توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اینفلوئنسر ایرانی به چه کسی گفته می شود و چه ویژگی هایی دارد؟

اینفلوئنسر ایرانی
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله و در وب سایت سلام ادز قصد داریم، تا به مبحث اینفلوئنسر ایرانی بپردازیم. تقریباً همین چند وقته گذشته بود که تصمیم بر این گرفتم، تا با یک ترفند تبلیغاتی عالی آمار پیج خود را بهبود ببخشم. روش های تبلیغاتی بسیار زیادی رو به رو من برای انتخاب بود؛ اما هر کدام از آن ها دارای نواقصی بودند. بالاخره با پیج هایی در اینستاگرام آشنا شدم که با استفاده از آن ها توانستم، پیج خود را به نوعی چند ماه یا چند سال جلو بیندازم. در ادامه همراه ما باشید.

 از سالیان گذشته تا به الان شبکه‌های اجتماعی دارای پیشرفت بسیار فوق‌العاده بودند؛ اما اینستاگرام در بین آن ها می توان گفت بیشترین تغییرات را در خود ایجاد کرده است؛ به طوری که در حال حاضر دارای یک میلیارد کاربر فعال ماهانه است. در گذشته اینستاگرام فقط بستری برای سرگرمی و اتلاف وقت بود؛ اما در حال حاضر پیج هایی در اینستاگرام وجود دارند که به درآمدهای بسیار عالی از طریق راه های مختلفی همچون خرید فالوور ایرانی دست یافتند.

در واقع این روزها در هر زمینه ای، پیج هایی هستند که فعالیت داشته باشند؛ در بین پیج هایی که در اینستاگرام وجود دارند، یک سری از پیج ها هستند که تاثیرگذاری بسیار بالایی را بر روی مخاطبان دیگر اینستاگرام دارند. به همین دلیل ما تصمیم بر این گرفتیم که در این مقاله، به مبحث اینفلوئنسر ایرانی بپردازیم. در ادامه سایت خرید فالوور تضمینی همراه ما باشید.

اینفلوئنسر به چه کسی گفته می شود؟

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در سالیان گذشته پیشرفت بسیار فوق‌العاده را داشته است؛ همچنین دانستید که پیچ های مختلفی در زمینه های متفاوتی در اینستاگرام فعالیت دارند؛ قبل از اینکه به طور مستقیم به مبحث اینفلوئنسر ایرانی بپردازیم، اجازه دهید مقداری این دسته از کاربران را در اینستاگرام مورد بررسی قرار دهیم.

 اگر نگاهی به دنیای واقعی داشته باشید می بینید که زمینه های مختلفی، برای فعالیت درآمدزایی و گذراندن وقت وجود دارد؛ در همین دنیای واقعی اگر نگاهی داشته باشید، متوجه خواهید شد که در هر زمینه‌ای شخصی وجود دارد که دارای مخاطبان و طرفداران بسیار بالاتری باشد و به شهرت رسیده باشد. این مورد این روزها در مورد شبکه های اجتماعی و مخصوصاً اینستاگرام هم صدق می کند.

 در اینستاگرام افرادی هستند که به عنوان اینفلوئنسر فعالیت دارند؛ اینفلوئنسر در اینستاگرام به شخصی گفته می شود که از قدرت تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار است و در تبلیغات گسترده اینستاگرام بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.  این دسته از افراد در اینستاگرام دارای مخاطبان بسیار زیادی هستند؛ به طوری که برخی از آن ها دارای میلیون ها فالوور می باشند و درآمدهای بسیار بالایی دارند. در ادامه مبحث اینفلوئنسر ایرانی بیشتر می پردازیم.

 

اینفلوئنسر ایرانی کیست؟

چگونه از اینفلوئنسرهای ایرانی استفاده کنیم؟

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که اینفلوئنسر به چه کسی گفته می شود؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که این دسته از افراد در اینستاگرام، دارای مخاطبان بسیار زیادی هستند؛ حال بهتر است بدانید در بین کاربران ایرانی اینستاگرام، کسانی وجود دارند که به عنوان اینفلوئنسر درآمد های بسیار عالی در این شبکه اجتماعی به دست می آورند. در این بین این مسئله این است که چگونه می‌توان از اینفلوئنسر ایرانی استفاده کرد؟ آیا فقط باید نشست و درآمدزایی آنها را نظاره کرد؟

 همان طور که می‌دانید در اینستاگرام، روش های تبلیغاتی بسیار زیادی وجود دارد؛ هر کدام از این روش های تبلیغاتی، مزایا و معایبی دارند و بسته به خروجی که ارائه می دهند، هزینه هایی را در بر دارند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که اینفلوئنسرها مسیر عالی برای ارائه تبلیغات می باشند. اینفلوئنسرهای ایرانی از آن جهت که دارای مخاطبان بسیار بالایی هستند، با تبلیغ پیج و فعالیت شما می‌توانند به سوی پیج شما مخاطبان هدفمند هدایت کنند؛ همچنین شما می توانید در کمپین های تبلیغاتی خود در اینستاگرام، از اینفلوئنسر ایرانی کمک بگیرید.

 این دسته از پیج ها در اینستاگرام می توانند با سرعت هر چه بیشتر، آگاهی از برند شما را بالاتر ببرند. بسیاری از پیج ها اوایل فعالیت خود در اینستاگرام، تلاش بر این دارند تا پیام فعالیت خود و کسب و کار خود را به مخاطبان انتقال دهند؛ اما هر کار که می کنند به دلیل نداشتن تخصص در این زمینه، به مشکل بر می خورند. در این شرایط همکاری با اینفلوئنسر ها باعث می‌شود، تا انتقال پیام شما با سرعت و راحتی بیشتری انجام شود.

با کدام اینفلوئنسر های ایرانی همکاری کنیم؟

در بخش قبلی دانستید که یک ان اینفلوئنسر ایرانی چه مزایایی را می تواند برای شما داشته باش؛ به حال بهتر است بدانید که اینفلوئنسرهای ایرانی زیادی در اینستاگرام و در زمینه های مختلف فعالیت دارند و همین موضوع، انتخاب شما را برای همکاری با آن ها مقداری پیچیده می‌کند. در این شرایط شما باید به یک سری از موارد دقت کنید تا بتوانید، بهترین همکاری را با آن ها داشته باشید. قبل از همکاری با یک اینفلوئنسر و پرداخت هزینه به آن ها، موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • اولین موردی که برای همکاری با یک اینفلوئنسر باید به آن دقت کنید، زمینه فعالیت آن شخص تاثیرگذار می‌باشد؛ اینفلوئنسری که قصد همکاری با آن را دارید، باید کاملاً زمینه فعالیتش با شما مشترک باشد. در غیر این صورت به هیچ وجه خروجی را از همکاری با آن شخص نخواهید گرفت.
 • اینفلوئنسر قبل از تبلیغ و همکاری با شما باید تضمین کند که تعدادی از فالوور های او، به سمت پیج شما هدایت می شوند.
 • اینفلوئنسر قبل از تبلیغ و همکاری باید تضمین کند که به علاوه افزایش مخاطب های پیج شما، افزایش تعامل هم به وجود می آید. در واقع منظور از این مورد افزایش و بهبود آمار پست های شما می باشد.

 در ادامه به معرفی تعدادی از اینفلوئنسرهای ایرانی می پردازیم.

لیست بلاگر های ایرانی

تا به این جای کار به طور کامل از مفهوم و چیستی اینفلوئنسرها مطلع شدید؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که قبل از همکاری با این دسته از افراد در اینستاگرام، باید به چه نکات دقت کنید؛ حال در این بخش قصد داریم به معرفی تعدادی از اینفلوئنسر های ایرانی بپردازیم؛ همراه ما باشید.

حسن ریوندی

اولین اینفلوئنسر ایرانی که قصد معرفی آن را به شما داریم، حسن ریوندی می باشد. اینفلوئنسر معروف ایرانی توانسته در زمینه طنز و کمدی، بسیار پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته باشد. او در حال حاضر تقریبا ۱۵ میلیون فالوور دارد. البته حسن ریوندی قبل از فعالیت در اینستاگرام به دلیل اجرا های کمدی و تقلید صدا هایش، مقداری معروفیت داشت؛ اما از زمانی که فعالیت خود را به صورت حرفه ای در اینستاگرام آغاز کرده است، تواانسته شهرت بسیار فوق‌العاده ای کسب کند و درآمد عالی داشته باشد.

علی صبوری

علی صبوری دومین اینفلوئنسر ایرانی است که او هم، در زمینه طنز و کمدی فعالیت دارد. علی صبوری اوایل در برنامه خندوانه بود که توانست خود را نشان دهد و تقریباً، محبوبیت خوبی را کسب کنند. سپس او توانست با فعالیت حرفه‌ای خود در اینستاگرام، تقریباً ۳ میلیون فالوور جذب کند و بتواند محبوبیت و شهرت خود را گسترش دهد. علی صبوری تقریباً برای هر تبلیغ در اینستاگرام، ۱۰ میلیون تومان دریافت می‌کند.

صدف بیوتی

صدف بیوتی دیگر اینفلوئنسری است که به عنوان یک کاربر ایرانی در اینستاگرام، فعالیت دارد. صدف بیوتی در زمینه آرایشی فعالیت دارد و در حال حاضر دارای، سه میلیون فالوور می باشد. اگر شما هم در زمینه آرایشی فعالیت دارید و بودجه مناسبی را برای تبلیغات خود می خواهید هزینه کنید، ما به شما همکاری با این شخص یا اینفلوئنسرهای شبیه به او را به شما پیشنهاد می کنیم.

!! میزان درآمد اینفلوئنسرها اینستاگرام که شما را شوکه میکند !!

مستر‏ تیستر

این روزها بسیاری از کاربران اینستاگرام به بهانه اینفلوئنسر شدن، وارد زمینه تیستر می شوند و با حضور در رستوران های برتر شهر های مختلف، به تبلیغ آن ها می پردازند و درآمدزایی می کنند. از یکی از بهترین آن ها در این زمینه می‌توان، به مستر تیستر اشاره کرد. این شخص در حال حاضر دارای تقریبا دو میلیون فالوور می باشد و توانسته مخاطبان زیادی را برای خود جذب کند و درآمد فوق‌العاده ای داشته باشد. او در حال حاضر یکی از موفق‌ترین اینفلوئنسرهای ایرانی، به حساب می‌آید.

رها

از زمانی که اینفلوئنسرهای ایرانی به تعداد آن ها اضافه شده است، زمینه فعالیت این دسته از کاربران در اینستاگرام هم مقداری گسترده‌تر شده. یکی از بهترین اینفلوئنسر هایی که این روزها در زمینه عکاسی در اینستاگرام فعالیت دارد، رها می باشد. رها به نوعی می توان گفت جزء قدیمی‌ترین اینفلوئنسرها در زمینه عکاسی در اینستاگرام است.

او توانسته با استفاده از حرفه عکاسی، خود محتوای بسیار عالی را در پیج خود تولید کند و به همین دلیل، مخاطبان بسیار زیادی را به پیج خود بکشاند. همچنین دوره های عکاسی و ویرایش تصویر را در بین مخاطبان خود برگزار می‌کند و می توان گفت، موفق ترین اینفلوئنسر ایرانی در زمینه عکاسی می باشد.

هزینه تبلیغات اینفلوئنسر ایرانی

آسوده

زمینه فعالیت آسوده به عنوان یک اینفلوئنسر ایرانی در اینستاگرام، مقداری متفاوت تر از دیگر اینفلوئنسرهایی می‌باشد که تا به این جای کار به شما معرفی کردیم. آسوده ایمر در زمینه گردشگری فعالیت دارد. او ایرانی می باشد ولی ساکن سوئد است و توانسته، با جهانگردی و تولید محتوایی که انجام می دهد تا به الان، نزدیک به ۷۰۰ هزار فالوور جذب کند.

ویدیو کسب درآمد با اینفلوئنسر مارکتینگ را از دست ندهید!

سخن نهایی درباره اینفلوئنسرهای ایرانی

توجه داشته باشید اگر قصد همکاری با اینفلوئنسر های ایرانی را داشتید، حتما به مواردی که در این مقاله ذکر شده است دقت کافی را داشته باشید. در این مقاله به معرفی تعدادی اینفلوئنسر ایرانی پرداختیم؛ امیدواریم بهره کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی