توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش ویو تلگرام با ممیرگیری‌های متفاوت

افزایش ویو تلگرام با ممبرگیری های متفاوت

امکان دارد اولین سؤالی که برای شما به وجود می‌آید این باشد که افزایش ویو تلگرام چیست؟ بدون شک شما می‌دانید که یکی از روش‌های تبلیغاتی که امروزه توانسته بازدهی مناسبی را برای صاحبان کسب و کار در حوزه‌های مختلف به دنبال داشته باشد تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام است. زمانی که تعداد ممبرها و دنبال کننده‌های یک کانال زیاد باشد کاربران جدید به آن اعتماد کرده و تصمیم به عضویت در آن برای همیشه می‌گیرند.

یکی از قابلیت‌هایی که تلگرام دارد این است که صاحب یک کسب و کار می‌تواند پست‌های مختلفی را با کاربران خود به اشتراک بگذارد. یکی از عواملی که در افزایش اعتماد کاربران جدید می‌تواند تأثیرگذار باشد در واقع میزان ویو و بازدید از همین پست‌های منتشر شده در کانال است؛ به همین علت این مسئله امروزه به یکی از دغدغه‌های بزرگ فعالان این فضا تبدیل شده است. سلام ادز دارد در ادامه به بررسی این عامل و تأثیری که می‌تواند در فروش محصولات یا خدمات یک مجموعه بگذارد بپردازد.

افزایش ویو تلگرام و انواع راه‌های تأثیر گذار در آن

افزایش ویو تلگرام

 

همان طور که می‌دانید هنگامی که یک ادمین پستی را در کانال خود منتشر می‌کند می‌تواند میزان بازدید از پست‌های خود را به‌وسیله علامت چشمی که خیلی کوچک در پایین هر پست نشان داده می‌شود ببیند. همین عامل کوچک می‌تواند تأثیر زیادی را در افزایش اعتبار کانال کسب و کار داشته باشد. زمانی که یک کانال تلگرام تصمیم می‌گیرد به دلیل اعتباری که به‌وسیله ممبرهای خود به دست آورده است تبلیغی را در کانال خود منتشر کند.

عاملی که در این تبلیغات اهمیت زیادی دارد میزان بازدید و ویو از پست‌های منتشر شده در کانال است. همین عامل معمولاً برای افراد تبلیغ کننده اهمیت زیادی دارد. طبیعتاً هر اندازه میزان بازدید از این پست‌ها بیشتر باشد اعتبار شما بیشتر خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید در تلگرام روش‌های مختلفی برای ممبرگیری وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها می‌تواند میزان بازدید را به شیوه متفاوتی تغییر دهد. در ادامه افزایش ویو تلگرام را با هر کدام از شیوه‌های ممبر به تفکیک مورد بررسی قرار می‌دهیم.

    افزایش ویو تلگرام با ممبر فیک

همان طور که از نام این ممبر مشخص کاربران غیرواقعی و غیرحقیقی را به یک کانال تلگرام اضافه می‌کند. ممبرهای فیک صرفاً تعداد اعضا در یک کانال را زیادتر نشان می‌دهند اما تاثیری در میزان ویو پست‌های کانال ندارند؛ به همین علت افرادی که به دنبال افزایش میزان بازدید از پست‌های خود هستند اگر از طریق ممبر فیک تعداد ممبرهای خود را افزایش دهند به بازدهی که مدنظر دارند نخواهند رسید و صرفاً تعداد اعضای کانال خود را بیشتر کرده‌اند.

  افزایش ویو تلگرام با ممبر پاپ آپ و افزایش ویو تلگرام

 

ممبر پاپ آپ در دسته بندی ممبرهای واقعی قرار می‌گیرد. این ممبرها به‌صورت اختیاری در یک کانال تلگرام عضو می‌شوند؛ به همین علت میزان ریزش آن‌ها خیلی کم‌تر است. افرادی که از این طریق به دنبال افزایش ممبرهای خود هستند علاوه بر اینکه تعداد اعضای خود را به‌صورت واقعی افزایش می‌دهند، میزان بازدید از پست‌های خود را نیز بیشتر می‌کنند. زمانی که کاربر در حال کار کردن با گوشی خود است پیامی به آن نشان داده می‌شود که معرف یک کانال جدید در تلگرام است. کاربر با اختیار خود می‌تواند تصمیم به عضویت در کانال بگیرد.

دلیل اصلی نشان دادن این اعلان‌ها برای برخی از کاربران نصب برخی از اپلیکیشن‌ها روی گوشی آن‌ها است؛ که این امکان را می‌دهد تا از طریق ممبرگیری پاپ آپ برخی از کانال‌های تلگرام به آن‌ها نشان داده شود. این ممبرها میزان بازدید از پست‌ها را بیشتر می‌کنند و در صورتی که از یک پست تلگرام خوششان بیاید آن را با اطرافیان یا دوستان خود به اشتراک می‌گذارند و از این طریق باعث تبلیغ برای کانال می‌شوند. آن‌ها کاری می‌کنند تا تعداد اعضای کانال به‌صورت واقعی بیشتر شود و میزان بازدید از پست‌ها نیز افزایش پیدا کند.

  افزایش ویو تلگرام با ممبرگیری پروکسی

خرید ممبر واقعی پروکسی

برای افزایش ویو تلگرام یکی از راه‌های دیگری که به افراد پیشنهاد می‌شود ممبرگیری پروکسی است. این شیوه بعد از فیلتر شدن تلگرام در ایران طرفداران بیشتری پیدا کرد. به دلیل اینکه کاربران نمی‌توانند اکانت خود را متصل کنند برای دور زدن فیلتر تلگرام از لینک‌های پروکسی کمک می‌گیرند. زمانی که یک کاربر روی لینک پروکسی کلیک می‌کند یک کانال جدید به‌عنوان حامی پروکسی به لیست کانال‌های آن اضافه می‌شود.

 

این شیوه هم مانند ممبرگیری پاپ آپ ممبرها را به‌صورت اختیاری به یک کانال اضافه می‌کند و زیرمجموعه ممبر واقعی است. کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند که تمایل به عضویت در این کانال دارند یا نه. به هر دلیلی کاربران بخواهند کانال را از لیست خود پاک کنند پروکسی آن‌ها قطع می‌شود؛ به همین علت شما می‌توانید در یک بازه زمانی با انتشار پست، تصویر، محتوا و فیلم‌های مناسب و باکیفیت توجه کاربران جدید را به کانال خود جلب کنید. اگر شما دارای یک کانال فروشگاهی هستید می‌توانید با تولید محتوای مناسب و انتشار پست‌هایی از رضایت کاربرانی که از شما خرید داشته‌اند میزان اعتماد کاربران جدید را افزایش دهید.

    افزایش ویو تلگرام با ممبرگیری اد اجباری

یکی از شیوه‌هایی که گاها میزان محدودی ویو پست برای کانال‌ها به ارمغان می‌آورد ممبرگیری به شیوه اد اجباری است. در این شیوه کاربران به دلیل استفاده از نسخه‌های غیررسمی تلگرام بدون اینکه اطلاع داشته باشند و تمایلی به عضویت در برخی از کانال‌ها از خود نشان دهند به‌صورت غیرارادی به تعدادی از کانال‌های تلگرام اضافه می‌شوند. این شیوه از ممبرگیری به دلیل این که بدون اختیار کاربران است میزان ریزش بیشتری دارد و شاید میزان ویو پست‌ها در آن خیلی محدودتر باشد. در حقیقت استفاده کردن از این شیوه بیشتر مناسب کانال‌هایی است که می‌خواهند تعداد اعضای خود را بیشتر کنند و خیلی به دنبال افزایش میزان بازدید نیستند. اد اجباری به چهار دسته ممبر سایلنت، هیدن و معمولی تقسیم می‌شود.

۱.سایلنت

ممبرگیری به روش اد اجباری سایلنت هیس افزایش ویو تلگرام

به شیوه‌ای گفته می‌شود که کاربران به یک کانال اضافه می‌شوند اما پیامی که نشان دهنده عضویت آن‌ها در کانال باشد به آن‌ها نشان داده نمی‌شود. به همین علت در یک بازه زمانی کاربران متوجه عضویت در کانال نمی‌شوند. در این شیوه تعداد اعضای کانال بیشتر شده است اما معمولاً میزان بازدید تغییر چندانی نمی‌کند.

۲.هیدن

در شیوه هیدن کاربران به یک کانال اضافه می‌شوند اما کانال در لیست کانال‌های مخفی آن‌ها قرار می‌گیرد؛ به همین علت کاربران به‌راحتی از این کانال‌ها خارج نمی‌شوند زیرا معلوم نیست کی متوجه عضویت در آن جا شوند و میزان ریزش آن کم‌تر است. در این شیوه تعداد اعضا بیشتر می‌شود اما میزان بازدید از پست‌ها معمولاً خیلی کم خواهد بود.

۳.معمولی

در شیوه معمولی کاربرانی که به کانال اضافه می‌شوند هنگامی که وارد تلگرام خود می‌شوند پیامی که نشان دهنده عضویت آن‌ها در کانال است به آن‌ها نشان داده می‌شود؛ به همین علت کاربران می‌توانند تصمیم بگیرند که تمایل به عضویت در این کانال دارند یا نه.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
فالوور
می خوای؟؟
رایگان