Skip to content

تبلیغات گسترده اینستاگرام

INSTAGRAM EXTENSIVE 
ADVERTISING

back right سلام‌ ادز

سفارش تبلیغات گسترده اینستاگرام

برای اطلاع از قیمت پکیج ها تماس بگیرید
 • تبلیغات گسترده اینستاگرامی حرفه ای
 • تبلیغات گسترده اینستاگرام تضمینی
 • تضمین افزایش فالوور
 • تبلیغات گسترده در اینستاگرام هدفمند
back left سلام‌ ادز

تبلیغات گسترده اینستاگرام؛ روشی جادویی برای افزایش فالوور

تبلیغات گسترده اینستاگرام چیست؟ آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که بدون داشتن مغازه و به صورت اینترنتی محصولات خود را بفروشید یا به شکل آنلاین خدمات خود را به مشتریانتان ارائه کنید؟ در این بخش از سلام ادز قصد داریم شما را با تبلیغات گسترده اینستاگرام آشنا کنیم. شاید در ابتدا این گونه به نظر برسد که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی با دردسرهای زیادی همراه خواهد بود و نیاز به سرمایه زیادی دارد؛ در حالی که این طور نیست؛ بسیاری از کسب و کارها محصولات یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی و بدون راه‌اندازی وب‌سایت به فروش می‌رسانند و توانسته‌اند از این طریق مشتریان زیادی را جذب کنند؛ البته داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای فروش آنلاین بسیار خوب است اما ضروری نیست. با این حال افرادی که از طریق سایت  محصولاتشان را به مشتری عرضه می‌کنند نیز باید در شبکه‌های اجتماعی فعال  باشند

 زیرا حضور در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار مانند اینستاگرام می‌تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد و یک راه بسیار خوب برای برقراری ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات مثبت و منفی آن‌ها باشد پس این طور می‌توان گفت که راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی و تبلیغات گسترده در اینستاگرام برای همه کسب وکارها ضروری است. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که حضور در شبکه‌های اجتماعی بدون داشتن یک استراتژی اصولی و کارآمد بی‌فایده است. شما نمی‌توانید بدون تولید محتوای جذاب و انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام موفق شوید. انجام تبلیغات گسترده اینستاگرامی برای جذب فالوور و افزایش فروش امری ضروری است زیرا احتمالاً تعداد زیادی کسب و کار وجود دارند که زمینه کاری آن‌ها مشابه کسب و کار شما است پس برای این که دیده شوید و بتوانید کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید به تبلیغات گسترده اینستاگرام و تبلیغات تلگرام نیاز دارید.

تبلیغات گسترده حرفه ای و هدفمند

افزایش فالوور با تبلیغات گسترده

تاثیر فوری
پرداخت امن
ضمانت بازگشت وجه
سوالات متداول تبلیغات گسترده اینستاگرام

قیمت تبلیغات گسترده اینستاگرام به پکیج انتخابی شما بستگی دارد و هر کدام تعرفه خاص خود را دارد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان ما در سلام ادز کمک بگیرید. 

پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ یک الی دو روز بعد تبلیغات شما اجرا خواهد شد. سلام ادز سفارش شما را در زمانی بسیار کوتاه به دستتان می رساند. پس با سلام ادز نگران سقفارش های خود نباشید.

مجری تبلیغات گسترده سلام ادز با تبلیغات حرفه ای و هدفمند در پرمخاطب ترین  پیج ها، افزایش  فالوور شما را تضمین میکند. سلام ادز همراه شماست. 

تبلیغات گسترده اینستاگرام حرفه ای

 

چگونه در انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام موفق شویم؟

 • برای موفقیت در تبلیغات به ویژه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای نیاز دارید زیرا شما به تنهایی قادر به آنالیز و تعیین استراتژی تبلیغاتی نیستید. این افراد با توجه به تخصصی که در زمینه شبکه‌های اجتماعی دارند، سعی می‌کنند تا متناسب با هدف و بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته‌اید بهترین روش را برای معرفی کسب و کارتان انتخاب و اجرا کنند. برنامه‌ریزی برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام نیازمند تحلیل پیج‌های پرمخاطب و شناخت رفتار کاربران در مواجه با انواع تبلیغات است. با این حال در این بخش به معرفی برخی از راهکارهایی می‌پردازیم که می‌تواند در موفقیت تبلیغات اینستاگرامی تا حدود زیادی تأثیرگذار باشد.

 

به اینفلوئنسرها برای تبلیغ  اینستاگرام اعتماد کنید!

 • اینفلوئنسر کیست؟ 
 • چه ویژگی‌های دارد؟
 •  چگونه می‌تواند به شما برای افزایش فالوور ایرانی و تبلیغ گسترده اینستاگرام کمک کند؟

 اینفلوئنسر فردی است که در یک زمینه مشخص مانند سبک زندگی، عکاسی، زیبایی و… فعالیت می‌کند، فالوورهای زیادی دارد و به قدری دارای محبوبیت است که می‌تواند بر روی انتخاب فالوورهایش تأثیرگذار باشد پس استفاده از اینفلوئنسرها برای انجام تبلیغات می‌تواند یک روش بسیار خوب برای معرفی برند یا افزایش محبوبیت کسب و کار شما باشد. نحوه تبلیغات توسط اینفلوئنسرها به این شیوه است که آن‌ها از زبان خودشان محصولات یا خدمات شما را نقد می‌کنند و از این طریق به معرفی کسب و کار شما می‌پردازند. همان طور که می‌دانید شنیدن یک نقد صادقانه از فردی که مورد اعتماد است می‌تواند نظر افراد را نسبت به استفاده از یک محصول تغییر دهد یا آن‌ها را به خرید ترغیب کند.

به همین دلیل بازدهی این نوع تبلیغات بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق تبلیغ توسط اینفلوئنسرها علاوه بر خرید فالوور ارزان فیک یا خرید فالوور پاپ آپ در مدت زمان اندکی تعداد زیادی فالوور به دست بیاورید؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که برای موفقیت در تبلیغات باید تا حد قابل قبولی کیفیت محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید را بالا ببرید؛ در غیر این صورت با تعداد زیادی مشتری ناراضی رو به رو خواهید شد که می‌تواند برای شما نتیجه بدی به همراه داشته باشد. انجام تبلیغات توسط اینفلوئنسرها نیز نیازمند یک تحلیل درست از وضعیت کسب و کار شما و انتخاب بهترین اینفلوئنسرها متناسب با حوزه فعالیتتان است زیرا هزینه این نوع تبلیغات بسیار زیاد است و در صورت برنامه‌ریزی اشتباه می‌تواند باعث به هدر رفتن پولتان شود؛ پس بهتر است این کار را به یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه بسپارید.

پیج های اینستاگرامی پرمخاطب را جهت تبلیغات گسترده شناسایی کنید

صفحات پربازدید بهترین انتخاب برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام توسط گروه تبلیغات گسترده اینستاگرام است؛ اما نمی‌توان به هر پیجی که فالوورهای زیادی دارد اعتماد کرد زیرا برخی از پیج‌های اینستاگرامی با خرید فالوور فیک سعی می‌کنند تا به صفحه خودشان اعتبار ببخشند در حالی که فالوورهای فیک هیچ استفاده‌ای ندارند به همین دلیل است که انجام تبلیغات گسترده نیاز به مهارت و دانش تخصصی در این زمینه دارد. انتخاب پیج‌های پرمخاطبی که فالوور فیک ندارند یا تعداد فالوورهای واقعی آن‌ها بیشتر است و در عین حال موضوع فعالیت آن‌ها به زمینه فعالیت کسب و کار شما مرتبط‌تر باشد، کار دشواری است و به زمان زیادی برای آنالیز و بررسی پیج‌های اینستاگرامی نیاز دارد. از جمله معیارهایی که می‌تواند به انتخاب پیج‌های پربازدید برای انجام تبلیغات کمک کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد فالوورها: با این که همیشه تعداد فالوورها نشان‌دهنده کیفیت نیست؛ اما باید از پیج‌هایی برای انجام تبلیغات گسترده استفاده کرد که فالوورهای واقعی زیادی داشته باشند.
 • تعداد لایک و کامنت: تعداد بالای فالوورها به تنهایی نمی‌تواند معیار مناسبی باشد به همین دلیل باید به تعداد لایک و کامنت‌ و ویو نیز توجه کرد زیرا فالوورهای فیک قادر به لایک کردن و کامنت گذاشتن نیستند بنابراین اگر تعداد لایک و کامنت نسبت به تعداد فالوورها بسیار کم باشد می‌توان متوجه شد که بیشتر فالوورهای این صفحه فیک هستند. البته باز هم امکان تقلب وجود دارد زیرا برخی از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرامی علاوه بر فالوور فیک، لایک و کامنت فیک نیز برای پست‌هایشان خریداری می‌کنند.

از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام استفاده کنید

مجری تبلیغات گسترده اینستاگرام  همیشه نباید به صورت مستقیم  تبلیغات را اجرا کند، بلکه به روش‌های مختلف دیگری نیز می‌توانید محصولات یا خدماتتان را به صورت غیرمستقیم تبلیغ کنید. یکی از شیوه‌های رایج برای انجام تبلیغات غیر مستقیم، استفاده از تبلیغات اسپانسری است به این معنی که شما به عنوان اسپانسر یک مسابقه جذاب اینستاگرامی هدایایی از محصولات خود را به برندگان اهدا می‌کنید.

این کار علاوه بر اعتبار بخشیدن به برند شما به جذب فالوور نیز کمک می‌کند. تبلیغات اسپانسری بیشتر برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است زیرا علاوه برهزینه‌ای که برای ارسال جایزه به برندگان پرداخت می‌کنید، باید مبلغی را نیز به اینفلوئنسرها بابت برگزاری مسابقه بپردازید. البته پیج‌های اینستاگرامی زیادی نیز وجود دارند که تعداد فالوورهایشان نسبت به سایر اینفلوئنسرها کمتر است و می‌توان با پرداخت هزینه کمتری به آن‌ها، تبلیغات اسپانسری را انجام داد البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است میزان تأثیرگذاری آن مقداری کمتر از انتظار شما باشد.

تبلیغات گسترده اینستاگرام فوری

 

برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

 • پیج‌هایی را برای انجام تبلیغ گسترده در اینستاگرام کسب و کارتان انتخاب کنید که علاوه بر فالوور بالا، تعداد زیادی تبلیغ را به صورت هم زمان منتشر نکنند زیرا در این صورت احتمال دیده شدن پست تبلیغاتی شما کمتر خواهد شد. معمولاً پیج‌هایی که سفارش تبلیغات را قبول می‌کنند، زمانی پست‌های تبلیغاتی را منتشر می‌کنند که تعداد زیادی از فالوورهایشان آنلاین باشند تا بتوانند این پست‌ها را ببینند. میتوانید این پیج ها را از طریق لینک گروه تبلیغات گسترده اینستاگرام پیدا کنید.
 • نکته دیگری که می‌تواند به شما در انجام تبلیغات گسترده کمک کند این است که مخاطبان خود را بشناسید. هر کسب و کاری با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند، مخاطبانی با ویژگی‌های مشخص دارد. به عنوان مثال تولیدکنندگان لوازم آرایشی علاقه‌مند هستند تا تبلیغات آن‌ها تأثیر مثبتی بر روی خانم‌های جوان بگذارد و آن‌ها را به خرید محصولات آرایشی تشویق کنند؛ در حالی که ممکن است مخاطبان یک کسب و کار دیگر کودکان یا آقایان باشند. پس از بررسی ویژگی‌های افرادی که می‌توانند به مشتریان شما تبدیل شوند، نوبت به پیدا کردن پیج‌هایی می‌رسد که خصوصیات فالوورهای آن‌ها مشابه خصوصیات مخاطبان شما باشد.
 • برخی از پیج‌های اینستاگرامی فقط برای مدت زمان معینی پست‌های تبلیغاتی را منتشر می‌کنند( که این بستگی به روش تبلیغات گسترده اینستاگرام آن ها دارد) و پس از آن پست را پاک می‌کنند به همین دلیل باید زمانی را برای انتشار پست‌های تبلیغاتی خود انتخاب کنید که افراد بیشتری در اینستاگرام حضور دارند؛ در غیر این صورت تبلیغات شما دیده نخواهد شد. خرید فالوور واقعی از سایت های معتبر از دیگر راهکارهایی است که میتوانید بازار فروش خود را گشترده کنید.
 • انتخاب پیج مناسب برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام، تعیین زمان مناسب برای انتشار پست‌های تبلیغاتی، انتخاب اینفلوئنسر  که می‌توانند به شما در انجام تبلیغات کمک کنند، تعیین شیوه انتشار تبلیغات (استوری یا پست)، مدت زمان تبلیغات، نوشتن متن یا انتخاب شعار تبلیغاتی، طراحی پست اینستاگرام یا استوری تبلیغاتی و… نیازمند مشورت با یک تیم دیجیتال مارکتینگ است بنابراین شما به تنهایی نمی‌توانید برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام اقدام کنید.