توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تبلیغ پیج در استوری یک راه طلایی برای فروش بیشتر!

پیج های مناسب برای تبلیغ پیج در استوری

در ایران، اینستاگرام طرفداران بسیار زیادی دارد. کسب و کارها به دنبال راه‌هایی هستند که با استفاده از تبلیغات در این فضا بتوانند فروش خود را بیشتر کنند. طبق تحقیقات صورت گرفته ۷۰ درصد مردم زمانی که وارد اینستاگرام می‌شوند اول از همه استوری‌ها را نگاه می‌کنند و بعد از دیدن استوری‌ها پست‌ها را چک می‌کنند. به همین علت کسب و کارها با گذاشتن تبلیغ پیج در استوری خود یا افراد پر مخاطب دارای فالوور واقعی و ایرانی  زیاد می‌توانند پیام خود را خیلی سریع به مخاطبانشان منتقل کنند. سلام ادز می‌تواند با کمترین هزینه این کار را برای شما انجام دهد. در ادامه با ما در سلام ادز همراه باشید تا اصول تبلیغات در اینستاگرام و تأثیر تبلیغات در استوری را برای شما توضیح دهیم.

اینستاگرام و فرصت طلایی استوری برای بیزینس‌ها

سال ۲۰۱۶ یک قابلیت ویژه به اینستاگرام اضافه شد که استوری نام داشت. استوری این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا محتوای متنی، عکس یا ویدئو خود را به مدت ۲۴ ساعت با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. استوری بعد از گذشت ۲۴ ساعت به‌طور خودکار حذف می‌شود و همین عامل باعث شده است تا کاربران تمایل داشته باشند به‌صورت لحظه‌ای یا ساعتی استوری بگذارند. قابلیت استوری در اینستاگرام باعث شد تا از طرفی کسب و کارهای مختلف به دنبال استفاده از این شیوه برای تبلیغات و فروش خود باشند و از طرف دیگر افرادی که دارای پیج‌های پربازدید هستند بتوانند با این قابلیت برای خود کسب درآمد کنند.

 به این صورت که در ازای مدت زمانی که تبلیغ یک پیج را در استوری خود می‌گذارند هزینه ای بابت آن دریافت کنند. هنگامی که شما می‌خواهید تبلیغ پیج در استوری کنید باید بتوانید یک پیج خوب را به‌درستی شناسایی کنید. تا زمانی که شما هزینه‌ای پرداخت می‌کنید برای شما بازده داشته باشد. ملاک تشخیص یک پیج خوب به شرح زیر است:

تبلیغ پیج در استوری با کمترین هزینه

تخصص یک پیج

پس از خرید یک پیج اینستاگرام وقت آن رسیده است تا برای پیج خود تبلیغات کنید؛ اولین کار برای این منور شناسایی پیج هایی است که در زمینه کار شما تخصص دارند. منظور ما از واژه تخصص “هدف” یک پیج است. طبیعتا هر پیجی که در اینستاگرام وجود دارد در یک زمینه مشخص در حال فعالیت است و به دنبال یک هدف معین است. همچنین مخاطبانی که این پبج‌ها را دنبال می‌کنند اکثرا افرادی هستند که به حوزه فعالیتی آن پیج علاقه دارند. زمانی که شما می‌خواهید تبلیغ پیج در استوری خود را به این گروه‌ها بسپارید حتما به این نکته توجه داشته باشید؛ زمانی که شما پبج‌هایی را پیدا کنید که با تخصص و مهارت شما هم سو هستند، آنگاه تبلیغ شما بازخوردهای مثبت به همراه خواهد داشت.

فالوور زیاد

فالوورهای زیاد نشان دهنده بزرگ بودن یک پیج نیست به این علت که امکان دارد بعضی از پیج‌ها برای خود فالوور فیک خریده باشند؛ البته بد نیست بدانید اینستاگرام مارکتینگ از طریق فالوور فیک یکی از راه های موفقیت در اینستاگرام است به خصوص برای کسب و کارهای تازه کار. برای اینکه بیشتر درباره این موضوع اطلاعات داشته باشید میتوانید این ویدیو سلام ادز درباره اینستاگرام مارکتینگ را مشاهده کنید. زمانی که شما تبلیغ خود را به این پیج‌ها بسپارید تبلیغ شما دیده می‌شود اما برای شما بازخوردی نخواهد داشت. برای این که متوجه شوید فالوورهای یک پیج تا چه اندازه واقعی هستند و پیج واقعا بزرگ است یا نه می‌توانید از دو راهکار زیر استفاده کنید:

 • شما می‌توانید تعداد فالوورهای یک پیج را ضربدر ۱۶ درصد کنید. عددی که شما به دست می‌آورید باید با تعداد لایک‌هایی که هر پست آن پیج دارد برابری کند. البته امکان دارد این عدد کمی بالا و پایین شود؛ اما شما با توجه به عددی که به دست می‌آورید می‌توانید متوجه شوید که فالوورهای یک پیج تا چه حد واقعی یا فیک هستند.
 • گاها امکان دارد که یک پیج برای پست‌های خود لایک بخرد. به همین علت شما می‌توانید لیست فالوورهای پیج را چک کنید و صحت واقعی یا فیک بودن آن را متوجه می‌شوید؛ به‌عنوان مثال اگر اکثر فالوورهای آن بدون تصویر باشند احتمال فیک بودن آن‌ها زیاد است. این کار علی رغم این که زمان بر است اما به شما برای تشخیص واقعی یا فیک بودن کاربران کمک زیادی می‌کند.

ما به شما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید به‌عنوان مثال ۱۰۰۰ بازدید در استوری بگیرید آن را به پبج‌هایی که کاربران واقعی دارند و پست‌های آن‌ها حدود ۱۰۰۰ لایک خورده است بسپارید؛ یا به پبج‌های فیکی که ۲۰۰۰ لایک خورده‌اند چون در نهایت ۱۰۰۰ تا آن‌ها از تبلیغ شما دیدن می‌کنند. در صورتی که فالوور های شما از حدی مشخص بیشتر شد میتوانید برای مدیریت پیج اینستاگرام خود یک ادمین استخام کنید و از بازدهی پیج خود اطمینان کامل داشته باشید.

بهترین روش های تبلیغ پیج در استوری

فواید تبلیغ در استوری

 1. اینستاگرام با توجه به فضای گسترده‌ای که دارد تبلیغات متفاوتی را شامل می‌شود و در میان آن‌ها تبلیغ پیج در استوری هزینه مقرون به‌صرفه‌ای دارد.
 2. زمانی که کاربران اینستاگرام خود را باز می‌کنند در اولین لحظه استوری‌ها برای آن‌ها نمایش داده می‌شود.  احتمال این که آن‌ها کاربران استوری را مشاهده کنند نسبت به این که صفحه را بالا پایین کنند تا پست تبلیغاتی شمارا مشاهده کنند بیشتر است.  
 3. با توجه به این که اکثر کاربران استوری اینستاگرام را مشاهده می‌کنند پس قطعا یک‌بار تبلیغ شمارا مشاهده می‌کنند.
 4. تبلیغ در استوری با توجه به هر کسب و کاری که دارید کار راحت‌تری است. از این جهت که می‌توان در تبلیغ پیج در استوری اسم شمارا تگ کرد یا لینک شمارا گذاشت.
 5. تجربه ثابت کرده است هرچه زمان تبلیغ کم‌تر باشد مخاطب برای آن زمان بیشتری می‌گذارد. با توجه به این که مدت زمان استوری ۱۵ ثانیه است و تایم زیادی را از مخاطب نمی‌گیرد به همین علت مخاطب از دیدن تبلیغ در استوری نه تنها خسته نمی‌شود بلکه احتمال دارد به آن توجه بیشتری کند.
 6. اگر بخواهیم خیلی به تبلیغ در اینستاگرام خوش بین نباشیم با توجه به این که تبلیغ کردن در استوری هزینه پایین‌تری نسبت به دیگر تبلیغات دارد؛ در صورتی که شما بازدهی کمتری نسبت به تبلیغ پیج در اینستاگرام دریافت کنید خیلی ضرر نکرده‌اید.
 7. پیدا کردن بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام گامی بسیار مهم برای بهینه تر شدن تبلیغات شما است.

قابلیت‌های استوری در اینستاگرام

استوری اینستاگرام این امکان را به شما می‌دهد که به صورت‌های گوناگون تبلیغ خود را نشان دهید. اطلاع داشتن از هزینه های تبلیغاتی اینستاگرام نیز یکی از مهم ترین مراحل برای تبلیغات است . شما باید با توجه به بودجه و سرمایه مالی خود هزینه های تبلیغاتی در اینستاگرام را در نظر داشته باشید، اینگونه هزینه شما بهینه تر میشود. در زیر به هر کدام از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • نرمال: شما به‌صورت عکس یا ویدئو می‌توانید تبلیغ خود را منتشر کنید.
 • لایو: شما می‌توانید تبلیغ خود را در قالب یک فیلم زنده به مخاطبان خود نشان دهید.
 • بومرنگ: یکی از ویژگی‌هایی که اینستاگرام در استوری‌های خود در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد قابلیت گرفتن فیلم کوتاه است که به‌صورت پیوسته تکرار می‌شود.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی