توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

با انواع روش‌های ادد ممبر تلگرام بیشتر آشنا شوید!

ادد ممبر در تلگرام بک گراند بنفش افرادی روی نمودار بررسی نمودار

برای بسیاری از افراد حضور در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند تلگرام جنبه سرگرمی ندارد بلکه برخی به کمک فعالیت در تلگرام کسب درآمد می‌کنند. کانال‌های زیادی در تلگرام وجود دارند که به فروش آنلاین محصولات مختلف می‌پردازند و یا با انتشار پست‌های اطلاع‌رسانی یا سرگرمی تلاش می‌کنند تا ممبرهای زیادی به دست بیاورند و با انتشار پست‌های تبلیغاتی در کانالشان کسب درآمد کند. پس همان‌طور که می‌بینید راه‌های زیادی برای پول درآوردن از تلگرام وجود دارد. با این حال فرقی نمی‌کند که کانال شما با هدف انتشار پست‌های سرگرمی یا فروش آنلاین راه‌اندازی شده باشد زیرا در هر صورت شما برای رسیدن به هدفتان به ممبر احتیاج دارید.

ادد ممبر تلگرام چیست؟ چگونه می‌توان در زمان کوتاه تعداد زیادی ممبر به دست آورد؟ کانال‌های تلگرامی فرصت بسیار خوبی را برای مدیران کسب و کارهای مختلف فراهم کرده است تا از این طریق بتوانند محصولاتشان را به افراد بیشتری معرفی کنند. اگر شما نیز صاحب کسب و کاری هستید و فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی تلگرام آغاز کرده‌اید؛ باید اطلاعات خود را در زمینه نحوه جذب ممبرهای جدید وتولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی افزایش دهید. به همین منظور در این مطلب از سایت تبلیغات گسترده تلگرام و اینستاگرام سلام ادز قصد داریم تا شما را با روش‌های متداول برای افزایش تعداد اعضای کانال‌های تلگرامی بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ماه در ادامه همراه باشید.

انواع روش ها ممبر گیری لوگو تلگرام

انواع روش‌هایادد ممبر تلگرام

ادد ممبر در تلگرام به روش‌های گوناگونی امکان‌پذیر است؛که البته باید بدانید هر کدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند؛ به همین دلیل نمی‌توان گفت که کدام یک از آن‌ها نسبت به دیگری برتری دارند. با این حال در این بخش به بررسی ویژگی‌های تمام روش‌های رایج برای ادد ممبر تلگرام می‌پردازیم.

ادد ممبر تلگرام به صورت اجباری

اد اجباری در تلگرام‌های غیررسمی، مانند موبوگرام قابل استفاده است. در واقع این نرم‌افزارهامی‌توانند کاربرانشان را به کانال شما منتقل کنند. در اد اجباری کاربران در هنگام وارد شدن به اپلیکیشن تلگرام متوجه عضویتشان در کانال‌های مختلف می‌شوند. به این صورت که خودشان کاری برای عضویت در این کانال‌ها انجام نداده‌اند، اما نام این کانال در لیست چت‌ها اضافه ‌شده است و قادر به مشاهده پست‌های منتشر شده در آن‌ها هستند. البته بهتر است بدانید که اد اجباری خود به سه دسته اد اجباری ساده، هیدن و سایلنت تقسیم‌‌بندی می‌شوند که هریک با دیگری تفاوت‌هایی دارد.

اد اجباری ساده

در این روش کاربران تلگرام بدون خواست خودشان وارد کانال می‌شوند و به عضویت آن درمی‌آیند. زمانی کاربران تلگرام متوجه حضورشان در کانال‌های دیگر می‌شوند که به اینترنت متصل شده و پیامی مبنی بر عضویتشان در کانال را مشاهده کنند. در این هنگام دو راه پیش روی این افراد قرار دارد؛حالت اول این است که پس از وارد شدن به کانال، از موضوع و محتوای پست‌های آن خوششان می‌آید و در گروه می‌مانند و در حالت دوم تمایلی به عضویت در کانال ندارند و از آن خارج می‌شوند.

اد اجباری سایلنت یا بی‌صدا

در این شیوه از ادد ممبر تلگرام اجباری نیز مانند اد اجباری ساده، کاربر به اجبار عضو کانال‌های تلگرامی می‌شود با این تفاوت که دیگر نوتیفیکیشنی با مضمون عضویت در کانال را دریافت نمی‌کند بلکه زمانی متوجه عضویتش در کانال می‌شود که وارد لیست چت‌هایش شود و کانال را در لیست چت‌هایش مشاهده کند. در اد اجباری سایلنت نیز الزامی برای ماندن در کانال وجود ندارد و فرد می‌تواند از کانال خارج شود. اد اجباری سایلنت نسبت به روش قبلی ریزش کمتری دارد زیرا ممبرهای جدید ممکن است تا مدتی از حضور در کانال‌های تلگرامی بی‌اطلاع باشند. با این حال در اد اجباری سایلنت نیز میزان ریزش زیاد و بین سی تا هفتاد درصد است.

اد اجباری هیدن

ادد ممبر تلگرام لوگو تلگرام آهنربا و کاراکتر آدم

یکی دیگر از روش‌هایادد ممبر تلگرام به صورت اجباری، روش اد اجباری هیدن است. این روش یک تفاوت اساسی با دو روش دیگر در اد اجباری دارد و آن مطلع نشدن کاربر از عضویتش در کانال‌های تلگرامی است. در واقع نه تنها هیچ پیامی درباره عضویت در کانال‌های تلگرامی دریافت نمی‌کند بلکه کانالی را که در آن اد شده است را نیز در لیست چت‌هایشنمی‌بیند. به همین دلیل بزرگ‌ترین مزیت این روش ریزش بسیار پایین آن است؛ زیرا کاربران نمی‌دانند که در کانال عضو هستند بنابرایننمی‌توانند از آن خارج شوند.

البته تلگرام به‌صورت خودکار کاربران غیرفعالگروه‌ها را پس از مدتی حذف می‌کند. با این حال این روش همچنان یک روش بسیار خوب برای بالا بردن تعداد اعضای کانال است. نکته دیگری که باید در مورد اد اجباری هیدن بدانید این است که ممبرهایی که به کمک این روش جذب‌شده‌اندنمی‌توانندپست‌های شما را ببینند، به همین دلیل تعداد ویوی پست‌های شما تغییری نخواهدکرد؛ که این یکی از معایب این روش محسوب می‌شود.

ادد ممبر تلگرام با روش پاپ اپ

همان‌طور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم؛ روش‌های مختلفی برای جذب ممبر وجود دارد، که روش پاپ اپ یکی از بهترین روش‌ها برای کانال‌هایی است که به دنبال جذب ممبرهای واقعی هستند. در این روش برای کاربران تلگرامی یک پیام فرستادهمی‌شود تا در صورت علاقه‌مند بودن در کانال عضو شوند؛ بنابراین تمامی ممبرهایی که با استفاده از این روش وارد کانال شما می‌شوند، به موضوع فعالیت کانال علاقه‌مند هستند.به دلیل اختیاری بودن ممبرها در این روش است که میزان ریزش اعضا نسبت به اد اجباری بسیار کمتر است؛البته باید به این نکته توجه داشته باشید که همه شیوه‌های جذب ممبر با مقداری ریزش همراه هستند وپاپ اپ هم نیز طبیعتا از این قاعده مستثنی نیست. با این حال میزان ریزش ممبرهای پاپ اپ نسبت به سایر روش‌ها کمتر است؛ همچنین شما می‌توانید با تولید محتوای خوب در کانالتان از ریزش ممبرهایتان تا حد زیادی جلوگیری کنید.

اد اجباری یا پاپ اپ؛ کدام یک بهتر است؟

ممبر ارزان کانال تلگرام

در بخش‌های قبلی به طور مفصل در مورد ویژگی‌های هر کدام از روش‌های اد اجباری و پاپ اپ صحبت کردیم، با این حال ممکن است برخی دچار سردرگمی شده باشند و نتوانند تشخیص بدهند که کدام روش برای کانال آن‌ها مناسب است. باید در نظر داشته باشید که هر دو روش برای جذب ممبرهای جدید مؤثر هستند؛ اما میزان موفقیت آن‌ها به هدف شما در جذب ممبر و موضوع فعالیت کانالتان بستگی دارد. به عنوان مثال اگر هدف شما از جذب ممبرهای جدید فقط بالا بردن تعداد اعضای کانالتان است،می‌توانید از اد اجباریهیدن استفاده کنید زیرا میزان ریزش در این روش نسبتاً پایین است؛ اما اگر شما مدیر یک کانال فروشگاهی هستید و هدفتان از جذب ممبر افزایش فروش است بهتر است از ممبر پاپ اپ استفاده کنید؛ زیرا احتمال تبدیل شدن ممبرهای پاپ اپ به مشتری بسیار بیشتر است.

ممبرهای پاپ اپ زمانی به عضویت کانال شما درمی‌آیند که به موضوع فعالیت آن علاقمند باشند به همین دلیل ما این روش را به کانال‌های فروشگاهی توصیه می‌کنیم. نکته دیگری که می‌تواندبه شما در انتخاب بهترین روش جذب ممبر کمک کند، هزینه خرید ممبر است. استفاده از روش پاپ اپ نیازمند صرف هزینه بسیار زیادی است زیرا ممبرهای جذب شده در این روش صد در صد واقعی هستند؛ بنابراین اگر شما با بودجه محدودی برای افزایش تعداد ممبرهایتان در نظر گرفته‌ اید،استفاده از این روش را به شما توصیه نمی‌کنیم.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد