وسیله‌ی آن کاربر را جذب کرد؛ استفاده از محتوای چند رسانه‌ای است. همانطور که گفتیم کاربران وقت خود را برای خواندن متن‌ها صرف نمی‌کنند و همچنین از باز کردن ویدیو‌های طولانی به دلیل هزینه‌های اینترنت خودداری می‌کنند. از این رو بهترین محتوایی که می‌توان انتشار داد عکس‌ها یا ویدیو‌های کوتاه است. طبق آمار در دسترس فیلم‌هایی که حجمی کم‌تر از ۳.۵ مگابایت دارند، بیشترین بازدید را خواهند داشت و پست های تبلیغی که در ابتدای آن از ویدیو استفاده شده باشد بیشترین اثر را بر روی مخاطب خواهد گذاشت. اگر محتوا حجم زیادی از مطالب را دربر داشته باشد و نتوان آن را در ویدیویی کوتاه ارائه داد؛ بهتر است که بخشی از آن را به صورت محتوای متنی، محتوایی ویدیویی و یا حتی عکس نوشته انتشار دهید. بهرحال اگر شما بازدیدکننده کافی را نداشته باشید نمی‌توانید از تبلیغات انتظار زیادی داشته باشید. مدیران کسب و کار ها در این مواقع معمولا به خرید ممبر ارزان فوری تلگرام روی می‌آورند چراکه بازدید کننده لازم را در کوتاه ترین مدت بدست می‌آورند و تبلیغات خود را انجام می‌دهند!

از راه‌های دیگری که می‌توان از طریق آن بیشتر مردم را با کسب و کار‌ها آشنا کرد قرار دادن لینک سایت در قسمت پایانی پست‌های تلگرام است. برای این منظور می‌توانید خلاصه‌ای از مطالب خود را به صورت ویدیو یا متن در پست‌ها قرار دهید و از کاربران بخواهید که برای تماشای کامل به سایت مراجعه کنند. به هیچ عنوان در تبلیغ کانال تلگرام یا در تبلیغات در کانال‌های خبری از مطالب تکراری و کپی استفاده نکنید زیرا که کاربران همواره به دنبال تماشای عکس‌ها و ویدیو های جذاب و جدید هستند و دیدن مطالب تکراری سبب دفع مخاطب می‌شود. حال اگر عکس و ویدیوی جدید ندارید می‌توانید عکس‌های موجود را با فتوشاپ کمی تغییر دهید و لوگوی خود را بر روی آن درج کنید. یا می‌توانید کلیپ‌های خارجی را با قرار دادن زیر نویس بر روی آن‌ها در پست‌های تلگرامی خود درج کنید.

جملات دستوری را جایگزین جملات خبری کنید

جملات خبری جذب کننده نیستند اما اگر همین محتوا‌ها به صورت دستوری بیان شوند می‌توانند تا حدودی در ذهن مخاطب تاثیر گذار باشند. برخی افراد به صورت ناخودآگاه به درخواست‌هایی که از آن‌ها می‌شود واکنش مثبت نشان می‌دهند و به همین دلیل بهتر است که برای روش های انجام تبلیغ در کانال تلگرام از جملات دستوری استفاده کنید. البته در طرح این جملات باید شان و احترام مخاطب حفظ شود. برای مثال می‌توانید شماره تلفن خود را در آخر مقاله بنویسید و از مخاطبان بخواهید که با شما تماس بگیرند. به اینگونه جملات دستوری در اصطلاح Call To Act می‌گویند. که به معنای فراخوانی برای انجام کاری مشخص است.

آی دی تلگرامی را در پست‌های خود درج کنید

برای تبلیغ کانال تلگرام معمولا پستی را در کانال‌های پربازدید انتشار می‌دهند و تعداد بالایی آن را نگاه می‌کنند. شما با چه هدفی این پست را منتشر کرده‌اید؟ قطع به یقین هدف از انتشار پست بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرامی خود بوده‌ است. برای این منظور باید آیدی تلگرامی را در پایان پست خود درج کنید تا کاربران بعد از تماشای تبلیغ در صورت نیاز وارد کانال شما شوند. بدین صورت می‌توانید روز به روز شاهد افزایش تعداد اعضا شوید. این افزایش سبب رونق کسب و کارتان می‌شود. علاوه بر آی دی می‌توانید از لینک جوین اختصاصی کانال استفاده کنید تا کاربران به کانال تلگرامی مورد نظر بکشانید. البته لازم به توضیح است که مهم نیست پستی که طراحی کرده‌اید برای انتشار در کانال‌های دیگر است یا برای کانال اختصاصی خود، شما باید در تمامی پست‌ها  آی دی تلگرام یا لینک جوین را قرار دهید تا در صورتی که متنی از کانال فوروارد شد بی‌هویت نباشد. اینها تازه گوشه ای از وظایف ادمین مدیریت شبکه‌های اجتماعی است و قطعا این وظایف بیشتر از اینها است!

روش های تبلیغات در تلگرام

با انواع‌ روش‌های تبلیغ در تلگرام آشنا شوید

برای تبلیغات در تلگرام‌ راه‌های متنوع و گوناگونی وجود دارد که می‌توانید متناسب با نوع کسب و کار‌ خود بهترین آن را برگزینید. برای تبلیغ کانال تلگرام باید تبلیغات خود را تا حد امکان در معرض دید عموم مردم قرار دهید تا بتوانید تعداد اعضای بیشتری را جذب کنید. در این بخش قصد معرفی روش‌های فوق العاده برای تبلیغات تلگرام داریم، این موارد عبارت انداز:

 • تبلیغات بازدیدی تلگرام
 • تبلیغات کلیکی تلگرام
 • تبلیغات ثابت و ساعتی
 • خرید ممبر
 • تبلیغات به وسیله‌ی افراد معروف و تاثیرگذار

تبلیغات بازدیدی تلگرام، هزینه بر اساس تعداد بازدید

شاید بتوان گفت که یکی از بهترین و پر مزیت‌ترین روش‌های تبلیغ کانال تلگرام استفاده از روش خرید بازدید ارزان تلگرام است. در این روش تبلیغ یا پست شما در کانال های به نسبت پربازدیدی منتشر می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این روش هزینه‌ی آن است. مبلغ پرداختی بر اساس مقدار بازدید مشخص می‌شود و هر کاربر که پست را ببیند هزینه‌ای را به همراه خواهد داشت. بدین صورت بر اساس نوع بازخورد مخاطب هزینه‌ای پرداخت می‌کنید. توصیه می‌شود پست تبلیغ را در کانال‌های که مرتبط با بیزینستان است منتشر کنید تا از بازخورد بهتری بهره مند شوید.

از مزیت‌های این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. هزینه‌ی تبلیغات بر اساس تعداد بازدید محاسبه می‌شود.
 2. اطمینان خاطر از تعداد بازدید بالای تبلیغ
 3. با مبالغ کم هم می‌توانید از تبلیغات بازدیدی تلگرام استفاده کنید.

تبلیغات کلیکی تلگرام، پرداخت هزینه بر اساس تعداد کلیک

از دیگر روش‌های تبلیغات تلگرام می‌توان به تبلیغات کلیکی اشاره کرد. این روش بدین صورت است که پست خود را درون کانال‌های دیگر منتشر می‌کنید و هزینه بر اساس تعداد کلیک مشخص می‌شود. این روش هم به مانند روش قبلی مزیت‌های مشابه‌ای دارد. برای مثال کسب و کار‌های نوپا که توانایی پرداخت مبالغ بالا برای تبلیغات گسترده اینستاگرام ندارند می‌توانند با استفاده از این روش بر اساس میزان بازخورد مخاطب هزینه‌ای را پرداخت کنند. این روش بیشتر برای تبلیغ اپلیکیشن و یا تبلیغ وب سایت رواج دارد که در این صورت کاربر می‌تواند به صورت دلخواه با کلیک بر روی لینک وارد اپلیکیشن یا وب سایت مورد نظر شود.

تبلیغات ثابت و ساعتی راهی فوق العاده برای برندینگ

از روش‌های دیگر تبلیغ کانال تلگرام استفاده از تبلیغات ساعتی و ثابت است. بدین صورت که تبلیغ شما در کانالی پربازدید به مدت ۱۲ یا ۲۴ ساعت قرار خواهد گرفت. البته دقت داشته باشید که پرسونای کسب و کارتان بیشتر در کدام بازه‌ی زمانی به تلگرام دسترسی دارند تا بتوانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید. این روش مزیت‌های زیادی دارد که عبارت‌انداز:

 1. کانال‌هایی که درون آن تبلیغ منتشر می‌شود بسیار معتبر هستند و به کسب و کار شما نیز اعتبار می‌بخشند.
 2. پربازدید بودن این کانال‌ها سبب گسترده شدن طیف مخاطبان می‌شوند.
 3. زمان انتشار پست به عهده خودتان است.

خرید ممبر راهی برای افزایش اعتبار و ارزش برند

اگر کسب و کاری نوپا دارید به طور حتم نمی‌توانید در مدت زمان کوتاه تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید. در این صورت افزایش ممبر تلگرام می‌تواند بهترین راهکار برای شما باشد. با خرید ممبر می‌توانید تعداد اعضای کانال را افزایش دهید زیرا که تعداد ممبر تاثیر بسزایی در میزان ارزش و اعتبار برند در تلگرام دارد. از آن پس می‌توانید با استفاده از روش‌های دیگر به دنبال تبلیغ کانال تلگرام باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان