توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آنفالو اینستاگرام چیست و چگونه از آنفالو شدن خود باخبر شویم؟

آنفالو اینستاگرام را

در این مقاله می خواهیم مبحث آنفالو اینستاگرام را مورد بررسی قرار دهیم. امروزه اینستاگرام با استفاده از قابلیت های فراوانش، تبدیل به یکی از بهترین شبکه های اجتماعی شده است. اینستاگرام در حال حاضر دارای ۵۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه می باشد. این شبکه اجتماعی تبدیل به بستری بسیار مناسب برای برقراری تعامل شده است. به همین دلایل حتی کسب و کار ها و برند های مختلفی در اینستاگرام آغاز به کار کرده اند. در اینستاگرام در واقع میتوان گفت محدودیت ها برای تعامل برقرار کردن بسیار کم می باشد. تمامی امکانات لازم در چند سال اخیر، برای کاربران اینستاگرام ایجاد شده اند. همان طور که می دانید امروزه در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر، می توانید افراد مختلفی را دنبال کنید.

شما می توانید در اینستاگرام کاربرانی که می پسندید را دنبال کنید؛ به نوعی در اینستاگرام شما می توانید انواع و اقسام اکانت ها را فالو کنید. این فالو کردن طبیعتا بر حسب علاقه و اختیار شما اتفاق می افتد. بعد از فالو کردن یک کاربر در اینستاگرام، طبیعتا شما به تمامی محتوای آن کاربر دسترسی دارید. اما بار ها برای کاربران مختلف پیش آمده است که در اینستاگرام اقدام به آنفالو شخصی کرده اند.

 حتی حتما برای شما شاید پیش آمده باشد که در اینستاگرام آنفالو شده باشید. در ادامه سایت فروش فالوور سلام ادز به صورت گسترده به مبحث آنفالو اینستاگرام می پردازیم. همراه ما باشید.

 

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان و صد در صد واقعی

آنفالو اینستاگرام چیست

آنفالو در اینستاگرام چیست و چگونه می شود آنفالو کرد؟

همان طور که در بخش قبلی ذکر کردیم، در اینستاگرام شما قادر به فالو کردن کاربران دیگر هستید. بعد از این که کاربری را در اینستاگرام فالو می کنید، به طور معمول تمامی پست های جدید و استوری های جدید آن کاربر، به شما نمایش داده می شود. اما امکان دارد با گذشت زمان، بنا بر دلایلی شما دیگر تمایل به دنبال کردن محتوای آن پیج نداشته باشید.

در اینستاگرام همان طور که قابلیت فالو کردن وجود دارد، امکان آنفالو کردن هم نیز وجود دارد. بعد از این که از قابلیت آنفالو اینستاگرام استفاده کردید و اقدام به آنفالو یک کاربر کردید، دیگر محتوای پیج آن کاربر به شما نمایش داده نمی شود. اما باز هم شما قادر هستید به صورت غیر مستقیم، به محتوای پیج مدنظر دسترسی داشته باشید.

به این معنی که شما می توانید به پیج فوق مراجعه کنید و پست ها و استوری های او را ببینید. البته دقت داشته باشید که اگر اکانت مدنظر بر روی حالت خصوصی باشد، شما بعد از آنفالو کردن قادر به دیدن پست ها و استوری های او نیستید. شما به راحتی هر چه تمام می توانید از قابلیت آنفالو اینستاگرام استفاده کنید و اقدام آنفالو یک شخص کنید.

با استفاده از دو روش مختلف در استراتژی اینستاگرام، می توانید اقدام به آنفالو یک پیج بکنید. در روش اول و در مرحله اول آن، کافی است به پست اکانت مدنظر مراجعه کنید و بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید. سپس کافی است گزینه آنفالو (unfollow) را انتخاب کنید.

در روش بعدی می توانید به صورت مستقیم به صفحه اصلی آکانت مدنظر مراجعه کنید و بر روی گزینه unfollow کلیک کنید. به همین راحتی و با چند کلیک ساده، پیج مدنظر آنفالو می شود و شما دیگر جزو فالوور های آن پیج محسوب نمی شوید.

چه کسی ما را آنفالو کرده است؟

در بخش قبلی اطلاعاتی را از قابلیت آنفالو اینستاگرام کسب کردید. همچنین دانستید که چگونه می شود اقدام به آنفالو یک پیج کرد. اما همان طور که شما می توانید یک پیج را آنفالو کنید، کسان دیگر هم می توانند پیج شما را آنفالو کنند. بسیاری از پیج های اینستاگرام هستند که تمایل دارند متوجه شوند که توسط چه کسی آنفالو شده اند. برای این منظور راه های مختلفی وجود دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.
(ویدیو آموزشی افزایش فالوور اینستاگرام)

استفاده از وب سایت های مربوطه

برای این که کاربران اینستاگرام متوجه شوند که توسط چه کسی آنفالو شده اند، پلتفرم های مختلفی به وجود آمده اند که در ورود شما به اکسپلور اینستاگرام کمک میکند. امروزه وب سایت هایی مختص قابلیت آنفالو اینستاگرام ایجاد شده اند که با استفاده از آن ها، می توانید متوجه شوید چه کسانی شما را آنفالو کرده اند. حتما از خود می پرسید که این دسته از وب سایت ها چگونه از فالوور های ما باخبر می شوند.

در مرحله اول استفاده از این وب سایت ها، شما اطلاعات پیج اینستاگرام خود را وارد می کنید. سپس وب سایت مدنظر اطلاعاتی را از فالوور های شما و کسانی که شما را دنبال می کنند به دست می آورد. وب سایت از آن به بعد، به طور کامل و دقیق، فعالیت دنبال کنندگان شما را مدنظر قرار می‌دهد. به طور مثال اگر کاربری اقدام به آنفالو شما کند، وب سایت شما را از این موضوع باخبر می‌کند.

یکی از وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، وب سایت unfollowgram.com می‌باشد. برای استفاده از این وب سایت به جهت مطلع شدن از آنفالو شدن، ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. سپس بر روی گزینه Sig IN With Instagram کلیک کنید. حال در مرحله بعد و در این وب سایت، کافی است اطلاعات حساب کاربری خود نظیر نام کاربری و آیدی اینستاگرام خود را وارد کنید.

در بخش بعدی باید بر روی گزینه Sign In یا Log In کلیک کنید. توجه کنید که وب سایت از شما در بخش بعدی اجازه دسترسی به اینستاگرام را می‌خواهد. تا به این جای کار به طور کلی شما مراحل ثبت نام در وب سایت را انجام داده‌اید. حال در صفحه اصلی کافی است بر روی گزینه Who Onfollowed Me کلیک کنید. هر زمانی کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کند، شما از طریق همین بخش می‌توانید از این موضوع مطلع شوید.

استفاده از اپلیکیشن های مربوطه

در بخش قبلی وب سایتی را جهت مطلع شدن از آنفالو شدن در اینستاگرام معرفی کردیم. از آن جهت که آنفالو اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است به خصوص برای افرادی که مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارند، پلتفرم های زیادی هم برای مطلع شدن از آن ایجاد شده است. در این بخش می خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که از طریق آن می‌توانید، به راحتی هر چه تمام تر از کاربرانی که شما را آنفالو کرده اند، مطلع شوید.

امروزه برای این منظور، اپلیکیشن‌های زیادی برای سیستم عامل های ios و اندروید وجود دارند. اگر دستگاه شما دارای سیستم عامل ios می باشد، پیشنهاد می‌کنیم از برنامه followers on Instagram استفاده کنید. در غیر این صورت اگر دستگاه شما اندروید می‌باشد، می‌توانید از برنامه follower tracker for Instagram استفاده کنید.

برنامه follower tracker for Instagram را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید. پس از دانلود، این برنامه را بر روی موبایل خود اجرا کنید. در اولین دفعه‌ای که اقدام به استفاده از این نرم افزار می‌کنید، برنامه از شما اطلاعات اینستاگرام را درخواست می‌کند. از دادن اطلاعات پیج خود به این برنامه نترسید؛ به هر حال برای کسب اطلاعات از قابلیت آنفالو اینستاگرام، برنامه باید به پیج شما دسترسی داشته باشد.

سپس کافی است به این برنامه ورود کنید. مانند وب سایتی که معرفی کردیم، اپلیکیشن follower tracker for Instagram هم از شما اجازه دسترسی به پیج اینستاگرام را می‌خواهد. پس از این که اجازه دسترسی را دادید، به صفحه اصلی هدایت می‌شوید. در بین گزینه‌های آورده شده، باید بر روی گزینه followers lost کلیک کنید.

با کلیک بر روی آن گزینه، تمامی اکانت‌هایی که در اینستاگرام اقدام به انفالو شما کرده‌اند نمایش داده می‌شوند. در دفعات بعدی که وارد این برنامه می‎شوید، نیاز نیست اطلاعات پیج اینستاگرام خود را وارد کنید. فقط کافی است وارد برنامه شوید و بر روی گزینه refresh کلیک کنید.

چند نفر را می توانیم آنفالو کنیم؟

در بخش های قبلی اطلاعاتی را از قابلیت آنفالو اینستاگرام کسب کردید. همچنین دانستید که با استفاده از چه پلتفرم هایی می توانید متوجه شوید که چه کسانی اقدام به آنفالو شما کرده اند. اما چیزی که این بین وجود دارد، محدودیت آنفالو کردن در اینستاگرام می باشد. اینستاگرام در بروزرسانی جدیدی که برای الگوریتم خود ارائه داده است، محدودیت هایی را در نظر گرفته است.

حتما شما هم با قابلیت report در اینستاگرام آشنا هستید. اینستاگرام کاربرانی را که در طول روز، بیش از حد به انجام یک فعالیت می پردازند را ریپورت می کند. در واقع اینستاگرام این دسته از کاربران را، کاربران واقعی و فعال نمی داند؛ بلکه آن ها را ربات تشخیص می دهد. حال این موضوع چه ارتباطی با قابلیت آنفالو اینستاگرام دارد؟

در اینستاگرام و در طول یک روز، شما فقط می توانید اقدام به آنفالو ۷۰ کاربر بکنید. اگر این تعداد بیشتر شود، قطعا شما توسط الگوریتم اینستاگرام ربات شناخته می شوید و احتمال بسیار زیاد ریپورت خواهید شد. این مورد درباره فعالیت های دیگر اینستاگرام هم صدق می کند. به طور مثال شما نباید در طول روز در اینستاگرام، بیشتر از ۷۰ کاربر را فالو کنید.

سخن آخر

همان طور که در بسیاری از اوقات نیاز به فالو کردن در اینستاگرام است، نیاز به آنفالو کردن هم می باشد. در این مقاله به بررسی کامل قابلیت آنفالو اینستاگرام پرداختیم. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مقاله
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی