توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

مطمئن‌ترین راه برای افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام چیست؟

آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

 

اگر شما هم صاحب کسب‌وکار اینترنتی خودتان باشید می‌دانید که شبکه‌های اجتماعی عضو جدانشدنی کسب‌وکار شما هستند. در دنیای امروز شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام جز ابزارهای قدرتمند گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی هستند و نمی‌توان اهمیت آن‌ها را نادیده گرفت. اگر شما صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی باشید و در اینستاگرام نیز فعالیت داشته باشید به‌خوبی می‌دانید که تعداد فالوور های ایرانی شما یک فاکتور مهم و اساسی برای کسب‌وکار شما است. اما بالابردن فالوور ها به‌صورت طبیعی کاری زمان‌بر است. امروزه برای کاهش این زمان افراد به افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام از طریق خرید فالوور روی آورده‌اند اما پیداکردن سایتی که خدماتی با کیفیت به شما عرضه کند کار راحتی نیست سایت خرید و فروش فالوور سلام ادز یک سایت مطمئن و یک فرصت عالی برای ارتقای کسب‌وکار اینترنتی شما در اینستاگرام است.

 

افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام در کوتاهترین زمان

اهمیت اینستاگرام در کسب‌وکارهای اینترنتی

از ابتدای فعالیت، اینستاگرام نشان داده است که یک ابزار قدرتمند برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود و می‌تواند سبب دیده‌شدن محصولات و خدمات گرددباید بدانید کسب و کار در دنیای واقعی محدودیت هایی دارد. در واقع موقعیت جغرافیایی و محدودیت ارتباط با مشتریان، تعطیلی کسب و کار در شب ها و … می تواند سبب شود رشد کسب و کارتان در یک مقطع متوقف شود اما اینستاگرام برای شما شرایطی متفاوت ایجاد می کند.

باتوجه‌به تعداد و گستره افرادی که در اینستاگرام حضور دارند، می‌توان گفت این رسانه اجتماعی در حال حاضر با بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال، همراه است. از این تعداد، بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از این پلتفرم استفاده می‌کنند که حدود ۲۴ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند، یعنی تقریباً ۳۰٪ از جمعیت ایران. همچنین ۳۸ درصد از کاربران چندین بار اینستاگرام خود را در روز چک می‌کنند.

در این شرایط شما هیچ محدودیتی برای استفاده از اینستاگرام نخواهید داشت و می‌توانید با کمک آن موفقیت کسب‌وکارتان را تسریع ببخشید. در واقع شما به تعداد افراد حاضر در اینستاگرام می‌توانید جامعه مشتریان داشته باشید و مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل نمایید. برخی از کسب‌وکارها با هدف افزایش فروش از اینستاگرام استفاده می‌کنند و در واقع بازاریابی اینستاگرامی را راهی برای افزایش فروش می‌دانند، مثلا یک فروشگاه اینترنتی با قرار دادن آخرین محصولات، محصولات تخفیف خورده و…. مشتریان را تشویق به خرید می‌کند. با توجه به توضیحاتی که دادیم شاید به اهمیت افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام کسب و کار خود پی برده باشید.

راه های افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام

افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام از موضوعات داغی است که این روزها زیاد درباره آن صحبت می‌شود. بسیاری از مردم به دنبال افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام خود هستند . راه‌های بی‌شماری برای این کار وجود دارد که سریع‌ترین آن‌ها خرید فالوور طبیعی اینستاگرام است. هرچه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد کسب‌وکار شما گسترده‌تر می‌شود. اگر شما در حال ارائه یا فروش محصولی در اینستاگرام هستید بالارفتن تعداد فالوور های شما به معنی بالارفتن تعداد مشتریان شما و به دنبال آن بالارفتن میزان فروش شما است پس نباید از گسترش کسب‌وکار خود در اینستاگرام غافل شوید. اگر شما نیز قصد دارید که در زمان کوتاه تعداد فالوور های خود را افزایش دهید پیشنهاد ما به شما سلام ادز است. شما می‌توانید با خرید از این سایت در زمان کوتاه شاهد افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام کسب‌وکار خود باشید. اما قبل از خرید فالوور باید بدانید که فرق فالوور واقعی و فیک در چیست؟ فالوور ایرانی با خارجی چه فرقی دارد؟ توجه به پرسونا مخاطب و آشنایی با مفهوم آن میتواند فالوورهای طبیعی شما را به سادگی بالاتر ببرد.

تفاوت فالوور خارجی و ایرانی در کجاست؟

داشتن فالوور ایرانی اینستاگرام ، یکی از ابتدایی ترین اصول کیفیت فالوور های شما و برنامه افزایش فالوور اینستاگرام  است. زمانی که شما یک کسب و کار داخلی دارید و فروش شما به کشو ایران محدود می شود ، باید فالوور ایرانی داشته باشید و فالوور خارجی برای شما فایده ای ندارد. اگر شما در پیج اینستاگرام خود 1000 فالوور ایرانی مرتبط با کسب‌وکارتان داشته باشید، بسیار مؤثرتر است تا 1 میلیون فالوور خارجی داشته باشید.

اگر شما دارای فالوور ایرانی اینستاگرام باشید می‌توانید با پست‌های مناسب آنها را به واکنش روی پست‌هایتان ترغیب کنید و لایک و کامنت خوبی را برای پست‌هایتان به ارمغان بیاورید. کاربر ایرانی می‌تواند با شما و دیگر کاربران در تعامل باشد، از برند شما برای دوستان خود تعریف کند و مشتریان شما را گسترش دهد، اما این قابلیت‌ها در فالوور های خارجی هرچقدر هم که تعداد بالایی از آن را دارا باشید، وجود ندارد.

مسئله مهم دیگر واقعی بودن فالوور های شما و افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام شما است. همان طور که میدانید ما دو نوع فالوور داریم فیک و واقعی. فالوور واقعی به فالوور هایی در اینستاگرام گفته میشود که وجود حقیقی دارند و کاملا کاربران فعالی هستند، اما فالوور فیک چیست؟

همان گونه که می‌دانید هر شخص برای اینکه بتواند در شبکه اجتماعی اینستاگرام یک صفحه یا پیج ایجاد کند، باید یک حساب کاربری در این رسانه اجتماعی بسازد. که برای ساخت از یک آدرس ایمیل باید استفاده کند. زمانی که یک حساب کاربری در اینستاگرام با استفاده از آدرس‌های جعلی ایمیل ایجاد می‌شود، در اصل یک کاربر قلابی یا فیک به جمع کاربران اینستاگرام اضافه می‌شود. کاربری که هیچ فعالیتی را در اینستاگرام انجام نمی‌دهد. یک دلیل بسیار مهم در جواب سؤال اینکه چرا نباید فالوور فیک بخرم، این است که فالوور فیک، باعث کاهش اعتماد فالوورهای واقعی به شما می‌شود پس افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام به مراتب بهتر و سودمند تر است.

روش های افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام

افزایش فالوور طبیعی  اینستاگرام و خرید آن از بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام باعث افزایش تعامل صفحه می ‌شود و در نهایت فروش محصول یا خدمات شما را افزایش می‌ دهد ؛ اما فالوور فیک اینستاگرام نه تنها به افزایش فروش شما کمک نمی ‌کند ، بلکه میزان تعامل صفحه شما را نیز کاهش می‌ دهد.

اخیراً اینستاگرام در آخرین بروز رسانی های خود، اعلام کرده است که هرگونه ربات‌هایی که به‌صورت خودکار برای افزایش فالوور، لایک و کامنت، طراحی شده را بلاک (block) می‌کند. در همین راستا، پیج هایی که فالوور فیک خریداری کرده‌اند، با افت ناگهانی تعداد زیادی فالوور، روبرو شدند. اینستاگرام، در این آپدیت، حتی لایک و نظرات این ربات‌ها را نیز حذف می‌کند.

پیشنهاد ما به شما خرید فالوور واقعی و افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام است چرا که از بقیه راه‌ها بهتر و قابل‌اطمینان‌تر است. شما می‌توانید به‌سادگی در سایت سلام ادز هر تعداد فالوور واقعی و ایرانی که می‌خواهید بسته به نیاز پیج خود خریداری کنید و فالوور های خود را افزایش دهید. سلام ادز بهترین و معتبرترین سایت خرید فالوور واقعی، خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام، خرید بازدید اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام است. تحویل فوری فالوور، لایک، ممبر و ویو اینستاگرام و تلگرام، فالوور بدون ریزش، تضمینی را با بهترین قیمت و کیفیت با خرید از سلام ادز، تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید از خدمات افزایش فالوور طبیعی اینستاگرام سلام ادز به‌آسانی بهره ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی