توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش سیو در اینستاگرام راهکاری فوری برای ورود به اکسپلور!

بهترین روش برای افزایش لایک اینستاگرام

هر کسی که در اینستاگرام یک صفحه ی پابلیک داشته باشد حال می خواهد برای خرید و فروش باشد یا به عنوان یک بلاگر و یا اینفلوئنسر فعالیت کند و غیره حتما نام الگوریتم اینستاگرام را حداقل یک بار شنیده است. این الگوریتم برای نشان دادن عمومی پست های شما و نیز محبوب به شمار آوردن آنها موارد مختلفی را مدنظر قرار می دهد که همواره در حال آپدیت شدن است. یکی از جدیدترین مواردی که به این الگوریتم افزوده شده سیو شدن پست مورد نظر است. موارد دیگری همچون خرید لایک ایرانی اینستاگرام یا حتی فالوور نیز برای پیشرفت پیج شما وجود دارد اما امروز میخواهیم بیشتر درباره سیو اینستاگرام و راهکارهای آن صحبت کنیم. اگر شما هم پیجی پابلیک دارید و به دنبال راه حلی برای بیشتر دیده شدن و ورود به اکسپلور می گردید می توانید با مطالعه ی این مطلب راجع به افزایش سیو در اینستاگرام صفحه تان را با بازدیدی بالا راهی اکسپلور کنید. با خرید فالوور اینستاگرام سلام ادز همراه شوید.

چرا عموما پیج ها به دنبال افزایش سیو اینستاگرام هستند؟

این روزها اگر صفحه های عمومی را باز کنید اکثرا می بینید در کنار درخواست بلاگرها یا اینفلوئنسرها برای لایک کردن پست و یا گذاشتن کامنت برای پست مورد نظر از آنها خواسته می شود حتی پست مورد نظر را سیو کنند. اما چرا؟  چرا افزایش سیو در اینستاگرام می تواند برای یک صفحه مهم به شمار بیاید؟همانطور که حتما توجه کرده اید همواره خیلی از صفحه هایی که آنها را دنبال می کنیم در پی این هستند که با تبلیغات و یا انجام کارهای مارکتینگ برای برندهایی خاص برای خود درآمدی کسب کرده و از تریبونی که در اختیار دارند بهترین بهره ی ممکن را ببرند.

 برای این که این امر محقق شود این صفحه ها همواره به دنبال راهکارهایی هستند که کلیه ی مواردی که در ارتباط با محبوب شناخته شدن صفحه شان است را پیدا کرده و آنها را بالاتر ببرند.از جمله ی این موارد می توان به لایک ها، کامنت ها، بازدید از استوری ها، بازدید از ویدیوهای بارگذاری شده، پاسخ دریافت شده از استوری ها، حتی ذخیره کردن پست ها و سایر مواردی از این دست اشاره کرد.کلیه ی این موارد برای این که پست به تعداد افراد زیادی نشان داده شود از اهمیت بالایی برخوردار است. در بین این موارد گفته شده ذخیره ی پست ها موضوع جدیدی است که به این موارد اضافه شده است.

برای ذخیره کردن یک پست در سمت راست پایین تصویر پست مورد نظر یک علامت مانند پرچم وجود دارد که با ضربه زدن بر روی آن می توانید پست را ذخیره نموده و بعدا هم به آن دسترسی داشته باشید. هرچقدر تعداد افراد بیشتری یک پست را ذخیره کنند اینستاگرام تشخیص می دهد این پست برای کاربران محبوب بوده و انها آن را دوست داشته اند. لذا همین امر باعث می شود اینستاگرام متوجه شود که سطح کیفی محتوای تولید شده بسیار خوب بوده و مورد پسند کاربران واقع شده است.

 

راهکار برای افزایش سیو اینستاگرام
افزایش سیو اینستاگرام یکی از سریع ترین راه ها برای رسیدن به اکسپلور است

 

آیا تنها تعداد دنبال کننده ها برای گرفتن تبلیغات برای یک صفحه اینستاگرام کافی است؟

در این بخش از افزایش سیو در اینستاگرام قصد داریم تا ببینیم اصلا چه عامل یا عامل هایی می توانند به یک صفحه کمک کنند تا بتواند توجه کسب وکارها یا برندهایی را جلب کند که نیاز به تبلیغ دارند و آنها را متقاعد سازد تا از این صفحه ی مورد بحث برای ارائه ی تبلیغات خود بهره ببرند. سوالی که برای خیلی از افرادی که دارای یک صفحه ی اینستاگرامی به صورت عمومی هستند پیش می آید این است که آیا فقط داشتن تعداد دنبال کننده های بالا برای محبوبیت یک صفحه و نیز گرفتن کارهای تبلیغاتی کفایت می کند یا خیر، عامل های دیگری هم در این امر دخیل هستند؟ در پاسخ باید گفت خیر این تنها عامل موثر نیست که شما به کمک آن بتوانید تبلیغات مختلفی از صفحه های دیگر و برندها دریافت کند و در نتیجه از صفحه ی خود درآمدزایی داشته باشد. چرا که برندها یا صفحه هایی که قصد دارند تبلیغ خود را به صفحه ای پربازدید بسپارند تنها تعداد دنبال کننده های آن را در نظر نمی گیرند

 بلکه عامل مهمتر را در نظر میگیرند که سطح کیفی دنبال کننده ها و نحوه ی تعامل آنها با صفحه ی مورد نظر است. هر قدر این تعامل بین دنبال کننده های صفحه با صفحه ی مورد نظر بالا باشد نشان می دهد این دنبال کننده ها چقدر به صفحه ی مورد نظر اطمینان و اعتماد دارند و در صورتی که کالا یا خدماتی را معرفی کند به احتمال زیاد با استقبال زیادی مواجه خواهد شد و بازدهی آن بسیار خوب خواهد بود. یکی از عامل هایی که نشان می دهد دنبال کننده های یک صفحه تعامل خوبی با آن برقرار میکنند تعداد ذخیره هایی است که کاربران برای پست های آن صفحه انجام می دهند. اما این سوال پیش می آید که چگونه می توان باعث افزایش سیو در اینستاگرام شد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا برای این موضوع راهکارهایی کاربردی و مناسب در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از آنها تعداد سیوهای صفحه ی خود و در نهایت کیفیت صفحه ی خود را بالا ببرید.

آیا پیج های پربازدید اینستاگرام را میشناسید؟! اینجا بخوانید!

چه روش هایی برای بالا بردن میزان سیوهای اینستاگرام وجود دارد؟

برای این که بتوانید باعث افزایش سیو در اینستاگرام صفحه ی خود شوید و در نهایت هم به عنوان پیجی به شمار بیایید که دنبال کننده های آن به آن اطمینان داشته و تعامل بالایی با آن دارند لازم است تا روش های و راهکارهای افزایش سیو در اینستاگرام را فرا بگیرید. برای این کار دو راه کلی وجود دارد:

 1. تولید محتوایی جذاب و با سطح کیفی بالا مطابق نیاز دنبال کننده ها و در راستای اهداف پیج
 2. خریداری کردن سیو اینستاگرام از سایت هایی که چنین خدماتی را ارائه می دهند

در ادامه به هر دوی این موارد خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

۱. تولید محتوایی جذاب و با سطح کیفی بالا مطابق نیاز دنبال کننده ها و در راستای اهداف پیج

برای این که بتوانید پیج خود را در معرض افزایش سیو در اینستاگرام قرار دهید نخستین و مهمترین کاری که می بایست انجام دهید دقت در محتوا و طراحی پست اینستاگرام است که برای صفحه تان تولید کرده و به مخاطب ارائه می دهید. بهتر است همواره محتوایی را برای دنبال کننده های خود در نظر داشته باشید هم از نظر سطح کیفی بسیار خوب باشد و هم در آن به موضوعی پرداخته شود که کاملا برای کاربرها کاربرد و پراستفاده باشد. مثلا اگر شما یک صفحه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و محصولات مو هستید می توانید در میان پست های معرفی محصول خود درباره ی پوست و مو هم محتواهایی تولید کنید و ان را با دنبال کننده معرفی کنید.

اینگونه علاوه بر ترغیب کاربر به سیو کردن پست مورد نظر سبب می شوید تا صفحه تام در الگوریتم اینستاگرام جایی برای خود پیدا کند. نکته ی دیگری که می بایست به آن دقت کنید لزوم استفاده از پست های ورق زدنی یا آلبومی است. خصوصا پست هایی که تولید محتوای صورت گرفته به کمک تصویر است. در صورتی که محتوایی که برای تولید آن زحمت کشیده اید در یک پست با یک عکس خلاصه شود کاربر زیاد ترغیب نمی شود تا پست را سیو کند چرا که خیلی راحت و به کمک عکس گرفتن از صفحه یا همان اسکرین شات قادر است تا پست مورد نظر را برای خود داشته باشد.لذا این مورد با اهمیت را دست کم نگیرید. استفاده از محتواهایی که به شکل فیلم نیز هستند سبب افزایش سیو در اینستاگرام خواهد شد چرا که امکان اسکرین شات گرفتن از آن نبوده و در عین حال دانلود آن هم ساده و بی دردسر نیست. استفاده از محتوای اینفوگرافی هم می تواند در این زمینه به شدت کمک کننده باشد.

۲. خریداری کردن سیو اینستاگرام از سایت هایی که چنین خدماتی را ارائه می دهند

روش دیگری که برای افزایش سیو در اینستاگرام در اختیار شما است روشی به مراتب ساده تر از روش نخست است و آن هم چیزی نیست جز خرید سیو اینستاگرام. حال این سوال پیش می آید چگونه؟ برای این کار سایت ها و مراجعی وجود دارند که کار آنها همین بوده و خدماتی به این شکل را مانند خرید فالوور، خرید لایک، خرید ویو استوری، خرید سیو و سایر مواردی از این دست به علاقمندان ارائه می دهند. نکته ای که باید در این مورد به آن دقت بالایی داشته باشید این است که حتما سیوهایی را خریداری کنید که به وسیله ی اکانت های واقعی باشند، چرا که ربات ها و یا اکانت های فیک خیلی زود به وسیله ی اینستاگرام شناسایی شده و پاک می شوند. همچنین حتما دقت کنید این سیوهای خریدنی را از مراجعی معتبر و در عین حال تضمین شده خریدای کنید تا حتما هزینه ای که می کنید نتیجه بخش بوده و سبب افزایش سیو در اینستاگرام شود. برای نمونه می توانید از این مراجع بخواهید نمونه ی کارهایشان و تاثیری را که داشته اند به شما نشان دهند و یا از تجربه ی افرادی که از چنین آفرهایی استفاده کرده و موفق نیز بوده اند بهره ببرید.

یکی از عامل هایی که به کمک آن اینستاگرام تشخیص می دهد صفحه ای محبوب و پربازدید است و محتوای آن برای کاربر مفید واقع شده است تعداد سیوهای پست های آن صفحه است. برای افزایش سیو در اینستاگرام روش هایی وجود دارد که در این مطلب مفصلا به آنها پرداخته ایم. در انتها دیدن این ویدیو تبلیغات موثر اینستاگرام میتواند به محبوب تر شدن پیج شما کمک کند که دیدن آن را به شما پیشنهاد میکنیم.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی