توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اتصال اینستاگرام به فیسبوک در کمترین زمان!

اتصال اینستاگرام به فیسبوک
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

اتصال اینستاگرام به  فیسبوک موضوع بسیار مهمی است. همانطور که می‌دانید امروزه اینستاگرام تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رسانه‌های دیجیتال تصویری شده‌است. بسیاری از افراد و مشاغل از این راه درآمد دارند و هر روز هم به چنین کسب و کارهایی اضافه می‌شود. کار کردن در چنین دنیایی به مراتب بهتر از سخن گفتن در مورد محصولات است. در نظر بگیرید بخواهید پست‌هایی که در اینستاگرام خود منتشر‌ می‌کنید را در شبکه اجتماعی فیسبوک خود نیز به اشتراک بگذارید تا مخاطبین فیسبوک‌تان نیز پست مورد نظر را مشاهده کنند. در حالت عادی باید وارد اکانت فیسبوک خود شوید و این کار را مجددا تکرار کنید. اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند حساب کاربری‌شان را به حساب فیسبوک متصل کنند این کار یکی از روش های بهینه برای مدیریت پیج اینستاگرام هر چه بهتر است.

اتصال اینستاگرام به فیسبوک به این معنی است که هر پستی در اینستاگرام منتشر می‌شود به صورت همزمان در فیسبوک نیز پست شود. ارسال خودکار عکس‌های اینستاگرام به فیس‌بوک می‌تواند موجب تسریع امور کاری گردد. با ما در ادامه این مقاله از سایت خرید فالوور اینستاگرام مطمئن سلام ادز همراه شوید.

اینستاگرام و فیسبوک در همگام با یکدیگر

در حال حاضر اینستاگرام بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که ۷۵ میلیون از آنها هر روز فعال هستند. این شبکه با ۴۳٪ از همه مارک های روزانه پست می کند در واقع بستری است که مارک های تبلیغاتی را در سرتاسر آن حضور دارند.اینستاگرام یک پلت فرم اضافی در رسانه‌های اجتماعی برای مارک ها برای دیده شدن ، یک پایه فن بزرگتر و افزایش درآمد در اختیار شما قرار می دهد.

اینستاگرام و فیسبوک دو تا از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی مورد استفاده توسط میلیون ها نفر به صورت روزانه هستند اما همه از هر دوی آن ها استفاده نمی کنند.برخی از افراد تنها از اینستاگرام استفاده میکنند  در حالی که سایرین فقط فیسبوک را بکار می گیرند.در چنین مواردی، اتصال اینستاگرام به فیسبوک می‌تواند موثر واقع شود به گونه ای که پست هایی که بر اینستاگرام به اشتراک می ‌گذارید به طور خودکار بر فیسبوک نیز پست خواهند شد. با ما در ادامه مقاله نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک همراه باشید.

آموزش اتصال اینستاگرام به فیسبوک

 

چگونگی اتصال اینستاگرام به فیسبوک ؟

برای اتصال اینستاگرام به فیسبوک ابتدا اینستاگرام خود را به روزرسانی کنید و مراحل زیر را طی کنید:

 نکته: توجه داشته باشید برای وصل شدن اینستاگرام به فیسبوک لازم است شما ادمین اکانت فیسبوک خود باشید.

 1. پس از لمس تب پروفایل شخصی خود گزینه settings را انتخاب نمایید.
 2. از منوی باز شده روی گزینه Account و سپس linked Accounts را لمس کنید.
 3. حال می توانید از لیست شبکه های اجتماعی قابل اتصال facebook را انتخاب کنید. اگر شما قبلا به فیسبوک متصل نشده اید باید اطلاعات ورود به اکانت فیسبوک را انتخاب نمایید. سپس گزینه continue را بزنید.
 4. در مرحله بعد در مقابل facebook نام کاربری اکانت فیسبوکتان به رنگ آبی نشان داده شده است آن را انتخاب نمایید و مجددا گزینه continue را بزنید.
 5. به منظور اشتراک گذاری پست های اینستاگرام در فیسبوک گزینه start sharing to facebook را انتخاب نمایید. این گزینه اعلام می کند عکس ها و ویدیوهای پست شده در فید و یا استوری اینستاگرام شما به طور خودکار در حساب فیسبوکتان اشتراک گذاشته شود.

پس از اتصال اینستاگرام به فیسبوک می توانید با استفاده از تنظیمات اشتراک گذاری در قسمت share to مشخص نمایید پست های اینستاگرام در کدام محل از فیسبوک منتشر شوند. فعال بودن گزینه Facebook Profile به این مفهوم که پست های اینستاگرام به صورت پیش فرض روی پروفایل فیسبوکتان منتشر می گردند.

اگر فقط فیسبوک را به اینستاگرام متصل کرده باشید به صورت پیش فرض پست های اینستاگرام روی پروفایل فیسبوک شما به اشتراک گذاشته می شوند.
در صورتی که بخواهید چندین اکانت اینستاگرام را به صفحه فیسبوک خود متصل نمایید همان مراحل را برای اتصال اینستاگرام به فیسبوک دنبال کنید. با ما در ادامه مقاله نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک همراه باشید.

چگونه لینک در اینستاگرام بگذاریم؟

فواید اتصال اینستاگرام به فیسبوک

دلایل این کار را به طور خلاصه عنوان می‌کنیم:

 • صرفه‌جویی در وقت
  • دسترسی راحت و آسان به اینستاگرام به وسیله فیسبوک
  • ارسال خودکار تصاویر اینستاگرام در فیسبوک
  • پیدا کردن دوستان فیسبوکی ما در اینستاگرام
  • بالا بردن شانس دیده شدن پست‌های ارسالی
  • اشتراک‌گذاری پست‌های اینستاگرام در فیسبوک با قابلیت انتخاب دستی
 • میتوان به چشم یک جور تبلیغات گسترده به کار نگاه کرد. (تماشا ویدیو تبلیغات موثر در اینستاگرام)

بالا بردن امنیت بااتصال اینستاگرام به فیسبوک

یکی از راه های بالا بردن امنیت اتصال اینستاگرام به فیسبوک میباشد.این مورد خود اهمیت بالایی دارد تا جایی که حتی اگر دسترسی ما به هر دلیلی از پیج قطع شود میتوان با وارد کردن اطلاعات فیسبوک خودتان وارد پیج خود شده باشید.بیایید واقع بین باشیم و قبول کنیم که راه صد در صدی برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام وجود ندارد.اما با این روش میتوانید  از هک شدن پیج خودتان جلوگیری کرده باشید.اما روش های دیگر هم وجود دارد که اگر فرد خیلی حساسی هستی میتوانید با رعایت کردن این موارد پیش از پیش امنیت پیج خود را تضمین کرده باشید.با ما در ادامه مقاله نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک همراه باشید.

 

تغییر اکانت فیسبوک در اینستاگرام

ممکن است پس از اتصال این دو شبکه به یکدیگر، بخواهید که با اکانت فیسبوک دیگری به اینستاگرام خود متصل شوید. در این قسمت آموزش می‌دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

۱- وارد حساب اینستاگرام خود شوید.
۲- سپس وارد بخش تنظیمات شوید و از بخش Accounts به Linked Accounts وارد شوید.
۳- در این بخش می‌توانید لیستی از حساب‌های متصل به اینستاگرام را ببینید. روی گزینه مربوط به فیسبوک بزنید و سپس Unlink کنید.
۴- در این حالت حساب‌ها از هم جدا می‌شوند و می‌توانید به راحتی یک حساب دیگر را به روش‌های قبلی به اینستاگرام خود متصل کنید.

نحوه پاک کردن پست‌های قبلی اینستاگرام در فیسبوک

اگر می‌خواهید پست‌هایی که از اینستاگرام به فیسبوک شما منتقل شده‌اند پاک شوند، باید مراحل زیر را طی کنید.

۱- وارد حساب فیسبوک خود شوید.
۲- وارد بخش Facebook Account Settings شوید و روی گزینه Apps بزنید.
۳- در مرحله بعدی، به بخش Apps and Websites بروید و روی Logged in with Facebook بزنید.
۴- از بین موارد مختلفی که می‌بینید، گزینه Instagram را انتخاب کنید.
۵- از پایین صفحه روی Remove App کلیک کنید.
۶- در این زمان یک پیام تایید میبینید. گزینه Remove را بزنید.
در این صورت تمامی پست‌های اینستاگرام شما از صفحه فیسبوکتان حذف می‌شود.

نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک

نکات پایانی

 • آیا امکان اتصال چند اکانت اینستاگرام به یک اکانت فیسبوک وجود دارد؟
  بله. این امکان وجود دارد که شما چند اکانت اینستاگرام را به صورت همزمان به یک اکانت فیسبوک متصل کنید.
 • چگونه اکانت اینستاگرام را به فیسبوک وصل کنیم؟
  از طریق مسیر settings>Accounts> Linked Accounts در اینستاگرام می توانید حساب اینستاگرام خود را به پیج فیسبوکتان متصل کنید.
 • چگونه می توانید همزمان در اینستاگرام و فیسبوک پست کنید؟
  برای انجام این کار لازم است اکانت اینستاگرام خود را به اکانت فیسبوکتان متصل کنید و سپس در هنگام انتشار پست در اینستاگرام تیک گزینه share to facebook را انتخاب نمایید.
 • چرا نمی توانم فیسبوک خود را به اینستاگرام پیوند دهم؟
  به منظور متصل شدن اینستاگرام و فیسبوک و چگونگی ارسال خودکار عکس های اینستاگرام به فیسبوک لازم است به اکانت فیسبوک خود لاگین کنید. برای انجام این کار نیاز به روش های تغییر آی پی خواهید داشت. علاوه بر این لازم است نام کاربری و پسورد اکانت فیسبوکتان را در اختیار داشته باشید. در غیر این صورت امکان اتصال اکانت اینستاگرام به فیسبوک وجود نخواهد داشت.
 • پس از اتصال اینستاگرام به پیج فیسبوک چه اتفاقی می افتد؟
  می توانید دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام بیابید. همچنین در صورت تمایل امکان اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت همزمان روی پیج فیسبوک فراهم می شود.
 • آیا پس از اتصال اینستاگرام به فیسبوک امکان مشاهده پست های فیسبوک به صورت عمومی وجود دارد؟
  خیر. پس از اتصال اکانت اینستاگرام به فیسبوک پست های ارسال شده به صورت پیش فرض فقط توسط دوستان شما در پیج فیسبوکتان قابل مشاهده خواهد بود.
 • چگونه اکانت اینستاگرام خود را با فیسبوک همگام سازی کنیم؟
  اکثر کاربران سوال می کنند که چگونه از طریق فیسبوک وارد اینستاگرام شویم؟ برای انجام این کار ابتدا لازم است اکانت شخصی خود را به اکانت تجاری تبدیل کنید. و در هنگام تجاری کردن اکانت گزینه Log in with Facebook را انتخاب نمایید. صفحه فیسبوک مورد نظرتان را انتخاب و اطلاعاتی نظیر شماره تماس شرکت، آدرس ایمیل و … را جهت همگام سازی وارد نمایید. با انجام این کار اکانت تجاری اینستاگرام و تبلیغات در گوگل شما فعال می شود.
 • آیا می توانم نام آلبوم فیسبوک خود را که پست های اینستاگرام را در آن آپلود می کنم تغییر دهم؟ 
  بله. شما می توانید با رفتن به آلبوم عکس در فیسبوک نام آلبوم خود را تغییر دهید. اما بخاطر داشته باشد پس از انجام این کار به محض به اشتراک گذاری عکس جدید از اینستاگرام در فیسبوک یک آلبوم جدید به نام instagram post ایجاد می شود و پست شما به آن اضافه می گردد.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی