توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ یک فرصت عالی برای کسب و کار پردرآمد!

آموزش اینستاگرام مارکتینگ حرفه ای
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

اینستاگرام با رشد روزافزون خود دنیای شبکه های اجتماعی را غافلگیر کرده است. کاربران فعال رشد آن را از یک برنامه ساده برای اشتراک گذاری عکس به یک شبکه اجتماعی قدرتمند دیده اند. امروزه متخصصان بازاریابی شبکه های اجتماعی در دنیای مد و پوشاک، برندهای مطرح لوازم آرایشی و بهداشتی به اینستاگرام هجوم آورده اند. این مقاله راهنمایی بازاریابی، اینستاگرام مارکتینگ و تبلیغات گسترده اینستاگرام است. ما به شما نکات مفیدی در مورد ایجاد استراتژی اینستاگرام، تعیین اهداف و ارائه نتایج به شما ارائه می‌دهیم. قبل از هر اقدامی برای بازاریابی برند خود این مقاله سایت فروش فالوور سلام ادز را تا انتها مطالعه کنید.

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

بازاریابی در اینستاگرام راهی است که برندها برای ارتباط خود با مخاطبان و فالوورهای خود استفاده می‌کنند. برندها از این روش برای نشان دادن فرهنگ کاری، تیم‌ وورک، تعامل با مشتریان و نشان دادن محصولات جدید استفاده می‌کنند. مشتریان می‌توانند صفحه برندها را فالو کنند، دایرکت پیام ارسال کنند، لایک و کامنت بگذارند و از طریق پست و استوری باهم تعامل برقرار کنند. اینستاگرام این فرصت را می‌دهد که کاربران بتوانند فیلم‌ها و عکس‌های خود را ویرایش کنند و در پیج خود بگذارند. اینستاگرام ده ها ابزار فیلتر اصلی دارد که می‌توانند به عکس های خود اضافه کنند. در قدم بعدی باید به مسائلی بپردازیم که در اینستاگرام مارکتینگ نقش مهمی دارند و آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

اینستاگرام مارکتینگ و ابزار استوری

استوری اینستاگرام این فرصت را به کاربران فعال خود داد که فیلم و عکس‌ای کوتاه شده را با دیگران به اشتراک بگذارند. استوری برخلاف پست بعد از 24ساعت حذف می‌شود. استوری اینستاگرام یک ویژگی باارزش برای اینستاگرام مارکتینگ است. می‌توانید در آن محتوای سرگرم کننده برای فالوورهای خود ایجاد کنید بدون اینکه زمان زیادی برای انتشار آن نیاز داشته باشید.
استوری در بالای صفحه فالوورهای شما قرار می‌گیرد و روزانه توسط کاربران دیده می‌شود. پست‌های برند شما باید چارچوب بندی شده باشد اما در استوری می‌توانید کمی پا فراتر بگذارید و محتوای دوستانه تر یا خارج از محتوای برند داشته باشید.
استوری فرصتی عالی برای ایجاد تعامل با مخاطبان است و این دقیقا چیزی است که کسب و کارها به آن نیاز دارند. می‌توانید مجموعه ای از استوری ها را قرار دهید و هرکدام را به صورت جداگانه بررسی کنید تا میزان رشد و افت آن را پیدا کنید. استوری اینستاگرام برای فالوورهای شما و مشتریان احتمالی، تاثیرگذارترین و ابزاری ارزشمند بازاریابان است.

igtv  را بیشتر بشناسیم

در قسمت استوری اینستاگرام بیان کردیم فالوورهای شما ویدئوهای زنده را دوست دارند و تماشا می‌کنند. اما این کافی نیست. اینستاگرام امکان ویدئو بلند را به کاربران خود ارائه داد. دیگر محدودیت 60 ثانیه ای وجود ندارد و می‌توانید ویدئو را به صورت عمودی تماشا کنید. انتقال محتوا به فالوورها از طریق ویدئو راحت تر انجام می‌شود. اگر ویدئوی با کیفیت تولید کنید، احتمال اشتراک گذاری آن بالاتر می‌رود و این فالوورهای جدید بیشتری برای شما ایجاد می‌کند. اینستاگرام برای انتشار نیاز به ابتکار  و خلاقیت های جدید دارد تا در بین رقبا منحصر به فرد باشید.
چگونه از اینستاگرام برای تجارت استفاده کنیم
اکنون که میدانیم اینستاگرام مارکتینگ چیست باید بپرسیم چرا باید از آن استفاده کنیم. شبکه های اجتماعی زیادی برای بازاریابی وجود دارد که هرکدام ویژگی ها و فرصت های خودشان را دارند. مشتریان شما در کجا فعالیت دارند؟

 

اینستاگرام مارکتینگ حرفه ای

سطح بالای تعامل در اینستاگرام

بیش از 60 درصد کاربران اینستاگرام روزانه فعالیت دارند. مشتریان شما می‌دانند راحترین راه برای دسترسی و صحبت با شما استفاده از این شبکه اجتماعی است. در واقع 75 درصد از کاربرانی که محتوای شما را بازدید می‌کنند به سمت شما می‌آیند. فالوورها علاقه دارند اتفاقات زندگی خود را در هرلحظه با شما در میان بگذارند پس هرگز از آن جدا نمی‌شوند.
زمانی که فالوورها شما را تگ و منشن می‌کنند حتما با آنها تعامل برقرار کنید و حتی محتوای آن را در صفحه خود انتشار دهید.

تبلیغات در اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال دارد جای تعجب نیست که برندها برای فرصت تبلیغاتی و بازاریابی از آن استفاده می‌کنند. در میان شبکه های اجتماعی و رتبه بندی تبلیغات در آنها اینستاگرام رتبه ی اول، فیس بوک رتبه ی دوم و سایر شبکه های اجتماعی به آمار این دو نزدیک هم نمی‌شوند. چه کسب و کار شما کوچک باشد و چه صاحب کسب و کاری بزرگ باشید نحوه تبلیغات در اینستاگرام برای رشد بیشتر نیاز به مهارت، تجربه و تخصص دارد.

اینستاگرام مارکتینگ و هشتگ های پرکاربرد

راه های آسانی برای رسیدن به فالوورهای جدید وجود دارد یکی از بهترین راه های آن استفاده از هشتگ ها است. وقتی برای پست‌های ود هشتگ گذاری می‌کنید در واقع آن را به هرپست دیگری با این هشتگ ارتباط می‌دهید. بنابراین استفاده از آن اهمیت زیادی دارد. در اضافه کردن هشتگ ها زیاده روی نکنید طبق قوانین اینستاگرام می‌توانید بین 5 تا 10 هشتگ استفاده کنید. هشتگ های پرکاربرد و مطرح مربوط به برند خود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. باید از هشتگ هایی استفاده کنید که علیرغم پرطرفدار بودن در استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما موثر باشد.

برای کانال های بازاریابی دیگر خود محتوا ایجاد کنید

یک بازاریاب محدود در شبکه های اجتماعی این مسئله را درک می‌کند که صرفا فعالیت در یک شبکه کافی نیست و باید آن را در سایر شبکه ها مانند تلگرام، توئیتر و … فعالیت کند. چیزی که کار شما را ارزشمند و منحصر به فرد می‌کند فعالیت همزمان شما در سایر شبکه های اجتماعی است. می‌توانید از محتوای اینستاگرام خود برای آنها استفاده کنید و لینک آنها را در بیو اینستاگرام قرار دهید. این کار فعالیت کسب و کار شما را حرفه ای تر نشان می‌دهد و اعتبار برند شما را بالا می‌برد. توانایی بالا در تولید محتوا اینستاگرام میتواند شما را سریع تر به نتیجه دلخواه برساند!

اطلاعات جمعیتی اینستاگرام

در حالی که تقریبا هر کسی در اینستاگرام فعالیت می‌کند. انتشار عکس و ویدئو برای هرکسی جذاب است و 60 درصد از آنها افراد بین 18 تا 29 سال هستند. به همین دلیل برندهایی پوشاک، رستوران‌ها و مدهای روز در آن موفقیت بالایی کسب می‌کنند. با گذشت زمان گروه های سنی به 33 درصد افراد 30 تا 49 سال و 18 درصد به افراد 50 تا 64 سال رسید.
اینستاگرام کاربران خود را با توجه به جمعیت فعال در مناطق دسته بندی می‌کند.

یافتن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام

قطعا بهترین زمان جهانی برای ارسال در اینستاگرام وجود ندارد. اما راهی وجود دارد که بفهمید چه زمانی برای برند شما بهتر است. اینسایت اینستاگرام ابزاری است که می‌توانید برای شناخت مخاطبان خود از آن استفاده کنید.
با بررسی اینسایت متوجه می‌شوید که مخاطبان شما در کدام منطقه زندگی می‌کنند، سن‌ها در چه بازه ای است، از چه طریق شما را پیدا کردند، جنسیت آنها چیست و در نهایت تعداد دفعات بازدید از صفحه شما چقدر است. علاوه بر این اینستاگرام در روزهای هفته پروفایل شما را بررسی و تجزیه تحلیل می‌کند. به شما اجازه می‌دهد تا بدانید کدام ساعت از هر روز مخاطبان شما بیشترین بازدید را داشتند و بهترین زمان برای ارسال محتوای شما چه زمانی است.
شما باید ارسال پست را در زمان های مختلف امتحان کنید و نتیجه آن را بررسی کنید. با این کار شما زمان دقیقی به دست می‌آورید. استفاده از اینسایت در کمپین‌های بازاریابی را در نظر داشته باشید. پیشرفت محتوای خود را پیگیری کنید.

آموزش اینستاگرام مارکتینگ
سخن نهایی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در اینستاگرام مارکتینگ، تبلیغات پیج‌های کسب و کارها در نظر گرفته می‌شود افزایش فالوور است. زمانی که شما تازه کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنید تعداد فالوورهای شما کم است. انجام تبلیغات اگرچه به فالوور بیشتر منجر می‌شود اما شاید خروجی مورد نظر شما را نداشته باشد. قبل از هرکاری فالوورهای خود را افزایش دهید. خرید فالوور واقعی شما را چندین قدم جلو می‌برد. زمانی که شما با خرید فالوور واقعی و فعال فالوورهای خود را افزایش می‌دهید فالوورهای جدید راحت تر به صفحه شما اعتماد می‌کنند. و این در جذب افراد بیشتر تاثیر زیادی دارد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

با دیدن ویدیو دیجیتال مارکتینگ اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی