توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

7 روش کاربردی و تضمینی در اصول بازاریابی اینستاگرام

پولسازی با اصول بازاریابی اینستاگرام
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

چطور با اصول بازاریابی اینستاگرام به موفقیت برند اینستاگرامی و افزایش فالوور واقعی خود برسیم؟ روش ساده‌ای برای بازاریابی موفقیت آمیز وجود دارد؟ یک راه نیست بلکه راه‌ها و اصولی وجود دارد که شما با دنبال کردن آنها می‌توانید به نرخ تعامل بالاتری دست پیدا کنید. پس این روش ها را در سلام ادز دنبال کنید.

اصول بازاریابی اینستاگرام حرفه ای

برای بازاریابی اینستاگرام اهداف قابل اندازه‌گیری داشته باشید

اهداف کاملا مشخص بهترین استراتژی در نظر گرفته می‌شوند. در طول فعالیت می‌توانید به راحتی روند رشد خود را بررسی کنید. هیچ کمپینی بدون داشتن اهداف مشخص و طبقه بندی شده به نتیجه نمی‌رسد. نکته مهم این است که شما اهدافی کوچک برای رسیدن به هدف بزرگتر خود داشته باشید. وقتی اهداف شما ساده و کوچک باشد به راحتی قابل برنامه ریزی است. موفقیت‌های شما در مسیر خودش را نشان می‌دهد و این به شما انگیزه‌ی بیشتری برای ادامه مسیر می‌دهد. کمپین‌های شما با این روش به موفقیت‌ می‌رسد و بهترین نتیجه را به شما می‌دهد.

تجزیه تحلیل‌های اینستاگرام را دنبال کنید

زمانی که اهداف خودتان را طبقه بندی کردید، بهترین روش برای بررسی و ارزیابی آنها استفاده از ابزارهای تحلیلی است. می‌توانید با اطلاعاتی که اینسایت اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد به راحتی میزان رشد و موفقیت استراتژی خود را بررسی کنید. دقت کنید برای دسترسی به این تجزیه تحلیل باید صفحه اینستاگرام تجاری داشته باشید. نرخ های مشارکت، لایک، ویو، تعداد افرادی که پست‌های شما را بازدید کردند و اینکه چند درصد از آنها فالوورهای واقعی و فعال شما نبودند از جمله اطلاعاتی است که آنالیز اینستاگرام به شما نشان می‌دهد.

فالوورهای خود را افزایش دهید

برای افزایش فالوور و داشتن فالوورهای فعال و واقعی، می‌توانید آنها را به صورت ارگانیک جذب کنید و یا نسبت به خریدن فالوور ایرانی اقدام کنید. این روش نیاز به زمان و هزینه دارد و باید صبر داشته باشید. تولید محتوای دقیق و با کیفیت و استفاده از روش هایی که تعامل شما را افزایش دهد به جذب فالوورهای بیشتر کمک می‌کند.
روش دیگر خرید فالوور واقعی سلام ادز است. با این روش شما در مدت زمان کوتاهی به تعداد بالایی فالوور فعال دست پیدا می‌کنید. با توجه به نوع بیزینس می‌توانید از فالوورهای ایرانی و واقعی استفاده کنید. سلام ادز فالوورهایی را به صفحه شما اضافه می‌کند که مشتریان بالقوه شما خواهند بود. با تعداد فالوور پایین تعداد کمتری فروش و بازاریابی دارید و این میزان موفقیت شما را کاهش می‌دهد. فالوورهای بیشتر به صورت خودکار برند شما را بزرگتر و شناخته شده تر می‌کند.

از قانون 80/20 در اصول بازاریابی اینستاگرام استفاده کنید

قانون 80/20 در اصول بازاریابی اینستاگرام هم دیده می‌شود. کاربران فعال در این شبکه اجتماعی به دنبال ارتباطات بیشتر هستند و علاقه دارند برندهای مختلفی را فالو کنند. اما در صورتی فالو می‌کنند که برای آنها سود داشته باشد. اغلب افراد از دیدن پست‌های زیاد تبلیغاتی اذیت می‌شوند. پس بهتر است از این قانون استفاده کنید به این معنی که 80 درصد پست‌ها باید در مورد برند، محصولات و خدمات برند شما و 20 درصد پست‌ها در زمینه تبلیغات باشند.

برنامه انتشار اینستاگرام داشته باشید

در اصول بازاریابی اینستاگرام باید این نکته را بدانید که برنامه ثابت ارسال کمک می‌کند تا فالوورهای خود را بدون هزینه حفظ کنید. حداقل به صورت روزانه پست ارسال کنید. استوری اینستاگرام عمدتا در هر روز بیشتر از 500 هزار بازدید کننده دارد. بسیاری از افراد فعال برای بازدید از اینفلوئنسرهای مورد علاقه و یا دوستان  خود بیشتر از یک بار در روز وارد اینستاگرام می‌شوند. بنابراین فرصتی عالی برای گذاشتن محتوای باارزش و تبلیغات است. با داشتن برنامه منظم و هدفمند شما روزانه در بالای صفحه فالوورهای خود حضور دارید.

هشتگ‌ها ابزار قدرتمند در اصول بازاریابی اینستاگرام هستند!

هشتگ‌های مرتبط با کسب و کار شما می‌توانند به سرچ پست‌های شما کمک کنند. هشتگ ها بهترین ابزار برای رشد فالوورهای جدید است و ایجاد الگوی محتوای ثابت ایت. تنها چیزی که در این روش نیاز دارید لیست کاملی از هشتگ های پرطرفدار است که مرتبا به روز رسانی می‌شوند.
برای تهیه این لیست می‌توانید از نرم افزارهایی استفاده کنید که به این منظور طراحی شدند. این نرم افزارها با بررسی محتوا صفحه شما پیشنهادهای خوب و کاربردی می‌دهند. علاوه بر آن استفاده از سرچ اینستاگرام ساده است. می‌توانید هشتگ های مرتبط را سرچ کنید و میزان محبوبیت آن را بررسی کنید.
در کنار هشتگ هایی که بالاترین عدد اشتراک را نشان می‌دهند از نمونه هایی استفاده کنید که کمتر دیده شدند این کار باعث می‌شود راحت تر توسط فالوورهای جدید دیده شوید.

اصول بازاریابی اینستاگرام از مبتدی تا حرفه ای

تاثیر نرخ تعامل در اصول بازاریابی اینستاگرام

یکی از دغدغه‌های همیشگی در اصول بازاریابی اینستاگرام بالا بودن لایک، کامنت و اشتراک و بالا بودن میزان سرچ اینستاگرام است. یکی از روش هایی که می‌توانید فالوورها خود یا افراد جدید را تشویق کنید در صفحه شما فعالیت کنند، فعالیت متقابل  خودتان است. به صورت روزانه زمانی را برای فعالیت خود مشخص کنید. صفحات مشابه با کسب و کار خودتان را سرچ و فالو کنید. لایک کنید، کامنت بگذارید و ارتباطات جدید ایجاد کنید. برای افزایش فالوورهایتان نیاز به دانستن ترفند های افزایش فالوور دارید.
اما روش ساده تری وجود دارد. اگر از فالوورهای واقعی سلام ادز استفاده می‌کنید زمان آن رسیده است که در تعاملات خود تناسب ایجاد کنید. تعداد لایک و کامنت ها باید با تعداد فالوورهای شما متناسب باشد. تعداد فالوور بالا در صورتی که تعاملات شما پایین می‌باشد نشان می‌دهد از فالوور فیک استفاده می‌کنید و اگر عکس آن باشد لایک‌های شما ارزشمند نیستند. اصول بازاریابی اینستاگرام می‌گوید برای داشتن صفحه اینستاگرام موفق باید به این نکات ریز دقت کنید. با خرید لایک و کامنت سلام ادز به راحتی اینستاگرام خود را ارتقا دهید.

 تبلیغات و اصول بازاریابی اینستاگرام حرفه ای

وقتی صاحب کسب و کار در اینستاگرام باشید حتما به تبلیغات در اینستاگرام نیاز دارید تا دیده بشوید و فروش بیشتری داشته باشید. اینستاگرام 30 میلیون کاربر ایرانی و فعال دارد و شما باید از این فرصت استفاده کنید. اصول بازاریابی اینستاگرام موضوعات گسترده‌ای دارد و نمی‌توان آن را به چند روش خلاصه کرد.
تبلیغات ثابت، از شیوه های تبلیغات در دنیا است. می‌توانید از عکس و ویدئو برای تبلیغات خود استفاده کنید. هزینه تبلیغات اینستاگرام نوعی سرمایه گذاری برای فروش بیشتر و رشد اینستاگرام شما است و حتی میتواند شما را به یک اینفلوئنسر تبدیل کند. اما تبلیغات باید اصولی و درست انجام شود. انجام تبلیغات به صورت پست و استوری، مدت زمان تبلیغات، استفاده درست از بودجه، استفاده از پیج هایی که با کسب و کار شما مرتبط هستند از جمله نکاتی است که در تبلیغات اینستاگرام موثر است. تیم حرفه ای و با تجربه سلام ادز برای تبلیغات موثر و با اصول بازاریابی موفق و مدرن در کنار شما خواهد بود. برای اطلاع از خدمات با مشاوران ما در ارتباط باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی