توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

انواع راه های تبلیغ پیج اینستاگرام و مزایای آن ها

تبلیغ پیج اینستاگرام حرفه ای
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله قصد داریم به مبحث گسترده تبلیغ پیج اینستاگرام از از راه هایی مانند تبلیغات گسترده پیج بپردازیم. اینستاگرام امروزه یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایران جزو ده کشوری است که بیشترین کاربر را در اینستاگرام دارد. انتظار کمتر از این را هم نمی شود داشت؛ کاربران ایرانی اکثرا توانسته اند بهترین استفاده را از اینستاگرام ببرند. اینستاگرام در اوایل ظهور خود فقط بستری بود برای به اشتراک گذاری دو تصویر و نظر دادن به آن ها. در واقع در اینستاگرام فقط افرادی دیده می شدند که قصد سرگرمی و گذراندن وقت خود را داشتند. اما رفته رفته و با استفاده از قابلیت هایی که اینستاگرام ارائه داد، این شبکه اجتماعی تبدیل به فضایی بسیار گسترده تر شد. فضایی که کاربران ایرانی اینستاگرام، اکثر زمان خود را در طول روز در آن می گذرانند.

همیشه و همه جا بشر سعی کرده است از تمامی چیز های پیرامونش برای درآمدزایی و سهولت زندگی استفاده کند. بعد از این که اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی بسیار گسترده تبدیل شد، بسیاری از مردم در آن روی به درآمدزایی آوردند. اما پشت هر درآمدی در اینستاگرام، یک پیج موفق وجود دارد. راه های زیادی برای پیشرفت پیج اینستاگرام وجود دارد؛ یکی از آن راه ها، تبلیغ پیج اینستاگرام می باشد. در ادامه سایت خدمات اینستاگرام سلام ادز بیشتر به این مبحث می پردازیم. همراه ما باشید.

تبلیغ پیج اینستاگرام ارزان

چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کرد؟

همان طور که گفتیم اینستاگرام امروزه به فضایی بسیار گسترده تبدیل شده است. اینستاگرام ماهیانه از سراسر دنیا 400 میلیون کاربر فعال دارد. اینستاگرام جزو شبکه های اجتماعی است که بر پایه محتوای بصری فعالیت دارد. همین طور تبلیغات هم در بستر محتوای تصویری به اشتراک گذاشته می شوند. هر پیجی در اینستاگرام برای پیشرفت، نیاز به تبلیغ دارد.

البته کسانی هستند که این موضوع خیلی برایشان اهمیت ندارد و تمایل دارند به صورت آهسته حرکت کنند. همچنین کسانی هم دیده می شوند که حاضر نیستند برای پیج خود تبلیغات انجام دهند. این دسته از افراد کار برایشان بدون تبلیغ پیج اینستاگرام بسیار سخت می باشد. به طور کلی هدف اصلی هر تبلیغی در اینستاگرام، جذب مخاطب یا به نوعی همان فالوور می باشد.

امروزه افزایش فالوور ایرانی راه های دیگری هم نیز دارد. کاربران می توانند برای پیج خود اقدام به خرید فالوور کنند؛ حال چه فالوور فعال و واقعی یا چه فالوور فیک. در هر صورت امکان افزایش فالوور به صورت های دیگری هم امکان پذیر است. اما این که فالوور های یک پیج اینستاگرام با استفاده از تبلیغات افزایش داده شوند، یک سری مزیت های دیگری دارد. فرض کنید دارای پیجی هستید در زمینه خوراکی؛ حال چگونه می توانید مخاطب های هدف خود را جذب کنید؟

منظور از مخاطب های هدف، به طور مثال مخاطب هایی هستند که زمینه علاقه آن ها همان خوراکی می باشد. شما می توانید با تبلیغ پیج اینستاگرام خود در چند پیج معتبر، مخاطب های هدف خود را پیدا کنید. البته دقت داشته باشید که مخاطب های هدف، زمانی از طریق تبلیغات جذب پیج شما می شوند که شما در پیج های مربوطه به فعالیت خود، تبلیغ کرده باشید.

به طور مثال پیجی که در زمینه خوراکی فعالیت دارد، باید در پیج هایی تبلیغ کند که در همان زمینه فعالیت دارند.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

قابلیت های اینستاگرام، فقط مختص فعالیت های عادی و روزمره کاربران نمی باشند. اینستاگرام تا حدی به یک شبکه اجتماعی قدرتمند تبدیل شده است که در آن می شود در چندین نوع مختلف در صفحات تبلیغاتی اینستاگرام تبلیغ کرد. این که شما تبلیغ پیج اینستاگرام خود را در چه قالبی انجام دهید، کاملا بستگی به زمینه فعالیت، نیاز شما و حتی سطح پیج شما دارد. در ادامه به بررسی انواع تبلیغات اینستاگرام می پردازیم.

تبلیغ کردن در پیج های دیگر

همان طور که گفتیم، در حال حاضر در اینستاگرام پیج های بسیار زیادی در زمینه های مختلفی فعالیت دارند. اولین روش تبلیغ کردن در اینستاگرام، تبلیغ کردن در پیج های مختلف می باشد. توجه داشته باشید که این دسته از تبلیغات، حتما باید در پیج های پربازدید انجام شوند؛ در غیر این صورت شما فقط هزینه الکی کرده اید و هیچ بازخورد مناسبی نمی توانید بگیرید.

هر تبلیغی در اینستاگرام، دارای محتوایی است؛ همان طور که گفتیم محتوای تبلیغات اینستاگرام محتوای تصویری هستند. تبلیغ پیج اینستاگرام در پیج های دیگر هم، نیازمند محتوایی می باشد. این محتوا اصولا توسط پیجی که می خواهد تبلیغ شود ارائه داده می شود. ولی بعضی از پیج ها هم هستند که فقط در بنر های مخصوص خود تبلیغات را انجام می دهند. این دسته از پیج ها محتوای تبلیغ را خود آماده می کنند.

معمولا تبلیغ هایی که در پیج های دیگر اینستاگرام انجام می شود، محتوای آن ها دارای یک عکس و کپشن می باشد. بعضی از این تبلیغ ها در قالب ویدیو هم منتشر می شوند.

تبلیغ کردن در پیج های اینفلوئنسرها

حتما از خود می پرسید که اینفلوئنسر ها چه کسانی هستند؟ در واقع اینفلوئنسر در اینستاگرام به کسانی گفته می شود که دارای سطح تاثیرگذاری بسیار بالایی هستند. این دسته از افراد معمولا در دنیای واقعی هم سطح شهرت بالایی دارند. اینفلوئنسر ها در اینستاگرام دارای پیج های پربازدیدی هستند و از فالوور های زیادی برخوردارند.

تبلیغ پیج اینستاگرام در پیج اینفلوئنسر ها، معمولا جزو تبلیغ های پربازخورد می باشد. زیرا همان طور که گفتیم اینفلوئنسر ها از فالوور های زیادی برخوردارند. این نوع تبلیغ ار نظر محتوایی و غیره مانند تبلیغ قبلی می باشد؛ ولی از آن جهت که سطح بازخورد این دو با هم فرق دارد، با هم دیگر متفاوت هم هستند.

بهترین مجری تبلیغ پیج اینستاگرام

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

فرض کنید حساب اصلی اینستاگرام، اسپانسر تبلیغ پیج اینستاگرام شما بشود؛ این می تواند فوق العاده باشد. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، توسط خود اینستاگرام انجام می شود. این نوع تبلیغات مانند تبلیغ های دیگر، در قالب های پست و استوری منتشر می شوند. در این نوع تبلیغ می توانید مشخص کنید که تبلیغتان برای کاربران چه کشورهایی و برای چه رده سنی هایی نمایش داده بشود.

هزینه تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، بستگی به تعداد کلیک بازدید کنندگان بر روی تبلیغ دارد. هزینه این نوع تبلیغ هر مبلغی که باشد، با دلار محاسبه می شود. معمولا تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، از هزینه های زیادی برخوردارند.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

یک روش دیگر تبلیغ پیج اینستاگرام استفاده از تبلیغات پاپ آپ می باشد. این نوع تبلیغ در بستری خارج از اینستاگرام انجام می شود. حتما شما هم در وب سایت ها و اپلیکیشن ها با تبلیغاتی مواجه شده اید. این نوع تبلیغات معمولا در صفحات جدایی در مرورگر نمایش داده می شوند. فالوور هایی که از تبلیغات پاپ آپ به پیج شما اضافه می شوند کاملا واقعی و فعال هستند.

تبلیغات پاپ آپ دارای هزینه ای متناسب و بازدهی فوق العاده می باشند. همچنین با استفاده از این نوع تبلیغ می توانید فالوور های هدفمندی را جذب کنید. تبلیغات پاپ آپ برای شما همراه با فالوور، لایک و ویو هم به همراه دارد.

سخن آخر

سعی کنید در بین این روش های تبلیغ کردن در اینستاگرام، سمت روشی بروید که نیاز های شما را برآورده می کند. در این مقاله به مبحث تبلیغ پیج اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم که بهره کافی را از این مقاله برده باشید. برای اینکه به صورت حرفه ای تر بتوانید تبلیغات انجام دهید به شما دیدن این ویدیو تبلیغات موثر سلام ادز را پیشنهاد میکنیم.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی