با تبلیغات ارزان در پیج های معروف دیده شوید

تبلیغات در پیج اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌های موجود در میان کاربران اینترنتی است. به همین علت بسیاری از کسب و کارها برای ارائه تبلیغات خود به پیج‌های اینستاگرامی روی می‌آورند. تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام انواع مختلفی دارد که هریک مزایا و معایب خود را دارند. بهترین کار این است که با اطلاع از روش‌های گوناگون و مزایای هریک، بهترین روش را متناسب با فعالیت و نوع کسب و کار خود انتخاب کنید. پس از انتخاب بهترین روش، زمان آن است که پرمخاطب‌ترین صفحه را برای انتشار تبلیغات انتخاب کنید. با سلام ادز همراه شوید.

انواع تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام

اگر قصد تبلیغات در پیج‌های اینستاگرامی را دارید، بهتر است ابتدا درباره انواع تبلیغات ممکن بدانید. تبلیغ شکل‌های مختلفی دارد و با توجه به ماهیت کسب و کارها باید بهترین شکل آن را برای هر بیزینسی انتخاب کرد. انواع تبلیغاتی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید عبارت‌اند از:

تبلیغات-اینستاگرام

1. تبلیغات تصویری

از آنجایی كه به اشتراك‌گذاری تصاویر و بارگذاری محتوای بصری از خصلت‌های اصلی و ویژه اینستاگرام است، تبلیغات تصویری از رایج‌ترین انواع تبلیغاتی است که در اینستاگرام استفاده می‌شود. اکثر کاربران برای فالوورهای خود و به اشتراک گذاشتن داستان زندگی خود تصاویر مختلفی را بارگذاری می‌کنند. اما با گسترش استفاده کسب و کارهای گوناگون از این شبکه اجتماعی، روزانه شمار بسیاری تصاویر تبلیغاتی بارگذاری می‌شوند. می‌توانید با طراحی خلاقانه و جذاب تصاویر مربوط به محصولات و خدمات برند خود، درصد زیادی از توجه کاربران را به سمت برند خود جذب کنید. سعی کنید طراحی تصاویر تبلیغاتی خود را به گونه‌ای انجام دهید که بیان‌کننده ویژگی‌های برجسته برند شما باشند.

2. تبلیغات ویدئویی

از دیگر انواع تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام، بارگذاری ویدئو است. در حال حاضر می‌توانید ویدئوهای 30 تا 60 ثانیه‌ای را در اینستاگرام بارگذاری کنید. می‌توانید تنها ویدئویی کوتاه برای تبلیغ برند و محصول خود بسازید و یا با ساخت تیزری کوتاه کاربران را برای مشاهده ویدئو کامل، به بازدید از پیج، وبسایت و یا دیگر کانال‌های خود مانند آپارات و یوتیوب دعوت کنید. استفاده از ویدئو می‌تواند فرصتی طلایی برای جلب نظر کاربران تنها در چند ثانیه باشد. پیشنهاد ما در سلام ادز وب سایت ارائه خدمات تبلیغات گسترده، ساخت ویدئوهایی با طول 30 ثانیه است. زیرا 30 ثانیه ایده‌آل‌ترین زمان برای جذب کاربران است.

تبلیغات-اینستاگرام

3. تبلیغات استوری

با گسترش قابلیت بارگذاری محتوا به صورت استوری، تبلیغات بسیاری از کسب و کارها نیز توسط استوری‌های اینستاگرامی انجام شد. طبق آمار، بازدید کاربران از استوری‌های اینستاگرامی از پست‌های معمولی بسیار بیشتر است. علاوه بر این، احتمال دیده شدن استوری‌ها نیز از پست‌ها بیشتر است. می‌توانید با انتشار تصاویر و ویدئوهای کوتاه در قالب استوری، فعالیت برند خود را به کاربران یادآوری کنید. توجه کنید که حداکثر زمان ویدئوهای بخش استوری، 15 ثانیه است. این بدین معنی است که اگر قصد استفاده از استوری‌ برای تبلیغ برند خود را دارید، تنها 15 ثانیه برای تاثیر گذاشتن بر روی مخاطب خود در اختیار دارید.

4. تبلیغات کاروسل

گونه‌ای دیگر از تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام، استفاده از تبلیغات کاروسل است. منظور از تبلیغات کاروسل، پست سر هم قرار گرفتن تصاویر مختلف در یک پست است. اگر زمان و هزینه کافی برای ساخت ویدئویی جذاب را ندارید و در عین حال می‌خواهید جزئیات بیشتری از برند خود در اختیار بگذارید که در یک تصویر نمی‌گنجد، می‌توانید از شیوه تبلیغات کاروسل استفاده کنید.

 می‌توانید تصاویری از زاویه‌های مختلف از محصول مورد نظر خود بگیرید و یا تصاویر محصولات مرتبط به یکدیگر را در یک کاروسل قرار دهید. راه جالبی که می‌توانید به وسیله آن کاروسل تصاویر خود را جذاب‌تر کنید، استفاده از تصاویر مرحله به مرحله است. برای مثال می‌توانید آموزش استفاده از یکی از محصولات خود را به ترتیب در یک کاروسل قرار دهید. تبلیغات کاروسل به شما اجازه می‌دهند بدون صرف هزینه‌های سنگین برای تولید ویدئو، جزئیات بسیار بیشتری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

تبلیغات-اینستاگرام

چگونه بهترین صفحات را برای تبلیغات انتخاب کنیم

پس از آنکه درباره انواع شیوه‌های تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام دانستید و بر اساس نیاز و نوع فعالیت خود بهترین راه را برای خود انتخاب کردید، زمان انتخاب پیجی پربازدید و محبوب برای انتشار تبلیغات است. ممکن است تصور کنید تنها با مشاهده عدد فالوورهای هر صفحه می‌توانید به محبوبیت آن صفحه پی ببرید و هر صفحه‌ای که فالوورهای بیشتری داشته باشد گزینه بهتری خواهد بود؛ در صورتی که چنین چیزی به هیچ وجه درست نیست! تعداد فالوورهای صفحه تنها یک عامل است که می‌تواند در انتخاب بهترین پیج برای تبلیغات به شما کمک کند. ممکن است با انتشار تبلیغ خود در صفحه‌ای با فالوورهای بالا به هیچ‌وجه بازدید مورد نظر خود را دریافت نکنید.

 در حالی که اگر در صفحه‌ای با فالوورهای پایین‌تر تبلیغ کنید، نتایج بسیار بهتری را خواهید گرفت. در هر صورت اولین چیزی که باید بدان توجه کنید تعداد فالوورهای صفحه هستند. اگر انتظار بازدیدهای چندصدهزاری از تبلیغات خود را دارید، واضح است که باید به سراغ صفحه‌هایی با فالوورهای چندصد هزاری بروید. اما تمام صفحه‌هایی که تعداد زیادی فالوور دارند آنگونه که به نظر می‌رسند نیستند! بسیاری از صفحات برای ارتقاء ظاهر و اعتبار صفحه خود، اقدام به خرید فالوورهای فیک می‌کنند. واضح است که تبلیغ در چنین صفحاتی هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت. برا اینکه بفهمید فالوورهای صفحه واقعی هستند یا فیک، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها می‌توانند به شما نشان دهند که آیا فالوورهای صفحه واقعی هستند یا نه. بررسی کنید که آیا تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها با تعداد فالوورها متناسب هستند؟ واضح است که در صفحاتی با چند صد هزار فالوور، داشتن تنها چندصد لایک منطقی نیست.
  • به فالوورهای صفحه موردنظر نگاهی بیندازید. آیا تمام فالوورهای نام‌ها و تصاویر واقعی دارند؟ آیا پروفایل آن‌ها کامل و طبیعی است؟ اگر اینگونه نیست، احتمالاً تعداد بالایی از فالوورها فیک هستند و انتشار تبلیغات در چنین صفحه‌ای هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.
تبلیغات-اینستاگرام

کلام آخر

همانگونه که در سلام ادز خواندید، یکی از بهترین شیوه‌ها برای افزایش فالوورهای صفحه اینستاگرامی،‌ سفارش تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام است. برای سفارش تبلیغات می‌توانید از میان تبلیغات تصویری، تبلیغات ویدئویی و تبلیغات کاروسل بهترین گزینه را متناسب با کاربرد مورد نظر خود انتخاب کنید. سپس تنها کافیست بهترین و پربازدیدترین پیج را برای انتشار تبلیغ خود پیدا کنید. البته برای انتخاب محبوب‌ترین پیج، تنها توجه به تعداد فالوورهای صفحه راه درستی نیست. سعی کنید با روش‌های گفته شده از واقعی بودن فالوورهای صفحه موردنظر خود اطمینان کامل کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *