توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

این نکات بازاریابی در اینستاگرام را نمیدانید!

آموزش بازاریابی در اینستاگرام

در این مقاله می خواهیم به موضوع بازاریابی در اینستاگرام بپردازیم. امروزه اینستاگرام به یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است. قابلیت ها و بروزرسانی هایی که در چند سال اخیر به اینستاگرام اضافه شده اند، این شبکه اجتماعی را نسبت به دیگر برنامه ها متمایز کرده است. اینستاگرام بستری می باشد برای پیاده سازی هر نوع محتوایی و با اندک محدودیتی. در این روز ها دیگر تقریبا هر کسی دارای یک پیج در اینستاگرام می باشد؛ اما این که هدف آن پیج چیست بسیار مهم است. امروزه بسیاری از کاربران اینستاگرام در حال درآمدزایی در این برنامه هستند. درآمدزایی در اینستاگرام به روش های گوناگونی انجام شدنی است؛ از همین رو افراد زیادی از طریق خرید فالوورهای گوناگون مانند خرید فالوور فیک به دنبال افزایش فالوورهای خود هستند. به طور کلی صاحبان برند در اینستاگرام، از درآمد نسبتا زیاد و خوبی برخوردارند. اینستاگرام امروزه بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی را به سمت خود کشانده است. این می تواند بسیار خاص و عالی باشد؛ زیرا پیاده سازی کسب و کار در بستر اینستاگرام، حتی می تواند درآمد را دو برابر کند. در اینستاگرام ابزار های بسیار زیادی برای بازاریابی وجود دارد. همچنین امروزه افرادی هستند که مسئولیت بازاریابی برند شما را در اینستاگرام بر عهده می گیرند. اما اگر قرار باشد این مسئولیت بر عهده خود شما باشد، باید از بعضی نکات مطلع باشید. اگر قصد بازاریابی در اینستاگرام را دارید در ادامه سلام ادز همراه ما باشید.

چرا باید برای بازاریابی از اینستاگرام استفاده کنیم؟

همان طور که گفتیم، امروزه اینستاگرام به یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. اما در کنار اینستاگرام، شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که بستری مناسبی را برای بازاریابی در فضای مجازی ایجاد کرده اند. همچنین آن ها ابزار های بسیار خوبی را برای بازاریابی ایجاد کرده اند. حال سوال این است که چرا از بین این برنامه ها، باید از اینستاگرام برای بازاریابی استفاده کرد؟

اصلی ترین قابلیتی که برای بازاریابی در هر شبکه اجتماعی باید وجود داشته باشد، مخاطب است. در اینستاگرام بیشتر از یک میلیارد مخاطب تبلیغاتی وجود دارد. این امر بازاریابی و افزایش آگاهی از برند را در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت جلوه داده است. طبق تحقیقات انجام شده، بیشتر از ۹۰ درصد کاربران اینستاگرام، برند های مختلفی را دنبال می‌کند.

همه این موارد، جذابیت بازاریابی در اینستاگرام را همواره بیشتر کرده است. مارکتینگ در اینستاگرام فقط در افزایش فروش مفید نبوده است. پروسه بازاریابی و افزایش آگاهی از برند در اینستاگرام، بسیاری از متخصصان را درگیر فعالیت در اینستاگرام کرده است. به طور مثال بسیاری از افراد برای برندهای مختلف در اینستاگرام، به تولید محتوا می پردازند. ( ویدیو ترفندهای تولید محتوا اینستاگرام) یا حتی امروزه ادمین هایی وجود دارند که بازاریابی در اینستاگرام را برای یک برند خاص بر عهده می گیرند.

در واقع اینستاگرام در اوایل فقط مخصوص کاربرانی عادی بود برای سرگرمی آن ها؛ اما امروزه بیشتر برنامه ای به حساب می‌آید برای کسب و کارها. به نوعی می‌توان گفت، سادگی اینستاگرام فریبنده می‌باشد. امروزه قسمت به قسمت در اینستاگرام، می‌توانید شاهد یک قابلیت باشید.

برای این که حضوری موثر در اینستاگرام به عنوان یک برند داشته باشید، باید بتوانید از تمامی قابلیت‌های آن به طور صحیح استفاده کنید. قابلیت‌هایی در اینستاگرام وجود دارند که به طور کلی برای بازاریابان تهیه دیده شده‌اند. در ای مقاله به مهم‌ترین آن ها خواهیم پرداخت.

 

نکات بازاریابی در اینستاگرام

هدف خود را از بازاریابی اینستاگرام مشخص کنید!

در بخش قبلی به اهمیت بازاریابی در اینستاگرام پرداختیم؛ اما این پایان کار نیست. در واقع بسیار ساده است که برای خود یک پیج اینستاگرام ایجاد کنید و به بازاریابی بپردازید. اگر مدیریت پیج اینستاگرام بر عهده شما است، چیزی که قبل از انجام فعالیت باید تعیین کنید، هدف بازاریابی می باشد. بسیار مهم است که شما برای بازاریابی خود در اینستاگرام هدفی را برگزیده باشید. به طوری کلی بازاریاب های فعال در اینستاگرام دارای سه نوع هدف می باشند. در ادامه ما به آن ها می پردازیم.

 • میزان فروش خود را افزایش می دهند

به طور کلی هر بازاریابی در دنیای واقعی و دنیای مجازی، اولین هدفش می تواند افزایش فروش باشد. همان طور که گفتیم بسیاری از برند های فعال دنیای واقعی با فعالیت در اینستاگرام، فروش خود را چند برابر کرده اند. شما در اینستاگرام می توانید به صورت مجازی و از راه دور فروش داشته باشید. این قابلیت به تازگی در اینستاگرام ایجاد شده است و بسیاری از بازاریابان در حال استفاده از آن هستند.

 • افزایش آگاهی از برند

یکی دیگر از اصلی ترین اهداف بازاریابی در اینستاگرام  می تواند، افزایش آگاهی از برند باشد. به طور کلی کسانی که به بازاریابی در شبکه های اجتماعی می پردازند، یکی از اهدافشان بیشتر شناخته شدن آن برند می‌باشد. در واقع نمی توان گفت همه بازاریابان در اینستاگرام هدفشان بازاریابی است. خیلی ها هدفشان معرفی برند است.

 • نرخ تعامل را افزایش می دهند

آیا تا به حال به اهمیت تعامل برای کسب و کار خود فکر کرده‌اید؟ اینستاگرام امروزه دارای مخاطبان بسیار زیادی می‌باشد. همین امر موجب شده است تا بستری به وجود بیاید برای افزایش نرخ تعامل. بازاریابی در بستر اینستاگرام، می تواند نرخ تعامل یک کسب و کار را به شدت افزایش دهد. این نرخ تعامل از طریق راه هایی نظیر کامنت ها و دایرکت ها، افزایش پیدا می‌کند.

این مقاله را حتما بخوانید: ۷ روش کاربردی در اصول بازاریابی اینستاگرام!

ایجاد اکانت جهت بازاریابی در بستر اینستاگرام

اکثریت افرادی که به بازاریابی در اینستاگرام می پردازند، در اول فعالیتشان مانند هر کاربری اقدام به ایجاد یک اکانت کرده اند. در واقع در همان اول، آن ها فعالیت خاصی انجام نداده اند. اما در ادامه کار برای استفاده از برخی قابلیت ها، باید تغییری کلی را در پیج بازاریابی ایجاد کرد. آن تغییر چیزی نیست جز تغییر پیج کاربری از معمولی به تجاری.

تغییر پیج به وضعیت تجاری باعث می شود بسیاری از قابلیت های جدید را در دسترس داشته باشید. در واقع بعضی از قابلیت ها را در اینستاگرام اگر در اختیار نداشته باشید، نمی توانید به بازاریابی هم بپردازید. قابلیت هایی نظیر درج لینک در استوری و استفاده از تگ قیمت. در ادامه به آموزش تجاری کردن پیج اینستاگرام می پردازیم.

 • در اولین مرحله وارد پیجی که در آن بازاریابی را انجام می دهید شوید و به بخش تنظیمات مراجعه کنید.
 • در مرحله بعد و از بین گزینه های موجود بر روی گزینه اکانت (account) کلیک کنید.
 • در مرحله بعد بر روی گزینه Switch to Professional Account کلیک کنید.
 • سپس کافی است بر روی گزینه Business کلیک کنید.

حال شما به سادگی هر چه تمام تر توانستید اکانت اینستاگرام خود را به حالت تجاری در بیاورید. این گونه فعالیت و بازاریابی شما بسیار حرفه ای تر هم به نظر می رسد.

اصول بازاریابی در اینستاگرام

ابزارهای بازاریابی در بستر اینستاگرام

تا به این جای کار به دلایل استفاده از اینستاگرام برای بازاریابی پرداخیتم. همچنین متوجه شدیم که برای بازاریابی در اینستاگرام باید هدف داشته باشیم و پیج خود را به وضعیت تجاری تبدیل کنیم. اما همان طور که در اول مقاله ذکر کردیم، اینستاگرام ابزار های بسیار زیادی را برای بازاریابی در دسترس گذاشته است. در ادامه تعدادی از مهم ترین آن ها را برای بازاریابی مورد بررسی قرار می دهیم.

ابزار تگ خرید

حتما شما تا به این جای کار سابقه منتشر کردن یک پست را در اینستاگرام داشته اید. اگر دقت کرده باشید، در اینستاگرام می توان تگ های مختلفی را بر روی پست ها قرار داد. به طور مثال می شود حساب های کاربری دیگر را در پست های خود تگ کرد. اما امروزه قابلیتی در اینستاگرام ایجاد شده است که با استفاده از آن، می توان بر روی محصولات خود تگ قیمت گذاشت.

این می تواند بسیار برای بازاریاب ها در اینستاگرام حرفه ای و جذاب باشد. اگر پیج اینستاگرام خود را به وضعیت تجاری تغییر داده باشید و همچنین آن را به اکانت فیسبوک خود متصل کرده باشید، این قابلیت برایتان فعال است. همچنین با استفاده از این قابلیت می توانید، پست‌های خود را به وب سایت خود متصل کنید. مخاطب برند شما در اینستاگرام بر روی تگ قیمت کلیک می کند و به صفحه خرید آن محصول هدایت می شود.

استفاده درست از استوری

استفاده از ابزار استوری در اینستاگرام، دیگر قابلیتی است که بازاریابی در اینستاگرام را حرفه ای تر جلوه می دهد. در گذشته شما قادر بودید فقط محتوای خود را در قالب پست های ثابت منتشر کنید. این مورد باعث محدودیت فعالیت بازاریاب ها در اینستاگرام شده بود. درست است که استوری یک ابزار و قابلیت در اینستاگرام است؛ ولی در دل همین ابزار، ابزار های گوناگون دیگری هم ایجاد شده اند.

استفاده از اینفلوئنسرها

همکاری با اینفلوئنسرها تقریبا یک ترفند در کنار استفاده از ابزار های گوناگون، برای بازاریابی در اینستاگرام محسوب می شود. اینفلوئنسرها به کاربران تاثیرگذاری می گویند که در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت دارند. همکاری با اینفلوئنسرها در واقع مسیری عالی برای رسیدن به موفقیت با سرعت بالاتر محسوب می شود.

 شما می توانید با تبلیغ برند خود در اینستاگرام، بازاریابی خود را با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهید. البته این موضوع را هم مدنظر داشته باشید که برای همکاری با اینفلوئنسرها در اینستاگرام، باید از سرمایه نسبتا زیادی برخوردار باشید.

سخن آخر

به طور کلی بازاریابی برای هر کسب و کار و برندی یک نیاز محسوب می شود؛ مخصوصا اگر این کسب و کار در اینستاگرام هم فعالیت داشته باشد. در این مقاله به بازاریابی در اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی