توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان متعلق به چه کسانی است؟

چگونه بیشترین فالوور اینستاگرام را داشته باشیم

اینستاگرام با حدود یک میلیارد کاربر فعال ماهانه، از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها در سراسر جهان است. برای کاربران اینستاگرام  این مسئله که بیشترین فالوور جهان متعلق به چه کسی ست و یا چه کسی بیشترین فالوور اینستاگرام را در هر کشور دارد؛ مورد توجه بوده است.
علاوه بر این افراد زیادی به دنبال این هستند که خود را به این لیست اضافه کنند و در رقابت با مشهورترین افراد جهان قرار بگیرند که اغلب به آنها موفق نمی‌شوند. در این مقاله ما علاوه بر معرفی این افراد به عنوان دارندگان بیشترین فالوور واقعی جهان، به نکاتی در رسیدن به هدف اشاره می‌کنیم.

اینفلوئنسرها بیشترین فالوور اینستاگرام را دارند بیشترین فالوور اینستاگرام

۱۰ نفر اول در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام را بشناسیم 

۱۰. Justin Bieber  با ۱۵۰ میلیون فالوور: به عنوان یکی از بزرگترین ستاره‌های پاپ در جهان، حضور او در لیست بیشترین فالوور جهان تعجب آور نیست. اگرچه صفحه اینستاگرام او به عنوان ستاره پاپ کمی مسخره است اما فالوورهای طرفدار bieber از عکس‌های او بازدید می‌کنند و او را به نفر ۱۰ ام در این لیست رسانده‌اند.

۹. Beyonce  با ۱۴۴ میلیون فالوور: او با صفحه ساده بود و انتشار عکس‌های بازیگران، کارهای حرفه‌ای خود و با چند پست شخصی به لیست بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان رسیده است.

۸. Leonel messi با ۱۶۸ فالوور: به عنوان فوتبالیست بعدی، از messi نام برده شده‌است. او به عنوان کاپیتان بارسلونا و بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین فعالیت دارد. صفحه اینستاگرام یکی از مشهورترین بازیکنان جهان چیزی است که از آن انتظار می‌رود.

۷. Kim Kardashian  با ۱۹۱ فالوور: بدون شک او از مشهورترین‌ها در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام جهان است که محتوای اینستاگرام او مانند دیگر اعضای خانواده‌اش تصاویری از مدلینگ و کارهای حرفه‌ای اوست.

۶. Selena Gomez با ۱۹۵ میلیون فالوور: یک فرد عادی در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان  Gomez  و حتی از محبوبترین آنهاست. او در میان عکس‌های سلفی و تصاویر از دوستانش چند پست سیاسی در مورد موضوعاتی مانند دفاع از حقوق زنان دارد.

۵. Kylie jenner  با ۲۰۰ میلیون فالوور: با نفوذ در جمع پنج نفر اول در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام جهان او به عنوان بزرگترین ستاره اینستاگرام شناخته می‌شود.

۴.Dwayne Johnson با ۲۰۳ میلیون فالوور: او تنها و تنها کشتی گیر در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان است. اکنون بازیگر مشهور جهان در جایگاه چهارم را در بین کسانی دارد که بیشترین فالوور را دارند.

۳. Ariana grande با ۲۰۶ میلیون فالوور: آخرین نوازنده ما در این لیست فوق جهانی به grande  می‌رسد. او به عنوان  یکی از مشهورترین و محبوبترین خواننده‌های جهان، طبیعی‌ست که در اینستاگرام فعالیت و محبوبیت زیادی داشته باشد و البته در لیست بیشترین فالوور اینستاگرام جهان به عنوان رتبه‌ی سوم قرار بگیرد.

۲. Cristiano Ronaldo  با ۲۴۱ میلیون فالوور: اکنون ما به فردی می‌رسیم که در پاسخ به چه کسی بیشترین فالوور را در جهان دارد به او می‌رسیم. Ronaldo  اولین فردی که در اینستاگرام خود به ۲۰۰ میلیون فالوور رسیده است. و با توجه به فعالیت ورزشی خود  محتوای صفحه او قابل پیش بینی ست.

۱. Instagram  با ۳۷۵ میلیون فالوور: در نهایت بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان به حساب رسمی اینستاگرام می‌رسد.

اینفلوئنسرهایی با بیشترین فالوور اینستاگرام زیره ذره بین هستند

فالوور فیک سلبریتی‌ها

برای شروع شناسایی افرادی که بیشترین فالوور فیک را در اینستاگرام دارند نگاهی به افرادی می اندازیم که در لیست اشاره کردیم. رونالدو در صفحه اینستاگرام خود حدود ۵۰ میلیون فیک دارد، کارداشیان و گرند حدود ۴۴ درصد فالوور فیک در مرحله بعد قرار می‌گیرند. بدون شک یکی دیگر از راه های افزایش فالوور واقعی در ابتدا خرید فالوور ارزان فیک است ولی توجه داشته باشید که تولید محتوا اینستاگرام شما باید حرفه ای باشد وگرنه دیر یا زود فالوورهای واقعی پیج شما ریزش پیدا خواهند کرد.
در ایران پیش بینی شده است که صفحه اینستاگرام حسن ریوندی نزدیک به ۲ میلیون فالوور فیک دارد و این در حالی‌ست که هزینه تبلیغ او برای انتشار عکس به صورت استوری حدود ۵ میلیون تومان است. شجاع خلیل زاده سلبریتی مطرح دیگری ست که می‌توان در استفاده از فالوورهای فیک در اینستاگرام به آن اشاره کرد.

راه‌های تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام

۱. بررسی پست‌های صفحه اینستاگرام: در این بررسی به تعداد لایک‌ها و تعداد فالوورهای آن دقت کنید. در صورتی که این دو همخوانی ندارد مشخص می‌کند از فالوورهای فیک استفاده شده است. نکته بعدی توجه به زمان انتشار پست‌هاست که اگر به یکسال گذشته برمی‌گردد و هنوز فالوورهای آن بالاست، نشان می‌دهد این صفحه از فالوورهای فیک استفاده می‌کند.

۲. بررسی پروفایل و id آنها: آیدی‌های غیرواقعی معمولا ساختاری مانند اکانت‌های واقعی ندارند. فالوور قیک معمولا با استفاده از ربات‌ها یا سیستم‌های خودکار ایجاد می‌شود و اغلب عکس ندارد. اگرچه برخی از سیستم‌ها حرفه‌ای هستند و در هنگام تولید این اکانت‌ها عکس پروفایل قرار می‌دهند.

۳. بررسی کامنت‌های مربوط به پست‌ها: اگر به کامنت‌های صفحاتی سر بزنید که از فالوور فیک استفاده می‌کنند، متوجه می‌شوید که این کامنت‌ها کاملا نامربوط اند و پیام خاصی ندارند. برای مثل به صفحه‌ای سر می‌زنید که مربوط به مد و لباس است اما در کامنت‌های آن از اموجی استفاده شده است.

 

چگونه می‌توانیم بیشترین فالوور اینستاگرام را داشته باشیم

چگونه به بیشترین فالوور اینستاگرام دست پیدا کنیم؟

۱. اولین نکته برای داشتن فالوور بالا در اینستاگرام این است که باید پایه و اساس پیج خود را خوب بنا کنید. این یکی از مهم ترین ترفند افزایش فالوور اینستاگرام است.
۲. برای صفحه خود از یک تم مشخص استفاده کنید که شما برای مخاطبان خود به خوبی قابل شناسایی باشید. در طراحی پست اینستاگرام منحصر به فرد باشید، استفاده از رنگ یکسان کمک شایانی در منحصر به فرد بودن محتوای اینستاگرام شما می‌کند.
۳. هایلایت‌های خود را به صورت منظم چیدمان کنید.
۴. بیو صفحه چه بازتابی از شما برای مخاطبان ایجاد می‌کند؟ به این نکته دقت داشته باشید.
۵. در تولید محتوای اینستاگرام خود از عکس‌ها و ویدئو حرفه‌ای استفاده کنید.
۶. برای رقابت با صفحات دیگر که فعالیت مشابه با شما دارند، مزیت ایجاد کنید.

برای کسب بیشترین فالوور اینستاگرام از صفر شروع نکنید

اولین نکته در اعتمادسازی مخاطبان داشتن فالوور حتی در زمان شروع صفحه اینستاگرام شماست. مخاطبان در صورتی شما را انتخاب می‌کنند که افراد دیگری در جامعه مخاطبان شما قرار داشته باشند. اما این سوال ایجاد می‌شود که چگونه باید به فالوورهای اولیه دست پیدا کرد؟
به این دو مورد دقت کنید:

خرید فالوور فیک  اینستاگرام چه کمکی به داشتن بیشترین فالوور می‌کند؟

خرید فالوور فیک اینستاگرام کمک زیادی که جلب توجه مخاطبان می‌شود. در نگاه اول مخاطبان به تعداد فالوورهای شما نگاه می‌کنند و در نهایت محتوای شما را دنبال می‌کنند اگر این تعداد قابل توجه نباشند، اغلب محتوای صفحه شما دیده نمی‌شوند. اگر در حوزه فعالیت شما با دیگر صفحات رقابت داشته باشید مخاطبان ترجیح می‌دهند از صفحه‌ای خرید کنند که بیشترین فالوور دارد. برای استفاده از خدمات فالوور فیک می‌توانید به سایت Salamads.com مراجعه کنید.

خرید فالوورهای واقعی در اینستاگرام چه کمکی به داشتن بیشترین فالوور می‌کند؟  

داشتن فالوور واقعی در تعامل صفحه شما کمک می‌کند. برای داشتن فالوورهای واقعی در اولین گام محتوای ارزشمند و سرگرم کننده داشته باشید. خرید فالوورهای واقعی یکی از بهترین روش‌های افزایش فالوور است چرا که با افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش تعامل، صفحه شما به دیگران معرفی می‌شوند و این باعث افزایش ناگهانی مخاطبان می‌گردد اما توجه داشته باشید در کنار آن از خرید ویو و یا ربات افزایش ویو اینستاگرام نیز استفاده کنید. برای استفاده از خدمات فالوور فیک می‌توانید به سایت salamads.com مراجعه کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی