لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تبلیغات در کانال‌های خبری در ارزان ترین روش ممکن

تبلیغات در کانال‌ های خبری

تبلیغات در کانال‌های خبری چگونه انجام میشود؟ در بازار این روز‌ها با وجود رقابت شدیدی که بین افراد وجود دارد، آگاهی دادن به مشتریان و مخاطبان کار بسیار دشواری شده است ؛ انبوه اطلاعات درباره‌ی محصولات و بیزینس های مختلف کار را برای دیده شدن بسیار دشوار کرده است. با افزایش شهرت و تعداد کاربران شبکه‌های مجازی اجتماعی بستری مناسب برای نشان دادن و معرفی برندهای مختلف پدید آمده است. با داشتن اطلاعات کافی درباره‌ی تبلیغ مناسب می‌توان به جایگاه خوبی در میان برند‌ها رسید و موفقیت در بیزینس  را به طرز چشمگیری افزایش داد. در مقاله زیر از سلام ادز بیشتر به توضیح درباره‌ی تبلیغات در کانال‌های خبری خواهیم پرداخت.

تبلیغات در کانال های خبری در سه سوت

تبلیغات در کانال‌های خبری چیست؟

تبلیغات مهم ترین ابزار ارتباطی برای نشان دادن یک محصول به بازار فروش است. یکی از مهم ترین رکن‌ها در اصل کسب و کار بدون شک قوی بودن در حوزه مارکتینگ و تبلیغات است. بدون انجام تبلیغات گسترده تلگرام مناسب حتی با وجود داشتن محصول با کیفیت از بازار رقابت عقب خواهید ماند و در این مسابقه فروش محصول آخر خواهید شد. هدف از تبلیغات مطرح کردن محصول مورد نظر خود به دنیای کسب و کار است و باید بتواند پیام  و هدف خود را به  خوبی مخاطب برساند. اهمیت تبلیغات در این است که مخاطبان می‌توانند درباره‌ محصول اطلاعات جامعی کسب کنند و آموزش ببینند.

اهمیت تبلیغات در کانال‌های خبری

 • تبلیغات به معرفی محصول و نوع کار شما می‌پردازد. مهم ترین راه و شاید سریع‌ترین راه برای معرفی کسب و کار تبلیغ کردن با کیفیت خوب و محتوای تاثیر گذار است
 • تبلیفات باعث جذب مشتری می‌شود. طبیعتا افراد هر چه بیشتر محصولی را بشناسند بیشتر تمایل به خرید آن دارند، حتما در زندگی روزمره خود متوجه شده‌اید که محصولاتی را بیشتر می‌خرید که شناخت بیشتری از آن‌ها دارید. 
 • جذب مخاطب در پیج های ایسنتاگرامی نیز مانند کانال های تلگرامی مهم است. چنانچه نتوانستید فالوور واقعی جذب کنید میتوانید اقدام به خرید فالوور فیک کنید. 

اهمیت تبلیغات در اینستاگرام!

تبلیغات در اینستاگرام همانند تلگرام دارای اهمیت است. هدف از تبلیغات جذب مخاطب های واقعی است. حتی اگر نتوانید آن تعدادی که می خواهید فالوو واقعی جذب کنید، نگران نباشید. چراکه راه های بسیاری برای جبران آن وجود ارد. روش های متعددی وجود دارد که به شکل غیر مستقیم می تواند به شما کمک کند تا مخاطب واقعی جذب کنید. یکی از این راه ها خرید فالوور فیک اینستاگرام است. زمانی که شما فالوور فیک می خرید، تعداد فالوورهای شما در حد قابل توجه ای زیاد می شود و این خود به جذب مخاطب واقعی کمک می کند. اگر می خواهید راجع به تبلیغات افزایش ایمپرشن اینستاگرام نیز بدانید، از ویدئو یوتیوب سلام ادز دیدن کنید.

چه جاهایی برای تبلیغات مناسب هستند؟

شاید بتوان به جرات گفت یکی از بهترین مکان‌ها برای تبلیغ، تبلیغ در لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام مخصوصا در کانال‌ها خبری است. تبلیغات یک تلاش تجاری و سرنوشت ساز برای هر شرکت و کسب و کاری است در ‌نتیجه بسیار مهم است که چه بستری را برای تبلیغات انتخاب کنیم. در ادامه به طور خیلی مختصر به چند ویژگی یک بستر مناسب برای تبلیغ خواهیم پرداخت که در 3 نکته خلاصه می‌شود:

 1. علاوه بر داشتن محتوای مناسب برای تبلیغات نباید از مخاطبان آن نیز غافل شد؛ هر چه تعداد مخاطب بیشتری تبلیغات شما را ببیند امکان فروش محصولتان بالاتر می‌رود و ماندگارتر خواهید ‌شد در نتیجه جاهایی را برای تبلیغات انتخاب کنید که مخاطبان بیشتری دارد.
 2. این که در چه رسانه‌های تبلیغ می‌کنید بسیار مهم است، رسانه‌ای که انتخاب می‌کنید می‌تواند به تبلیغ شما اعتبار بخشد یا از اعتبار آن کم کند.
 3. برخی از رسانه‌ها بعد از مدتی عمر آن‌ها به پایان می‌رسد. با توجه به محبوبیت شبکه اجتماعی به خصوص تلگرام و اینستاگرام می‌توان از این بستر‌ها برای تبلیغات استفاده کرد.

تبلیغات در کانال های خبری

افراد زیادی همواره علاقه دارند تا از آخرین خبرها و تحولات با خبر شوند همین امر باعث شده ‌است تا کانال‌های خبری پرمخاطب‌ترین کانال‌های تلگرام شوند و بستر بسیار مناسبی را برای تبلیغات فراهم کنند. میزان اعتبار یک کانال خبری بستگی به عوامل مختلفی از جمله: تعداد مخاطبان، اعتبار خبر‌ها، به روز بودن اخبار و… دارد که مسلما هر چه کانال اعتبار بالاتری داشته باشد تعداد مخاطب و بازدید بالاتری دارد و برای تبلیغات مناسب‌تر است. در نتیجه تبلیغات در کانال‌های خبری بهترین گزینه برای تبلیغ کردن است.

انواع تبلیغات در کانال‌های خبری بر اساس زمان

 1. روزانه:  تبلیغ به مدت 24 ساعت روی کانال قرار می‌گیرد.
 2. ساعتی: به انتخاب صاحب کانال و یا مشتری، تبلیغ به مدت چند ساعت مشخص  روی کانال قرار می‌گیرد.
 3. شبانه: در طول مدت شب روی کانال قرار می‌گیرد که احتمالا از قیمت ارزان‌تری نسبت به بقیه تایم‌ها برخوردار است زیرا معمولا از ساعت 10 شب تا صبح فردا است که مخاطبان کمتری آنلاین هستند
 4. هفتگی یا ماهانه: تبلیغ به مدت طولانی‌تری روی کانال قرار می‌گیرد و قیمت آن نیز بیشتر است.

تبلیغات بازدیدی چیست؟

همان خرید بازدید ویو ارزان تلگرام است که در آن ملاک تعداد بازدید آن پست است؛ به طور مثال شما پستی را برای تبلیغ به کانال می‌دهید و بنا به قوانین از پیش تعیین شده آن کانال تعداد بازدید‌های بنر تبلیغات به عدد مشخصی که رسید آن پست از کانال حذف می شود. غالبا این روش را برای تبلیغ انتخاب می‌کنند زیرا تاثیر و ماندگاری بیشتری دارد.

قیمت تبلیغات در کانال‌ها

قیمت‌های مختلفی برای تبلیغات در کانال‌ها  وجود دارد که بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ تعدادی از این عوامل شامل:

 • کیفیت محتوای کانال: هر چه محتوای کانال  بهتر، واقعی‌تر و به روز‌تر باشد کیفیت آن و در نتیجه قیمت تبلیغات در آن بالاتر می‌رود.
 • موضوع کانال: بسته به موضوع کانال تعداد مخاطب‌های آن متفاوت است به طور مثال کانال‌های تخصصی تر مانند کانال‌هایی درباره‌ی تعمیر خودرو و.. .مخاطب‌های کمتر و خاص‌تری دارد و قیمت کمتری نسبت به کانال‌های عمومی و پرمخاطب تر دارد؛ پس بهتر است برای تبلیغات کانال‌هایی با موضاعت پرطرفدار تر مانند اخبار روز انتخاب کنیم.
 • تعداد مخاطب: مسلما هر چه تعداد مخاطب‌های یک کانال زیاد تر باشد، تعداد بازدید‌های آن کانال بیشتر است و برای تبلیغات مناسب تر و گران قیمت تر هستند. کانال‌های خبری به علت داشتن موضوع پرطرفدار و همچنین داشتن مخاطب‌های فراوان محل مناسبی برای تبلیغات هستند.
تبلیغات در کانال های خبری در آسانترین روش

هزینه تبلیغات در کانال‌های خبری

هزینه تبلیغات در کانال‌هایی مانند کانال‌های خبری بستگی به تعداد مخاطبان و همچنین میزان محبوبیت آن کانال دارد؛ به این صورت که متناسب با تعداد مخاطبان و محبوبیت و مشهور بودن کانال قیمت تبلیغات در آن‌ها بالاتر می‌رود؛ همچنین بستگی به مدت زمانی که تبلیغ بر روی کانال قرار می‌گیرد نیز دارد طبیعتا هر چه زمان طولانی‌تری بنر تبلیغاتی شما در کانال بماند هزینه تبلیغات شما نیز بالاتر خوهد رفت.

خلاصه

در این مقاله سعی بر آن بود که با گفتن نکاتی درباره‌ی تبلیغات در کانال‌های خبری شما را در مسیر درست و سریع‌تری برای تبلیغات قرار دهیم. در ابتدا سعی شد تا توضیحی درباره تبلیغات و میزان اهمیت آن ارائه دهیم؛ همچنین امیدواریم با راهنمایی این مقاله در این زمینه که چه بستر‌هایی برای تبلیغات پربازده‌تر و مناسب تر هستند سریع‌تر به اهداف خود در حوزه تبلیغات برای کسب و کار خود برسید؛ همچنین می‌توانید با خواندن این مقاله از چگونگی احتساب هزینه‌ها برای تبلیغات آگاه شوید. این ویدیو تلگرام مارکتینگ میتواند به شما در افزایش مخاطبین کمک زیادی کند.

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد