توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین سایت خرید ممبر تلگرام چیست؟

بهترین سایت خرید ممبر تلگرامسلام ادز خرید ممبر ارزان تلگرام

یکی از مهم‌ترین نکاتی که بهتر است در هنگام خرید ممبر تلگرام به آن توجه داشته باشید، وبسایت ارائه‌دهنده این دسته از خدمات است. همانطور که ممکن است بدانید وبسایت‌های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند، اما به طور قطع نمی‌توان تمام آن‌ها را وبسایت‌هایی معتبر و قابل اطمینان دانست. توصیه می‌شود که برای گرفتن بهترین نتیجه از خرید ممبر، به بهترین سایت خرید ممبر تلگرام مراجعه کنید. وبسایت سلام ادز با ارائه انواع سرویس‌های اد ممبر تلگرام و تخصص در زمینه افزایش ممبر در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بهترین روش افزایش ممبر تلگرام چیست؟ انواع سرویس‌های اد ممبر تلگرام چه هستند؟ بهترین سایت خرید ممبر تلگرام چه وبسایتی است؟ همانطور که می‌دانید شبکه پیام رسانی تلگرام محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه پیام رسانی در میان کاربرن ایرانی است. چنین محبوبیتی از چشم کسب و کارها نیز دور نمانده است. بسیاری از مشاغل ایرانی برای فروش بیش‌تر خود در این شبکه پیام رسانی فعالیت می‌کنند. از مهم‌ترین نکات موفقیت در تلگرام تعداد ممبر های کانال تلگرام هستند؛اما چگونه می‌توان تعداد ممبرهای کانال تلگرامی را به سرعت افزایش داد؟ در این مقاله به بررسی بیش‌تر اهمیت ممبرها و بهترین روش افزایش ممبر تلگرام خواهیم پرداخت. با مادر ادامه این مقاله از سایت معتبر فروش ممبر سلام ادز  همراه باشید.

خرید ممبر تلگرام چگونه باعث موفقیت شما می‌شود؟

بهترین سایت خرید ممبر تلگرام

شبکه پیام رسانی تلگرام با در اختیار گذاشتن امکاناتی نظیر تشکیل گروه و کانال، یکی از بهترین بسترها برای تبلیغات، بازاریابی و فروش و کسب درآمد بیش‌تر در تمام کسب و کارها است. کسب و کارهای قدرتمند نیز از این قافله بازنمانده و به این شبکه پیام رسانی به عنوان فرصتی طلایی برای موفقیت خود نگاه می‌کنند. استفاده از تلگرام آنچنان تاثیرگذار است که حتی بسیاری از افراد اولین کسب و کار و فروش خود را نیز از همین شبکه پیام رسانی آغاز کرده‌اند. فعالیت نکردن برخی از کسب و کارها در تلگرام فرصت موفقیت و رقابت با دیگر مشاغل را از آن‌ها خواهد گرفت. این شبکه پیام رسانی را می‌توان بهترین فرصت برای برقراری ارتباط مؤثر با مخاطبان و کاربران دانست. با استفاده از تلگرام می‌توانید نیاز کاربران خود را بیش‌تر شناخته و آن‌ها را در جریان به‌روزترین فعالیت‌ها و خدمات خود قرار دهید.

اما فعالیت در تلگرام نیز ترفندها و نکات مربوط به خود را دارد؛ و یکی از نکاتی که باید آن را به خاطر سپارید، اهمیت بالای ممبر و بازدید تلگرام است. هر اندازه که تعداد ممبرهای کانال یا گروه شما بیش‌تر باشند، اعتبار و محبوبیت کسب و کار شما نیز بیش‌تر خواهد بود. یکی از اولین نکاتی که کاربران جدید به هنگام ورود به کانال شما متوجه آن خواهند شد، تعداد ممبرهای شماست. اگر تعداد ممبرهای کانال پایین باشد، کاربران تمایلی برای عضویت در آن پیدا نخواهند کرد. یکی از بهترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام، خرید ممبر است. با خرید ممبر تلگرام می‌توانید بدون هیچ زحمتی، به تعداد ممبرهای دلخواه خود برسید؛ برای این امر تنها کافیست تا به بهترین سایت خرید ممبر تلگرام مراجعه کرده و از سرویس‌های متعدد اد ممبر استفاده کنید. در ادامه به بررسی بیش‌تر خرید ممبرهای تلگرامی خواهیم پرداخت.

انواع ممبرهای تلگرامی

ادد ممبر تلگرام

با توجه به محبوبیت بالای شبکه پیام رسانی تلگرام، کسب و کارهای بسیاری از این شبکه به عنوان بستری برای افزایش فروش و درآمد خود استفاده می‌کنند. تلگرام با در اختیار گذاشتن امکاناتی نظیر گروه و کانال، یکی از اصلی‌ترین ابزارهای توسعه و پیشرفت کسب و کارها و جذب مخاطبان جدید است. کسب و کارهای تلگرامی همواره به دنبال روشی برای کسب محبوبیت و اعتبار بیش‌تر در این شبکه پیام رسانی هستند. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که محبوبیت و جذابیت کانال شما را به دیگر کاربران نشان می‌دهد، تعداد ممبرها و بازدیدها هستند.

 به همین دلیل تمام مدیران تلگرامی به دنبال یافتن روش‌هایی تاثیرگذار برای افزایش تعداد ممبرهای کانال تلگرامی خود هستند. امروزه روش‌های بسیاری برای افزایش تعداد ممبرها در تلگرام موجود است. با استفاده از هر یک از این روش‌ها در کنار تولید محتوای باارزش، می‌توانید مطمئن باشید که در مدت زمان کمی تعداد ممبرهای شما به میزان دلخواهتان افزایش پیدا خواهد کرد. برخی از رایج‌ترین روش‌های افزایش ممبر تلگرام عبارت است از:

همانطور که گفتیم برای خرید ممبر از بهترین سایت خرید ممبر تلگرام تنها کافیست از سرویس‌های متعدد موجود در وبسایت استفاده کنید؛اما هر یک از این سرویس‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را داشته و برای مقعطی مشخص از کسب و کار شما مناسب خواهند بود. اگر قصد خرید ممبر تلگرام را دارید، بهتر است پیش از هر چیز با انواع ممبرهای تلگرامی و ویژگی‌های هر یک آشنا شوید. برخی از رایج‌ترین انواع ممبرهای تلگرامی عبارت است از:

ممبر فیک

خرید ممبر فیک را می‌توان یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین انواع ممبر دانست؛ که در بهترین سایت خرید ممبر تلگرام به فروش می‌رسد. ممبر فیک به کاربرانی گفته می‌شود که با استفاده از شماره‌های مجازی ساخته می‌شوند. از مزایای خرید ممبر فیک می‌توان به هزینه بسیار پایین آن اشاره داشت؛اما اگر قصد خرید ممبر فیک را دارید، بهتر است انتظار افزایش بازدید مطالب خود را نداشته باشید. استفاده از ممبر فیک در ابتدای مسیر فعالیت شما در تلگرام بسیار مناسب خواهد بود.

ممبر واقعی اجباری

ممبر تضمینی پروکسی بهترین سایت خرید ممبر تلگرام

از دیگر انواع ممبرهای تلگرامی، ممبر واقعی اجباری است. سرویس‌های اد ممبر اجباری به دو صورت معمولی و هیدن ارائه می‌شوند. در سرویس اد ممبر اجباری معمولی، کاربران آنلاین در تلگرام بدون اطلاع در کانال شما عضو خواهند شد. یکی از معایب اد ممبر اجباری، ریزش بسیار بالا پس از اتمام فرایند ممبرگیری است؛اما با اد ممبر اجباری هیدن، کاربر به هیچ وجه متوجه عضویت در کانال شما نخواهد شد. بدین ترتیب میزان ریزش بسیار پایین‌تر خواهد بود؛ اما به تبع میزان بازدید و فعالیت ممبرها در کانال نیز بسیار پایین‌تر است.

احتمالا شما هم پس از فیلتر شدن تلگرام قصد داشتید با پروکسی همان لینک های طولانی به تلگرام خود متصل شوید و از شر فیلتر شکن راحت شوید.

بعضی اوقات که با لینک پروکسی به تلگرام خود متصل هستید اولین چت شما ممکن بود یک کانال تبلیغاتی نمایش داده شود که با واتر مارک پروکسی اسپانسر خودش رو از بقیه چت های شما جدا می کرد. این دقیقا خرید ممبر پروکسی می باشد که می توانید از مجموعه سلام ادز به دو صورت ساعتی و تضمینی خریداری کنید.

یادتان باشد خرید ممبر پروکسی بهترین حالتی می باشد که شما می توانید مشتری واقعی و یونیک برای کانال خود جذب کنید.

ممبر واقعی اختیاری

آخرین دسته از سرویس‌های اد ممبر ارائه شده در بهترین سایت خرید ممبر تلگرام که در این بخش به بررسی آن می‌پردازیم، ممبر واقعی اختیاری است. برای اد ممبر اختیاری اعلانی برای دعوت به عضویت در کانال شما به کاربران آنلاین در تلگرام نشان داده می‌شود؛ و کاربران پس از مشاهده این اعلان می‌توانند از کانال شما بازدید کرده و در صورت اختیار در آن عضو شوند. اد ممبر اختیاری یکی از بهترین و محبوب‌ترین سرویس‌های اد ممبر است؛ که ممکن است هزینه این سرویس در مقایسه با سرویس‌های دیگر کمی بیش‌تر باشد، اما مطمئن باشید که نتیجه نهایی ارزش هزینه صرف شده را خواهد داشت. نکته‌ای که در استفاده از این سرویس باید به آن توجه کنید، اهمیت کیفیت مطالب کانال در اد شدن ممبرها و میزان ریزش پس از آن است؛ زیرا هر چه کیفیت مطالب بهتر باشد، نتیجه بهتری از استفاده از این سرویس دریافت خواهید کرد.

از دیگر روش‌های بسیار رایج که در سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، اد ممبر پاپ آپ است. در این روش زمانی که کاربران در حال استفاده از تلفن همراه خود هستند، پیغام دعوت به عضویت در کانال شما به صورت پاپ آپ برای آن‌ها به نمایش در می‌آید. بدین ترتیب کاربر در صورت اختیار و پس از بررسی کانال شما می‌تواند در آن عضو شود. کیفیت ممبرهای بدست آمده از این روش به دلیل اختیاری بودن عضویت بسیار بالا خواهد بود و پس از پایان عضوگیری شاهد ریزش بسیار کم‌تری خواهید بود. البته بهتر است به هنگام استفاده از این روش کیفیت و جذابیت محتوای خود را نیز بالا ببرید. بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که برخی از وبسایت‌ها با تقلب ممکن است ممبرهای غیرواقعی را به کانال شما اضافه کنند. به همین دلیل توصیه می‌شود که از بهترین سایت خرید ممبر تلگرام استفاده کنید. خرید ممبر واقعی تلگرام به روش پاپ اپ به این صورت انجام می شود که توسط اپلیکیشن های رایگان و ایرانی مثل ضبط مکالمات و تقویم شما به صورت کاملا اتفاقی وارد تلگرام خود می شوید و از شما پرسیده می شود آیا می خواهید در کانال زیر عضو شوید و با بله و خیر با پاسخ بدید.

ممبر تضمینی پروکسی

ممبر پروکسی ساعتی

در این حالت مقدار اندازه گیری دقیقه می باشد. ما کانال شما را در لینک پروکسی خود به مدت زمانی که باهم قرارداد می بندیم ست می کنیم و به تعداد کاربران فعال ما نمایش داده می شود.

برای مثال یک سرور ممبر پروکسی ۱۰ هزار کاربر فعال دارد و یک سرور پروکسی ۱۰۰ هزار کاربر فعال پس در نتیجه طبیعی می باشد که هزینه تبلیغات ساعتی ممبر پروکسی باهم متفاوت باشد.

ممبر پروکسی تضمینی

در این حالت ما متعهد می شویم که شما حتما به نتیجه یعنی ۱۰۰۰ ممبر به صورت پروکسی برسید و نیز شما هم موظف هستید قوانین ما رو در جهت جذب خرید ممبر واقعی تلگرام رعایت کنید.

برای مثال برای جذب یک کا ممبر واقعی پروکسی شما باید هر یک دقیقه پست بزارید تا ما بتونیم به تعهدات خودمون در جهت جذب یک کا ممبر واقعی پروکسی دار به شما کمک کنیم.

ممبر واقعی اجباری

یکی دیگر از روش هایی که در تلگرام‌های غیررسمی استفاده می‌شود، اد ممبر اجباری است. در این روش کاربران تلگرام بدون اطلاع قبلی و بدون اختیار در کانال شما عضو می‌شوند. با این روش می‌توانید تعداد زیادی ممبر واقعی و آنلاین را به کانال خود اضافه کنید. اما با توجه به اجباری بودن عضویت، باید انتظار ریزش بسیاری را نیز داشته باشید. اد ممبر اجباری به روش هیدن نیز انجام می‌شود. در این روش کاربر هیچگاه متوجه عضویت در کانال شما نمی‌شود. بدین ترتیب ریزش کانال نیز بسیار پایین‌تر خواهد بود. البته نمی‌توانید انتظار افزایش بازدید را پس از خرید ممبر اجباری هیدن داشته باشید. ممبر اد اجباری دارای انواع زیر است:

 • ممبر اجباری معمولی
 • ممبر اجباری هیدن
 • ممبر اجباری میوت

خرید ممبر فیک

خرید ممبر فیک تلگرام یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های افزایش تعداد ممبرها است. در این روش شما با پرداخت مبلغی بسیار مناسب، می‌توانید تا چندین هزار ممبر فیک را در عرض یک روز به کانال خود اضافه کنید. ممبرهای فیک در واقع کاربرانی هستند که با استفاده از شماره‌های مجازی و غیرواقعی ساخته می‌شوند. به همین دلیل نمی‌توانید با خرید ممبر فیک انتظار افزایش بازدیدهای خود را نیز داشته باشید. برای اینکه بتوانید ممبرهای فیک باکیفیتی را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم که از بهترین سایت خرید ممبر تلگرام استفاده کنید.

آشنایی با خدمات آژانس تبلیغاتی یاراپلاس

تبلیغات پروکسی ارزان

یک شرکت تبلیغاتی بزرگ و کارآمد تلاش می‌کند که برای برندینگ برند‌های مختلف، از تمامی ابزار انتشار آگهی خود اعم از آنلاین یا آفلاین، استفاده کند. آگهی محیطی یا دیجیتال از جمله مهم‌ترین راه‌هایی هستند که می‌توان به وسیله‌ی آن‌ مردم را با برند‌های مختلف آشنا کرد. آشنا شدن مردم با برند‌ها، خواسته و هدف تمامی صاحبین کسب و کار‌های موفق است. هرچه این فرآیند مناسب و اصولی‌تر پیش رود؛ روز به روز شاهد پیشرفت و رشد شرکت‌ و سازمان‌ها هستیم. ما در یاراپلاس نیز سعی کرده‌ایم، تا همسو با اهداف صاحبین کسب و کار‌ها قدم برداریم و با استفاده از نیرو‌های کارآمد و با استفاده از تمامی ابزار‌های تبلیغاتی خود برای موفقیت و رشد بیش از پیش کسب و کار‌‌ها تلاش کنیم. از خدمات شرکت تبلیغاتی یاراپلاس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آگهی‌های محیطی
 • برنامه ریزی و استراتژی برای کسب و کار‌های آنلاین
 • بازاریابی آنلاین
 • آنالیز و سئو
 • تولید محتوا (متنی، پادکست، کپشن شبکه‌های اجتماعی، محصول نویسی، تبلیغ نویسی و …)
 • گرافیک (ساخت تیزر، استاپ موشن، موشن گرافی، ویدیو رئال و…)
 • افزایش سرعت سایت
 • طراحی سایت

جمع بندی

همان‌طور که در سلام ادز خواندید، روش‌های بسیاری برای افزایش ممبرهای کانال‌های تلگرامی وجود دارد. از میان این روش‌ها می‌توانیم به خرید ممبر فیک، اد ممبر اجباری، اد ممبر پاپ آپ و همچنین اد ممبر پروکسی اشاره داشته باشیم. برای اینکه بتوانید تجربه لذت‌بخشی را از خرید خود کسب کنید، بهتر است سفارش خود را در معتبرترین و بهترین سایت خرید ممبر تلگرام به ثبت رسانید. برای خرید ممبر تلگرام از وبسایت سلام ادز، تنها کافیست از بخش خرید ممبر تلگرام سفارش مورد نظر خود و تعداد ممبرهای دلخواهتان را انتخاب کنید. با خرید از وبسایت سلام ادز همواره می‌توانید از کیفیت بالای ممبرهای خریداری شده اطمینان داشته باشید.

ما در این مقاله از سلسله مقالات آموزشی در وب سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ سلام ادز به بررسی دقیق در رابطه با خدمات ممبر پرداختیم گفتیم که یکی از مناسب‌ترین راهکارها برای افزایش ممبر در کوتاه مدت استفاده از خدمات فروش اعضا است. از این که در این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

کسب و کارهای بسیاری برای کسب درآمد و فروش بیش‌تر از تلگرام استفاده می‌کنند؛ که یکی از نکات بسیار مهم برای موفقیت در تلگرام، بالا بودن تعداد ممبرهای کانال تلگرامی است. بهترین روش افزایش ممبر تلگرام، استفاده از سرویس‌های اد ممبر است. از محبوب‌ترین سرویس‌های اد ممبر می‌توان به ممبر فیک، ممبر اجباری و ممبر اختیاری اشاره داشت. توصیه می‌شود که برای استفاده از سرویس‌های اد ممبر، به بهترین سایت خرید ممبر تلگرام مراجعه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان