فروش بیشتر را با تبلیغات در پیج های تهرانی تجربه کنید

تبلیغات در پیج های تهرانی

امروزه پیشرفت تکنولوژی و اینترنت باعث تغییر سبک کسب و کار و تبلیغات شده است و کمتر کسی را می‌توان مشاهده کرد که این تغییرات را لمس نکرده باشد. دنیای دیجیتال دنیایی پیچیده و در عین حال جذاب و پرمخاطب است؛ از همین‌رو بسیاری از صاحبان کسب و کار به روش‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ روی آورده‌اند و تمرکز بیشتری بر روی تبلیغات آنلاین( مانند تبلیغات در اینستاگرام)دارند تا تبلیغات سنتی. یکی از بسترهای دیجیتالی بسیار مناسب برای تبلیغات آنلاین استفاده از شبکه‌های اجتماعی است که در این میان اینستاگرام از محبوبیت بیشتری برخوردار است. با تبلیغات در پیج های تهرانی می‌توانید شاهد رشد و پیشرفت کسب و کار خود باشید. در سلام ادز قصد داریم تا بیشتر شما را با تبلیغات آنلاین و نحوه تبلیغات در پیج های اینستاگرام آشنا کنیم.

تبلیغات آنلاین چیست

تبلیغات آنلاین به هر فعالیتی که در در اینترنت برای ایجاد آگاهی، علاقه یا انجام فعالیتی درباره محصول انجام می‌گیرد، گفته می‌شود، مانند تبلیغات در تلگرام که یکی از اصلی ترین روش های تبلیغات دیجیتال می باشد. در تبلیغات آنلاین سعی می‌کنیم پیامی را به مخاطبان خود برسانیم تا درباره محصول یا خدمت ما آگاه شود یا فعالیتی را انجام داده و ترغیب به خرید محصولات ما شوند که این ارسال پیام از طریق اینترنت است. با تبلیغات آنلاین دیگر دردسرهای سابق و تبلیغات به صورت سنتی را نخواهید داشت. از آن گذشته در مواقعی تبلیغ سنتی می‌تواند هزینه و زمان زیادی از شما بگیرد؛ در حالی که با تبلیغ آنلاین به راحتی می‌توانید برند و خدمت خود را در معرض دید هزاران نفر از سراسر دنیا قرار دهید.

تبلیغات در پیج های تهرانی

با تبلیغات آنلاین مسیر پیشرفت خود را کوتاه کنید!

تبلیغات به صورت آنلاین نسبت به تبلیغات به روش سنتی دارای مزایای ویژه‌ای است که به طور کلی می‌توان آن‌ها را در سه دسته کلی تقسیم بندی کرد:

  1. قیمت کم و مخاطب زیاد: شما برای تبلیغات آنلاین هزینه کمتری را می‌پردازید؛ روش‌های سنتی مانند اجاره ماهانه بیلبورد و یا تبلیغات چند دقیقه‌ای در تلویزیون هزینه‌های زیادی دارد، ولی در تبلیغات آنلاین با وجود اینکه میزان بازدید تبلیغات شما از تبلیغات سنتی بیشتر خواهد بود اما خبری از این هزینه‌ها سنگین نیست. به طور مثال در تلگرام باید با ادمین کانال تلگرام مربوطه ارتباط گرفته و پس از پرداخت هزینه تبلیغ شما منتشر می شود.
  2. مشتریان را دسته بندی کنید: به طور مثال تصور کنید قصد تبلیغات تراکتی دارید که یک روش سنتی است، پس از اجرای کمپین تبلیغات تراکتی ممکن است عده‌ای به تبلیغات شما علاقه‌مند شده و مشتری شما بشوند، عده‌ای هم بی‌تفاوت باشند. حال شما از کجا باید بدانید که چه کسانی مشتری شما شده‌اند تا به آن‌ها خدمات بیشتری بدهید تا به یک مشتری وفادار تبدیل شوند؟ و چه کسانی بی‌تفاوت بودند تا بخواهید تخفیفانی و خدماتی قائل شوید که اولین خرید خود را انجام دهند؟ در هر صورت شما امکان انجام این کارها را ندارید و نمی‌دانید که مشتریان از غیر مشتریان چگونه جداسازی شوند؛ اما در در تبلیغات آنلاین می‌توانید مشتریان خود را دسته بندی کنید. با تبلیغات در پیج بانوان می توانید اغلیت اعضای صفحه خود را تبدیل به زنان کنید.
  3. قابلیت اندازه‌گیری: یکی از مزیت‌های خیلی مهم تبلیغات آنلاین نسبت به تبلیغات سنتی در قابلیت اندازه‌گیری معیارهایی است که شاخص موفقیت یا شکست نسبی یک کمپین تبلیغاتی هستند. تبلیغ دهنده می‌تواند به طور دقیق بداند که چند نفر تبلیغ را دیده‌اند، چند نفر روی آن کلیک کرده‌اند و به سایت مورد نظر شما رفته‌اند، چند نفر فعالیت مورد نظر ما مثل خرید را کامل انجام داده‌اند و چند نفر در میانه راه پشیمان شده‌اند.

چگونه به صورت حرفه‌ای در پیج های تهرانی تبلیغ کنیم

تبلیغات در پیج‌های بزرگ و پرمخاطب مانند پیج‌های تهرانی می‌تواند یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای تبلیغات در اینستاگرام باشد که در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه می‌تواند محصولات و یا خدمات شما را به کاربران اینستاگرام معرفی کند و برای شما برندسازی کند. اما تنها تبلیغات کردن کافی نیست! شما باید نکات و روش‌هایی را برای بهبود تبلیغات خود به کار ببرید و به هوشمندانه‌ترین شکل ممکن برای تبلیغات خود برنامه ریزی کنید. یکی از نکات بسیار مهم برای اینکه بتوانید به صورت موثر تبلیغات در پیج های تهرانی انجام دهید، توجه به محتوای تبلیغاتتان است که در ادامه به بررسی نکاتی دراین‌باره خواهیم پرداخت.

تعیین استراتژی محتوا برای تبلیغات در پیج های تهرانی

نمی‌توان با تولید محتوای بی‌کیفیت، انتظار فروش محصولات را داشت. ما در سلام ادز به شما روش های طراحی پیج اینستاگرام را می گوییم. اولین و مهم‌ترین قدم برای تولید محتوای باکیفیت و مناسب، داشتن استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام است تا بدانید در چه زمانی باید چه محتوایی تولید کنید. داشتن نظم و انسجام در تولید محتوا اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید دنبال کنندگان خود را افزایش دهید و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید. گام‌های تعیین استراتژی در ادامه برای شما توضیح داده شده است.

تعیین موضوع محتوا

پیش از آن‌که بخواهید محتوایی تولید کنید، باید بدانید پست‌های شما چه موضوعاتی دارند. تعداد محتوای تولید شده در زمینه موضوعات پرطرفدارتر، باید نسبت به موضوعات کم طرفدارتر بیشتر باشد. برای تبلیغات در پیج های تهرانی، به طور مثال اگر در زمینه پوشاک فعالیت می‌کنید، اگر طرفداران مانتو بیشتر است باید به ازای هر مطلبی که برای روسری و شال تبلیغ می‌کنید چندین پست و یا عکس درباره مانتو انتشار دهید، که اصطلاحا به آن طراحی لی اوت اینستاگرام گفته می شود.

پرسونا تعیین کنید

 شما ابتدا باید مخاطبان خود و ویژگی‌های آن‌ها را بشناسید! تولید محتوا در اینستاگرام باید بر اساس ویژگی‌های مخاطبان باشد تا نظر آن‌ها را جلب کرده و برای آن‌ها جذاب باشد که ما توضیحاتی کاملتر این بحث را در مقاله مدیریت پیج اینستاگرام قرار داده ایم. شناخت مخاطبان اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا در تولید یک تصویر یا ویدئو شخصیت آن‌ها را در نظر بگیرید و متناسب با آن‌ها اقدام به تولید محتوا کنید. دقت داشته باشید که بدون در نظر گرفتن پرسونای هدف دست به تولید محتوا نزنید چراکه این اقدام می‌تواند منجر به دیده نشدن این محتوا شود.

تبلیغات در پیج های تهرانی

محتوای جذاب و مؤثر تولید کنید

می‌توان گفت مهم‌ترین فاکتور در بازاریابی محتوا، نگارش، تهیه و تولید محتوای جذاب و مخاطب پسند است. مخاطبان امروزه حوصله محتوا تکراری ندارند پس باید سعی کنید برای تبلیغات در پیج های تهرانی محتوایی جذاب و مناسب طراحی کنید. از آنجایی که کاربران هرروزه با موج عظیمی از تبلیغات مواجه می‌شوند ممکن است دیگر به این تبلیغ‌ها در فضای مجازی توجهی نشان ندهند؛ به همین خاطر محتوای جذاب می‌تواند تبلیغ شما را از دیگران متمایز کرده و توجه افراد را به خود جلب کند.

انواع تبلیغات در پیج های اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام روش‌های مختلفی دارد که شامل موارد زیر است:

  • تبلیغات بازدیدی: محبوب‌ترین و رایج‌ترین تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی است که به دو صورت پست و استوری انجام می‌گیرد. در این نوع، تبلیغ شما بدون محدودیت و به تعداد دلخواه در قالب پست و یا استوری قرار می‌گیرد که بازدید زیادی از مخاطبان را به همراه دارد.
  • تبلیغات ساعتی و روزانه: تبلیغات شما با توجه به میزان بودجه‌ای که برای آن پرداخت می‌کنید به مدت نصف روز و یا یک روز کامل برای تبلیغات در پیج های تهرانی انتشار می‌یابد.
  • تبلیغات کلیکی: این روش از تبلیغات به این صورت است که بر اساس تعداد کلیکی که بر روی لینک تبلیغاتی شما می‌شود یک بازدید به آن اضافه می‌شود.
  • تبلیغات کمپینی: کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ با بررسی موضوع تبلیغ شما، بودجه موردنظر، وضعیت کسب وکار و هدفی که دارید برای شما کمپین‌هایی برای تبلیغات طراحی می‌کنند.
  • تبلیغات اسپانسری: یکی از روش‌های پیشنهادی اینستاگرام است که می‌تواند جامعه هدف را بر اساس فاکتورهای مختلفی مورد هدف قرار دهد.
  • تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ: شما می‌توانید تبلیغات خود را به افراد مشهور بسپارید؛ یکی از مؤثرترین روش‌ها برای تبلیغات در پیج های تهرانی این است که در پیج یک شخصیت مشهور تبلیغات خود را انتشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *