توجه!!! برای دریافت تعرفه تبلیغات در پیج های اینستاگرام پیام دهید.

لوگو سلام ادز-خرید فالوور واقعی اینستاگرام

آموزش کار با اینستاگرام تجاری

آموزش کار با اینستاگرام با سلام ادز
آنچه در این مقاله از سلام ادز می خوانید...

هرآنچه باید در مورد آموزش کار با اینستاگرام تجاری بدانید داشتن یک استراتژی برنده و عالی است که باعث افزایش فالوورهای ایرانی شما نیز میشود. بیش از 25میلیون شرکت در سراسر جهان از اینستاگرام برای تجارت خود استفاده می‌کنند و بیش از 200 میلیون نفر هر روز حداقل از یک پروفایل تجاری بازدید می‌کنند. می‌توان گفت اینستاگرام خانه دوم برندهای تجاری است.
طرفداران یک برند می‌توانند آن را فالو کنند و برندها می‌توانند به اهداف تجاری بزرگی دست پیدا کنند. برندهای تجاری نیاز به استراتژی‌های مشخص دارند که در ادامه سایت فروش فالوور واقعی سلام ادز به آن می‌پردازیم.

آموزش کار با اینستاگرام حرفه ای

پیج تجاری اینستاگرام بسازید

قدم اول در آموزش کار با اینستاگرام  که در دوره های آموزش اینستاگرام نیز به شما گفته میشود این است که اکانت تجاری داشته باشید. اگر صفحه شخصی با محتوای مناسب و تعداد فالوورهای زیادی دارید شاید بخواهید از آن برای صفحه تجاری خود استفاده کنید. این کار به شما امکان دسترسی به ویژگی های صفحه تجاری را به شما می‌دهد. شما می‌توانید صفحه تجاری جدید ایجاد کنید. اگر پیج شخصی ندارید یا اگر صفحه شما محتوای مرتبط با تجارت شما ندارد شاید انتخاب مناسبی نباشد.

نحوه راه اندازی حساب تجاری اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را نصب کنید. برای ورود در صفحه اول آدرس ایمیل خود را وارد کنید. اگر می‌خواهید صفحه کسب و کار اینستاگرام خود را به فیس بوک خود متصل کنید، مطمئن باشید از آدرس ایمیل درست استفاده کنید. نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

نحوه تبدیل حساب شخصی اینستاگرام

وارد صفحه شخصی خود شوید. در قسمت تنظیمات گزینه ای به عنوان سوئیج به صفحه کسب و کار وجود دارد که باید آن را فعال کنید. می‌توانید آن را به صفحه فیس بوک خود متصل کنید. گزینه هایی مانند اضافه کردن اطلاعات تماس، آدرس ایمیل، شماره همراه یا آدرس محل کسب و کار را می‌توانید به اکانت تجاری خود اضافه کنید.

قدم اول آموزش کار با اینستاگرام: یک استراتژی برنده داشته باشید

قبل از اینکه تصمیم بگیرید چه نوع محتوایی در اینستاگرام ارسال کنید باید به این فکر کنید که مخاطبان شما چه کسانی هستند. اکثریت افرادی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند تقریبا 35 سال دارند که این بین کاربران زن و مرد تقسیم شده است. برای شروع کار می‌توانید به خوبی از این اطلاعات استفاده کنید. به مخاطبان منحصر برند خود باید به اطلاعات جمعیتی آنها توجه کنید. اینکه چه تعداد از آنها در کدام منطقه شهر یا حاشیه شهر و کدام کشورها بیشتر متمرکز شدند.

آنالیزهایی ریزبینانه اینستاگرام

از آنجا که تعریف بازار شما یکی از مهم ترین استراتژی بازاریابی برای برند شما است ما یک راهنمای گام به گام ایجاد کردیم که تمام جزئیات را به شما توضیح می‌دهد.
مشخص کنید مشتریان دائمی و قدیمی شما چه کسانی هستند. تجزیه و تحلیل در سایر شبکه های اجتماعی خود را بررسی کنید تا بدانید چه کسانی شما را فالو کردند یا دنبال چه کسانی برای فالو شدن هستید. در مورد رقبای خود بررسی دقیق انجام بدهید. برای عملکرد برند خود یک روند شفاف و دقیق طراحی کنید.
وقتی مخاطب خود را پیدا کردید و شناختید به این فکر کنید چه محتوایی برای آنها مناسب است و می‌خواهند چه محتوایی از برند شما ببینند. حتما به این نکته توجه کنید که تعامل رقبای شما با فالوورهای مشترک یا مخاطبان مشترک شما و آنها چگونه است؟

اهداف برند خود را مشخص کنید

باید بدانید با استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار می‌خواهید به کجا برسید. اولین مرحله در ایجاد یک استراتژی موثر اینستاگرام تعیین مسیر و هدف است. این کار به شما کمک می‌کند برنامه ها و تولید محتوای خود را براساس رسیدن به اهداف مشخص خود تنظیم کنید. در آموزش با اینستاگرام تجاری خود و تعیین هدف برای آن، اهداف شما باید خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مربوط و به موقع باشد. اگر اهداف صفحه اینستاگرام خود را مبتنی بر تعداد لایک و کامنت یا تعداد فالوورها تعیین می‌کنید دقت داشته باشید که در ادامه فروش، بازاریابی و درآمدهای بالا برای برند خود در نظر بگیرید.

 

بروی معیارهای عملکرد مناسب تمرکز کنید

برای افزایش هدفمند فالوورهای خود معیارهای دقیق و متفاوت برای رشد کسب و کار خود داشته باشید. شما باید معیارهای مربوط به شبکه های اجتماعی برند خود را بدانید و بر آنها متمرکز باشید. اهداف شما باید یکی از چهار مرحله سفر مشتری را داشته باشد. آگاهی از برند معیارهایی مانند آگاهی از برند، میزان رشد فالوورهای شما را شامل می‌شود. نرخ تعامل براساس لایک و کامنت و یا اشتراک گذاری مورد بررسی قرار می‌گیرد. و مشتری براساس اقداماتی که انجام می‌دهند توصیف می‌شود.

برای انتشار پست اینستاگرام خود زمان بندی داشته باشید

زمانی که فعالیت خود را شروع می‌کنید فالوورهای شما انتظار دارند به طور منظم پست های شما را ببینند. اگر می‌خواهید افراد زیادی را از برند خود آگاه کنید باید بتوانید با فعالیت خود آنها را درگیر محتوا کنید. درحالی نداشتن پست منظم کار شما را خراب می‌کند، ارسال پست زیاد فالوورهای شما را خسته می‌کند.  در نتیجه برای انتشار محتوا برنامه ریزی کنید و تناسب داشته باشید.
بهترین زمان ارسال برای هر کسب و کار متفاوت است. با توجه به کسب و کار خود بهترین زمان را پیدا کنید. برای این کار می‌توانید از اینسایت اینستاگرام استفاده کنید. بعد از بررسی اینسایت، تقویم محتوایی ایجاد کنید تا محتوای شما از قبل برنامه ریزی شده باشد. توجه داشته باشید چنانچه که پیج شما به صورت حرفه ای پیش رود میتوانید تبلیغ نیز بگیرید و از راه تبلیغ در پیج اینستاگرام خود به کسب درآمد بپردازید.

 

بهترین آموزش کار با اینستاگرام

برای برند و پیج اینستاگرام خود زیبایی بصری داشته باشید

در آموزش کار با اینستاگرام به این مرحله می‌رسیم که باید برای برند خود هویت بصری داشته باشید. در مورد آنچه فالوورها می‌خواهند در پست شما ببیند فکر کنید. محتوای باید به سادگی حرف برند شما را به فالوورها منتقل کند. فروش لباس باید به بهترین شکل لباس‌ها به نمایش بگذارد و یک رستوران باید غذاهای خود را نشان دهد.
زمانی که برای محتوای خود تصمیم می‌گیرید به دنبال جنبه ی بصری آن باشید. رنگ‌ها، فیلترها باید زیبا و متناسب در کنار هم قرار گرفته بگیرند.

عکس‌های زیبا برای پیج اینستاگرام خود بگیرید

برای اینکه اینستاگرام برای تجارت شما بهترین نتیجه را داشته باشد، عکس های عالی داشته باشید. اما نیاز نیست از عکاس حرفه ای استفاده کنید، تلفن همراه شما بهترین ابزار برای عکاسی شما است. می‌توانید به راحتی از تلفن همراه خود برای ارسال پست استفاده کنید.
هیچکس نمی‌تواند با نور نامناسب عکس های طبیعی و زیبا از محصولات شما بگیرد. نور طبیعی سایه ها را ملایم تر می‌کند و رنگ ها را زیباتر نشان می‌دهد. بعد از ظهر زمان بی نظیری برای عکس گرفتن است. حتما زوایای مختلف را امتحان کنید تا بهترین عکس را داشته باشید. با رعایت نکات گفت شده میتوانید به راحتی به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید.


نظر بدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دسته بندی مقاله
از کسب درآمد در پیج اینستاگرامت نا امید شدی؟ راه حل اینجاست
پیشنهاد ویژه
خرید فالوور ارزان ایرانی
1k
تومان 49000
 • فالوور ایرانی ارزان
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور ایرانی بدون نیاز به پسورد
 • فالوور ایرانی با ریزش کم
خرید لایک ایرانی اینستاگرام
1k
تومان ۲۰۰۰۰
 • افزایش اینگیجمنت
 • افزایش اعتبار پیج
 • خرید لایک بدون پسورد
 • خرید لایک واقعی اینستاگرام
خرید ویو پست اینستاگرام
1k
تومان 690
 • بازدید واقعی
 • ربات مای سین تلگرام
 • بدون نیاز به پسورد
 • انجام آنی به محض ارسال پست
فالوور پاپ آپ اینستاگرام
1k
تومان 300000
 • فالوور واقعی و هدفمند
 • افزایش بازدید و لایک و ویو ایرانی
 • خرید فالوور واقعی و فعال بدون نیاز به پسورد
 • تضمینی و ساعتی

اگر قصد توسعه کسب‌وکار آنلاین خود را دارید، سایت معتبر فروش فالوور اینستاگرام و ممبر تلگرام سلام ادز به شما در این مسیر کمک خواهد کرد. سلام ادز از باسابقه‌ترین سایت‌های خرید و فروش فالوور است.

پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت مرتبط به سلام ادز میباشد
همین حالا
بگیر!!!
فالوور واقعی