توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

اینستاگرام به‌عنوان محبوب‌ترین اپلیکیشن فعال در فضای مجازی، توانسته است تا تعداد کاربران خود را به‌طور روزانه افزایش دهد. این اپلیکیشن به دلیل امکانات بی‌نظیری که دارد، توانست به‌سرعت جایگزین دیگر اپلیکیشن‌های فعال در شبکه‌های مجازی شود. یکی از مزایای این شبکه اجتماعی، امکان درآمدزایی در آن است؛ که به شما این شانس را می‌دهد تا به‌کمک روش‌های بسیار ساده‌ای، روزانه به درآمدهای بسیار خوبی برسید؛ اما بزرگترین دغدغه شما برای پیشرفت در این فضا این خواهد بود که:

 • چگونه باید تعداد فالوورهای خود را بیشتر کنیم؟
 • خرید فالوور واقعی بهتر است یا خریدفالوور فیک؟
 • برنامه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟
 • بهترین برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام کدام است؟

ما در این مقاله از سلام ادز به شما کمک می‌کنیم تا اطلاعات مفیدی را در ارتباط با اهمیت افزایش فالوور اینستاگرام و روش‌های افزایش فالوور به‌دست آورید؛ همچنین به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با توجه به هدفی که از ساخت پیج اینستاگرامی خود دارید، برای انتخاب میان خرید فالوور واقعی یا فیک، بهترین تصمیم را بگیرید؛ بنابراین اگر شما هم با این سوال‌های مهم در اینستاگرام مواجه شده‌اید، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

اهمیت تعداد فالوور در اینستاگرامبرنامه افزایش فالوور در اینستاگرام چیست

اصلی‌ترین عاملی که در این اپلیکیشن جذاب می‌تواند بیان‌گر میزان محبوبیت یک پیج در بین کاربران باشد، بررسی میزان فالوورهای آن است. هرچه تعداد دنبال کنندگان یک پیج  با استفاده از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام  بیشتر باشد، این حس را به دیگران القا می‌کند که مطالب منتشر شده در آن پیج، اعتبار بیشتری دارد و یا محبوبیت بیشتری در بین عموم مردم دارد این را میتوانید با دیدن پیج هایی که بیشترین فالوور اینستاگرام را دارند متوجه شوید. حال اگر این پیج یک برند تجاری یا پیج فروش محصول باشد، باعث می‌شود تا دیگران بیشتر از حد معمول به خرید از آن صفحه ترغیب شوند؛ بنابراین برای پیشرفت در این فضا و بیشتر دیده شدن در آن، باید بتوانید تعداد دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهید.

حتی اگر پیج شما به منظور فروش کالا تشکیل نشده است و هدف ساخت آن، ایجاد یک پیج تجاری نبوده است، باز هم می‌توانید با برنامه افزایش فالوور اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و از دیگر پیج‌های اینستاگرامی یا کسب و کارها، تبلیغات بگیرید و با انتشار آگهی تبلیغاتی اینستاگرامی  آن‌ها درون پیج خود، به درآمد روزانه خوبی دست پیدا کنید؛ که این یکی دیگر از مزایای افزایش فالوور است.

خرید فالوور واقعی بهتر است یا فیک؟

زمانی که شما تصمیم می‌گیرید تا فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید، علاوه بر روش‌های طبیعی افزایش فالوور، می‌توانید از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام کمک بگیرید و از این طریق تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. خرید فالوور به‌ طور کلی در دو حالت خرید فالوور فیک و خرید فالوور واقعی امکان پذیر است؛ که شما باید با توجه به نوع نیاز و هدفی که از خرید فالوور دارید، از میان تمام روش‌های ممکن که در ادامه هرکدام را برای شما توضیح خواهیم داد، بهترین راه را انتخاب نمایید.

خرید فالوور فیک

مدیر یک پیج اینستاگرامی باید بداند فالوورهای فیک یا غیر واقعی، ربات‌های اینستاگرامی یا اکانت‌هایی هستند که می‌توانید با پرداخت هزینه نسبتاً کم‌تری، هر میزان از آن‌ها را وارد پیج خود نمایید و از این طریق تعداد فالوورهای خود را بالا ببرید. این نوع فالوورمی‌تواند در شروع فعالیت یک پیج کمک بسیاری خوبی برای شما باشد؛ زیرا شما هر قدر هم که محتوایی که درون پیجتان اشتراک گذاری می‌شود را بتوانید با حساسیت انتخاب کنید، باز هم برای این‌که بتوانید مخاطب را ترغیب به خواندن، تماشا یا خرید از پیج کنید، نیازمند اعتماد سازی در مخاطبان خود هستید. در فضایی مانند اینستاگرام، مهم‌ترین شاخصی که می‌تواند اعتبار شما را در پیش مخاطبان‌تان مشخص کند، تعداد فالوورهای پیج است؛ زیرا هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، نشان دهنده میزان محبوبیت شما است و این حس را به کاربران جدید انتقال می‌دهد که آن‌ها هم می‌توانند به شما اعتماد کنند و از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که این اکانت‌ها به‌دلیل غیر واقعی بودنشان، نمی‌توانند بر روی میزان لایک‌ها، کامنت، سیو، ویو ویدئوها تأثیر بگذارند. شما پیجی را تصور کنید که تعداد فالوورهای آن ۲۰k است، اما تعداد لایک پست‌های آن، ۲۰۰ یا ۳۰۰ است؛ طبیعتاً متوجه خواهید شد که فالووراهای آن پیج واقعی نیستند؛ زیرا تعداد لایک یا کامنت پست‌ها با یک نسبت مشخص، عددی بیشتر از این تعداد خواهد بود؛ بنابراین سعی کنید برای خرید فالوور فیک از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام، با رعایت حد اعتدال اقدام به خرید نمایید تا اختلاف عدد زیاد میان فالوورها و تعداد لایک‌ها باعث بی‌اعتمادی مخاطبانتان نشود.

برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام

خرید فالوور واقعی

این نوع فالوور که از طریق برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای شما امکان پذیر است و شما می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر، فالووراهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. این نوع فالوورها خود به دو دسته کلی خرید فالوور ایرانی  و غیر ایرانی تقسیم می‌شوند که شما باید بتوانید براساس هدف فعالیت پیج، بهترین مدل را انتخاب نمایید. با خرید این فالوورها، علاوه بر این‌که می‌توانید عدد نشان‌گر تعداد فالوور پیج‌تان را افزایش دهید، می‌توانید نرخ تعامل پیج را نیز افزایش دهید و تعداد لایک و کامنت پست‌ها را هم نیز افزایش دهید. از طرفی این نوع فالوورها به‌دلیل حقیقی بودن‌شان، می‌توانند در میزان فروش هم تأثیر گذار باشند.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

برنامه افزایش فالوور، برنامه‌ای است که به کمک آن می‌توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید و توجه به نوع نیازتان، مناسب‌ترین روش خرید فالوور را از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام را انتخاب نمایید. اگر هدف شما تنها بالا بردن تعداد فالوورهاست، می‌توانید با پرداخت هزینه کمتر، از فالوورهای فیک استفاده نمایید، اما اگر به‌دنبال افزایش تعامل یا فروش پیج‌هم هستید، پیشنهاد ما به شما خرید فالوورهای واقعی از برنامه افزایش فالوور است. این برنامه به شما کمک می‌کند تا در این فضای پر از رقابت، به بهترین شکل ممکن دیده شوید و به محبوبیت خود کمک نمایید.

جمع‌بندی

مهم‌ترین آیتمی که در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا در نگاه دیگر کاربران پیج معتبرتر و محبوب‌تری دیده شوید، افزایش تعداد فالوورهای پیجتان است. شما به‌عنوان صاحب یک کسب و کار، ادمین یک پیج یا اینفلوئنسر، همیشه باید برای افزایش فالوور و بازدید پیج اینستاگرام خود تلاش کنید؛ میتوانید برای افزایش بازدید از ویدیو تبلیغات برای افزایش بازدید اینستاگرام در نماشا دیدن کنید. ما در این مطلب از سلام ادز به شما کمک می‌کنیم تا به کمک برنامه افزایش فالوور اینستاگرام در این فضا به محبوبیت بیشتری برسید و محبوبیت خود را افزایش دهید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی