توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آنالیز پیج اینستاگرام و مزایای آن برای درآمد تضمینی برند شما

آنالیز پیج اینستاگرام ابزار پیج حرفه ای کسب و کار
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

در این مقاله می خواهیم به بررسی و آموزش آنالیز پیج اینستاگرام بپردازیم. امروزه اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های مجازی به حساب می آید. در واقع اینستاگرام یکی از پلتفرم های بر پایه فیسبوک است؛ ولی امروزه در کشور ما اینستاگرام حتی از فیسبوک هم بیشتر کاربر و طرفدار دارد. اینستاگرام تا حدی توانسته است کاربران ایرانی به خود جذب کند، که اصلا دیگر نیاز به توضیح دادن ندارد.

اینستاگرام در چند سال اخرین با بروزسانی هایی که ارائه داده است، توانسته است تحول زیادی را در زندگی کاربران خود ایجاد کند. در گذشته که اینستاگرام فقط بستری برای اشتراک گذاری تصاویر بود، کاربران فقط به جهت سرگرمی از اینستاگرام استفاده می کردند. در حال حاضر اینستاگرام بستری شده است حتی برای درآمدزایی کاربران خود.

قابلیت های زیادی در اینستاگرام ایجاد شده اند که بستری گسترده را برای کاربران به وجود آورده اند. قابلیت هایی نظیر راه اندازی فروشگاه، ایجاد استوری و صد ها قابلیت دیگر. در حال حاضر شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که مثل اینستاگرام کاربران زیادی را جذب کرده اند؛ اما در همه آن ها، قابلیت آنالیز کردن وجود ندارد. در ادامه این مقاله سلام ادز قصد داریم به بررسی قابلیت آنالیز پیج اینستاگرام بپردازیم. همراه ما باشید.

آنالیز پیج اینستاگرام ابزار حرفه ای پیج اینستاگرام

آنالیز پیج اینستاگرام را چرا و چگونه انجام دهیم؟

فرض کنید دارای یک فروشگاه در محیط واقعی هستید و در طول روز مشتریان زیادی به فروشگاه شما ورود و خروج می کنند. در طول هر ماه مقداری محصول به فروش می رسانید و درآمدی را کسب می کنید. در طول سال محصولات جدیدی تولید می کنید و روانه بازار می کنید. در چنین وضعیتی برای این که بتوانید کسب و کار خود را از روز های قبل خود بهتر کنید، نیاز به بررسی و آنالیز فعالیت خود دارید.

همان طور که گفتیم اینستاگرام تبدیل به بستری مناسب شده است برای درآمدزایی. در اینستاگرام، راه های مختلفی برای درآمدزایی وجود دارند. راه هایی مثل تبلیغات، بلاگر شدن، تولید محتوا و حتی راه اندازی فروشگاه. ما در نظر می گیریم که شما فروشگاه دنیای واقعی خود را در بستر اینستاگرام هم پیاده سازی کرده اید.

در اینستاگرام برای این که بتوانید پیج فروشگاهی خود را به درآمدی بالا برسانید، نیاز به فعالیت های بسیار و افزایش فالوور واقعی دارید. به طور مثال برای تولید محتوا و پاسخگویی به مشتریان خود زمان صرف کنید. تمامی این دسته از فعالیت ها که در پیج اینستاگرام انجام می گیرند، نیاز به بررسی و آنالیز دارند. امروزه اینستاگرام قابلیتی را ایجاد کرده است که با استفاده از آن می شود به آنالیز پیج اینستاگرام پرداخت.

قابلیت Insights اینستاگرام این امکان را برای مدیران پیج های مختلف فراهم کرده است که به آنالیز فعالیت خود بپردازند. تقریبا هر کسی که به طور حرفه ای، در حال حاضر در اینستاگرام فعالیت می کند، از قابلیت Insights هم استفاده می کند. در طول روز شما محتوای زیادی را در قالب پست و استوری منتشر می کنید. همچنین در هر بازه زمانی در اینستاگرام، یک میزیان درآمدی را دارید.

اگر می خواهید آنالیز پیج اینستاگرام خود را با استفاده از قابلیت Insights انجام دهید، ادامه این مطلب را حتما دنبال کنید.

آنالیز پیج اینستاگرام حرفه ای و اینستایت اینستاگرام

همان‌طور که گفتیم، قابلیت Insights امکانات زیادی را برای آنالیز اکانت اینستاگرام شما در دسترس گذاشته است. یکی از مهم ترین کاربردهای آن طراحی استراتژی بازاریابی اینستاگرام است. اما متاسفانه ویژگی Insights که به تازگی در اینستاگرام ایجاد شده است، به طور پیش فرض قابل دسترس برای تمامی پیج ها نیست. برای این که بتوانید به آنالیز پیج اینستاگرام خود، با استفاده از قابلیت Insights بپردازید، باید یک سری شرایط را رعایت کنید.

همان‌طور که می‌دانید، در اینستاگرام پیج شما فقط می‌تواند در دو حالت باشد؛ عمومی و خصوصی. برای این که بتوانید از قابلیت Insights استفاده کنید، باید پیج خود را بر روی حالت عمومی (Public) بگذارید. قرار دادن پیج اینستاگرام بر روی حالت عمومی به هدف آنالیز کردن، اصلا کار دشواری نیست؛ کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا به پروفایل خود در اینستاگرام مراجعه کنید و بر روی آیکون سه خط که منو می‌باشد کلیک کنید.
 • سپس منویی برای شما باز خواهد شد. کافی است بر روی آیکون چرخ دنده که همان بخش تنظیمات اینستاگرام شما می‌باشد کلیک کنید.
 • در مرحله بعد به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید. کافی است از بین گزینه‌های موجود بر روی گزینه Privacy کلیک کنید.
 • سپس به صفحه دیگری هدایت می‌شوید. در بین گزینه‌های موجود، گزینه Account Privacy را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.
 • حال تقریبا تمامی مراحل را انجام داده اید. فقط کافی است در صفحه ای که با آن مواجه می‌شوید، تیک گزینه Privacy Account را غیرفعال کنید.

دیگر کاری که لازم است برای آنالیز پیج اینستاگرام خود و استفاده از قابلیت Insights انجام دهید، تجاری کردن پیج خود است. پیج‌های اینستاگرام به طور کلی می‌توانند در دو حالت عادی و تجاری باشند. پیج خود را به حالت تجاری تغییر دهید. فقط دقت داشته باشید بعد از انجام این کار، 4 الی 7 روز زمان می‌برد تا بتوانید از قابلیت Insights استفاده کنید. با اطلاعاتی که در اینسایت به شما می دهد، می‌توانید به برنامه منظم و کاملی برای تولید محتوا اینستاگرام برسید.

قابلیت های اینستایت در آنالیز پیج اینستاگرام

بعد از این که شرایط ذکر شده را انجام دادید و قابلیتInsights  برای آنالیز پیج در دسترس شما قرار گرفت، می توانید از امکانات او استفاده کنید. برای دسترسی به قابلیت Insights در اینستاگرام کافی است به بخش پروفایل خود مراجعه کنید. سپس مانند بخش قبلی بر روی آیکون سه خطی که همان منو است کلیک کنید.

اگر دقت کنید، گرینه ای با نام Insights برای شما اضافه شده است. اگر بر روی گزینه Insights کلیک کنید، به امکانات زیادی برای آنالیز پیج اینستاگرام دسترسی خواهید داشت. قابلیت Insights امکانات زیادی را برای آنالیز پیج شما ایجاد کرده است. برای مثال اگر بخواهید از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام استفاده کنید، اطلاعات اینسایت اینستاگرام به شما کمک زیادی می‌کند. در ادامه این ویژگی ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

آنالیز پیج اینستاگرام ابزار حرفه ای پیج کسب و کار

آنالیز پیج اینستاگرام چه اطلاعاتی به شما می‌دهد؟

 • Impressions

شما با استفاده از این گرینه، می توانید متوجه شوید چند بار تبلیغاتتان در صفحه مخاطبینتان نمایش داده شده اند.

 • Reach

این قسمت تعداد افرادی که جزو فالوور های شما نیستند، ولی پست های شما را دیده اند را نشان می دهد.

 • Website Clicks

تعداد دفعات کلیک شده بر روی لینک های مدنظر در این قسمت قابل مشاهده می باشند.

 • Profile Views

در این قسمت متوجه می شوید چند بار پروفایل شما توسط مخاطبینتان دیده شده است.

 • Followers

در این قسمت آمار دقیقی از نوسانات تعداد فالوورهایتان نمایش داده می شود. این قسمت می تواند بسیار در آنالیز پیج اینستاگرام به شما کمک کند.

آنالیز پست های اینستاگرام را فراموش نکنید

قابلیت Insights همچنین مواردی را برای آنالیز پست های شما در اختیار گذاشته است. به یکی از پست های خود مراجعه کنید و سپس بر روی گزینه View Insights آن کلیک کنید. سپس با مواردی مواجه می شوید. مواردی نظیر:

 • Likes

در این قسمت می توانید تعداد لایک های پست مدظر خود را مشاهده کنید.

 • Comments

در این قسمت می توانید کامنت های ثبت شده آن پست را مشاهده کنید.

 • Saves

در این قسمت می توانید متوجه شوید که هر پست چه تعداد بار ذخیره شده است. این بخش جذابیت پست شما را نزد کاربرانتان نشان می دهد.

 • Actions

این قسمت نشان می دهد که فالوور های شما چه کار هایی را در پست های شما انجام داده اند. این بخش بسیار می تواند به شما در آنالیز پیج اینستاگرام کمک کند.

 • Discovery

این قسمت یکی از بهترین بخش های آنالیز پست های شما است. این قسمت نشان می دهد که چه کسانی پست مدنظر را دیده اند، ولی اقدام به فالو شما نکرده اند.

آنالیز استوری اینستاگرام در اینسایت پیج شما

شاید برایتان جالب باشد که در قابلیت Insights، حتی می توانید استوری های خود را هم آنالیز کنید. توجه کنید که در این قسمت حتی می توانید آمار استوری های گذشته خود را هم مشاهده کنید.

 • Impressions

در این قسمت متوجه خواهید شد که چند نفر اقدام به دیدن استوری شما کرده اند.

 • Reach

این قسمت تعداد افرادی که جزو فالوور های شما نیستند، ولی استوری های شما را دیده اند را نشان می دهد.

 • Tops Forward

در این قسمت متوجه می شوید که چه تعداد مخاطب بعد از دیدن استوری شما، اقدام به دیدن استوری بعدی کرده اند.

 • Taps Back

در این قسمت متوجه می شوید که چه تعداد مخاطب بعد از دیدن استوری شما، اقدام به دیدن استوری قبلی کرده اند. این بخش و حتی بخش قبلی، بسیار به شما در آنالیز پیج اینستاگرام کمک می کند.

 • Replies

این قسمت نشان می دهد که چه تعداد مخاطب اقدام به پاسخ دهی استوری شما کرده اند.

سخن آخر

در این مقاله ابزاری را از اینستاگرام معرفی کردیم که می تواند بسیار فعالیت شما را بهبود بخشد و طرفداران اینستاگرام شما را افزایش دهد. اگر قصد آنالیز پیج اینستاگرام خود را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما از قابلیت Insights اینستاگرام استفاده کنید. همچنین تیم ما در سلام ادز قادر بر این است که مدیریت پیج شما را همراه با تبلیغات گسترده در اختیار بگیرد. امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

 


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی