توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چه اقداماتی برای اکانت اینستاگرام افراد فوت شده شکل می گیرد؟

اکانت اینستاگرام افراد فوت شده در اینستاگرام برندها

در این مقاله می خواهیم به بررسی اکانت اینستاگرام افراد فوت شده بپردازیم. اینستاگرام در اوایلی که ایجاد شده بود، دارای بستری بسیار ساده بود. به طوری که فقط می توانستید در آن تصویر به اشتراک بگذارید. اما با گذشت زمان اینستاگرام پیشرفت بسیار زیادی را کرد. اینستاگرام توانست بروزرسانی های زیادی را ارائه دهد.

این پیشرفت اینستاگرام باعث شد کاربران زیادی به سمت این شبکه اجتماعی بیایند. فعالیت در اینستاگرام مزایای بسیار زیادی را داشته است. اینستاگرام توانسته است مشاغل گروهی زیادی را در خود ایجاد کند. اما فعالیت انفرادی در اینستاگرام بسیار بیشتر از کسب و کار های گروهی بوده است. به معنایی دیگر استفاده از اینستاگرام به جهت سرگرمی و به اشتراک گذاشتن لحظات ماندگار، بسیار زیاد بوده است.

اینستاگرام امروزه به قدری بین کاربران خود محبوب شده است که جزوی از دنیای واقعی محسوب می شود. در حقیقت بعضی از کاربران به قدری در طول روز در اینستاگرام وقت می گذرانند که در دنیای واقعی خود نیستند. کاربران اینستاگرام درست است که در فضای مجازی فعالیت دارند؛ ولی در دنیای واقعی موجودیت آن ها حفظ شده است.

هر انسانی یک روزی فوت می شود و این طبیعتا درباره کاربران اینستاگرام هم صدق می کند؛ چرا که کاربران اینستاگرام همان انسان های دنیای واقعی خودمان هستند. در ادامه این مقاله سلام ادز می خواهیم به بررسی اکانت اینستاگرام افراد فوت شده بپردازیم. همراه ما باشید.

اکانت اینستاگرام افراد فوت شده برندها

تکلیف اینستاگرام افراد فوت شده چیست؟

همان طور که گفتیم اینستاگرام دارای کاربران زیادی می باشد و هر کدام از این کاربر ها امکان دارد روزی در دنیایی واقعی فوت شوند. مرگ کاربران اینستاگرام در دنیای واقعی، مساوی می باشد با مرگ پیج آن ها. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تکلیف اکانت اینستاگرام افراد فوت شده چه خواهد شد؟ کسب درآمد اینستاگرام این افراد چه می‌شود؟ آیا پیج به شخص دیگری واگذار می شود؟ آیا پیج به کلی حذف می شود؟ آیا اینستاگرام برای این موضوع هیچ فکری نکرده است؟

شبکه های اجتماعی فعال در دنیای پس از مرگ

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی در کنار اینستاگرام فعالیت دارند؛ شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، لینکدین، تلگرام صد ها برنامه دیگر. به جرئت می توانیم بگوییم در حال حاضر هیچ کدام از این شبکه های اجتماعی، برنامه ای را برای حساب های کاربران خود، بعد از فوتشان ندارند یا ممبر واقعی تلگرام و فالوورهای اینستاگرام متوجه نبود ادمین پیج ها نمی شوند. به طور کلی مرگ یک انسان می تواند بسیار بد و دلگیر باشد؛ ولی به هر حال باید برنامه ای برای اکانت او بعد از مرگ وجود داشته باشد.

اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی، برای این موضوع فکری را برداشته و عملی کرده است. امروزه اگر فردی در در دنیای واقعی فوت شود، پیج او در اینستاگرام به حال خود رها نخواهد شد. البته این را هم بگوییم افراد زیادی بوده اند که دار فانی را وداع گفته اند و پیج آن ها هم در اینستاگرام بدون هیچ تغییر همان طور مانده است. اما این موضع مال قبل از ویژگی remembering Instagram  بوده است.

احتمالا شما هم با بعضی پیج ها در اینستاگرام رو به رو شده اید که عنوان remembering Instagram در آن ها وجود داشته است. صاحب پیجی که دارای این عنوان می باشد، فوت شده است و پیج هیچ فعالیتی ندارد. در ادامه در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.

حالت یادبود در اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی گفتیم، جدیدا اکانت اینستاگرام افراد فوت شده به حالت remembering Instagram در می آید. این قابلیت به تازگی به اینستاگرام وارد شده است. در واقع remembering به معنای یادآوری می باشد و اینستاگرام با این کار یاد کاربر خود را زنده نگه می دارد. این کار از لحاظ فرهنگی بسیار جنبه خوبی دارد. به طوری که پیج بدون هیچ تغییر و فعالیتی به یک حالت می ماند.

اکانت اینستاگرام افراد فوت شده با حالت remembering

پیج هایی که در اینستاگرام به حالت remembering در می آیند، هیچ جوره قابل هک نیستند. به نوعی به دلیل فوت صاحب اصلی پیج، دیگر اجازه ورود به اکانت داده نمی شود. حتی اگر فردی با استفاده از روش های گوناگون اقدام به هک آن اکانت کند، باز هم نمی تواند با نام کاربری و پسورد آن شخص وارد اینستاگرام شود.

به تازگی اگر دقت کرده باشید، بعد از فوت افراد مشهور، اینستاگرام به صورت خودجوش آن اکانت را به حالت remembering در می آورد. در واقع بعد از فوت آن فرد به قدری در رسانه ها حواشی و خبر های مختلفی ایجاد می شود که اینستاگرام از فوت آن فرد اطمینان حاصل می کند.

به طور مثال بعد از فوت دیگو مارادوانا فوتبالیست مشهور آرژانتینی، اکانت اینستاگرام او به حالت remembering در آمد. این کار بسیار می تواند حرکت نمادین و عالی باشد زیرا یاد و خاطره آن فرد علاوه بر دنیای واقعی، در دنیای مجازی هم زنده نگه داشته می شود. اما در این بین سوال های زیادی به وجود می آید. به طور مثال بعد از فوت افراد عادی، اکانت اینستاگرام افراد فوت شده چگونه به حالت remembering در می آید؟

اکانت اینستاگرام افراد فوت شده برندها

یادبود برای اکانت اینستاگرام افراد فوت شده

تا به این جای کار متوجه این موضوع شدیم که اکانت اینستاگرام افراد فوت شده ای که در دنیای واقعی دارای مشهوریت زیادی هستند، به حالت remembering در می آید. اما شاید جالب باشد که بدانید این مورد درباره اکانت اینستاگرام مردم عادی هم امکان پذیر می باشد. ولی متاسفانه بعد از فوت کاربرانی که از شهرتی برخوردار نیستند، اینستاگرام به طور خودجوش این کار را انجام نمی دهد؛ بلکه بستگان کاربر فوت شده باید اقدام به این کار کنند.

بستگان کاربر فوت شده می توانند به اینستاگرام درخواست دهند که پیج به حالت remembering در بیاید. این کار معمولا دارای مراحل سختی نمی باشد. برای فعال شدن حالت یادبود اینستاگرام، شما باید مدیر پیج اینستاگرام را از فوت کاربر مدنظر آگاه سازید. برای این کار اینستاگرام نیاز دارد که شما مدارکی را جهت اعلام فوت کاربر ارائه دهید.

با اکانت اینستاگرام افراد فوت شده چه کنیم؟

بعد از فوت یکی از بستگان، شما می توانید به یکباره تصمیم بر حذف محتوای آن پیج بگیرید؛ در مقابل می توانید با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و در خواست remembering داشته باشید. بعد از این که اکانت اینستاگرام افراد فوت شده به حالت remembering در می آید، در واقع پیج کاربر memorialized می شود. به این معنا که دیگر در این پیج امکان حذف و اضافه هیچ محتوایی وجود نخواهد داشت.

از آن به بعد پست های پیج فرد فوت شده حتی اگر در اکسپلور هم قرار داشته باشند، دیگر نمایش داده نمی شوند. البته کاربران فعال اینستاگرام می توانند مانند همیشه به پیج کاربر فوت شده سر بزنند. دقت داشته باشید بعد از این که اکانت اینستاگرام افراد فوت شده به حالت remembering در بیاید، اطلاعات اکانت حتی در اختیار خانواده آن کاربر هم قرار نمی گیرد.

مدارک مورد نیاز برای حالت یادبود اکانت فرد فوت شده

بعد از این که فردی در دنیای واقعی فوت می شود، برای انجام یک سری مراحل اداری، به ارائه مدارکی خاص نیاز است. همان طور که گفتیم، برای این که اکانت کاربر فوت شده به حالت یادبود در بیاید هم، به یک سری مدارک نیاز است. در ادامه مدارکی که نیاز است برای پشتیبانی اینستاگرام ارسال شوند را ذکر می کنیم.

اینستاگرام چه مدارکی برای افراد فوت شده نیاز دارد؟

 • نام و نام خانوادگی و نام کاربری فرد درخواست دهنده
 • نام و نام خانوادگی کاربر فوت شده
 • نام کاربری اکانت فرد فوت شده
 • تصویری دقیق از گواهی فوت کاربر
 • تاریخ دقیق فوت کاربر
 • توضیح دلیل فوت کاربر (این مورد می تواند در سرعت رسیدگی به درخواست کمک کند)

بعد از این که مدارک ارسال شده مورد نظارت قرار گرفتند و توسط اینستاگرام تایید شدند، اکانت اینستاگرام افراد فوت شده به حالت یادبود (remembering) در می آیند. همچنین افرادی وجود دارند که بعد از فوت یکی از بستگانشان، تمایل به حذف آن پیج دارند. برای حذف پیج فرد فوت شده هم نیاز است مدارکی به پشتیبانی اینستاگرام ارسال شود. مدارکی نظیر:

 • تصویری دقیق از گواهی تولد کاربر فوت شده
 • تصویری دقیق از گواهی فوت کاربر فوت شده
 • ارائه مدرکی صحیح و قانونی که نشانگر این باشد که شما از بستگان نزدیک کاربر هستید

دسترسی به محتوای پیج کاربر فوت شده

همان طور که گفتیم بعد از این که اکانت اینستاگرام فرد فوت شده، به حالت یادبود اینستاگرام در می آید، دیگر هیچ فردی امکان حذف و اضافه پست و هر گونه محتوایی را ندارد. اما اگر با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام اقدام به افزایش فالوور کرده باشد، آنها هنوز جزو فالوور های آن فرد فوت شده هستند و می توانند وارد پیج شوند و به پست ها دسترسی داشته باشند. دسترسی هایی نظیر لایک کردن و دیدن پست ها نیز قابل دسترس هستند.

اما توجه داشته باشید امکان دسترسی های عمیق تر را به محتوای اکانت اینستاگرام افراد فود شده ندارید. حتی شما می توانید به استوری های آرشیو شده آن اکانت هم دسترسی داشته باشید.

سخن آخر

امیدواریم هیچوقت اکانت اینستاگرام هیچکدام از بستگانتان، به حالت remembering در نیاید. به طور کلی این قابلیت بهانه خوبی برای زنده نگاه داشتن اکانت اینستاگرام افراد فوت شده اینستاگرام می باشد. در ادامه ویدئو آموزش تبلیغات اینستاگرام ببینید و از مزایای آن لذت ببرید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی