لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

وظایف ادمین پیج اینستاگرام؛ کسب درامد با تکنیک های سلام ادز

خدمات ادمین اینستاگرام

در دنیای امروز نمی‌توان از پیشرفت نوع ارتباطات و گسترده شدن شبکه‌های اجتماعی چشم پوشی کرد و همه می دانیم که  به چه میزان بین مردم از محبوبیت برخوردارا است و افراد زیادی وقت خود را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانند. در این بین اینستاگرام به دلیل بصری بودن و جذابیت زیادی که در بین مخاطبانش دارد از محبوبیت زیادی بین مردم سارسر دنیا برخوردار است که رقابت زیادی بین کسب و کارها در آن شکل گرفته در این مقاله از سلام ادز  قصد داریم درباره‌ی مهم ترین علت داشتن برتری اینستاگرام و اینکه چگونه به صورت حرفه‌ای ادمین پیج اینستاگرام شویم و اصول تولید محتوا اینستاگرام صحبت کنیم. با افزایش محبوبیت اینستاگرام بازار رقابت ذر آن داغ تر شده است و روز به روز به شدت رقابت‌ها افزوده می‌شود. چند مورد از علل محبوبیت اینستاگرام را میتوان به کاهش فاصله اجتماعی، اطلاع رسانی فوری، تغییر سبک زندگی و افزایش کیفیت آن، قابلیت تجاری بودن آن و… اشاره کرد.

اینستاگرام در ایران یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین پلتفرم‌ها در حوزه کسب‌وکار در فضای مجازی است و ما در این مقاله به شناخت هرچه بیشتر اصطلاح ادمین پیج اینستاگرام می‌پردازیم و اطلاعات مفیدی را درباره شرح وظایف وی و همچنین معیارهای انتخاب فرد مناسب برای این کار در اختیار شما قرار می‌دهیم تا اگر دوست دارید در این شغل فعالیت کنید یا می‌خواهید برای مدیریت پیج اینستاگرام خود یک شخص مناسب انتخاب کنید، بتوانید با اطلاعات درست و دید مناسب اقدام کنید؛ پس با ما در ادامه این مقاله در وب‌سایت سلام ادز‏ همراه باشید.

ادمین پیج اینستاگرام

آشنایی با اینستاگرام

این اپلیکیشن یک محیط فراگیر و آزاد برای ساخت حساب کاربری برای افراد مختلف با هر سن وسال و سلیقه‌ای است و هر شخص می‌تواند به‌راحتی به آن مراجعه کند و یک حساب شخصی و منحصربه‌فرد برای خود و یا یک شرکت و کسب‌وکار ایجاد نماید؛ این امر موجب شده تا حجم زیادی از مردم و همچنین کمپانی‌های مهم و فروشگاه‌های پررونق برای استفاده بهینه از این بازار بکر و منبع توجه در این اپلیکیشن اقدام به فعالیت کنند ولی تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا این قدرت‌های بزرگ باوجود داشتن بسترهای تبلیغاتی عظیم به سمت این اپلیکیشن روی آورده‌اند و سرمایه‌گذاری زیادی را در این فضا انجام می‌دهند؟

انتخاب ادمین برای اینستاگرام می‌تواند تصمیمی سخت باشد زیرا این شبکه اجتماعی در ایران و جهان بسیار فراگیر است و به دلیل استراتژی خاص سازندگان آن اپلیکیشن مذکور به عمق جامعه نفوذ می‌کند و به‌طور مستقیم با مخاطبین شما و تمامی خصوصیات رفتاری و ادراک آن‌ها سروکار دارد. به همین دلیل تولید محتوا اینستاگرام که یکی از وظایف ادمین است از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. از طرف دیگر اینستاگرام با تمام جذابیت‌هایی که ایجاد می‌کند، دسترسی به بسیاری از امکانات خود را از روی نسخه وب محدود کرده است. این مورد موجب می‌شود که اینستاگرام یک تجربه بسیار شخصی برای هر کاربر باشد و یک محیط کاملاً نزدیک با کاربران ایجاد کند و به همین دلیل به عمق جامعه آماری موردنظر شما نفوذ می‌کند و اینجا نوبت شماست که انتخاب درست را انجام دهید. همچنین باید شما با قالب اینستاگرامی مناسب برای پیج خود آشنا شوید بنابراین به لینک ویدئو یوتیوب سلام ادز مراجعه کنید.

معنی ادمین در اینستاگرام

ازنظر معنایی ادمین به شخصی گفته می‌شود که در حوزه وب، مدیریت یک صفحه یا مجموعه را بر عهده می‌گیرد و متناسب با شرایط و نیاز هر کسب‌وکار و همچنین متناسب با محیطی که در آن فعالیت می‌شود عمل می‌کند که می‌تواند یک وب‌سایت یا شبکه اجتماعی و یا مجموعه‌ای از این دو باشد و به‌این‌ترتیب شرح وظایف گوناگونی را می‌توان برای ادمین نام برد که شخص موردنظر وظیفه دارد متناسب با استراتژی مشخص‌شده وظایف خود را به‌صورت منظم انجام دهد و بابت آن‌ها دستمزدی از پیش تعیین‌شده دریافت کند.

ادمین پیج اینستاگرام ارزان قیمت

انتخاب ادمین پیج اینستاگرام از انتخاب ادمین برای صفحات دیگر به‌مراتب سخت‌تر است زیرا همان‌طور که در قسمت بالا ذکر شد اینستاگرام یک شبکه بسیار گسترده و عمیق است و ادمین اینستاگرام شما می‌تواند تأثیر بسیار گسترده‌ای روی ذهنیت مردم نسبت به شخص شما و یا کسب‌وکاری که آن را تبلیغ می‌کنید داشته باشد و حتماً باید شخصی انتخاب شود که دارای سابقه کافی در مدیریت پیچ‌های موفق و همچنین دارای اشراف کامل به شرایط فعالیت در این فضا باشد؛ ضمن اینکه این فرد باید قدرت تحلیل بالایی نیز داشته باشد و بتواند طراحی پست در اینستاگرام را برعهده گرفته ودرنهایت شمارا به سمت اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدتی که تعیین می‌کنید ببرد؛ همچنین اگر در میانه راه با مشکلاتی روبه‌رو شدید راه‌حل‌های مناسب و تأثیرگذاری را به شما پیشنهاد کند تا بتوانید فعالیت خود را به‌صورت مداوم ادامه دهید.

وظایف ادمین پیج اینستاگرام

این‌گونه نیست که تصور کنید به‌محض اینکه پیج را به ادمین اینستاگرام تحویل می‌دهید یک معجزه بزرگ ایجاد می‌شود و در چشم به هم زدنی کسب‌وکار شما بارونق بسیار فراوان روبرو خواهد شد و مشتری‌ها پشت خط تلفن شما ساعت‌ها منتظر خواهند ماند؛ چون اگر با این تصور پیش بروید قطعاً در زمانی بسیار کوتاه پیج اینستاگرامتان نابود خواهد شد و چیزی نیست جزء یک صفحه که هیچ بازخورد و فایده‌ای برای شما ندارد، پس اگر موافق هدر دادن وقت و هزینه خود نیستید ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا با شاخص‌های مهم یک ادمین اینستاگرام آشنا شوید و می‌توانید افراد و گزینه‌های موردنظر خود را با معیارهای درست‌تری بررسی کنید.

یک ادمین پیج اینستاگرام ابتدا شما و کسب‌وکارتان را به‌دقت آنالیز می‌کند و نقاط قوت و نقاط ضعف شما را شناسایی می‌کند و به‌صورت کامل آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ پس ‌از این مرحله وی از شما می‌پرسد که چه خواسته‌هایی از پیج اینستاگرام خود دارید و اینکه چه اهدافی را برای خود و کسب‌وکار خود در نظر گرفته‌اید و به‌طورکلی اهداف بلندمدت و اهداف کوتاه‌مدت شما که می‌خواهید از این پیج اینستاگرام به دست بیاورید چیست. پس از آن ادمین به طراحی پیج اینستاگرام برای شما میپردازد و اهدافی که شما در کوتاه‌مدت و بلندمدت به دنبال آن هستید یک یا چند استراتژی برای شما پیشنهاد می‌کند که شامل انجام یکسری فعالیت‌ها و تقویت بعضی از نقاط ضعف شما است. در ادامه این مقاله سلام ادز به دو مورد از مهمترین وظایف ادمین پیج اینستاگرام شما می‌پردازد:

1. تولید محتوا در پیج‌های اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام خیلی فوری

به‌طورکلی محتوا وسیله‌ای است که پیام یا تصویر شما را به مخاطب شما می‌رساند و تولید محتوا در اینستاگرام می‌تواند به شکل نوشته روی عکس، ویدئو، عکس، پادکست در قالب ویدئو و متن زیر هر پست یا اصطلاحاً کپشن پست باشد که در تمام این محتواها یک هدف و یک مفهوم قابل‌انتقال است که می‌تواند تصویری بصری از شما و یا توصیفی درباره شما و کسب‌وکار شما باشد و یا اینکه کمک کند تا تصویری ذهنی از شما در ذهن مخاطب ایجاد شود‌‌؛ که در این اپلیکیشن شما می‌توانید این محتواها را در بخش پست‌ها، بخش استوری‌ها و یا قسمت IGTV منتشر کنید و تولید و انتشار آن‌ها و حفظ کیفیت این کار یکی از وظایف مهم ادمین پیج اینستاگرام است.

البته باید در نظر بگیریم که پیچ‌ها با استراتژی‌های مختلف نیازمند تولید محتوای مختلف هستند که طبیعتاً ازنظر زمان موردنیاز برای تهیه محتوا و همچنین هزینه تولید محتوا می‌توانند تفاوت‌های چشمگیری باهم داشته باشند و چون ادمین اینستاگرام شما وظیفه تولید و انتشار این محتواها را بر عهده دارد طبیعتاً باید هزینه بیشتری متناسب با محتوای تولیدشده و یا در دست تولید برای وی در نظر بگیرید.

2. ارتباط با مخاطبان در اینستاگرام

تقریباً می‌توان گفت که اگر ادمین پیج اینستاگرام نتواند ارتباط خوبی، متناسب با استراتژی پیج شما با مخاطبینتان برقرار کند تأثیر محتوا و تلاش‌های شما برای به دست آوردن یک بازده خوب تقریباً نصف می‌شود؛ زیرا اگر مشتری شما در دایرکت و یا در کامنت‌های زیر یک پست می‌تواند به‌راحتی و باکمال احترام پاسخ سؤال خود را بگیرد قطعاً حس خوبی از تجربه بازدید از پیج شما خواهد داشت و هر چه رفتار ادمین اینستاگرام شما در ارتباط مستقیم و در محتوای تولیدشده با مخاطبان صمیمی‌تر باشد، شانس تبدیل‌شدن آن‌ها به مشتری و تبدیل‌شدن مشتری‌ها به مشتری ثابت و تبلیغات ارگانیک پیج شما از طریق مشتریان بیشتر خواهد شد.

درباره ی ادمین پیج اینستاگرام

به طوری که در تحقیقی که بلومبرگ روی کاربران انجام داد 58% کاربران اینستاگرام از آن در طول روز استفاده می‌کنند. همچنین برند‌ها تمایل بیشتری به تبلیغ و توسعه کسب و کار در اینستاگرام دارند پس چه چیزی می‌تواند برگ برنده شما در این بازار شلوغ و روزمره باشد؟ به احتمال زیاد اولین چیزی که در ذهنمان می‌آید  کیفیت محصول و یا محتوایی است که قصد انتشار آن را در اینستاگرام داریم و با تبلیغات در اینستاگرام تصمیم به شناساندن آن به مردم داریم، این مساله اهمیت زیادی دارد اما چیزی که ممکن است باعث تمایز و بیشتر دیده شدن محتوای شما در بین محتواهای مشابه باشد چیست؟ پاسخ آن در  نحوه‌ی انتشار و تبلیغ وجود دارد. این کار به عهده‌ی گرداننده پیج شما یا همان ادمین پیج شماست پس بسیار مهم است که چگونه ادمین خوبی شویم و یا چگونه ادمین خوبی انتخاب کنیم

ادمین پیج اینستاگرام در کوتاه ترین زمان

ادمین پیج اینستاگرام به چه کسی گفته می‌شود؟

ابتدا توضیح مختصری درباره‌ی اینکه ادمین کیست و چه وظایفی دارد با هم می‌خوانیم. ادمین کوتاه شده‌ی کلمه‌ی administrator  است که در فارسی به معنای مدیر و یا مسئول است که بطور کلی معنی مدیریت شبکه های اجتماعی و پیج اینستاگرام را می‌دهد و کسی است که از کارفرما خود که همان صاحب پیج است حقوق دریافت می‌کند؛ همچنین در قبال این حقوق یک سری وظایفی نیز دارد که به بخشی از آن به صورت مختصر اشاره می‌کنیم و در ادامه توضیح بیشتری درباره‌ی آن‌ها خواهیم داد.

وظایف ادمین پیج اینستاگرام

در نگاهی کلی ادمین وظایف مختلفی دارد که در مجموع به بهبود و پویا بودن پیج منجر می‌شود بخشی از این وظایف شامل:

 • گذاشتن انواع پست و استوری مرتبط با محتوا و یا محصول پیج
 • پاسخ به پیام‌های ارسالی به دایرکت
 • پاسخ به کامنت‌های کاربران
 • هر از چند گاهی تغییر متن بیو
 • طراحی پست در اینستاگرام
 • حذف اکانت‌ها‌ی مزاحم
 • افزایش فالوور واقعی
 • افزایش لایک و بازدید پست‌ها
 • و غیره

افزایش فالوور پاپ آپ اینستاگرام!

ادمین پیج اینستاگرام باید دائما تعداد فالوور های اضافه شده و خارج شده از پیج خود را بررسی کند و چنانچه با کاهش شدید تعداد فالوور های پیج اینستاگرام خود مواجه شد بدنبال علت آن بگردد. زمانی که می بینید تعداد فالوور های زیادی را از دست داده اید باید سریعا اقدام به جبران آن بکنید. ما به شما خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام را توصیه می کنیم. چراکه از سریع ترین روش های افزایش فلوور است و بخاطر همین مزیت بزرگ تا این حد این روز ها طرفدار پیدا کرده است. روش پاپ آپ مزایای زیادی دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می تونید به سایت سلام ادز و لینک بالا مراجعه کنید و اگر سوالی برای شما پیش آمد می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

گام‌هایی برای ادمین شدن

برای اینکه تبدیل به یک ادمین پیج اینستاگرام شوید نیاز است که یک سری اطلاعاتی را داشته باشید. دانستن اطلاعاتی مقدماتی  درباره‌ی شبکه‌های مجازی از الزامات این کار است برای ادمین شدن در رسانه اینستاگرام ابتدا نیازی به داشتن اطلاعات حرفه‌ای ندارید اما تسلط نسبی بر روی یکسری از مطالب برای شما ضروری است؛ همچنین نیاز است که با فضای این پلتفورم به خوبی آشنا باشید. در ادامه چند مرحله اساسی برای ادمین پیج اینستاگرام شدن را با هم بررسی می‌کنیم.

ادمین پیج اینستاگرام در 20 دقیقه

به ادمین حرفه‌‌ای اینستاگرام تبدیل شوید

اولین گام برای دست یابی به موفقیت

ابتدا همانطور که گفته شد برای مدیریت پیج اینستاگرام نیاز است تا با فضای اینستاگرام به خوبی آشنا باشید و مهارت کار کردن با گزینه‌ها پرکاربرد آن را داشته باشید که برخی از این گزینه‌ها شامل: منشن کردن، تغییر متن بیو، اداره کردن همزمان چند اکانت مختلف، پاسخ دادن به دایرکت‌ها و کامنت‌ها و غیره می‌شود.

دومین گام در راه تبدیل شده به ادمین اینستاگرام

یک ادمین پیج اینستاگرام حرفه ای باید دقیقا بداند چه محتوایی را منتشر کند و دقت لازم در این امر را داشته باشد که این موضوع مستلزم این است که یک سری مهارت‌هایی برای تولید محتوا را بداند به طور مثال باید از مخاطبان و سلایق آن‌ها  اطلاعاتی در دست داشته باشد که این کار را می‌تواند با استفاده از انواع نظر سنجی‌ها انجام  شود؛ همچنین اگر ادمین پیجی هستید که محصولاتی را می‌فروشید و از خدمات ادمین استفاده نمی‌کنید حتما باید اطلاعات تقریبا کاملی درباره‌ی آن داشته باشید. انتخاب عکس‌های مناسب و استفاده از جلوه‌های بصری تاثیر به‌سزایی دارد مانند انتخاب طیف رنگ‌ها، عکس‌های جذاب، ویدیو‌های مناسب، نحوه‌ی چیدمان پست‌ها و عکس‌ها و غیره از جمله این موارد می‌شود.

ادمین پیج اینستاگرام فوری

سومین گام در یادگیری مسولیت‌های ادمین

آشنایی با مسایل امنیتی نیز اهمیت خود را داراست با مطلع بودن از چگونگی تامین امنیت پیج می‌توانید در صورت هک شدن از این مشکل مطلع و آن را حل کنید. ایجاد و برقراری یک رابطه خوب با مخاطبان در پیشرفت پیج شما نقش مهمی دارد چرا که این مخاطبان پیج شما هستند که سرمایه‌های اصلی شما محسوب می‌شوند و می‌توانند در پیشرفت هر چه بیشتر پیج شما و تبلیغات در مشهد برای آن نقش مهمی ایفا کنند؛ گذاشتن استوری و لایو  می‌تواند به برقراری ارتباط صمیمی تر و نزدیک تر با مخاطبان نقش مهمی داشته باشد. داشتن اطلاعات به روز بسیار مهم است، چیزی که محتوا پیج شما را از بقیه میتواند متمایز کند اطلاعات  آپدیت و البته واقعی است، پس علاوه بر تکراری نبودن آن از صحت آن نیز اطمینان پیدا کنید. از انتشار مطالب تکراری نیز پرهیز کنید چون ممکن است مخاطب را خسته کنید.

گام نهایی را قوی‌تر بردارید

به عنوان یک ادمین باید نتایج کار خود را ثبت کنید. ثبت نتایج باعث می‌شود تا شاهد عملکرد خود باشید و بتوانید نقایص کارتان را پیدا و رفع کنید در نتیجه می‌توانید شاهد پیشرفت روز افزون پیج خود باشید. برای این منظور بهتر است به عنوان یک ادمین پیج اینستاگرام به یک سری از نرم افزار‌های آنالیز آشنایی داشته باشید یا حداقل دستی این کار را انجام و به کارفرما خود که همان صاحب پیج است ارایه دهید.

در این مقاله چه گفتیم

امروز در این مقاله در سایت سلام ادز درباره‌ی این که چگونه یک ادمین پیج اینستاگرام خوب باشیم صحبت کردیم. ادمین یا همان مدیر پیج اینستاگرام به کسی گفته می‌شود که مدیریت آن پیج را به عهده دارد و می‌تواند استخدام ادمین تلگرام و اینستاگرام را انجام دهد تا به باقی امور تسلط بیشتری داشته باشد و در قبال حقوقی که دریافت می‌کند وظایفی دارد که شامل: آشنا بودن با محیط اینستاگرام، تامین امنیت پیج، برقراری رابطه خوب با مخاطبان، انتشار محتوای مناسب، داشتن مدیریت زمان، ثبت نتایج برای بررسی میزان پیشرفت در روند کار، پاسخگویی به افراد در دایرکت و کامنت و غیره است. با رعایت این نکات می‌توانید تا حد قابل قبول و کاملی یک ادمین حرفه ای برای پیج‌های مختلف باشید.

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد