Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
تبلیغات گسترده اینستاگرام با چه هدفی انجام می‌شود؟
تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام چقدر می‌تواند در افزایش درآمد شما نقش داشته باشد؟ آیا تا به حال به عنوان مدیر یک کسب و کار به تبلیغات در فضای مجازی فکر کرده‌اید؟ امروزه اکثر کسب وکارها تلاش می‌کنند تا به کمک شبکه‌های اجتماعی مختلف با مخاطبانشان در ارتباط باشند و از این طریق مشتریان جدیدی را جذب کنند. شما نیز می‌توانید از این طریق برای محصولاتتان مشتری پیدا کنید اما برای این کار باید فالوور داشته باشید و برای جذب فالوور نیز به تبلیغات نیاز دارید. به همین دلیل در این مطلب از وب‌سایت سلام ادز قصد داریم تا به بررسی اهمیت تبلیغات گسترده اینستاگرام بپردازیم و شما را با ویژگی‌های این نوع تبلیغات بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام؛ روشی جادویی برای افزایش فالوور

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که بدون داشتن مغازه و به صورت اینترنتی محصولات خود را بفروشید یا به شکل آنلاین خدمات خود را به مشتریانتان ارائه کنید؟ شاید در ابتدا این گونه به نظر برسد که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی با دردسرهای زیادی همراه خواهد بود و نیاز به سرمایه زیادی دارد؛ در حالی که این طور نیست؛ بسیاری از کسب و کارها محصولات یا خدمات خود را از طریق فضای مجازی و بدون راه‌اندازی وب‌سایت به فروش می‌رسانند و توانسته‌اند از این طریق مشتریان زیادی را جذب کنند؛ البته داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای فروش آنلاین بسیار خوب است اما ضروری نیست. با این حال افرادی که از طریق سایت محصولاتشان را به مشتری عرضه می‌کنند نیز باید در شبکه‌های اجتماعی فعال باشند.

 زیرا حضور در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار مانند اینستاگرام و تلگرام می‌تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد و یک راه بسیار خوب برای برقراری ارتباط با مشتریان و دریافت نظرات مثبت و منفی آن‌ها باشد پس این طور می‌توان گفت که راه‌اندازی یک پیج اینستاگرامی برای همه کسب وکارها ضروری است. همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که حضور در شبکه‌های اجتماعی بدون داشتن یک استراتژی اصولی و کارآمد بی‌فایده است. شما نمی‌توانید بدون تولید محتوای جذاب و انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام موفق شوید. انجام تبلیغات در اینستاگرام برای جذب فالوور و افزایش فروش امری ضروری است زیرا احتمالاً تعداد زیادی کسب و کار وجود دارند که زمینه کاری آن‌ها مشابه کسب و کار شما است پس برای این که دیده شوید و بتوانید کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید به تبلیغات گسترده اینستاگرام نیاز دارید.

تبلیغات گسترده اینستاگرام

چگونه در انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام موفق شویم؟

برای موفقیت در تبلیغات به ویژه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای نیاز دارید زیرا شما به تنهایی قادر به آنالیز و تعیین استراتژی تبلیغاتی نیستید. این افراد با توجه به تخصصی که در زمینه شبکه‌های اجتماعی دارند، سعی می‌کنند تا متناسب با هدف و بودجه‌ای که برای تبلیغات در نظر گرفته‌اید بهترین روش را برای معرفی کسب و کارتان انتخاب و اجرا کنند. برنامه‌ریزی برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام نیازمند تحلیل پیج‌های پرمخاطب و شناخت رفتار کاربران در مواجه با انواع تبلیغات است. با این حال در این بخش به معرفی برخی از راهکارهایی می‌پردازیم که می‌تواند در موفقیت تبلیغات اینستاگرامی تا حدود زیادی تأثیرگذار باشد.

به اینفلوئنسرها اعتماد کنید!

اینفلوئنسر کیست؟ چه ویژگی‌های دارد؟ چگونه می‌تواند به شما برای افزایش فالوور کمک کند؟ در این بخش می‌خواهیم به تمام این سؤالات پاسخ دهیم. اینفلوئنسر فردی است که در یک زمینه مشخص مانند سبک زندگی، عکاسی، زیبایی و… فعالیت می‌کند، فالوورهای زیادی دارد و به قدری دارای محبوبیت است که می‌تواند بر روی انتخاب فالوورهایش تأثیرگذار باشد پس استفاده از اینفلوئنسرها برای انجام تبلیغات می‌تواند یک روش بسیار خوب برای معرفی برند یا افزایش محبوبیت کسب و کار شما باشد. نحوه تبلیغات توسط اینفلوئنسرها به این شیوه است که آن‌ها از زبان خودشان محصولات یا خدمات شما را نقد می‌کنند و از این طریق به معرفی کسب و کار شما می‌پردازند. همان طور که می‌دانید شنیدن یک نقد صادقانه از فردی که مورد اعتماد است می‌تواند نظر افراد را نسبت به استفاده از یک محصول تغییر دهد یا آن‌ها را به خرید ترغیب کند.

به همین دلیل بازدهی این نوع تبلیغات بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق تبلیغ توسط اینفلوئنسرها در مدت زمان اندکی تعداد زیادی فالوور به دست بیاورید؛ اما به این نکته توجه داشته باشید که برای موفقیت در تبلیغات باید تا حد قابل قبولی کیفیت محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید را بالا ببرید؛ در غیر این صورت با تعداد زیادی مشتری ناراضی رو به رو خواهید شد که می‌تواند برای شما نتیجه بدی به همراه داشته باشد. انجام تبلیغات توسط اینفلوئنسرها نیز نیازمند یک تحلیل درست از وضعیت کسب و کار شما و انتخاب بهترین اینفلوئنسرها متناسب با حوزه فعالیتتان است زیرا هزینه این نوع تبلیغات بسیار زیاد است و در صورت برنامه‌ریزی اشتباه می‌تواند باعث به هدر رفتن پولتان شود؛ پس بهتر است این کار را به یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه بسپارید.

پیج های اینستاگرامی پرمخاطب را شناسایی کنید.

صفحات پربازدید بهترین انتخاب برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام است؛ اما نمی‌توان به هر پیجی که فالوورهای زیادی دارد اعتماد کرد زیرا برخی از پیج‌های اینستاگرامی با خرید فالوور فیک سعی می‌کنند تا به صفحه خودشان اعتبار ببخشند در حالی که فالوورهای فیک هیچ استفاده‌ای ندارند به همین دلیل است که انجام تبلیغات گسترده نیاز به مهارت و دانش تخصصی در این زمینه دارد. انتخاب پیج‌های پرمخاطبی که فالوور فیک ندارند یا تعداد فالوورهای واقعی آن‌ها بیشتر است و در عین حال موضوع فعالیت آن‌ها به زمینه فعالیت کسب و کار شما مرتبط‌تر باشد، کار دشواری است و به زمان زیادی برای آنالیز و بررسی پیج‌های اینستاگرامی نیاز دارد. از جمله معیارهایی که می‌تواند به انتخاب پیج‌های پربازدید برای انجام تبلیغات کمک کند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعداد فالوورها: با این که همیشه تعداد فالوورها نشان‌دهنده کیفیت نیست؛ اما باید از پیج‌هایی برای انجام تبلیغات گسترده استفاده کرد که فالوورهای واقعی زیادی داشته باشند.
  • تعداد لایک و کامنت: تعداد بالای فالوورها به تنهایی نمی‌تواند معیار مناسبی باشد به همین دلیل باید به تعداد لایک و کامنت‌ها نیز توجه کرد زیرا فالوورهای فیک قادر به لایک کردن و کامنت گذاشتن نیستند بنابراین اگر تعداد لایک و کامنت نسبت به تعداد فالوورها بسیار کم باشد می‌توان متوجه شد که بیشتر فالوورهای این صفحه فیک هستند. البته باز هم امکان تقلب وجود دارد زیرا برخی از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرامی علاوه بر فالوور فیک، لایک و کامنت فیک نیز برای پست‌هایشان خریداری می‌کنند.

از تبلیغات اسپانسری استفاده کنید.

تبلیغات همیشه نباید به صورت مستقیم باشند بلکه به روش‌های مختلف دیگری نیز می‌توانید محصولات یا خدماتتان را به صورت غیرمستقیم تبلیغ کنید. یکی از شیوه‌های رایج برای انجام تبلیغات غیر مستقیم، استفاده از تبلیغات اسپانسری است به این معنی که شما به عنوان اسپانسر یک مسابقه جذاب اینستاگرامی هدایایی از محصولات خود را به برندگان اهدا می‌کنید.

این کار علاوه بر اعتبار بخشیدن به برند شما به جذب فالوور نیز کمک می‌کند. تبلیغات اسپانسری بیشتر برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است زیرا علاوه برهزینه‌ای که برای ارسال جایزه به برندگان پرداخت می‌کنید، باید مبلغی را نیز به اینفلوئنسرها بابت برگزاری مسابقه بپردازید. البته پیج‌های اینستاگرامی زیادی نیز وجود دارند که تعداد فالوورهایشان نسبت به سایر اینفلوئنسرها کمتر است و می‌توان با پرداخت هزینه کمتری به آن‌ها، تبلیغات اسپانسری را انجام داد البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است میزان تأثیرگذاری آن مقداری کمتر از انتظار شما باشد.

تبلیغات گسترده اینستاگرام

برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

  • پیج‌هایی را برای انجام تبلیغات کسب و کارتان انتخاب کنید که علاوه بر فالوور بالا، تعداد زیادی تبلیغ را به صورت هم زمان منتشر نکنند زیرا در این صورت احتمال دیده شدن پست تبلیغاتی شما کمتر خواهد شد. معمولاً پیج‌هایی که سفارش تبلیغات را قبول می‌کنند، زمانی پست‌های تبلیغاتی را منتشر می‌کنند که تعداد زیادی از فالوورهایشان آنلاین باشند تا بتوانند این پست‌ها را ببینند.
  • نکته دیگری که می‌تواند به شما در انجام تبلیغات گسترده کمک کند این است که مخاطبان خود را بشناسید. هر کسب و کاری با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند، مخاطبانی با ویژگی‌های مشخص دارد. به عنوان مثال تولیدکنندگان لوازم آرایشی علاقه‌مند هستند تا تبلیغات آن‌ها تأثیر مثبتی بر روی خانم‌های جوان بگذارد و آن‌ها را به خرید محصولات آرایشی تشویق کنند؛ در حالی که ممکن است مخاطبان یک کسب و کار دیگر کودکان یا آقایان باشند. پس از بررسی ویژگی‌های افرادی که می‌توانند به مشتریان شما تبدیل شوند، نوبت به پیدا کردن پیج‌هایی می‌رسد که خصوصیات فالوورهای آن‌ها مشابه خصوصیات مخاطبان شما باشد.
  • برخی از پیج‌های اینستاگرامی فقط برای مدت زمان معینی پست‌های تبلیغاتی را منتشر می‌کنند و پس از آن پست را پاک می‌کنند به همین دلیل باید زمانی را برای انتشار پست‌های تبلیغاتی خود انتخاب کنید که افراد بیشتری در اینستاگرام حضور دارند؛ در غیر این صورت تبلیغات شما دیده نخواهد شد.
  • انتخاب پیج مناسب برای انجام تبلیغات گسترده اینستاگرام، تعیین زمان مناسب برای انتشار پست‌های تبلیغاتی، انتخاب اینفلوئنسرهایی که می‌توانند به شما در انجام تبلیغات کمک کنند، تعیین شیوه انتشار تبلیغات (استوری یا پست)، مدت زمان تبلیغات، نوشتن متن یا انتخاب شعار تبلیغاتی، طراحی پست یا استوری تبلیغاتی و… نیازمند مشورت با یک تیم دیجیتال مارکتینگ است بنابراین شما به تنهایی نمی‌توانید برای انجام تبلیغات گسترده در اینستاگرام اقدام کنید.
خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد