تخفیفات سلام ادز برای تولید محتوا اینستاگرام

تولید-محتوا-اینستاگرام

در این مقاله می‌خوانید که چه روش‌هایی را می‌توانید پیاده کنید تا در اینستاگرام پیج بسیار موفقی در زمینه بیزینس و کار خود راه‌اندازی کنید. اگر اولین قدم را آموزش ببینید؛ یعنی همان تولید محتوا اینستاگرام، شما می‌توانید به‌راحتی از این فضا برای موفقیت‌های بیشتر خود استفاده کنید البته اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به اینستاگرام به چشم بهبود حرفه‌ی خود می‌نگرید، با ما همراه باشید. سعی کرده ایم در این مقاله از بیانی ساده برای تفهیم بهتر استفاده کنیم و از پیچیدگی‌ها بپرهیزیم تا عنوان‌های مهم در ذهن شما به راحتی ثبت شود.

تولید محتوا اینستاگرام چگونه باشد؟

اولین چیزی که در تولید محتوا به آن نیازمند هستیم؛ متنی خوب و باکیفیت است که در آن از جملات طولانی و پیچیده استفاده نشده باشد.  هرچند هرکسی سلیقه‌ی خودش را دارد ولی امروزه افراد دوست دارند با کمترین زمان اطلاعات بیشتری را کسب کنند. ازاین‌جهت شما اگر از طولانی بودن پرهیز کنید باعث می‌شوید مخاطب رغبت کند تا کل محتوا را مطالعه کند. اینگونه شما می توانید به نکات مهم و ضروری‌تر بپردازید. با این روش  شوقی را در مخاطب ایجاد کرده و این اشتیاق سبب افزایش رضایت مخاطب خواهد شد. لازم به ذکر است تولید محتوا خوب تاثیر تبلیغات گسترده در ایسنتاگرام را چند برابر میکند.

هشتک گذاری را فراموش نکنید!

اگر دارید تولید محتوا اینستاگرام انجام می‌دهید لطفاً هشتک گذاری را حتماً انجام بدهید. بسیار مورد مهمی است که بدانید ما در تولید محتواها برای شناسایی موتور جست‌وجوی گوگل از کلمات کلیدی استفاده می‌کنیم، در اینستاگرام هم به همین صورت است ما برای اینکه کاربر بتواند هنگامی‌که در نوار جست‌وجو موضوع موردنظر خود را سرچ می‌کند به‌راحتی پیدا شویم باید از هشتک گذاری استفاده کنیم به‌عنوان‌مثال ما به دنبال اطلاعاتی در مورد موفقیت هستیم وقتی سرچ می‌کنیم موفقیت؛ تمام پست‌هایی که هشتگ مربوط به #موفقیت رادارند برای ما نمایش داده می‌شوند.

از اینفلوئنسرها و میکرو اینفلوئسنرها کمک بگیرید

ابتدا برای دوستانی که شاید با این واژه غریب هستند شرح می‌دهیم که به چه افرادی اینفلوئنسر یا میکرو اینفلوئنسر می‌گوییم، به افرادی که پیج هایی با فالور بالایی دارند و بازدید و لایک های پست‌هایشان بالا است میکرو اینفلوئنسر و اگر به‌مراتب این اعداد و ارقام بازدید و دنبال کنندگان بالاتر باشد اینفلوئنسر می‌گویند. این مورد گزینه‌ای مناسب است که بتوانید از دید تبلیغ به آن نگاه کنید تا تولید محتوای شما فرصت بیشتر دیده شدن را داشته باشد. تبلیغات اینفلوئنسر از دسته های مهم کاری در زمینه اینستاگرام و پیشرفت کسب کارهای در این شبکه اجتماعی است.

برای تولید محتوای خود برنامه‌ی زمانی مناسبی را در نظر بگیرید

این نکته را فراموش نکنید که هرچقدر تولید محتوای خوبی داشته باشید اگر در گذاشتن پست‌ها برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسبی را در نظر نگیرید باعث عدم موفقیت بیزینس خود خواهید شد. کاربرها پیج هایی را دنبال می‌کنند که فعال باشند؛ پس همیشه حد وسط را رعایت کنید. نه آنقدر زیاد تولید محتوا انجام دهید تا کاربر را کلافه کنید نه آنقدر دیر پست به اشتراک بگذارید که پیج شما برای کاربر کمرنگ شود.

از نوع تبلیغات UGC در تولید محتوا استفاده کنید

UGC تبلیغات کاربر محوری است که برای تولید محتوای شما بسیار خوب است وقتی از کاربران خود تقاضا کنید که در زمان خرید محصول شما عکس محصولتان را در پیج خودشان بگذارند و زیر پست شما را تگ کنند و از هشتگ برند شما استفاده کنند باعث می‌شود که تولید محتوا اینستاگرام شما بیشتر دیده شود. بعضی از افراد نیز با گذاشتن مسابقه و جوایز از این شیوه استفاده می‌کنند تا بازدید تولید محتوای خود را بالا ببرند.

انتخاب عکس در تولید محتوا اینستاگرام

زمانی که تولید محتوای اینستاگرام را انجام می‌دهید به این موضوع مهم حتماً دقت کافی داشته باشید و بدانید عکس یکی از جذاب‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های اینستاگرام است. سعی کنید آلبوم عکس‌هایی باکیفیت و مربوط به موضوع تولید محتوای خود را همیشه داشته باشید تا در صورت نیاز زمان زیادی را برای پیدا کردن عکس اینستاگرام نگذارید.

در انتخاب عکس هم باید دقت کنید اول ‌از همه عکس دارای جذابیت باشد که وقتی کاربر عکس را می‌بیند چندثانیه‌ای روی آن تمرکز کرده و به تماشا کردن عکستان بپردازد این‌گونه تأثیر مثبتی در ضمیر ناخودآگاه مشتری شما به وجود می‌آید و بحث اعتمادسازی و خرید محصول را به همراه دارد.

از عکس‌های شلوغ پرهیز کنید

حتماً می‌دانید زیبایی ظاهری تولید محتوا اینستاگرام تا چه اندازه‌ای مهم است و این را هم‌ می‌دانید که در ابتدا چشم است که می‌بیند. کاربر وقتی وارد پیجی شود اولین موردی که نظر او را جلب خواهد کرد ظاهر اینستاگرام و زیبایی آن است که تا حد چشمگیری به انتخاب عکس‌های شما دارد.

عکس‌هایی را انتخاب کنید که باعث خستگی چشم نشود؛ یعنی عکس‌های شلوغی نباشد و ترکیب رنگ و نورپردازی در آن‌ها رعایت شده باشد که با قرار گرفتن تمام این نکات در کنار یکدیگر زیبایی پیج شما به وجود می‌آید. می‌توانید از پیج های موفقی که تولید محتوا انجام می‌دهند سر بزنید تا ببینید چگونه با انتخاب دقیق عکس‌ها باعث جذب خود شما می‌شوند و به تأثیر این مهم پی ببرید.

از قانون یک‌سوم عکس استفاده کنید

گاهی خیلی خوب است که از حوزه‌های دیگری هم برای بالا بردن کیفیت کارمان استفاده کنیم و از عکاسان پرس‌وجو کنیم که قانون یک‌سوم چیست؟ با رعایت این قانون باعث دقت کاربر بر روی عکس موردنظر خود می‌شوید به این شکل که عکس را به ‌طور فرضی مانند تکه‌های جورچین به 9 قسمت تقسیم کرده و مهم‌ترین قسمت عکس که می‌خواهیم توجه بیشتری به آن شود به‌عنوان‌مثال نام برندمان را در یک‌سوم تصویر می‌آوریم.

جمع‌بندی

همان‌طور که گفته شد باید به تمام نکات در تولید محتوا اینستاگرام توجه زیادی کرد چرا که با رعایت کردن تمام این موارد ما می‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم که تولید محتوای معقول و موردپسندی را عرضه کنیم. حتماً برای تولید محتوای خود زمان بگذارید، خلاقیت به خرج دهید به تولید محتواهایی که بازدیدهای بالایی دارند مراجعه کنید و ببینید که با رعایت کردن چه نکاتی توانسته‌اند موفق عمل کنند. امیدواریم که این مقاله به سؤالات متداول شما در مورد تواید محتوا اینستاگرام پاسخ داده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *