توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

سریع ترین روش برای برگرداندن اکانت اینستا!

چگونگی برگرداندن اکانت اینستا

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان است و از دست دادن دسترسی به صفحه اینستاگرم می‌تواند برای هر فرد یک کابوس باشد. برخی از اوقات ممکن است با وجود خرید پیج اینستاگرام نیز اکانت ما بسته شود و هزینه های ما هدر شود. قطع ارتباط با دوستان و جامعه یک چیز است اما از دست دادن سال‌ها عکس و فیلم می‌تواند ناراحت کننده باشد. این را در نظر بگیرید که شما صفحه کاملی از فالوورهای واقعی و فعال دارید و یا برای خرید فالوور ایرانی و فعال هزینه کرده باشید و ناگهان اکانت اینستاگرام شما حذف می‌شود. کسب و کارها برای بازاریابی خود به شبکه‌های اجتماعی اعتماد می‌کنند و برای آن هزینه و انرژی زیادی صرف می‌کنند. حذف شدن اکانت بدون توضیح تجربه خوشایندی نیست.
خوشبختانه در اکثر موارد بازیابی صفحه اینستاگرام خیلی دشوار نیست. برای کمک شما در روند بازیابی صفحه اینستاگرام شما ما راهنمایی مفیدی قرار دادیم. برای بازگردادن صفحه غیرفعال، هک یا حذف شده ممکن است به چند روز یا چند صفحه زمان لازم داشته باشید. برای آشنایی با روش های بازگرداندن اکانت در ادامه با سلام ادز همراه شوید.

برگرداندن اکانت اینستا به آسانی

چرا صفحه اینستاگرام من غیرفعال شده است؟

چه چیزی باعث می‌شود یک صفحه اینستاگرام غیر فعال شود؟ بلاک شدن توسط اینستاگرام چه زمان هایی به وجود می آید؟ اینستاگرام به سادگی از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند که تعداد دفعات ریپورت‌های فالوورها و کاربران اینستاگرام را می‌شمرد و اقدام به غیرفعال کردن اکانت‌هایی می‌کند که تعداد ریپورت شدن بالایی دارند و اغلب بدون اینکه اخطاری ارسال کند اکانت‌ها غیرفعال می‌شوند. نادرست وارد کردن رمز عبور و نام کاربری یکی از دلایل غیرفعال شدن است که با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره تلفن و بازنشانی گذرواژه باید ظرف چند دقیقه مشکل را برطرف کند مگر اینکه هک شده باشید.
توجه داشته باشید فعالیت‌هایی که خلاف مقررات اینستاگرام باشد، استفاده از سخنان ناپسند و نفرت انگیز، تصاویر غیراخلاقی یا خشونت آمیر صفحه اینستاگرام شما را غیرفعال می‌کند.
اینستاگرام راهنمای دقیقی برای غیرفعال کردن صفحه شما و حتی برگرداندن اکانت اینستا نمی‌دهد و تنها تاکید می‌کند دستورالعمل‌های اینستاگرام را رعایت کنید. افرادی که بارها تخلفات خود را تکرار می‌کنند این امکان برای آنها وجود دارد که برای همیشه صفحه اینستاگرام خود را از دست بدهند.
اما این خبر خوب وجود دارد که اگر صفحه اینستاگرام خود را غیرفعال کنید برگرداندن اکانت اینستا شما پیچیده نیست و ممکن است چند روز طول بکشد تا دوباره برگردد که این در مقایسه با ماه‌ها و سال‌ها عکسی که در صفحه شماست قابل مقایسه نیست.

چگونه می‌توانیم حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

اگر حساب اینستاگرام خود را پاک کرده‌اید و می‌خواهید آن را بازیابی کنید، این خلاف روش اینستاگرام است و نمی‌توانید حساب قبلی و نام کاربری قبلی را داشته باشید اما اگر آن را به صورت موقت غیرفعال کردید می‌توانید هرزمان که خواسته باشید آن را دوباره فعال کنید.
۱. صفحه اینستاگرام خود را باز کنید
برای فعال کردن مجدد صفحه اینستاگرام که به صورت موقت غیرفعال کردید فقط باید دوباره وارد صفحه خود شوید. این عمل بسیار ساده است اما پیچیدگی‌هایی هم دارد چرا که اینستاگرام در این زمینه سخت گیرانه عمل می‌کند. این نکته را بدانید که اینستاگرام صفحه شما را فقط برای یک هفته غیرفعال می‌کند.
۲. رمز و نام کاربری خود را وارد کنید
اگر با استفاده رمز و نام کاربری با موفقیت وارد صفحه خود شدید یعنی صفحه شما فعال است. اگر موفق نشدید رمز عبور خود را تغییر دهید. اما اینجا سوال پیش می‌آید که چطور می‌شود رمز عبور را تغییر داد؟
در پایین صفحه ورود اینستاگرام گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید. نام کاربری و ایمیل خود را وارد کنید. ایمیلی برای تنظیمات مجدد رمز عبور دریافت می‌کنید.

چگونه اکانت غیرفعال اینستاگرام را بازگردانیم؟

زمانی که پیام مخوف غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام را دریافت می‌کنید چه کاری انجام می‌دهید؟ چند ترفند وجود دارد که می‌توانید آنها را در پیش بگیرید. برای برگرداندن اکانت اینستا لازم است به اینستاگرام درخواست تجدیدنظر ارسال کنید و بخواهید صفحه اینستاگرام شما را بررسی کند. اگر از قوانین و الگوریتم‌های اینستاگرام تخطی نکرده باشید به سادگی فعالیت خود را ادامه می‌دهید. با شرکت در دوره های آموزشی اینستاگرام میتوانید تا حد زیادی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.
اگر پشتکار داشته باشید و هر روز درخواست تجدیدنظر ارسال کنید صفحه اینستاگرام شما در لیست بررسی الگورریتم‌های اینستاگرام قرار می‌گیرد و بازیابی می‌شود.
برای درخواست تجدیدنظر صفحه ارتباط رسمی با اینستاگرام وجود دارد که می‌توانید موارد خواسته شده را تکمیل و ارسال کنید. هرگز پیام‌های عذرخواهی برای اینستاگرام ارسال نکنید زیرا اینکار نشان می‌دهد شما مقصر بوده‌اید و کار شما سخت‌تر می‌شود.

صفحه اینستاگرام هک شده را بازگردانیم!

حساب‌های اینستاگرام فعال که فالوورهای واقعی و فالوور ایرانی دارند هدف هکرها هستند. آنها می‌توانند به دنبال دسترسی به حساب‌های خصوصی، تلاش برای فروش نام کاربری شما یا برداشتن اطلاعات شخصی شما باشند. اگر فکر می‌کنید صفحه اینستاگرام شما هک شده باید در اسرع وقت اقدام کنید. اولین کاری که انجام می‌دهید بررسی یک ایمیل از اینستاگرام برای تغییر ایمیل صفحه شماست. این ساده‌ترین راه برای کنترل صفحه شما و برگرداندن اکانت اینستا است. گزینه دیگر برای برگرداندن اکانت اینستا درخواست ورود به سیستم و ارسال آن به شماره تلفن شماست گه در صفحه ورود به اینستاگرام “دریافت راهنما برای ورود به سیستم”  می‌توانید درخواست خود را وارد کنید. سپس می‌توانید شماره تلفن خود را وارد کنید تا لینک ورود به صفحه اینستاگرام برای شما ارسال شود و مجدد وارد شوید.
اگر با این روش دسترسی به صفحه اینستاگرام شما بازیابی شد بلافاصله رمز خود را تغییر دهید.

برگرداندن اکانت اینستا در کمترین زمان

با غیر فعال شدن اینستاگرام فالوورهای من حذف می‌شوند؟

افرادی که در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند ممکن است بعد از مدتی احساس خستگی کنند و بخواهند برای مدتی اکانت خود را غیرفعال کنند اما این نگرانی وجود دارد که پس از برگرداندن اکانت اینستا فالوورهای آنها چه می‌شوند.
در این حالت اینستاگرام هیچ یک از فالوورهای شما را حذف نمی‌کند. فالوور ایرانی اینستاگرام شما در صفحه اینستاگرام شما همچنان در صفحه شما فعال است اما پس از غیرفعال کردن موقت شما فعالیت نمی‌کنید و این ممکن است آنها را از شما دور کند اما آسیبی به برگرداندن اکانت اینستا شما نمیزند. اگر شما با خرید فالوورهای غیرواقعی و فیک صفحه اینستاگرام خود را ارتقا دادید احتمال ریزش بالا در فالوورهای شما وجود دارد و زمانی که دوباره به فعالیت خود ادامه دهید باید از اول شروع کنید. خرید فالوور ایرانی و واقعی می‌تواند به اندازه‌ی زیادی کار را برای شما ساده کند.
در درجه اول یکی از دلایلی که افراد از فعالیت اینستاگرام خسته می‌شوند رشد آرام صفحه اینستاگرام از جمله افزایش فالوور، لایک و کامنت است. زمانی که شما با خرید فالوور ایرانی و فعال صفحه اینستاگرام خود را رشد و ارتقا می‌دهید نه تنها خسته نمی‌شوید بلکه از رشد آن لذت می‌برید؛ اینگونه دیگر به برگرداندن اکانت اینستا نیز نیازی ندارید.
با خرید فالوور ایرانی سلام ادز و یا تبلیغات در پیج های معروف اینستاگرام شما مجموعه‌ای از مشتریان بالفعل دارید که می‌توانید با فعالیت موثر آنها را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کنید. رشد بیشتر و درآمد بیشتر کسب و کار اینترنتی برای شما انگیزه ایجاد می‌کند. استفاده از فالوورهای ایرانی شما را به عدد مشخصی محدود نمی‌کند چرا که هر فالوور صفحه شما را به اطرافیان و دوستان خود معرفی می‌کند و این رشد قابل توجهی برای شما ایجاد می‌کند. تولید محتوا حرفه ای برای اینستاگرام از دیگر اقداماتی است که میتواند باعث رشد پیج شما شود؛ برای همین دیدن این ویدیو ترفندهای تولید محتوا میتواند کمک زیادی به شما کند.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی