توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین انفالویاب اینستاگرام را اینجا پیدا کنید!معرفی بهترین unfollow یاب

بهترین انفالویاب اینستاگرام کدام است؟

اینستاگرام به یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های موجود شده است. از خریدوفروش اینترنتی تا آموزش و تبلیغ، شما می‌توانید تمام این‌ها را در اینستاگرام پیدا کنید. همچنین اینستاگرام این روزها به یکی از پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌ها در زمینه سرگرمی شده است. هم‌اکنون اغلب کاربران ایرانی از اینستاگرام استفاده می‌کنند و با کاربردهای آن آشنایی کامل دارند. محبوبیت این اینستاگرام سبب شده که در بین کاربران آن جنبه‌های رقابتی هم ایجاد شود به طوری که عده زیادی از کاربران آن به فکر خرید فالوور ایرانی اینستاگرام هستند. یکی از جنبه‌های رقابتی موجود مربوط به تعداد فالوورهای حساب کاربری اینستاگرام است. اگر شما نیز یکی از کاربران این اپلیکیشن پرمخاطب هستید حتماً با مفاهیمی همچون فالوور و به دنبال آن، فالو و آنفالوو آشنایی دارید. یکی از مرسوم‌ترین راه‌های بالابردن تعداد فالوورهای یک پیج فالو آنفالوو است. گاهی برای شما پیش می‌آید که دارای تعدادی فالوور هستید اما ناگهان تعدادی از فالوورهای شما کم می‌شد. در این زمان دیگران شما را آنفالوو کرده‌اند اما شما نمی‌توانید متوجه شوید که دقیقاً چه کسی شما را آنفالوو کرده است. برای این مشکل اپلیکیشن‌هایی با عنوان بهترین انفالویاب اینستاگرام پدید آمده است که میتوانید با استفاده از آن ها بفهمید که چه کسی شما را آنفالو کرده است.اما بهترین انفالویاب اینستاگرام کدام است؟ در این مقاله قصد داریم بهترین انفالویاب اینستاگرام برا اندروید و ایفون را به شما معرفی کنیم پس با سایت خرید فالوور ایرانی واقعی سلام ادز در ادامه این مقاله همراه شوید.

فالو و آنفالوو به چه معناست؟

قبل از آن که به معرفی بهترین آفالوویاب اینستاگرام به شما بپردازیم بهتر است چند اصطلاح معروف مرتبط با این مسئله را به شما توضیح دهیم. فالوو و آنفالوو از جمله اصطلاحاتی است که باید با آن‌ها آشنا باشید. در این قسمت به‌اختصار به معرفی این دو اصطلاح می‌پردازیم.

 

معرفی بهترین انفالویاب اینستاگرام
معرفی بهترین انفالویاب اینستاگرام در سلام ادز

فالوو:

فالو در لغت به معنای “دنبال‌کردن” است. اصطلاح فالو به این معنی است که شما علاقه‌مندید پست‌ها و فعالیت‌های شخص خاصی را دنبال کنید؛ بنابراین می‌توانید به پیج او بروید و او را فالو (follow) کنید. اگر فالو کنید و او شما را اکسپت کند، شما می‌توانید تمام پست‌های او را ببینید و هر پست جدیدی که می‌گذارد، در صفحۀ home شما نشان داده می‌شود. همچنین شما با فالو کردن اشخاص مختلف می‌توانید ببینید که آنها چه پست‌هایی را لایک کرده‌اند و یا کامنت گذاشته‌اند.

آنفالوو:

آنفالوو کردن متضاد فالو کردن است. وقتی شما شخصی را فالو می‌کنید، در صفحه شما پست‌ها و استوری‌هایش را می‌توانید ببینید و با آنفالوو کردن، دیگر پست‌ها و استوری‌هایش برایتان نمایان نمی‌شود. برای آنفالوو کردن در اینستاگرام دوراه وجود دارد. هم داخل تایم‌لاین یا فید خودتان، وقتی پست شخص موردنظر را دیدید، روی سه‌نقطه مقابل نامش زده و گزینه unfollow را بزنید و هم می‌توانید به پیج شخص یا شرکت خاص بروید و روی گزینه Following زیر بیو و بالای پست‌های فرد بزنید و بعد گزینه unfollow که قرمزرنگ هست را انتخاب کنید. در ادامه مقاله بهترین انفالویاب اینستاگرام می‌خواهیم به این بپردازیم که چگونه بفهمیم کسی ما را آنفالوو کرده است.

از کجا بدانم چه کسی مرا آنفالوو کرده است؟

برای انجام این کار، پروفایل کاربر را در برنامه اینستاگرام خود باز کنید و روی «Following» در بالای صفحه ضربه بزنید. در این لیست نام اکانت‌های شخصی که فالو کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد. اگر می‌دانید، شخصی، قبلاً شما را دنبال کرده است و الان دیگر در لیست شما نیست، آنفالوو شده‌اید.

اما مسئله‌ای که در این جا مطرح می‌شود این است که اگر ما دارای تعداد زیادی فالوور باشیم و توسط کسی آنفالو شویم چگونه میتوانیم از میان تمام فالوور های خودمان به این نکته پی ببریم که چه کسی مارا آنفالوو کرده است؟ میتوانید برای جبران ریزش فالوورهای خود نسبت به خرید فاوور فیک اینستاگرام نیز اقدام کنید. در این جا برنامه‌هایی با نام آنفالویاب اینستاگرام به کمک شما می‌آیند تا با دانلود و نصب آن‌ها بتوانید بفهمید که چه کسی شما را آنفالوو کرده است. در ادامه معرفی بهترین انفالویاب اینستاگرام می‌خواهیم بهترین آنفالویاب اینستاگرام ایرانی را به شما معرفی کنیم.

بررسی بهترین انفالویاب اینستاگرام ایرانی:

برنامه‌های بسیار زیادی با عنوان بهترین آنفالوویاب اینستاگرام درون اینترنت یافت می‌شوند که می‌خواهیم بهترین آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

آنفالویاب اینستاگرام:

آنفالویاب اینستاگرام، برنامه‌ای پر از امکانات کاربردی برای آنهایی است که فعالیت مستمری در اینستاگرام دارند و می‌خواهند که هر چه بیشتر از تغییرات صفحه اینستاگرام خود مطلع شوند. در مقاله  معرفی بهترین انفالویاب اینستاگرام ما به بررسی جزئیات این نرم‌افزار می‌پردازیم.

با اجرا برنامه و ورود شما به محیط اصلی آن، اولین کار واردکردن اطلاعات حساب کاربری شماست. در صورت تمایل می‌توانید تیک پایین صفحه را هم بزنید تا صفحه اختصاصی آنفالویاب را در اینستاگرام دنبال کنید. پس از واردکردن اطلاعات، پیامی به شما نمایش داده می‌شود که برطبق آن باید اطلاعات حساب کاربری اینستاگرامتان را وارد کنید تا این برنامه بتواند آنالیزهای لازم را بر روی اطلاعات پیج شما انجام دهد و نتایج را در اختیار بگذارد.

در سمت راست برنامه، گزینه‌هایی نمایش‌داده‌شده که هرکدام، به‌منظور خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. فالو نکنندگان، آن دسته از فالوورهایی هستند که شما صفحه آنها را دنبال می‌کنید ولی آنها شما را فالو نکرده‌اند. فالوکنندگان متقابل، افرادی هستند که شما صفحه آنها را دنبال می‌کنید و آن‌ها هم فالوور شما هستند. قسمت بعدی مربوط به طرف‌داران شماست که صفحه شما را دنبال می‌کنند. آخرین قسمت مهم این نوارابزار هم کسانی هستند که قبلاً شما را دنبال می‌کردند ولی حالا شما را آنفالوو کرده‌اند. شما در هرکدام از این لیست‌ها می‌توانید افراد را در دسته‌بندی‌های متفاوت مشاهده کنید و در صورت تمایل آن‌ها را فالو یا آنفالوو کنید. یکی از ویژگی‌های این برنامه این است که محدودیت اینستاگرام در تعداد آنفالو کردن افراد را ندارد و شما می‌توانید بیش از ۱۰۰ نفر را در یک ساعت آنفالوو کنید.

این برنامه دارای ویژگی های بسیاری است که میتواند آن را بهترین انفالویاب اینستاگرام نامید. از جالب‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار، استفاده از نمودار برای نشان‌دادن تغییرات فالوورها و فالوینگ‌های شماست که می‌توانید در یک نگاه، همه تغییرات را به‌وضوح مشاهده کنید.

همچنین برنامه از طریق منو اعلانات شما را از تمامی تغییرات در اینستاگرامتان با خبر می‌سازد. حتی می‌توانید کسانی که شما را بلاک کرده‌اند را هم مشاهده کنید.

محیط ساده در کنار کاربری آسان برنامه، مخاطب را کمک می‌کند تا راحت‌تر به همه چیز دسترسی پیدا کند. شما برای استفاده از امکانات این برنامه و همچنین آپدیت آن نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. همچنین با فعال‌کردن همگام‌سازی دستگاه خود، برنامه قابلیت همگام‌سازی ۲۴ ساعته حساب کاربری شما را خواهد داشت و آمار و تغییرات را به شما نمایش می‌دهد.

در کنار خوبی‌های این اپلیکیشن، پشتیبانی نکردن از تأیید دومرحله‌ای ورود به اینستاگرام، یکی از بزرگ‌ترین اشکالات این برنامه است که امنیت آن را به شدت تهدید می‌کند. همچنین سرعت به‌روزرسانی اطلاعات، مخصوصاً برای صفحاتی با تعداد فالوور بالا، بسیار کند است که امیدواریم این مشکل در نسخه‌های بعدی این نرم‌افزار رفع شوند.

به‌هرحال، آنفالویاب یک ابزار بسیار کاربردی در زمینه مدیریت صفحه اینستاگرام است و کمک شایانی برای بررسی تغییرات و تجزیه‌وتحلیل مخاطبان اینستاگرام انجام می‌دهد به‌علاوه اینکه برخی محدودیت‌های اینستاگرام را ندارد و این کار را برای شما خیلی راحت‌تر خواهد کرد.این برنامه را میتوان به عنوان بهترین انفالویاب اینستاگرام معرفی کرد.

!! حتما بخوانید: آنفالو اینستاگرام چیست؟ چگونه بفهمیم انفالو شده ایم؟ !!

بهترین آنفالویاب اینستاگرام خارجی:

Followers Chief:

Followers Chief نرم‌افزاری ساده و سرراست و بدون تبلیغ می‌باشد که با آن می‌توانید فالوورهای خود را آنالیز کنید، و میزان رشد خود را پیدا کنید. شما می‌توانید افرادی را مشاهده کنید که قبلاً فالوور شما بوده‌اند و اکنون آن را متوقف کرده‌اند. علاوه بر این زمان توقف فالو کردن آن‌ها را نیز مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید به شکل گروهی افراد را آنفالوو کنید. تصاویری که بیشترین کامنت دارند در این برنامه به نمایش درمی‌آیند و بنابراین قادر خواهید بود که موضوعات محبوب را به‌سادگی در بین مخاطبان خود شناسایی کنید. علاوه بر این می‌توانید افرادی که فالو کرده‌اید ولی آن‌ها شما را فالو نکرده‌اند مشاهده کنید. این برنامه را می‌توان جز بهترین انفالویاب اینستاگرام خارجی دسته‌بندی کرد.

میزان محبوبیت خود را مشاهده کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این نرم‌افزار کم‌حجم با وجود امکانات گسترده‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهد دارای رابط کاربری ساده‌ای بوده و امکان استفاده از آن برای همه وجود دارد. کاربران فعال اینستاگرامی به شکل خاص این نرم‌افزار را برای کارهای خود مفید خواهند یافت. Followers Chief با رابط کاربری بسیار ساده‌ای که دارد کارهای شما را تسریع خواهد کرد. این برنامه را می‌توانید بر روی اندروید ۴.۱ به بالا اجرا کنید.

ویژگی‌های نرم‌افزار Followers Chief:

– آنفالوو کردن گروهی
– یافتن افرادی که شما را آنفالوو کرده‌اند
– نمایش دادن زمان آنفالوو شدن
– نمایش افرادی که دنبال می‌کنید ولی آن‌ها شما را فالو نکرده‌اند.
– یافتن پست دارای بیشترین کامنت

– دارای بیش از نیم‌میلیون کاربر از سراسر جهان
– نمایش دادن وضعیت آماری شما

Unfollowers & Ghost Followers:

Unfollowers & Ghost Followers نرم‌افزاری بی‌نظیر می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید تمامی unfllower های خود را پیدا کنید و آن ها را به شکل مستقیم درون این برنامه unfollow نمایید. تمامی افرادی که به تازگی شما را آنفالو کرده اند در لیستی به نمایش در می آیند. ghost follower ها را می توانید در این برنامه به سادگی پیدا کنید و آن ها را دنبال کنید. هیچ گونه محدودیتی برای شما وجود ندارد. برای دسترسی به امکانات برنامه بباید ارد اکانت اینستاگرام خود شوید. ویژگی های برنامه تا جای ممکن به گونه ای طراحی شده اند که کاربر در استفاده از آن ها احساس راحتی کنید. این اپ کاملا مستقل از اینستاگرام عمل می کند و امکانات آن منحصر به فرد به خود آن می باشد. Unfollowers & Ghost Followers را می توانید بر روی اندروید ۴.۱ به بالا اجرا کنید. .این برنامه را نیز میتوان جز بهترین آنفالویاب ایسنتاگرام خارجی دسته بندی کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام فوری و سریع! اینجا ببینید!

ویژگی‌ای نرم‌افزار Unfollowers & Ghost Followers ::

 

– یافتن آسان unfollower ها

– حفظ حریم شخصی و خصوصی

– رابط کاربری دوستانه

– کم‌حجم و سبک

– لیست follower های متقابل

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی