لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با تبلیغات در کانال‌های پربازدید سریع ‌تر رشد کنید!

تبلیغات در کانال‌های پربازدید

بازاریابی رسانه ها و شبکه های اجتماعی یکی از شکل‌های بازاریابی است که این روزها میان صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. حضور کسب و کار های زیر ریز و درشت زیادی در این فضا نشان دهنده‌ی تاثیر بالای این شکل از بازاریابی و فروش است؛ اما برای موفقیت در آن به چه فاکتورهایی لازم است؟ مسلما برای موفقیت در هر حوزه‌ای باید دانش و علم کافی در این زمینه را داشته باشید و تبلیغات از طریق شبکه‌ها و رسانه های اجتماعی نیز این قاعده مستثنی نیست.

از این‌رو صاحبان کسب و کار بیش از پیش به فکر راه‌هایی برای تبلیغات در کانال‌های پربازدید و یا تبلیغات گسترده تلگرام هستند. شبکه‌های اجتماعی و حتی پیام‌رسان‌هایی مانند تلگرام پلتفرم ایده‌آلی برای کسب درآمد هستند؛ اما باید نحوه فعالیت در آن و استراتژی‌های لازم برای این کار را بدانید.

تبلیغات در تلگرام چه ضرورتی دارد؟

این روزها با پیشرفت اینترنت و ابزارهای دیجیتال، شکل تبلیغات و فروش نسبت به گذشته تغییرات زیادی کرده است. از این‌رو بیشتر افراد به بازاریابی و تبلیغات آنلاین روی آورده‌اند و دلیل این امر نیز کارایی بالای این روش برای کسب و کارهای امروزی است. زمانی که اکثر بیزینس‌ها در فضای آنلاین حضور دارند، شما هم باید به عنوان یک کسب و کار فعال در این فضاها حضور پیدا کنید؛ در غیر این‌صورت بازار فروش آنلاین را به رقبای کسب و کارتان واگذار کرده‌اید. در ادامه با مزیت‌های تبلیغات در فضای مجازی مخصوصا رسانه جمعی تلگرام بیشتر آشنا می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلگرام مارکتینگ، به ویدئو آموزشی تلگرام مارکتینگ آپارات سلام ادز مراجعه کنید.

·  هزینه کمتری برای تبلیغات می‌پردازید

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر کسب و کاری، تبلیغات و هزینه ناشی از این تبلیغ است. همان‌طور که می‌دانید تبلیغات به شکل‌های سنتی آن می‌تواند هزینه‌های زیادی بر روی دست شما بگذارد و باید بخش زیادی از بودجه تبلیغاتی خود را صرف این کار کنید. اما با تبلیغات در کانال‌های پربازدید تلگرام و یا عضویت در گروه های تبلیغاتی با لینک گروه تبلیغات گسترده تلگرام می‌توانید بدون صرف هزینه نه چندان زیاد بیزینس خود را در این فضا تبلیغ کنید.

·  فضای گسترده‌تری برای تبلیغات در اختیار دارید

شاید یکی‌دیگر از دلایلی که ضرورت تبلیغ در تلگرام را روشن می‌کند، تبلیغ در یک سطح گسترده‌تر است. اگر می‌خواهید با بازاریابی و تبلیغ به فروش برسید، باید کالای خود را جایی تبلیغ کنید تا مخاطبانی باشند که آن را ببینند! در این‌صورت بهتر است به دنبال پرمخاطب‌ترین پلتفرم ممکن باشید؛ این روزها که افراد اغلب وقت خود را در فضای مجازی می‌گذارنند کجا بیشتر از این فضاها برای تبلیغ مناسب است؟!

·   به راحتی مخاطبان هدفتان را پیدا می‌کنید

یکی‌دیگر از ضرورت‌های تبلیغ کانال تلگرام پربازدید این است که به راحتی می‌توانید به مخاطب هدف خود دسترسی داشته و آن را به مشتری تبدیل کنید. در صورتی که این امکان به این راحتی در بازاریابی و فروش آفلاین ممکن نمی‌شود. از هر قشر و سنی مخاطب در این فضا حضور دارند و همین موضوع موجب می‌شود تا به راحتی با مخاطبان هدف خود در ارتباط باشید و از طریق تاثیر مثبت بر روی آن‌ها، این مخاطبان را به مشتریان برندتان تبدیل کنید.

·   اندازه جیبتان تبلیغ می‌کنید!

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم، هزینه ناشی از تبلیغات یکی از مواردی است که ممکن است به دغدغه کسب و کارهای نوپا تبدیل شود. اگر شما در ابتدای مسیر بودجه کافی برای تبلیغات بیزینستان نداشته باشید چگونه می‌خواهید بر روی برندینگ خود کار کنید؟ در این شرایط مستلزم پلتفرمی هستید که بتوانید نهایت استفاده را از ظرفیت‌های آن ببرید و به اندازه جیبتان و بودجه‌ای که دارید تبلیغ کنید.

تبلیغات در کانال‌های پربازدید بهترین راه است

با تبلیغات در تلگرام از رقبای خود جا نمی‌مانید

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تبلیغ کانال تلگرام این است که می‌توانید سهم بیشتری از بازار بگیرید؛ چرا که این روزها اکثر بیزینس‌ها به سمت آنلاین شدن پیش رفته و برند خود را در این فضا تا حدودی گسترش داده‌اند. اما سوال اساسی اینجاست؛ آیا حضور در این شبکه‌ها به عنوان یک کسب و کار به سادگی امکان پذیر است؟ این نکته را به خاطر داشته باشید که حرکت در مسیر شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات در کانال‌های پربازدید نیازمند استراتژی‌هایی قدرتمند در این زمینه است. عده‌ای فکر می‌کنند برای فعالیت در این فضاها تنها به یک حساب کاربری و یا یک کانال تلگرامی نیاز دارند؛ در حالی که با این شرایط شما تنها زمینه کسب درآمد خود را فراهم کرده‌اید. چگونه می‌خواهید نظر مخاطب را به خود جلب کنید و حتی او را به مشتری تبدیل کنید؟ یکی از مواردی که خیلی به آنها نیاز دارید، لیست کانال‌های تبلیغاتی تلگرام است که به کمک آنها بتوانید کسب و کار خود را به نحو احسن تبلیغ کنید و با رعایت اصول تبلیغ و نگهداری ممبر، چندین برابر هزینه هایی که انجام دادید را بازپس بگیرید.

تبلیغات در اینستاگرام در کنار تبلیغات در تلگرام!

همان طور که تبلیغات در تلگرام حائز اهمیت است، تبلیغات در اینستاگرام نیز با اهمیت است. زمانی که تبلیغات شما قوی باشد، جذب مخاطب برای شما راحت تر می شود. جذب فالوور واقعی کار نسبتا سخت و زمان بری است. چنانچه می خواهید فالوور واقعی جذب کنید باید اطلاعات زیادی در اختیار داشته باشید. اما راه آسان تری برای افزایش فالوور های پیج شما وجود دارد و آن خرید فالوور واقعی اینستاگرام است همچنین می توانید اقدام به خرید فالوور فیک ایسنتاگرام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک کلیک کنید.  

برند شما زمانی موفق است که مردم راجع به آن حرف بزنند!

اگر می‌خواهید یک برند قوی و هدفمند داشته باشید، باید مخاطبان راجع به شما و خدماتتان صحبت کنند؛ پس سوژه‌ای برای صحبت کردن به آن‌ها بدهید. اسکار وایلد، نویسنده معروف ایرلندی، جمله معروفی دارد که می‌گوید: فقط یک چیز بدتر از آن است که راجع به شما حرف بزنند؛ و آن این است که کسی راجع به شما حرفی نزند! مخاطبان راجع به شما و برندتان چه فکری می‌کنند؟ آیا یک ویژگی برجسته و متمایز از خدماتتان به آن‌ها داده‌اید تا راجع به شما با یک‌دیگر صحبت کنند؟

اگر به دنبال برند شدن هستید، باید گوشه‌ای از ذهن مردم جایگاهی ثابت داشته باشید؛ برای این هدف نیز این روزها حضور در شبکه‌های اجتماعی یک امر ضروری است. بنابراین با این تفاسیر می‌توان گفت تبلیغات در کانال‌های پربازدید می‌تواند مانند نقطه‌ی پرتاب برای کسب و کارتان باشد.

با انواع تبلیغات در تلگرام بیشتر آشنا شوید

تا به اینجای مطلب از ضرورت حضور شما به عنوان یک کسب و کار در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی گفتیم. حال تصور کنید می‌خواهید از طریق تلگرام بخش آنلاین کسب و کارتان را راه بیاندازید؛ چگونه می‌خواهید این کار را انجام دهید؟ تبلیغ کردن در این شبکه باید طبق اصول خاصی صورت بپذیرد تا بهترین نتیجه ممکن را به دنبال داشته باشد. تبلیغات در تلگرام شیوه‌های مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به:

  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغ بازدیدی
  • تبلیغات ساعتی

اشاره کرد. اما کدام یک از این شکل‌های تبلیغاتی برای کسب و کار شما مناسب‌تر است؟

1. تبلیغات بازدیدی با تبلیغات در کانال‌های پربازدید

یکی از راه‌های که برای تبلیغات در کانال‌های پربازدید وجود دارد، تبلیغ به صورت بازدیدی است. در این روش به میزان بازدیدهایی که از پست شما در این کانال صورت گرفته است هزینه پرداخت می‌کنید. انتخاب کانال مناسب برای این روش از تبلیغ اهمیت بالایی دارد. بهتر است کانالی را انتخاب کنید که محتوایی مشابه با مضمون کانال شما دارد؛ در این‌صورت احتمال بیشتری وجود دارد افرادی که این تبلیغ را می‌بینند عضو کانال شما شوند و بعدها از خدماتتان نیز استفاده کنند.

یکی از مزیت‌های تبلیغ به صورت بازدیدی این است که حتی اگر از طریق این روش جذب ممبر بالایی نداشته باشید، برای برندینگ شما فوق‌العاده است. گرچه باز هم نیاز به خرید ممبر تلگرام برای کانالتان دارید زیرا تا ابد که نمیتوانید پست منتشر کنید و برای دیده شدنش پولی پرداخت کنید. چرا که کانال‌های بزرگ تعداد زیادی عضو فعال دارند که در صورت دیدن تبلیغ برند شما، دست کم از حضور شما در این فضا باخبر می‌شوند.

2. تبلیغات کلیکی

در این روش نیز مانند روش روش قبل تبلیغ شما در یک کانال با بازدید بالا قرار می‌گیرد و تنها تفاوتش این است که به میزان هر یک کلیک بر روی تبلیغتان توسط کاربران هزینه پرداخت می‌کنید. اگر قصد بازاریابی و تبلیغ یک اپلیکیشن را دارید، این شیوه می‌تواند موثر باشد. از دیگر مزیت‌های این روش این است که اگر بخواهید ترافیک ساییتان را بالا ببرید، می‌توانید با درج لینک سایت در تلگرام و تبلیغ آن در یک کانال پربازدید به راحتی این کار را انجام دهید. همان‌طور که گفتیم اثرگذاری بالای هر کدارم از این روش‌های تبلیغاتی تا حدود زیادی به ماهیت کسب و کارتان و هدف شما از این تبلیغ بستگی دارد.

 

3. تبلیغات در کانال‌های پربازدید به صورت ساعتی

یکی‌دیگر از روش‌های تبلیغات در کانال‌های پربازدید این است که تبلیغ خود را به صورت ساعتی در یک کانال با بازدید بالا قرار دهید. در این روش شما می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغتان به صورت 12 یا 24 ساعت در یک کانال قرار بگیرد و به همان نسبت نیز باید هزینه بپردازید. از مزایای این روش می‌توان به این مورد اشاره کرد که خودتان می‌توانید تعیین کنید تبلیغتان چه ساعتی در کانال قرار بگیرد؛ دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید 12 ساعت باشد طول روز را انتخاب کنید تا افراد بیشتری آن را ببینند.

از طرفی تبلیغات گسترده های تلگرام در لیست کانال های تبلیغاتی تلگرام شما می‌تواند به شکل پست آخر، پست ویژه و یا پست آزاد در کانال مذکور قرار بگیرد؛ در پست آخر ادمین کانال بعد از پست تبلیغاتی شما پست دیگری منتشر نمی‌کند و طبیعتا هزینه بیشتری نیز نسبت به سایرین دارد. در پست آزاد نیز این تبلیغ می‌تواند در هر زمان و هر کجا منتشر شود و ادمین نیز پس از آن به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ضرورت حضور در تلگرام به عنوان یک کسب و کار و تاثیر آن بر روی رشد و توسعه بیزینس‌ها آشنا کنیم. همان‌طور که در طول متن خواندید، راه‌های متعددی برای تبلیغات در کانال‌های پربازدید وجود دارد که تک به تک به آن‌ها اشاره کردیم. اینکه کدام کانال بزرگ تلگرامی را برای تبلیغ خود انتخاب کنید و یا از کدام یک از این شیوه‌های تبلیغاتی استفاده کنید، به هدف و ماهیت کسب و کارتان بستگی دارد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم اگر قصد دارید در تلگرام تبلیغ کنید، با مشاوران تبلیغاتی سایت سلام ادز تماس بگیرید؛ ما با تحلیل و بررسی بیزینستان بهترین شیوه تبلیغ و در بهترین کانال را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
  • فالوور ایرانی ارزان
  • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
  • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
  • فالوور ایرانی با ریزش کم

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد