توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

معرفی بهترین ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور تضمینی

بهترین ربات اینستاگرام با کیفیت

امروزه همه‌جا صحبت از شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌باشد. بعد از فیلتر شدن فیسبوک و توییتر شبکه اجتماعی اینستاگرام توانست جایگاه بسیار خوبی در میان مردم ایران پیدا کند که روزبه‌روز این جایگاه در حال ترقی است. به مرور زمان بهترین ربات اینستاگرام و تلگرام جایگاه فعالیت انسانی را گرفت.
سهم ایران‌ها از صفحات کاربری درون اینستاگرام هفت و نیم‌میلیون صفحه کاربری می‌باشد که روزبه‌روز در حال افزایش است. این روزها افزایش فالوورهای اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام آن تبدیل به یک شغل شده است. افرادی هستند که با ارائه یک استراتژی محتوا به شما در جهت افزایش تعداد فالوورهایتان و بالابردن کیفیت پیج شما به شما کمک می‌کنند.

این روزها ابزارهایی شکل‌گرفته‌اند که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها با صرف هزینه‌های کمتر پیج خودتان و تعداد فالوورهایتان را مدیریت کنید. یکی از این ابزارها ربات‌های اینستاگرام هستند. این ربات‌ها انواع مختلفی دارند که متوانند برای کاربردهای مختلفی مثل افزایش فالوور، مدیریت پیج است که می‌توانید با استفاده از ربات‌های اینستاگرام این خدمات را دریافت کنید. اما بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟ با ما در سلام ادز همراه شوید تا بهترین ربات‌های اینستاگرام و مزیت استفاده از آن‌ها را به شما توضیح دهیم.

بهترین ربات اینستاگرام با کیفیت

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام همانند یک کارمند مجازی برای پیج شما می‌باشد. همانند کارمندی که وظایفش را برایش مشخص می‌کنید و در غیاب شما طبق وظایفی که شما برایش مشخص کرده‌اید عمل می‌کند و کارهایی که شما به دلیل کمبود زمان و یا هر چیزی دیگری قادر به انجام آن‌ها نیستید را برای شما انجام می‌دهد. به زبان ساده ربات اینستاگرام برنامه‌ای تحت وب است که کار اصلی آن انجام یک سری از فعالیت‌هایی است که در اینستاگرام صورت می‌گیرد. با استفاده از ربات اینستاگرام می‌توانید فعالیت‌هایی که وقت انجامشان را ندارید خیلی ساده انجام دهید.

بهترین ربات اینستاگرام چگونه فعالیت می کند؟

کار با ربات اینستاگرام خیلی ساده است. برای شروع کافی است درون ربات با اکانت اینستاگرامتان لاگین کنید. یک سری از فعالیت‌ها را که قصد دارید انجام دهید را برنامه‌ریزی کنید و سپس به‌صورت کاملاً اتوماتیک ربات آن‌ها را برای شما انجام می‌دهد. ربات‌های اینستاگرامی توسط برنامه‌نویسان و API اینستاگرام که به‌صورت عمومی در اختیار همه قرار دارد طراحی شده‌اند. بهترین ربات اینستاگرام تمامی فعالیت‌هایی که شما به‌صورت دستی می‌توانید در اینستاگرام انجام دهید را به‌صورت ۲۴ ساعته و هدفمند انجام خواهد داد. البته این مورد مانده به توانایی و ویژگی سیستم آن ربات که شاید برخی از فعالیت‌ها را نتواند پوشش دهد. سایت‌های زیادی وجود دارند که خدمات بهترین ربات اینستاگرام ارائه می‌دهند که باید قبل از خرید بررسی‌های لازم را انجام دهید.

 بهترین ربات اینستاگرام چه ویژگی هایی دارد؟

ربات‌های اینستاگرام بستری هستند که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها فعالیت‌های مهم اینستاگرام مانند فالو، لایک، ارسال کامنت و… که باعث افزایش بازدید و جذب فالوور واقعی هدفمند برای پیج شما می‌شوند را فعال کرده و بازدید کلی اکانت اینستاگرامتان را چندین برابر کنید.

ربات‌های اینستاگرام کاملاً قابل تنظیم هستند و به شما این قابلیت را می‌دهند که زیر نظر خودتان تمام فعالیت‌ها به‌درستی انجام بگیرد تا بازده بسیار خوبی داشته باشد. شما در ربات اینستاگرام قادر خواهید بود که صفحات کاربری مشابه صفحه کاربری خود و هشتگ‌های مربوط به پست‌ها و صفحه کاربری خود را به‌نوعی مورد هدف قرار دهید. کار ربات اینستاگرام گشتن و پیداکردن دنبال‌کننده‌هایی است که به پست‌ها و صفحه کاربری شما علاقه بسیاری دارند و شما را فالو می کنند و باعث پیشرفت صفحه کاربری می‌شوند.

ربات اینستاگرام با پیداکردن دنبال‌کننده‌های فعال و ارتباط برقرار کردن با آن‌ها به‌وسیله لایک، کامنت، فالو و گاهی هم آنفالو، باعث آشنا شدن آن ها با صفحه کاربری شما شده و در نهایت باعث بالا رفتن آمار دنبال کننده های صفحه کاربری شما می‌شود. اگرچه در کنار این روش می‌توانید با خرید کامنت و لایک اینستاگرام نرخ تعامل خود را افزایش دهید. حال به این سوال بپردازیم که بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟

فعالیت بهترین ربات اینستاگرام به عنوان مدیر پیج اینستاگرام شما

یک ربات اینستاگرام توانایی انجام تمامی فعالیت‌های موجود در اینستاگرام را دارد. اما برخی از این فعالیت‌ها مهم می‌باشد و می‌تواند در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شما را سریع‌تر به نتیجه برساند مانند فالو کردن یا ارسال کامنت و یا لایک کردن پست‌های مربوطه یا همان کاربران هدف شما. در ادامه مقاله معرفی بهترین ربات اینستاگرام با ما باشید تا بگوییم که بهترین ربات اینستاگرام قادر به انجام چه فعالیت‌هایی است.

ربات اینستاگرام افراد را فالو می کند

در نظر بگیرید شما اکانتی را در اینستا فالو می‌کنید. احتمال اینکه ادمین پیج مربوطه به شما فالوبک دهد بالاست. حال در نظر بگیرید شما به تعداد فراوانی این عمل را انجام می‌دهید پس قطعاً اکانت‌های متعددی در آینده وارد پیج شما خواهند شد یا حداقل اگر فالوبک هم ندهند پیج و پست‌های شما را بازدید خواهند کرد، در این صورت هست که بازدید پیج شما و پست‌هایتان نیز بالا می‌رود. شما داخل ربات‌های اینستاگرام نیز می‌توانید با استفاده از این امکان فالوورهای هدف خود را فالو کرده تا فیدبک خوبی را دریافت کنید.

آنفالو کردن را به ربات اینستاگرام واگذار کنید

در نظر بگیرید شما پیج‌های انبوهی را از طریق ربات و یا اصلاً خودتان به‌صورت دستی فالو کرده‌اید. حال می‌خواهید برخی از این فالوورها را آنفالو کرده تا فالووینگ هایتان پایین بیاید شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از بهترین ربات اینستاگرام فالووینگ های اضافه خود را آنفالو کرده. در ضمن در اکثر ربات‌ها در قسمت آنفالو گزینه‌هایی وجود دارد که می‌توانید بر اساس این گزینه ویژگی آنفالو خود را مدیریت و یا به قولی فیلتر کرده باشید.

ربات اینستاگرام پست های دیگران را لایک می کند

قطعاً تابه‌حال شما پستی را در اینستاگرام لایک کرده‌اید. اکثر ربات‌های اینستاگرامی نیز قادر به انجام چنین فعالیتی هستند و شما به‌راحتی می‌توانید قابلیت لایک کردن را در ربات خود فعال کرده تا از این طریق بازدید پیج خود را افزایش دهید.

از دیگر فعالیت‌هایی که بهترین ربات اینستاگرام قادر به انجام آن‌هاست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جذب فالوورهای هدفمند
 • حذف فالوور فیک
 • ارسال پست و استوری زمان‌بندی‌شده
 • تکرار پست
 • مشاهده استوری
 • ارسال پیام‌های دایرکتی

بهترین ربات اینستاگرام با کیفیت

معرفی بهترین ربات‌ اینستاگرام

ربات نینجا گرام را بهتر بشناسید

ربات نینجا گرام یک ربات جهانی می‌باشد که هر اینستاگرامر معروف آن را می‌شناسد و خیلی راحت می‌توانیم بگوییم این نرم افزار قوی ترین ربات موجود اینستاگرام در بین تمام ربات ها می باشد.مهم ترین ویژگی این ربات این است باعث بلاک شدن پیج شما نخواهد شد که این از نگرانی هایی مدیران پیج های اینستاگرام است که باید به دنبال راه هایی برای رفع بلاک موقت اینستاگرام خود باشند. امکانات این ربات فوق العاده و شگفت انگیز است زیرا تمام آنچه که شما نیاز دارید را این ربات فراهم می کند.این ربات را میتوان بهترین ربات اینستاگرام دانست.

امکانات ربات نینجا گرام

 • فالو و لایک کردن بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی دلخواه شما
 • کامنت و دایرکت بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی دلخواه شما
 • فالو و لایک کردن فالوورهای پیج‌های هم حوزه شما! (شکار مشتری هدفمند)
 • آنفالو خودکار کسانی که خود ربات فالو کرده است
 • آنفالو کسانی که شما را فالو نکردند
 • پشتیبانی از زبان فارسی در کامنت و نرم‌افزار
 • پشتیبانی از پروکسی برای مدیریت اکانت
 • امکان وصل کردن چند اکانت به طور هم‌زمان به ربات
 • امکان زمان‌بندی حرفه‌ای ربات برای بلاک نشدن با ریسک ۰ درصد
 • و…

قیمت ارزان ربات نینجا گرام نسبت به ربات اینستاگرام دیگر سرویس‌ها

اما چرا می‌توانیم بگوییم که نینجا گرام بهترین ربات اینستاگرام است؟ یکی از مهم‌ترین امکاناتی که در بالا به آن اشاره کردیم مربوط به چند اکانت به طور هم‌زمان می‌باشد. اگر شما بخواهید برای مثال فقط ۴ اکانت را به ربات یک سایت ارائه‌دهنده وصل کنید هزینه شما ۲۰۰ هزار تومان خواهد شد! درحالی‌که با ربات نینجا گرام می‌توانید رایگان این کار را در کامپیوتر یا لب تاب خودتان انجام دهید.

یا اصلاً می‌توانید یک سرور مجازی VPS بگیرید که قیمت آن ماهانه فقط ۳۰ هزار تومان است و برای یک‌بار ربات را تنظیم کنید تا خودش خودکار همه کارها را انجام دهد. این یعنی به‌جای اینکه برای ۴ اکانت ۲۰۰ هزار تومان هزینه کنید، فقط ۳۰ هزار تومان خرج می‌کنید یا حتی می‌توانید کاملاً رایگان روی کامپیوتر یا لب تاب خودتان آن را اجرا کنید.

ربات گرامیستا بهترین ربات اینستاگرام خارجی

ربات گرامیستا بهترین ربات اینستاگرام انگلیسی می باشد که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تا سال ۲۰۱۹ آپدیت‌های خوب و فراوانی داشته است که از نظر بنده بعد از نینجا گرام این ربات برای ویندوز بهترین می‌باشد ولی خب بازهم مانند ربات نینجا گرام پولی می‌باشد که شما می‌توانید از نسخه کرک شده آن استفاده کنید.

ربات اینستاگرام گوگل کروم

اشتباه نکنید! این ربات ساخت شرکت گوگل کروم نیست، بلکه منظورمان این است که این ربات یک افزونه متصل به گوگل کروم می‌باشد که شما باید در ویندوز یا اندروید آن را نصب و اجرا کنید. توجه داشته باشید این افزونه با فایرفاکس یا دیگر سیستم‌ها اجرا نخواهد شد. اسم این ربات GrowBot که اگر در بخش افزونه‌های گوگل کروم سرچ کنید می‌توانید از آن استفاده کنید.

ساخت ربات اینستاگرام

منظور از ساخت ربات اینستاگرام ربات‌هایی می‌باشند که خودتان می‌توانید آن‌ها را بسازید. رباتی که توسط شما ساخته می‌شود را می‌توان جزء ربات اینستاگرام بدون پسورد دسته‌بندی کرد زیرا پسورد شما در هیچ دیتابیسی ذخیره نمی‌شود و کاملاً امن است. یک ویژگی بسیار عالی این مورد این است که به شدت دیرتر بلاک خواهید شد (نسبت به تمام روش‌های دیگر) زیرا آیپی شما فقط و فقط به یک ربات وصل خواهد بود پس اینستاگرام خیلی دیرتر به اکانت شما مشکوک می‌شود.

ممنون که با ما در مقاله بهترین ربات اینستاگرام در سلام ادز همراه بودید. برای آشنایی با روش های دیگر افزایش فالوور مانند تبلیغات اینستاگرام  می توانید این ویدئو آموزشی را ببینید.

 

 

 

 

 

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد