توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

چگونه می توانیم به کمک استراتژی اینستاگرام به رشد صفحه مان کمک کنیم؟

نکات استراتژی اینستاگرام

شاید بتوان گفت تبیین و بهره مندی از یک استراتژی معین در رابطه با استفاده از اینستاگرام و تولید محتوا برای آن می تواند یکی از مناسب ترین کارهایی باشد که افرادی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند می توانند از آن بهره ببرند. در این مطلب قصد داریم تا به بهترین استراتژی اینستاگرام پرداخته و ببینیم چطور می توان به کمک آن صفحه مان را در اینستاگرام در معرض دید قرار داده و به رشد آن کمک کنیم و علاوه بر راه هایی همچون خرید فالوور ایرانی نسبت به افزایش فالوورهای خود اقدام کنیم. در ادامه با سایت خدمات اینستاگرام سلام ادز همراه شوید.

چگونه میتوانیم به کمک استراتژی اینستاگرام درآمدزایی داشته باشیم؟

یکی از اپلیکیشن های پرطرفدار در کشورمان چیزی نیست جز اپلیکیشن اینستاگرام. به طور کلی افراد که در این فضا مشغول به فعالیت هستند به دو دسته تقسیم می شوند: نخست افرادی که چیزی برای ارائه به سایرین دارند، این چیز می تواند یک استعداد، هنر، آموزش، کالاهایی برای ارائه و سایر مواردی از این دست باشد . و دسته ی دوم هم افرادی هستند که مخاطب و خواهان این موارد و محصولات بوده و از آنها استفاده می کنند. فردی که باهوش باشد می تواند از این فضای موجود بهره ی لازم را برده و برای خود درآمدزایی کند.

در این اپلیکیشن چیزی در حدود یک میلیارد کاربر حضور داشته و همین کاربرها توانسته اند در این پلتفرم چیزی نزدیک بیست و پنج میلیون شغل و کسب و کار وجود داشته که به طور تقریبی نزدیک به دو میلیون آنها به وسیله ی ارائه تبلیغات است. به طور کلی اگر با این اپلیکیشن آشنایی داشته باشید حتما می دانید که پایه ی آن بر محتوای تصویری مانند ویدیو و عکس قرار دارد، اما حتی به کمک همین عکس و ویدیو هم می توان برای خود کسب و کاری ایجاد کنیم که در صورتی که از یک استراتژی اینستاگرام که مناسب ما باشد بهره ببریم می توانیم خیلی زود به نتیجه برسیم و کار خود را گسترش دهیم.

 

استراتژی حرفه ای اینستاگرام

چگونه می توانیم یک استراتژی مناسب در ارتباط با صفحه مان تدوین کنیم؟!

حال این سوال پیش می آید که چطور قادر هستیم تا یک استراتژی اینستاگرام مناسب برای خودمان طراحی کنیم که سبب بازدهی مناسب صفحه مان و در نهایت موفقیت آن شود به عبارتی چگونه میتوان به راحتی به مرحله ورود به اکسپلور اینستاگرام رسید؟ در ادامه چند مورد و مرحله ی خیلی مهم در رابطه با تدوین استراتژی برای اینستاگرام آورده شده که به کمک آنها می توانید به صفحه تان در اپلیکیشن اینستاگرام رونق ببخشید. این موارد به شرح زیر هستند:

 1. در گام اول هدفی را که از پیج خود و به طور کلی از حضور در اینستاگرام دارید را تعیین کنید
 2. بهره مندی از یک شاخص کلیدی عملکردی یا KPI مناسب
 3. از رقیب های خود به هیچ عنوان غافل نشوید
 4. درک کاملی از مخاطب های خود در این اپلیکیشن به دست آورید
 5. بهتر است قسمت insight صفحه ی خود را به صورت دقیق تحت بررسی قرار دهید
 6. با دنبال کننده های صفحه تان تعامل مفید و سازنده داشته باشید
 7. افراد دنبال کننده ی صفحه های رقیب خود را به خوبی رصد کنید
 8. بیو یا معرفی صفحه ی خود را به صورت بهینه بنویسید

و غیره. در ادامه به توضیحات مختصری در مورد هر یک از این موارد می پردازیم.

برای دیدن راهنمای کامل افزایش فالوور اینستاگرام کلیک کنید

۱. در گام اول هدفی را که از پیج خود و به طور کلی از حضور در اینستاگرام دارید را تعیین کنید

برای این که بتوانید استراتژی اینستاگرام خود را به بهترین نحو ممکن طراحی کنید در قدم اول لازم است تا بدانید از راه اندازی یک صفحه ی جدید چه هدفی در سر دارید. سپس استراتژی که برای کار خود دارید مثلا استراتژی فروش برندتان را با استراتژی فعالیت خود در اینستاگرام به نحوی سینک کرده و آنها را بر یکدیگر منطبق کنید. پاسخ به سوال هایی نظیر امکاناتی که این اپلیکیشن به شما ارائه می دهد چیست؟ جامعه ی هدفتان کدام است؟، علت انتخاب اینستاگرام در میان سایر اپلیکیشن ها چیست و سایر سوال های از این دست می تواند در این امر به شما کمک شایانی کند.

۲. بهره مندی از یک شاخص کلیدی عملکردی یا KPI مناسب در استراتژی اینستاگرام

بعد از این که هدف خود را از حضور در اینستاگرام کاملا مشخص کردید وقت آن است که معیارهایی را برای خود پیدا کنید که به کمک آنها قادر باشید ببینید کاری که شما در این اپلیکیشن انجام می دهید در نهایت چه حاصلی داشته و چه نتیجه ای در بر داشته است. عموما این هدف با این معیارها یا شاخص ها که در اصطلاح فنی به آنها KPI گفته می شود در ارتباط مستقیم است. مثلا در صورتی چیزی که از حضور در این اپلیکیشن می خواهید شناختن برندتان به سایرین است شاخص های مورد نیاز شما شاخص های reach و impression در قسمت آمار پیج بوده و برای نمونه KPI در ارتباط با لینک موجود در بیو صفحه تان جای خاصی در استراتژی اینستاگرام نمی تواند داشته باشد.

۳. از رقیب های خود به هیچ عنوان غافل نشوید

اگر می خواهید همیشه از سایر رقبای خود یک قدم جلوتر باشید حتما صفحه های آنها را به دقت تحت بررسی قرار دهید. مواردی از جمله درصد تعامل رقیب هایتان که به آن engagement گفته می شود، پاسخگویی یا عدم پاسخگویی شان به پرسش های مطرح شده در کامنت ها، پرسش هایی که دنبال کننده ها از این افراد می پرسند، هشتگ های مورد استفاده ی آنها، نوع محتوای تولیدی شان و سایر مواردی از این دست می تواند به شما کمک کند تا ببینید چه نوع استراتژی اینستاگرام موفق عمل کرده و می توانید از آن بهره ببرید.

۴. درک کاملی از مخاطب های خود در این اپلیکیشن به دست آورید

یکی از مواردی که تاثیر بسزایی در شکل گیری استراتژی اینستاگرام شما دارد چیزی نیست جز مخاطب ها و دنبال کننده های صفحه ی شما. به همین علت بهتر است آنها را به خوبی شناخته و نیازهای آنها و نیز عادت ها و رفتارهای این دنبال کننده ها را به خولبی مورد بررسی قرار داده و سپس به تولید محتوایی مفید و اثربخش بپردازید.

۵. بهتر است قسمت insight صفحه ی خود را به صورت دقیق تحت بررسی قرار دهید

در قسمت insight آمارهای مهمی از دنبال کننده هایتان به شما ارائه می شود که به کمک آنها می توانید به خوبی با دنبال کننده های خود آشنا شوید و برنامه بهتری برای استراتژی اینستاگرام خود ببندید. سه مشخصه ی اصلی موجود در قسمت بیننده های صفحه ی شما که به وسیله ی اینسایت به شما ارائه می شود عبارت هستند از: مرد یا زن بودن آنها، سن ها و نز موقعیت مکانی آنها. سپس با توجه به این آمار می توانید متوجه شوید که آیا از استراتژی اینستاگرام مناسبی بهره می برید یا خیر. برای نمونه اگر جامعه ی هدف شما خانم های جوان بین سن ۲۰ الی ۳۰ سال است اما در آمارها بیشتر مخاطبین و بازدید کننده های شما را آقایان میانسال تشکیل می دهند قطعا در این میان مشکلی وجود دارد که می بایست به بررسی و رفع آن بپردازید.

 

استراتژی اینستاگرام از صفر تا صد

۶. گام مهم در استراتژی اینستاگرام: تعامل مفید و سازنده با فالوورها!

بهترین روش برای رسیدن به یک استراتژی اینستاگرام مناسب و در عین حال کاربردی که به رشد صفحه ی شما کمک کند علاوه بر خرید فالوور پاپ آپ این راه نیز هست که مخاطبان صفحه ی خود را تحت بررسی قرار دهید. این کار را می توانید به وسیله ی بررسی پروفایل این فالوور انجام دهید و یا به کمک باکس های سوال و جواب در قسمت داستان ها یا همان استوری این سوال را مستقیما از دنبال کننده های خود بپرسید که چرا صفحه ی شما را فالو کرده اند و چه چیز آن برایشان جذاب بوده و انتظار چه چیزهای دیگری دارند.

۷.  افراد دنبال کننده ی صفحه های رقیب خود را به خوبی رصد کنید

به کمک این کار به خوبی قادر هستید تا با جامعه ی هدف و مخاطبان خود بهتر آشنا شده و شناخت کاملی از آنها به دست آورید. سپس می توانید در راستای این شناختی که به دست آوردید حرکت کرده و محتوایی که تولید می کنید را هدفمندتر کنید.

۸. بیو یا معرفی صفحه ی خود را به صورت بهینه بنویسید

بیو یا همان قسمت معرفی خودتان برای شما به عنوان یک پیج کاری یک فرصت خیلی مهم به شمار می آید. به وسیله ی یک بیوی جذاب و اغوا کننده و در عین حال منطبق بر واقعیت قادر هستید تا کاربری را که به صفحه تان مراجعه کرده به دنبال کننده ی خود تغییر دهید. برای بیویی بهتر لازم است تا آن را خیلی مختصر و کوتاه نوشته ولی در عین حال تاثیرگذار هم باشد. حتی می توانید از ایموجی ها هم در این راستا بهره بگیرید. سایر کارهایی که برای بهینه کردن بیو میتوانید از آنها بهره بگیرید به شرح زیر هستند:

 •       عکس درستی برای پروفایل خود برگزینید
 •       نام کاربری خود را به گونه ای انتخاب کنید که به راحتی قابلیت سرچ یا جستجو داشته باشد.

۹. دیدن پروفایل پرایوت اینستاگرام

یکی از بخش های قابل تامل در اینستاگرام این است که نوع صفحه خود را مشخص کنید. نوع صفحه می تواند به صورت پرایوت و یا پابلیک باشد. صفحه پرایوت صفحه ای است که فرد آن را قفل می کند تا تمامی افراد به آن دسترسی نداشته باشند.

نتیجه گیری

در حال حاضر استفاده از تکنولوژی در کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و سوشال مدیا یا رسانه های اجتماعی قادر هستند تا به خوبی در این راه به ما کمک کنند. یکی از این رسانه های مفید اینستاگرام است که در صورتی که از یک استراتژی اینستاگرام مناسب بهره ببرید قطعا می توانید در کار خود موفق باشید.

 

«برای آشنایی با بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام کلیک کنید»

 

 

 

 

 

 

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی