توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

تامین امنیت اینستاگرام یک دروغ بزرگ!

تامین امنیت پیج اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

تامین امنیت اینستاگرام و محافظت از حریم خصوصی امر مهمی است که باید به آن پرداخته شود به خصوص در بحث مدیریت پیج اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. تا افراد سودجو با استفاده از دانش و فناوری های مختص به خود اینستاگرامتان را در دست نگیرند. با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر ماهانه، مخاطبان احتمالی که به دیدن عکس های شما خواهند پرداخت بسیار بالا خواهند بود، اما باید حواستان باشد بعد از این که پیجتان را از دست دادید، برای برگشت آن به هر کسی اعتماد نکنید و فریب کلاهبرداران اینترنتی را نخورید.تنها کسانی که بازیابی اینستاگرام را به شکل اصولی انجام می دهند، صلاحیت اعتماد را دارند. کسی جز صاحب پیج نمی تواند از پیج خود مراقبت کند و اعتماد به کسانی که با شغل تامین امنیت پیج اینستاگرام چیزی به جز ضرر ندارد. با ما در ادامه این مقاله از سایت خرید فالوور اینستاگرام سریع سلام ادز همراه شوید تا بیشتر درباره تامین امنیت پیج اینستاگرام و تامین آن برایتان توضیح دهیم.

تامین امنیت پیج اینستاگرام یا کلاهبرداری؟!

این روزها برخی از افراد سودجو در کمین نشسته‌اندتا با سوء استفاده از ناآگاهی کاربران فضای مجازی از آن‌ها کلاهبرداری و اخاذی کنند.چند وقتی است که در شبکه‌های مجازی مخصوصا اینستاگرام،شاهد حضور افرادی هستیم که با عنوان‌های مختلف اقدام به کلاهبرداری از کاربران می‌کنند.مانند: تامین امنیت اینستاگرام،تیک آبی اینستاگرام.

در واقع مسئولان تامین امنیت پیج‌ اینستاگرام با دریافت نام کاربری و رمز عبور (username and password) اکانت مشتری، یک سری اقدامات را انجام می‌دهند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.مسئولان امنیت پیج یک ایمیلی را که تنها خودشان به آن دسترسی دارند روی اکانت مشتری تنظیم می‌کنند و بعد یک رمز عبور قوی حداقل ۱۲ کاراکتری را روی اکانت قرار می‌دهنددر مرحله آخر دکمه تأیید دو مرحله‌ای اکانت را روشن می‌کنند.بهتر است در نظر داشته باشید که اپلیکیشن اینستاگرام هیچ مکانیزم امنیتی دیگری به‌ جز موارد بالا برای امنیت اکانت‌ها ندارد.و شما بهتر است بدانید اتفاقاتی نظیر disable و block like and follow و hack ربطی به رمز و تعداد حروف آن و اقدامات دیگر ندارد . با افزایش تعداد این کلاه برداران و افراد سودجو، باند ها و گروه هایی بین این افراد به وجود آمدند تا به طور هماهنگ اقدام به از کار انداختن حساب کاربری افراد یا سودجویی از آن ها بپردازند.در مواردی این باند ها با یک دیگر درگیر شده و اقدام به ریپورت پیج یکدیگر و افراد تحت پوششان میکنند.

تامین امنیت اینستاگرام حساب کاربری شما در هر کجای اینترنت کار پیچیده ای نیست میتوانید این مهارت را با شرکت در دوره های آموزشی اینستاگرام به آسانی یاد بگیرید. با فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای (2FA)، انتخاب رمز مناسب و دسترسی همیشگی به ایمیلی که با آن حسابتان را می سازید راه را برای بیشتر تهدیدات متوجه حسابتان می بندید و هزینه های مالی هنگفت و خطر افشای اطلاعات را متوجه خود نمی سازید.

روش های تامین امنیت پیج اینستاگرام

موارد مهم در تامین امنیت اینستاگرام شما

راه حل تامین امنیت اینستاگرام ، رمز ایمیلتان را فراموش نکنید

یکی از مهم ترین موارد در تامین امنیت پیج اینستاگرام ایمیلی است که با آن اکانت خود را ساخته اید.اگر پیجتان را با ایمیل ساخته اید، حسابی دقت کنید که رمز ایمیلتان را از یاد نبرید.این نکته به این معنی نیست که پسوردهای آسان انتخاب کنید بلکه پسوردی انتخاب کنید که همیشه در یادتان بماند تا در تایید ایمیل اینستاگرام دچار مشکل نشوید.شاید بسیاری از کاربران اطلاع نداشته باشند، اما اینستاگرام تمامی موارد اعم از اطلاعیه ها و موارد مشکوک و ورودهای مختلف را از طریق ایمیل گزارش میدهد.

همینطور هر هکری قصد ورود به اکانت شما را داشته باشد از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود و هر ورود مشکوکی سریعاً اعلام میشود، همچنین اگر شخصی رمز عبور اکانت شما را تغییر دهد یک اعلان به شما در ایمیل داده میشود که از همانجا میتوانید گزارش دهید که این پسورد را شما تغییر نداده اید تا اینستاگرام ورود یک غریبه را به اکانت شما تشخیص دهد.

لزومی ندارد کسی بداند اینستاگرام را با چه ایمیلی ساخته اید

حرفه ای ها می دانند شما هم بدانید، بهتر است کسی نداند اینستاگرام شما با چه ایمیلی ساخته شده است.

چرا که با هک کردن ایمیل می تواند به راحتی اینستاگرامتان را در دست بگیرد.

حتما یک شماره تلفن هم در اکانت اینستاگرامتان وارد کنید

اضافه کردن ایمیل کافی نیست، بهتر است شماره خودتان را که همیشه روشن است را وارد اکانت اینستاگرامتان کنید و به محض تغییر شماره، آن را در اکانت اینستاگرامتان را هم تغییر دهید. شمارره تلفن از موارد بسیار مهم در تامین امنیت اینستاگرام است.

در هیچ شرایطی، ایمیل و پیام های اینستاگرامتان را به کسی نشان ندهید

حواستان باشد افراد سودجو شما را با بهانه های مختلف فریب ندهند تا ایمیل و پیام های فرستاده شده از طرف اینستاگرام را برای آن ها بفرستید.

چرا که این پیام ها، حاوی کد های لاگین بوده و افراد به راحتی از طریق آن ها وارد اکانت اینستاگرام شما می شوند.

رمز عبور پیج را جهت تامین امنیت اینستاگرام قدرتمند انتخاب کنید

به اشتباه بعضی از کاربران فکر میکنند، وقتی حرف از رمز عبور قوی میزنیم منظورمان رمزی است که برای آدم های دیگه حدس زدن آن سخت است، اما باید بدانید در خیلی از مواقع شما با یک انسان مواجه نیستید بلکه یک ربات پشت پیج شما در حال تلاش برای ورود است، رباتی که یک لیست عظیم از پسوردها را در خود دارد و مدام یکی از آنها را امتحان میکند و اگر نتیجه ای نگرفت رمز عبور بعدی در لیست را تست میکند، تا زمانی که به نتیجه برسد این روال ادامه دارد.

تایید دو مرحله ای را فعال کنید

به احتمال خیلی زیاد شما نیز حتما با قابلیت تایید هویت دو مرحله ای یا همان Two Factor Authentication آشنایی کافی دارید. تایید هویت دو مرحله ای یک ویژگی امنیتی است که می‌تواند ریسک هک شدن اکانت های مختلف شما را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

برای این منظور به Settings بروید و گزینه Two factor Authentication را انتخاب کنید و مراحل را دنبال کنید.

در این صورت با هر بار ورود به اکانت اینستاگرام شما باید قطعه کدی که برای شما پیامک میشود را وارد کنید و بدین وسیله اگر هکری رمز عبور شما را بدست آورد در مرحله دوم که تایید دو مرحله ایست با مشکل جدیدی روبرو شود و نتواند به اکانت شما دسترسی پیدا کند.

برای اینکار لازم است که هکر به موبایل شما دسترسی نداشته باشد و پیامک های شما و یا کد تایید دو مرحله ای را نداشته باشد. پس دقت کنید.

 اگر پیجتان هک شده و امنیت پایینی دارد ممکن است موقتا بلاک شوید!
آموزش نحوه خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام

اپلیکیشن فقط از منبع مجاز

کاربران آیفون بدلیل محدودیت های شرکت اپل در نصب برنامه راحت هستند اما کاربران اندروید که از سیستم عامل (کدباز) در حال استفاده هستند میتوانند از هرمنبعی برنامه دانلود کنند و این آزادی عمل برای کاربران مبتدی و غیرحرفه ای میتواند مشکل ساز شود. بنابراین هیچ گاه به غیر از گوگل پلی که منبع اصلی نصب برنامه در اندروید هست از هیچ منبع دیگری اپلیکیشن دانلود نکنید.

شما با نصب یک برنامه یا بازی میتوانید یک جاسوس روی گوشی خود داشته باشید که میتواند اطلاعات شما را به سرقت ببرد و یا به پیامک های شما دسترسی داشته باشد، رمز عبور شما را بدست آورد و…

برای تامین امنیت پیج لینک های عجیب غریب باز نکنید

در محیط اینترنت لینک های زیادی دست بدست میشود بهتر اینه که روی هر لینکی کلیک نکنید! بعضی لینک ها میتوانند خطرناک باشند که توضیح آنها در چند پاراگراف نمیگنجد. بهتره که روی هر لینکی کلیک نکنید و هر کانالی در تلگرام با هر عنوانی مثل: 5 گیگ اینترنت رایگان از لینک زیر بگیر و… در تلاش بود که شما را فریب دهد، آگاه باشید و بدانید که کلیک روی هر لینکی به صلاح شما نیست.

رمز عبور امنیتی خود را هیچ کجا وارد نکنید

موردی که بسیاری از کاربران رعایت نمیکنند. رمز عبور اینستاگرام خود را برای هیچ شبکه اجتماعی یا رمز هیچ مکان دیگری استفاده نکنید و از رمزهای دیگری برای اکانت های دیگر استفاده کنید.

همچنین رمز عبور خود را هیچ کجا وارد نکنید، بعضی اوقات دیده شده کاربران برای دریافت فالوور در سایتی نام و رمز عبور خود را وارد کردند که در کمتر از چند ساعت پیج خودشون رو از دست دادن. رمز عبور اینستاگرام خود را در هیچ جای دیگیری وارد نکنید و فقط برای ورود به اینستاگرام از آن استفاده کنید و مراقب صفحات فیشینگ که خود را به عنوان اینستاگرام معرفی میکنند باشید.

 برنامه های عجیب در تلگرام با پسوند .apk

بارها دیده شده که در پیام رسان ها از جمله تلگرام برنامه های با پسوند .apk که مربوط میشه به اندروید، دست به دست میشه با عنوان های عجیب و غریب مثل: برنامه چک کردن پروفایل تلگرام، برنامه تلگرام ضد فیلتر ، نسخه رسمی تلگرام، دانلود برنامه فالوور رایگان و… این دست از موارد بسیار هستند.

اما به نام آن توجه نکنید بسیاری از این برنامه ها میتوانند یک تروجان یا بدافزار باشند که آثار مخربی روی گوشی شما میگذارند. دانلود کردن هر برنامه ای در محیط شبکه های اجتماعی اصلاً پیشنهاد نمیشه چون هیچ اعتمادی به برنامه ای که نصب میکنید نیست.

تیک آبی اینستاگرام

یکی از مواردی که درباره تامین امنیت اینستاگرام مورد توجه است تیک آبی اینستاگرام است.تیک آبی اینستاگرام یک تاییدیه توسط اینستاگرام است.که به این منظور است که این پیج معتبر است و توسط اینستاگرام تایید شده است.مانند برخی افراد معروف و مشهور،مدلینگ ها،فوتبالیست ها،بازیگران و …امروزه بازار دریافت تیک آبی اینستاگرام بسیار داغ است.و عده ای با دریافت مبالغ بالایی سعی به گول زدن شما میکنند و با آن مبلغ میخواهند برای شما تیک آبی اینستاگرام بگیرند.معمولا این افراد هکر هستند و پیج شما را هک میکنند و خیلی ها هم بدون دریافت مبلغی،سعی میکنند با عنوان تیک آبی اینستاگرام رایگان شما را فریب دهند. و اطلاعات اکانتتان را بگیرند. و اکانت شما را هک کنند.و همچنین با یک سری ترفند،یک تیک آبی اینستاگرام فیک را برای شما میسازند.و مبالغ قابل توجهی از شما دریافت میکنند.

بهترین روش تامین امنیت پیج اینستاگرام


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی