Menu
لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام
لینک گروه‌های تبلیغات گسترده در تلگرام را از سلام ادز بخواهید
لینک گروه تبلیغات گسترده تلگرام

این روزها کسب و کارهای زیادی برای افزایش سود و فروش بیزینس خود به تلگرام روی آورده‌اند. این پیام‌رسان قدرتمند نیز با امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای که دارد توانسته است زمینه‌ای مناسب برای رشد و توسعه یک کسب و کار را فراهم کند. از این‌رو افراد زیادی به دنبال راه‌هایی برای تبلیغات در این شبکه هستند. این نکته را به خاطر داشته باشید که تبلیغات در تلگرام سخت نیست؛ تنها باید بدانید کجا و چگونه تبلیغ کنید. در این مقاله از سایت سلام ادز شما را با تبلیغات گسترده و لینک گروه تبلیغات گسترده تلگرام آَشنا می‌کنیم.

گسترده تبلیغ کنید و به درآمد بالا برسید

احتمالا با واژه تبلیغات گسترده در تلگرام مواجه شده‌اید؛ در این روش تبلیغاتی، از کانال‌های پربازدید و بزرگ تلگرامی می‌خواهید که برند و خدمات شما را نیز در کانال خود تبلیغ کنند. این شیوه تبلیغاتی بسته به شیوه اجرای آن انواعی دارد که عبارتنداز:

  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغ بازیدی
  • تبلیغ ساعتی

یکی از موضوعات حائز اهیمت در هر یک از این شیوه‌های تبلغیاتی، کانالی است که تبلیغ قرار است در آن صورت بگیرد. کجا تبلیغ کنیم که بازدهی و جذب ممبر بالاتری داشته باشد؟ مسلما برای پاسخ به این سوال، ابتدا باید کسب و کارتان مورد تحلیل قرار بگیرد تا کانالی به شما پیشنهاد شود که محتوایی مشابه با محتوای شما داشته باشد. اما در هر صورت می‌توانید با مشاوران سایت سلام ادز تماس بگیرید؛ ما بهترین کانال‌هایی که این تبلغیات را انجام می‌دهند به شما معرفی می‌کنیم.

انواع تبلیغات گسترده تلگرام

انواع تبلیغات در تلگرام به چه صورت انجام می‌شوند؟

حتما آیکون چشم که پایین پست‌های تلگرام است را مشاهده کرده‌اید؛ این عدد آمار بازدید از پست‌های شما را نشان می‌دهد. در این شیوه تبلیغ به ازای تعداد بازدیدی که از پست تبلیغاتی شما در کانال مذکور شده است هزینه پرداخت می‌کنید. یکی از مزیت‌های این روش این است که می‌توانید با توجه به بودجه خود تبلیغ کنید و مطمئن هستید که هزینه اضافی پرداخت نمی‌کنید.

یکی‌دیگر از روش‌های تبلیغات در این شبکه، تبلیغات کلیکی است که بر اساس هر کلیک باید هزینه بپردازید؛ این روش نیز مانند روش قبل، بازدهی بالایی به دنبال خواهد داشت. به  همین‌خاطر عده‌ای به دنبال لینک گروه تبلیغات گسترده تلگرام هستند تا کانال‌هایی که این تبلیغات را انجام می‌دهند پیدا کنند.

تبلیغات گسترده در تلگرام

ما برای شما تبلیغ می‌کنیم

اگر قصد دارید تبلیغات گسترده را در این شبکه انجام دهید، بهتر است با مشاوران تبلیغاتی تماس بگیرید تا مناسب‌ترین نوع کانال را بریا تبلیغات کسب و کار شما پیشنهاد دهند. ممکن است یافتن لیست کانال‌ها و یا لینک گروه تبلیغات گسترده تلگرام برای شما کار چندان راحتی نباشد. از طرفی این موضوع را نیز به خاطر داشته باشید که موفقیت تبلیغات شما به کانالی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد؛ بنابراین این کانال باید با دقت و حساسیت بیشتری انتخاب شود. برای تبلیغ در کانال‌هایی با بازدید بالا، با ما تماس بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام
ارزان ترین و سریع ترین سایت لایک و کامنت اینستاگرام
پیشنهاد ویژه

100

فالوئر ارزان ایرانی
تومان11
تومان 9
  • تخفیف ویژه به مدت محدود
  • شروع پس از ثبت سفارش
  • بدون نیاز به پسورد
  • کیفیت لایک عالی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است. خدمات سلام ادز شامل خرید فالوور ایرانی اینستاگرام،  خرید فالوور پاپ اپ اینستاگرام، خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید فالوور فیک اینستاگرام ، خرید لایک ایرانی اینستاگرام، خرید لایک خارجی اینستاگرام، خرید کامنت با متن دلخواه و پروفایل های معتبر ، خرید ویو پست اینستاگرام، خرید بازدید استوری اینستاگرام و خرید ویو igtv را شامل می شود. خدمات تلگرام سلام ادز شامل خرید ممبر واقعی تلگرام، خرید ممبر پروکسی تلگرام ، خرید ممبر پاپ آپ تلگرام ، خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ویو تلگرام می شود.
سلام ادز همواره شعار تضمین خدمات، پشتیبانی شبانه روزی و قیمت ارزان را سرلوحه قرار داده است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون نیاز به پسورد و دسترسی، از خدمات اینستاگرام و تلگرام صورت خودکار و آنی بهره‌مند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد